Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena

M A X

کاربر سایت
Jul 22, 2008
672
دقيق يادم نيست اما فكر كنم شما بايد ميرفتي با يك نفر حرف ميزدي و يك بسته ازش ميگرفتي و به يكي از اون اتاقها ميبردي وقتي بسترو گرفتي يادم نمي ياد كدوم در اما به احتمال زياد خودش راهنمايي ميكنه شماره اتاق. زياد گير نيست بايد راحت رد بشه بازي مشكل سازي از لحاظ فكري نبود فقط بعضي از اين رباط هاش رو عصاب بودن شرمنده واسه 2 ماه پيش بود زياد يادم نبود انشالله كارت راه بيفته.
کل اونجا رو رو زیر و رو کردم نه ادمی هست نه بسته ای

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من نسخه ی اول بازی رو روی xbox بازی کردم و این جدید رو x360 دارم بازی می کنم و باید بگم چه نسبت به نسخه ی اول و چه نسبت به خیلی بازی های دیگه، بازی خوبیه و در کل خیلی باهاش حال می کنم به خصوص صداگذاری و حرکت لب ها که فوق العاده کار شدن، یه زندانی بود که وقتی حرف می زد واقعا حرکات طبیعی لب و صورت و حتی تکون های سرش طبیعی جلوه می کردن.

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
اقا بعد از این که ریدیک دوباره زندانی میشه تو یه جایی باید با یکی فایت کنی بعد از اینکه تو فایت میکشیش دوباره باید با یکی صحبت کنی با کی باید صحبت کرد ؟

:evil:

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
اقا بعد از این که ریدیک دوباره زندانی میشه تو یه جایی باید با یکی فایت کنی بعد از اینکه تو فایت میکشیش دوباره باید با یکی صحبت کنی با کی باید صحبت کرد ؟

:evil:

باید بری پیش همونی که دفعه ی قبل رفتی.اسمش یادم نیست.همونی که یه مبارز واست پیدا کرد.باید انقدر این کارو ادامه بدی(فکر کنم 4-5بار)تا با یه نفر که بهترین مبارزه(اونم اسمش یادم نیس:biggrin1:)بجنگی.اونو که شکست بدی...بقیشو دیگه خودت برو:smile:

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
سلام!
من تقریباً تازه بازی رو شروع کردم و متاسفانه گیر کردم...
توی Escape From Butcher bay همونجا که یه نفر تو لباس یه ربات میاد توی یه محوطه ی بسته...
چطوری باید ناک اوتش کنم؟
مورد عجله ای لطفاً کمک کنین!!

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
سلام!

من تقریباً تازه بازی رو شروع کردم و متاسفانه گیر کردم...​

توی Escape From Butcher bay همونجا که یه نفر تو لباس یه ربات میاد توی یه محوطه ی بسته...
چطوری باید ناک اوتش کنم؟​

مورد عجله ای لطفاً کمک کنین!!

باید بیاد تو اون راهروی تاریک وقتی پشتشه بزنیش (چون کنده دیر بر میگرده) سه چهار تا شاتگان که روش خالی کنی میمیره

zangoulak

کاربر سایت
Jun 20, 2006
406
نام
بهزاد
سلام بچه ها!من توی assault on dark athena تقریبا آخراش گیر کردم!یه غول بزرگی میاد که یه دستش رگباره با یه دست دیگشم بمب میندازه!چجوری بکشمش؟کلی میزنمش هیچیش نمیشه!

nero_devilhunter

کاربر سایت
Feb 10, 2008
633
نام
بهنام
باید بری پیش همونی که دفعه ی قبل رفتی.اسمش یادم نیست.همونی که یه مبارز واست پیدا کرد.باید انقدر این کارو ادامه بدی(فکر کنم 4-5بار)تا با یه نفر که بهترین مبارزه(اونم اسمش یادم نیس:biggrin1:)بجنگی.اونو که شکست بدی...بقیشو دیگه خودت برو:smile:
کسی نمیدونه دقیق باید چیکار کرد ؟ چون نزدیک نیم ساعت با همه اون زندانیا صحبت میکردم ولی اتفاق خاصی نیفتاد

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
دوست عزیز من اینجا رو که میگی رد کردم و تقریبا خیلی بعد از اون رو هم رفتم ولی گزاشتمش کنار بازی رو
خیلی سره کاری هستش
همش باید بپرسی و ... به شدت هم تکراری میشه
نمیدونم شاید بهتر بشه ولی هم سخته هم گمراه کنندس و هم سرکاریه

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
دوست عزیز من اینجا رو که میگی رد کردم و تقریبا خیلی بعد از اون رو هم رفتم ولی گزاشتمش کنار بازی رو
خیلی سره کاری هستش
همش باید بپرسی و ... به شدت هم تکراری میشه
نمیدونم شاید بهتر بشه ولی هم سخته هم گمراه کنندس و هم سرکاریه
این Campaign اول یا همون Escape From Butcher Bay این طوریه ولی Assault On Dark Athena خیلی گیم پلیش روون تر و بهتره اینه...
برای اینکه خیاله همه راحت شه این Walktrough بازی از سایت Gamespotه عکس هم توش هست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر