Choose Your Destiny | Finale | Scorpion Vs Sub-Zero

The Finale

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,841
نام
نریمان
mdx_chooseyourdestiny-bczlogomk11final.jpg

درود
سری Mortal Kombat نزدیک به سه دهه هست که کار خودشو آغاز کرده و در طول این سال های پرفراز و نشیب همواره عمده محبوبیتش رو مدیون شخصیت های مختلفی بوده که در سری حضور دارن. به همین دلیل با @DFSHINNOK7 عزیز تصمیم گرفتیم یه سری نظرسنجی تهیه کنیم تا ببینیم میزان محبوبیت هر کدام از این نینجاها، سایبورگ ها، جادوگران و خدایان، بین برو بچ BC به چه صورته و محبوب ترین شخصیت ها کیا هستن. :D

• دور اول نظرسنجی ها شامل 12 گروه میشه.
  • گروه ها عمدتا 6 تایی هستن و از هر گروه 2 کرکتر بالا میاد.
  • قابلیت انتخاب 2 کرکتر از هر از هر گروه وجود داره.
  • شخصیت های مهمان و همچنین شخصیت هایی که تو اسپین اف ها یا سریالها معرفی شدن، داخل نظرسنجی نیستن.
  • شخصیت هایی که به عنوان شوخی داخل بازی قرار گرفتن مثل Mokap و Meat داخل نظرسنجی نیستن.
تا جای ممکن سعی کنید تو بحث ها شرکت کنید و دلایلتون برای انتخاب هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارید. :D

=============
2xy6_bracket4-cyd.jpg

Top 32
jvrs_mk-chooseyourdestinybzc-top32png.png

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
بعد از ساب زیرو و اسکورپی ، رایدن سومین شخصیت محبوبمه!
درسته خیلی خراب کاری کرده:)):-" ولی بازم دوستش دارم :D

بین بقیه گزینه ها ، ملینا بد نیست...و به نظرم نبودش تو بیس MK11 خیلی حرکت زشتی بود:-"
اما با این حال اونقدرا فنش نیستم...

شیوا که ازش متنفرم:)) بیشترم متنفر شدم تو MK11 :)) هیچوقت اینجوری تو بازی های آنلاین اعصابم خورد نشده بود که از دست این بشر و هرکی که برش میداره خورد شد:))

شیناک...فنش نیستم:-"

Cetrion هم هنوز درست باهاش بازی نکردما! ولی به نظرم تنها کاراکتریه که کاستومایز MK11 واقعا خوب بهش ساخته!(و من عاشق کاستومایزم:-" ) جدای از این، حرکاتش همون بکمی که بازی کردم یا جلوم حریف بوده رو دوست داشتم:D
شخثیتی بیخوده! ولی جذابه برام:D

راستی گفتید کالکتور و دوورا... از جفتشون متنفرم:)):| البته نه اندازه شیوا :|
اما تایید اینا(مخصوصا دوورا ) تو شماره های آینده، از نظر من سوختن یک Slot هست:-" :|

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
cyha_6-min.png

خب توی این گروه انتخاب برای من راحته، دو تا لرد داریم و یک مشت بنجل...!:D

Mileena
bo56_3-min.png

هیچ وقت باهاش ارتباط نگرفتم، چرا فقط یک جا اونم زمانی بود که توی آزمایشگاه شنگ سونگ کیتانا متوجه می شه باباش براش یک آبجی آورده...! و قبل از اینکه کار لمینت دندوناش تموم بشه از تخم درمیاد..! اونجا به شدت باهاش ارتباط برقرار کردم !! و کلی از اون لحظه عکس و فیلم سانسور نشده دارم..!! فقط صد حیف که اون چند متر دستمال توالتی که پیچیده دور بدن بانو بکلی کمپوزیسیون و ترکیب بندی عکس هام رو بهم ریخته..!
وای.. چرا نمی تونم با نریمان عزیز به توافق برسم... امیدوارم سر اسکارلت بریم سر میز مذاکره و توافق نهایی رو انجام بدیم..

Jarek
wd76_4-min.png

نه نه نه نه نه ....اشتباه نشه، ژیارک کپی پیست کینو نبود ...حالا جایگزین چرا ..وگرنه اد بون کسی نیست که کپی پیست کنه ..اون 40...50 تا کاراکتری هم که عینا توی فیلم ها و کمیک های دی سی وجود دارند..فقط الهام هستند ..الهام هم که همیشه خوبه ،سلام می رسونه خدمتتون...و نکته دوم اینکه توی داستان بهش اشار شده که کینو خیلی به ژیارک اعتماد داشته و سری از هم سوا داشتند ...
در حمله شیناک هم گفته می شه کینو سقط شده ،حالا راست و دروغش پای خودشون ..ولی اینجا کاری که یک استاد خوب قبل از مرگش انجام میده اینه که فنونش رو به نزدیک ترین شخص قابل وثوقش یاد می ده...فقط هم همون فن قِل قِلی شو یاد داده ، چشاشو که در نیاورده جاش لیزر بچسبونه... خداییش هم ژیارک برای زمین جنگید، مثل کینو عوضی نبود...

داخل MK4 چهره اش خیلی خسته بود ،بیشتر Taven بود...!! اما بومرنگ تیغه ای باحالی داشت ..قشنگ تو گوشت حریف گیر میکرد...ولی حضورش توی Mortal Kombat: Special Forces به عنوان باس فایت مغتنم تر بود..هر چند AI بازی مثل نوب سگ ها میرفت عقب و فقط تیغه پرت می کرد...

توی آرماگدون هم فن دراگون ساب زیرو رو برداشتن چپوندن توش...حرکاتی که با طناب انجام میداد باحال بود ولی متاسفانه بدلیل عدم درج ترافلاپس های کافی در ..ps2 طنابش خیلی کلفت بود , و روش ری تریسینگ بکار نرفته بود و از زیبایی بصری اون کاسته میشد...
یک حرکت هم داشت خودش رو با کمر می کوبید زمین و ستون فقرات و خواجی و دنبالیچه رو نابود میکرد ... دیوانه ای بود برا خودش...
ولی چه خوب میشد توی استیج بلک دراگون فایت کلاب اون و تاسیا و کبرا و استغفرالله کیرا!! رو میدیدم ناسلامتی پاتوقشونه...مثلا اون پشت وایمیستاد سیگار میکشید و به عشق سونیا دود حلقه ای میداد بیرون....!

Cetrion

فقط همینو بگم بیشتر از یک ساله MK11 میزنم هنوز حتی برای یک بار هم محض امتحان انتخابش نکردم...سر MKX کلی عذاب وجدان داشتم نکنه فحش های رکیکی که به خواهر شیناک آلوده !! دادم حقش نباشه و توی هوا سرگردون بمونه، که با دیدن ستریون خیالم راحت شد, چقدر من اون موقع آینده نگر بودم...الدر گاده که باشه برای من اندازه موکاب هم ارزش نداره..!

Sheeva
5xch_5-min.png

من کلا با این شیوا عناد دارم...قضیه هم مال دیروز و امروز نیست برمیگرده به 20 سال قبل ..آقا من از همسایه مادبزرگم با هزار دوز و کلک و منت برای چند ساعت کارتریج ام کی 3 گرفتم و خوشم اومد..چند وقت بعد راهی سفری به شهر آرزوهای کودکی یعنی همون پشت شهرداری شدم و رفتم پاساژ شیرازی گفتم لطفا یک عدد MK3 ...
هیچی دیگه 3500 پیاده شدم و اومدم خونه، کارتریجو یک فوت اساسی کردم و با نام و یاد خدا فرو کردم تو دستگاه و دیدم ای داد بی داد به جای اسکورپیون و رین و نوب و....یدونه زن کچل اون وسط زل زده تو چشمام..دوباره کارتریج رو درآوردم و چند بار دیگه فوت کردم و گذاشتم ...دیدم نه زن کچله هنوز داره نگام میکنه... از اونجا کینه اش به دلم افتاد ...
انتخابش کردم آنونسر گفت شیوا..اِرق ملیم زد بالا فکر کردم ایرانیه.بعدا فهمیدم که نه بابا اِد اومده خدای هندوها رو برداشته رنگ آبی شو تو پاورپوینت کم کرده گذاشته اینجا...
طراحی چهره شیوای شماره 3 و 9 رو دوست داشتم ...شبیه این زن هایی بود که در اصل زن نیستند...! ولی آرماگدون و11 رو نمی پسندم خیلی زشته اگه قراره زنی این شکلی باشه من همون زن مردی ها رو ترجیح میدم...وای گفتم 11... نکبتی ترین حرکت رو براش گذاشتند فقط کافیه تو قسمت آنلاین یک موجود عقده ای بهتون بخوره و شیوا رو برداره ..معذرت می خوام جاش اینجا نیست ، ولی پی پی میکنه وسط اعصاب آدم این قدر پایین بالا میکنه ...خیلی ها می فهمن چی میگم از جمله امیر آکیبا...فقط 3 تا دش بدید یا به سمت عقب و جلوراه برید ...پیروزی از آن شماست...

Shinnok

Tremble before me as I absorb Earthrealm's power

teq6_2-min.png

وقتی برای اولین بار به بالای لَدِر ام کی 4 رسیدم کلی اعصابم خورد شد که این یارو ریقونه کیه دیگه...خداییش هم توی 4 نه ابهتی داشت نه حرکت خاصی ..همون شنگ سونگ بود که شیش تیغ کرده بود و لباس قفقازی پوشیده بود تا بره لزگی برقصه...اما انصافا فیتالیتی جذابی داشت...طراحی لباس Mythologies: Sub-Zero خیلی یونیک تر بود اما فایت باهاش کلا تعطیل بود ..
اون زمان ها گذشت و وقتی با باس های Deception و بویژه deadly alliance رو به رو شدم و فهمیدم که دیگه عصر طلایی شائوکان بسر اومده کم کم دلم برای شیناک تنگ شد..
تا اینکه اولین عکس های آرماگدون اومد بیرون ..و خبر از بازگشت شکوه مندانه لرد شیناک رو میداد...اون عکسی که توی آرنا یدونه مشت اسکلتی پرت کرده تو شکم شنگ سونگ رو میگم.. همون یدونه عکس باعث شد یک دل نه صد دل عاشقش بشم..البته توی آرماگدون فنونش خیلی سطحی بود ..کی اونجا خوب بود که این باشه..! اما پایه های اسکلتیش همونجا بنا شد، مبارزه اش با ریدن تو اوپنینگ که یادتون نرفته...
اوج لذت رو اونجایی از کانکوئست بردم که taven بهش کمک میکنه بره داخل برجش و در مقابل حمله لی می و شیوا و کینتارو ازش دفاع میکنه و بعد که میره بالا و وارد بارگاهش میشه.. taven رو بعد از اونهمه خدمتی که بهش میکنه می پیچونه می فرسته پی نخود سیاه و با دیگون مذاکراتش رو ادامه میده...!اونجا شخصیت پلیدش قشنگ زد بیرون..وای چقدر کانکوئست آرماگدون خوب بود...

برای همین از موقعی که توی یکی از تریلر های MKX شیناک رو نشون داد برای انتشار بازی لحظه شماری می کردم...شروع طوفانیش رو هم که همه دیدیم دیگه , مبارزه توامانش با تگ سونیا و جانی و دیالوگاش بویژه با ریدن...
فقط چرا تو 10 صدای پیرزن ها رو براش گذاشتند صدای آرماگدون که خیلی خفن تر بود..اما خداییش باید چند نفر رو میکشت یا حداقل آخر بازی چند نفری شکستش میدادند ...ابهت بنده خدا رفت زیر رادیکال...! رای من با اقتدار لرد شیناک...

Raiden

there are fates worse than death
gc0n_1-min.png

انتخاب اول و آخر من توی Mk 1 که فقط ریدن بود...(آقا منظور از ریدن..، Raiden هست ها نه چیز دیگه ای...!! ) و به نظرم اوج زیبایی طراحی لباسش شماره دو بود که توی 9 یجورایی دوباره به تنش دوختند..هر چی بعد اون لباس هاش رو تنگ و گشاد کردن، اِپُل براش زدن ، فاقشو کوتاه کردن، شنل چسبوندند..باز هم هیچی لباس دو نمیشه... وقتی مَردی ! توی استیج Armory یا westland می ایستاد..اون رنگ های گرم و تند بک گران با سفید و آبی ترکیب میشد..وای خدا دلم خواست...!!

ریدن شماره 4 هم من خیلی دوست داشتم اونجا از بس تاندرگاد به نافش بسته بودند، جو گیر شده بود و برا خودش پتک سفارش داده بود...!! بعدا دید خیلی حرکت ضایعی بوده تو شماره های بعدی عصا دستش گرفت...!!
بدترین ریدن ها هم به نظرم منصوب میشه به نسخ ps2 ..یعنی قشنگ ریدن تو ریدن ( اولیش رو هر جور دوست داشتید بخونید منظورم اون نیست...!) فن هاش با اینکه با عوض کردن وری ایشن طولانی ترین کومبوها رو هم داشت ، ولی به دل من یکی که نمی نشست..الان توی 11 هم زیاد با ضرب دستش حال نمی کنم...اینجا چندتا حرکت از هموجا یادش مونده...!!
همونجا که عصبانی بود، از دیسپشن شروع شد دیگه...اینم هر موقع اعصابش به هم میریزه میره خونه میگه زن لباس سیاهام رو اتو کن که دیگه قاطی ام...!!

اما یدونه حرکتش هست که تو 30 سال دست بهش نزدن و هیچ کس تو دنیا غیر از خودش بلت نیست !...ها ...چرا شوجینکو دزدکی تمریناشو دید زد و یاد گرفت ولی مهم نیست امتیازش در انحصار خودشه ..اگه گفتید کدومو می گم... .... ،Torpedo...
توی این همه سال خیلی زور زدم و تحقیق کردم ببینم حین اجرای حرکت چی میگه ! تو هر شماره هم یچیزی میگه....

تهش اینا شد Alababalayee ..که خیلی ها عقیده دارند تلفظ درستش اینه Gimmiemymoneyyyyy...!!!

یا یکی دیگه Imacuttingya یعنی I’m a cutting ya

در هر صورت رای دومم ایشونه ... ممنون لرد ریدن بخاطر یک عمر مجاهدت برای پاسداری از مرز های زمین ..فکر کنید اگه ریدن نبود الان زمین زیر سیطره شائوکان بود وکشور ما هم تحت سلطه تارکاتان ها..اونوقت علاوه بر مشکلات اقتصادی و ارزی و ناتوانی در تهیه ps5 ...باید یک دغدغه جدید هم به بدبختی هامون اضافه می کردیم اونم این بود که دندونای بچه مون به ما میره یا به مادر تارکاتانش...!!

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,841
نام
نریمان
وای.. چرا نمی تونم با نریمان عزیز به توافق برسم... امیدوارم سر اسکارلت بریم سر میز مذاکره و توافق نهایی رو انجام بدیم..
همین یه حرکت به تنهایی ارزش رای رو نداره آیا؟ :D

ds7_ezgif-3-c6054a261cc1.gif

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
.... ،Torpedo...
توی این همه سال خیلی زور زدم و تحقیق کردم ببینم حین اجرای حرکت چی میگه ! تو هر شماره هم یچیزی میگه....

تهش اینا شد Alababalayee ..که خیلی ها عقیده دارند تلفظ درستش اینه Gimmiemymoneyyyyy...!!!

یا یکی دیگه Imacuttingya یعنی I’m a cutting ya
یکی از چیزایی که ریدن قطعا تو MK1 میگه: johnnygetinthecar (سریع بخونید "جانی گِت این دِ کار")

شک نکنید.

• Smile
Reactions: New Shredder

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,593
قبل از اینکه رای بدم و پستها رو ببینم میدونستم نریمان طرفدار ملیناس و کلی براش تبلیغ میکنه ولی رای من خداها یعنی شیناک و ریدن بودن و خدا شاهده داشتم دکمه رای رو میزدم ته دلم میگفتم ببخشید نریمان. ;)
بعد که پستها رو دیدم ، دیدم که بللله متاسفانه تو امتحان نریمان روفوزه شدم. ;)
ملینا رو توی سه تا مورتال آخری مخصوصا خیلی انتخاب کردم و تو 11 هم که واقعا کارکتر خوشدست و خوبیه ولی واقعا قیافش زهلم گیتمیشه نتونستم بهش رای بدم مخصوصا که ریدن و شیناک تو لیست بودن.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,261
نام
امیر حسین
یک رای که جید هست! جدا از اون آرت معروف MK9 که رو دستش نیست >:) >:) >:)
توی MK11 هم خیلی خوب بود، هم مبارز خوبی بود، هم کاراکتر خیلی خوبی بود!
و هم برای اولین بار پشت ماسک هم طراحی صورت خوبی داشت:D

رای دوم ندارم...میفروشم:))
شاید Havik :-"

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
رای من Goro (گورو برای من نماد MKـه) و Havik (دوست داشتم به جید رای بدم ولی الان هایپم واسه هویک :D)
خیلی بد شد تو این گروه سارینا هیچ شانسی نداره انگار :((

رای دوم ندارم...میفروشم:))
شاید Havik :-"
چند؟ :D

سونیا این همه رای اورده؟ چه خبرتونه!

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,841
نام
نریمان
رای اول که برای Jade هست. هیچی رو دست جید MK9 نمیاد برای من. :D دیزاین و گیم پلی بیست. :-":D بعد از اون جید دیسپشن و در آخر هم جید MK11.

رای دومم رو میخواستم به سونیا بدم اما از اونجایی که می‌دونم رای میاره، به Havik میدم. در کنار Reiko یکی از Underrate ترین ویلن های MK هست. Havik مثل Fujin تنها چیزی که نیاز داره اینه که تو یه بازی مدرن برگرده تا همه عاشقش بشن.

cf5n_sffd.jpg

New Shredder

ѺГѺҠԱ ՏѦҠі
کاربر فعال
Feb 23, 2013
929
نام
سعید
e54q_picture2-min_(2).png

خب،ببینم این بار چی داریم ..هویک،گورو..سارینا،سونیا....چی......جــــیــد..!!!....وای خدا اینجا هم قرار نیست دست از سرم برداره....

Jade

چطور ممکنه بیام به کسی رای بدم که از عنفوان کودکی تا همین امروز صبح، داشته منو کتک می زده...
الهی دستت بشکنه..!الهی تو خونه کوتال آب خوش از گلوت پایین نره...! الهی کوتال دست بزن داشته باشه و سیاه و کبودت کنه...! الهی که سرت هوو بیاره...!جید ازت متنفرم...الهی که سر زا بری...!!

همینجا از طرفدارهای ایشون معذرت می خوام ، امیدوارم که به کسی برنخوره ها ،این یک مسئله کاملا شخصیه برای من ،که ریشه در ترسهای کودکی داره...کارتریج شماره سوم ام کی من..نمی دونم خش داشت..!آپدیت نشده بود..!!مگس توش مرده بود..!!
خلاصه نمی دونم چه مرگش بودکه هر لدری انتخاب میکردم توی استیج چهارم می خوردم به جید لول هاردِست..، اونم من رو می گذاشت سر چوبش و مثل کتلت این رو اون رو میکرد وچپ و راست می خوابوند تو دهنم...!هیچی دیگه من بالاتر نمی تونستم برم...
فقط یک بار موتارو بنده خدا اومد منو از زیر دست و پاش کشید بیرون و برد تو استیج خودش..،بعد گرفت یک فَس منو کتک زد...!!

اینه که این خانم فلان فلان شده برای من شده کابوس دوران کودکی و نوجوانی و جوانی و...حتی دوست یابی! و ازدواج من رو هم تحت تاثیر قرار داده... بخدا هر بار برای قرار میرم پارک، این مامورای شهرداری که لباس سبز دارن و یک جارو دستشونه می بینم ، فلنگ رو می بندم...!!

اصلا یعنی چی ،چوب به این درازی دادین دستش که از هر جای صفحه میتونه بکوفه تو سرت..بلند می شی تا میای گارد بگیری خودشو 3 سوت می رسونه و لنگش رو میکنه تو دهنت..میای تیر در کنی خودشو نامرئی میکنه..میای بپری دو تا تیغ ول میده سمت باسنت...
آقای اِد بون، کیسه بوکس میخواستین برای خانم بگین.. دیگه مارو چرا مسخره کردین...

نریمان جان..ببخشید خیلی عذر میخوام..شما بگو بیا سر نیتارا..، نیتارا چیه ! آقا اون یارو که میگه toasty ..!! توافق کنیم. میگم چشم .... ولی جــیــد ، هرگز محاله ممکنه...!!

yp23_picture9-min.png

sareena

سارینا هم مگه جزو شخصیت ها محسوب میشه!!....من تا حالا فکر می کردم فقط برای کوآن چی چایی میاره و دفترشو تمیز میکنه....آره تو آرماگدون میشد باهاش ور رفت ولی من که ور نرفتم..
اولین و بهترین حضورش هم برمی گرده به Mortal Kombat Mythologies: Sub-Zero به همراه اون دوتا خانم قاتل مادر مرده دیگه که اسم کوفتیشون یادم نمیاد....
توی داستان هم خیلی دهن لقه همش پته کوآن چی رو میاد می ریزه رو آب....کوان چی بدبخت کلی توطئه میچینه این میاد به اولین نفری که میبینه همه چی رو میگه! هم تو آرماگدون این کارو کرد هم تو X ...اما دختر خوب وبی حاشیه ای هست ما که فرم شیطانیشو ندیدیم ولی میگن خفنه....آخی یادم رفت عروسیشو با کابال تبریک بگم....مبارک باشه..!!

sonya blade

نوشتن نمی خواد که ...حتی پدر و مادر من هم سونیا رو میشناسند ،چون از وقتی به دنیا اومدم از بس تو خونه مون از مانیتور و تلویزیون و رادیو..!! هی صدا اومده سونیا،سونیا وینز..سونیا نمی دونم چی چی...

توی شماره اول مجموعه یک انتخاب نبود بلکه تنها انتخاب بود...! اما ارزش و جایگاه و مقام و منزلت بانو به نظرم داخل شماره دوم هست که تجلی پیدا می کنه...آیا تا به حال از خودتون پرسیدید که چرا اهالی زمین رفتند به قلمرو خارج با اینکه می دونستند دهنشون سرویسه...
چی ..! برای انتقام سخت! کشته شدن راهبان شائولین....نخیر برادر ، جون 4 تا راهب کچل ریقونه که ارزش این کارا رو نداره ، اون رو که می شد با چند تا موشک از همین جا پاسخ داد....!!!
هدف فقط نجات بانو سونیا بود که خدایی ناکرده زبونم لال...تعرضی از جانب آوت وردی های هیز بهش صورت نگیره...!!حالا شما فرض بگیر اگه جای سونیا جید بود کسی دنبالش می رفت...مرده شور اون ترکیبشو ببرن...!!

برای وصف زیبایی های ایشون در شماره سوم زبون من یکی که قاصره...
بچه ها پدر من با سونیای شماره سوم جوری بازی میکنه انگار سونیک فاکس کنارم نشسته..اگه بفهمه اینجا نظرسنجی شده مجبورم میکنه براش اکانت بازی سنتر درست کنم تا بیاد بهش رای بده...!!

داخل شماره چهارم هم که بانو به خدمت مقدس سربازی فراخونده شد...اما یکی از معدود کاراکترهایی که به نظرم در اتحاد مرگبار ( Deadly Alliance ) هنوز سرعت و روح گیمپلی سریع Mk رو تا حدی حفظ کرد، سرکار خانم سونیا بانو بود و توی دیسپشن هم که رحم الله من یقرا فاتحه مع الصلوات.......!! 9 عالی ، 10 پرفکت ، 11 outstanding...!

چقدر انتخاب خانم راندا رزی هم مناسب و بجا بود یادی هم کنیم از خانم ها Bridgette Wilson و Sandra Hess و Kerri Hoskins
که در اعتلای جایگاه رفیع امروز این بانوی بزرگوار کوشیدند.... رای من سونیا ...

بین هویک و گورو و فِراتور انتخاب برای من دشواره چون هر سه تای این عوضی ها رو به یک اندازه دوست دارم .اجازه بدید از بانو کمک بگیرم...، .....TEST YOUR LUKE...خب مثل اینکه بانو سرش شلوغه..از همسر ایشون خواهش می کنم یک کمکی به ما بدن ممنون...

qtr_picture6-min.png

برادران لطفا زیر جمجمه ها قرار بگیرید ..سریعتر..برادر هویک با شما هم هستم...فرا ، تور رو یجوری اونجا جاش بده ..ممنون گورو جان بابت همکاریت....فراتور اونجا شلوغ نکنید دِهَع...جانی تا من یک مقدار دیگه اظهار فضل کنم شما تکون بده !...بدن رو نه ...!! کاسه ها رو عرض کردم...

Havik

من که هیچ موقع خودمو قاطی این دعواهای سیاسی بین Orderrealm و Chaosrealm نکردم ..فقط نفهمیدم هویک کی فرصت کرد فنون و حرکات مار رو از شنگ سونگ فرا بگیره ...
با تمام زیبایی هایی که در گارد گرفتنش داشت ولی در میدان نبرد از فنون انحصاری خاصی استفاده نمی کرد و بیشتر با خودش ور می رفت! یا بهتره بگم فنون چِندشی استفاده میکرد و بیشتر به خودش آسیب می زد.. چه فشاری سر حرکت پروجکتایلش به دو سر زانوهای خودش که نمی آورد..خودش رو پرتاب میکرد رو زمین و 3 متر تو خاک و خل لیز میخورد و تا با دندون بزنه زیر پاهای حریف ..! هویک جان بخدا راه های ساده تری هم بود...!
توی موو لیست که می رفتی جلوی چندتا از حرکاتش هم تاکید شده بود فقط جهت مصارف ایجاد رعب و وحشت....آخه چرا باید 360 درجه چرخوندن گردن و کمر!...حریف رو بترسونه و روحیه اش رو خراب کنه اونم حریفی که تا حالا کلی سیراب شیردون رو زنده زنده کشیده بیرون و چشمش از این چیا پره...! اما فیتالیتی خوردن دستای حریف رو دوست داشتم...با چه ولعی میخورد آدم هوس میکرد..!!

یادمه یدونه گرز هم داشت چی چی استار بود مورنینگ استار...فکر کنم اد بون یک مشت سلاح ریخته بود جلوی کاراکترهای دیسپشن که هر کی یکی برداره...بعد چون هویک اون ته بود..بهش چیز مالی نرسیده بود، چون بلد نبود خوب باهاش کارکنه و چند بارهم دیدم از دستش افتاد زمین...حداقل یدونه خنجرکامیدوگو باید میدادن دستش...

اما هر چه با هویک کرد اون کمیک لعنتی کرد...چه شخصیت بی نظیری براش توی کمیک پرداختند...قشنگ می تونست دو تا شماره mk رو هندل کنه...!من خیلی منتظرش موندم توی شماره 11 ولی نیومد، یک قسمتی که شنگ سونگ یک بسته گوشتی براش فرستاد به آدرسش توی سرزمین آشوب خیلی امیدوار شدم ولی با اومدن رمبو ..شاید نباید دیگه منتظرش بود...احتمالا اون شایعات حضورش با دیگون و تیون هم میره برای شماره 12 ...حیف شد...

Ferra & Torr

من توی فانتزی هام همیشه یک جای خالی برای کاراکتری غول پیکر در Mk در نظر داشتم درسته که مستقیما برگرفته شده...ببخشید الهام.الهام گرفته شده از .. گوریل انگوری چیه ..!! یخورده جدی باشید... Chang & Choi از مجموعه The king of fighter ...
اما شیرین زبونی و تیکه های Ferra باعث شد از زیر سایه اونها بیاد بیرون...خداییش دیالوگ هاش عالی هستند برای همه یک اسم ساده میگذارن...لیدی باگ ، فور آرمز ..big mouth برای جانی کاملا به جاست...بنگ بنگ!! و شوت شوت!! برای ارون بلک هم عالیه.....

کاش توی 11 هم می اومد چند تا تیکه می انداخت می رفت...خیلی دلم می خواست ببینم به شائوکان و شنگ سونگ چی میگه...
فرصت نشد زیاد باهاشون گرم بگرفتم و تو کنترل تور حرفه ای بشم . ولی حرکاتی رو که اون بدن گوریل مانند و دست های بلند وسنگینش انجام میده دوست دارم...حس سنگینی دستش رو میشه هنگامی که کشیده ول میده طرف کاراکترهای ریزه میزه مثل ملینا قشنگ حس کرد...آخر10 چی شد تور مرد...؟توی 11 هم دی وورا می گه مردن...وای خیلی ناراحت شدم...

Goro

من هم دقیقا با دوست خوبمون موافقم که گورو نماد مورتال کامبته بطوریکه اگر برداشته بشه ممکنه خیلی ها با استریت فایتر اشتباهش بگیرند...!! توی شماره Nes ای که من داشتم بیشتر شبیه خمیر نون بربری بود...داخل نسخه چهارم هم بد می زد ..باس فایتی مال گورو بود..اونجا شیناک حقشو خورد و با ساخت و پاخت خودشو باس فایت کرد...!!

اما خیلی قبل تر از اینکه ماکروسافت بتثدا رو بخره، یا سونی اسپایدرمن رو انحصاری کنه...این نینتندو بود که سر شوخی رو باز کرد..! و گورو رو به انحصار خودش درآورد.بله گورو به همراه شائوکان حسرت هر Mk باز جوانی بود که از بد روزگارps2 داشت نه Gamecube ...
لامصب گورو اونجا عضلات کول و پشت بازوش خیلی روی فرم و خوش استیل بود...
اما بهترین رویارویی ای که با این موجود چهاردست...(اجازه بدید یک بار دیگه بشمرم مثل اون دفعه اشتباه نشه ...یک دو ..چهار.. درسته) توی شائولین مانک بود .. نعره میزد و می دوید . آپرگادی که می زد چند متر رکورد پرتاب شدن در هوا رو جابجا میکرد...آخرش هم اون ستون سنگی رو از جا می کند و ول میداد دور سرش اصلا نمی شد نزدیکش شد...حیف جانی کیج دیوونه! مثل مرده خورا پرید وسط و نگذاشت خودمون برای همیشه فینیش هیمش کنیم و اگرنه اون همه توی 4 و 10 دیگه اذیت نمیشدیم...

یادش بخیر چند هفته قبل ریلیز MKX توی یکی از این برنامه های چند شنبه شب با اد بون! که استدیو می ساخت و برو بچز استدیو می اومدن می نشستن بازی میکردن ..یک نفر بود گورو بر میداشت و همه رو میزد. چه می دونم لوکنگ ،کونگ لائو جانی کیج..همرو زد ..بعد یکی اومد و دسته رو گرفت و گفت هیچی بلد نیستم و نخندید و اینا.. D'Vorah رو برداشت و گور گورو رو کند..اونجا بود که من عاشق و واله و شیدای D'Vorah شدم...

nqlr_picture7-min.png

خیلی خب ....آماده شد...خب بریم برای رای دوم ... وسطی از راست..! لطفا دست هاتو بگذار روی سرت و بیا بیرون ......

9hi8_picture8-min_(1).png

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
اسم تاپیک "Choose Your Destiny"ـه، یعنی اگه اشتباه رای بدید تو سرنوشتتون تاثیر میذاره، این رای‌هایی که به سونیا میدید بالاخره واستون مشکل ساز میشه ها....!!!.. از ما گفتن بود. :D

سونیا کبریت بی خطره
الان راحت میاد بالا اما مراحل بالاتر قطعا گزینه اول و دوم خیلیا نخواهد بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر