Choose Your Destiny | Finale | Scorpion Vs Sub-Zero

The Finale

• مجموع رای دهنده‌ها
    122
  • نظرسنجی بسته شده است .

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
mdx_chooseyourdestiny-bczlogomk11final.jpg

درود
سری Mortal Kombat نزدیک به سه دهه هست که کار خودشو آغاز کرده و در طول این سال های پرفراز و نشیب همواره عمده محبوبیتش رو مدیون شخصیت های مختلفی بوده که در سری حضور دارن. به همین دلیل با @DFSHINNOK7 عزیز تصمیم گرفتیم یه سری نظرسنجی تهیه کنیم تا ببینیم میزان محبوبیت هر کدام از این نینجاها، سایبورگ ها، جادوگران و خدایان، بین برو بچ BC به چه صورته و محبوب ترین شخصیت ها کیا هستن. :D

• دور اول نظرسنجی ها شامل 12 گروه میشه.
  • گروه ها عمدتا 6 تایی هستن و از هر گروه 2 کرکتر بالا میاد.
  • قابلیت انتخاب 2 کرکتر از هر از هر گروه وجود داره.
  • شخصیت های مهمان و همچنین شخصیت هایی که تو اسپین اف ها یا سریالها معرفی شدن، داخل نظرسنجی نیستن.
  • شخصیت هایی که به عنوان شوخی داخل بازی قرار گرفتن مثل Mokap و Meat داخل نظرسنجی نیستن.
تا جای ممکن سعی کنید تو بحث ها شرکت کنید و دلایلتون برای انتخاب هاتون رو با بقیه به اشتراک بذارید. :D

=============
2xy6_bracket4-cyd.jpg

Top 32
jvrs_mk-chooseyourdestinybzc-top32png.png

آخرین ویرایش:

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
تاپیک جالبی بود ممنون از نریمان عزیز
تا قبل از اومدن MK9 میتونم بگم توی سری محبوبترین کاراکترم اسکورپیون بود توی MK3 که عاشقش بودم یه تعصب خاصی روی این کاراکتر داشتم تا اینکه MK9 اومد.. یهو چشمامو باز کردم دیدم کسایی که اصلا تو عمرشون MK نمیدونستن چیه , همش اسکورپیون اسکورپیون میکردن .اسکورپیون یه کاراکتر خاص بود واسه آدم های خاص ولی این خاص بودنش رو جناب اد بون توی شماره 9 نابود کرد.
الان منفورترین کاراکترم کسی هست که یه زمونی فقط به خاطر همون عاشق MK بودم مجبور شدم تو فینال مورد عنایت قرارش بدم و به رقیبش رای بدم

کاشکی هیچ وقت بزرگ نمیشدیم و مرتال کامبتمون تو همین یه جدول نوستالژیک خلاصه میشد
d848684-1b924304-3eeb-40f7-b388-23b5d468d25c.png

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
ممنون از همه دوستان که این مدت تو رای گیری ها و بحث ها شرکت کردن؛ بسی حال داد. :D یه تشکر ویژه هم از @DFSHINNOK7 عزیز که بیشتر زحمات تاپیک به عهدش بود و سطح تاپیک رو با کار های گرافیکی فوق العادش چند لول آورد بالا.

91h7_ezgif-2-32f20186e2b5.gif

یه تبریک هم به طرفدارای ساب زیرو که با تقلب و خرید آرا، حق Hanzo رو خوردن، تو تریلر معرفی MK12 انتقاممون رو میگیریم. :-":D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
دوستان فردا فیلم MK منتشر میشه و احتمالا همین فردا هم در تمام وبسایت های داخلی با زیرنویس در دسترس قرار میگیره
تماشا کنید و ببینید چجوری بی هان با اسم سابزیرو (بله اسمی که قهرمان این تاپیک هست) یک لکه ی ننگ برای بشریته و ببینید هانزوی مظلوم با اون روح پاکش و وجود با محبتش چطور اینجا مورد ظلم واقع شده :(

• Smile
Reactions: Tidus & Shayne

Bellic

کاربر سایت
May 7, 2013
2,110
ساب زیرو باید براساس سری مورتال کامبت قضاوت بشه نه براساس این فیلم که داستانش تحریف شده :D
مثلا داستان کشته شدن زن و بچه هانزو و تبدیل شدنش به اسکورپیون تو mk9 زمین تا آسمون فرق داره با چیزی که تو این فیلم نشون دادن

• Like
Reactions: Tidus & Shayne

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
ساب زیرو باید براساس سری مورتال کامبت قضاوت بشه نه براساس این فیلم که داستانش تحریف شده :D
مثلا داستان کشته شدن زن و بچه هانزو و تبدیل شدنش به اسکورپیون تو mk9 زمین تا آسمون فرق داره با چیزی که تو این فیلم نشون دادن
من قبل اینکه فیلم بیاد این پست رو نوشتم :D عمیقا از اینکه اصلا گفتم کسی اون فیلم رو ببینه معذرت میخوام :D اون فیلم فقط اسمش فیلم مورتال کامبت بود
فی الواقع نه فیلم خوبی بود نه مورتال کامبت خوبی بود :D بحث رو به تقلب در رای گیری برمیگردونم :D

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
سلام دوستان، کسی این brutality مخفی subzero رو بلده که چجوری باید زد؟

View attachment 203715
من همون سری اول که پرسیدی خیلی گشتم دنبالش تو کل یوتیوب و سطح نت ولی اصلا پیداش نتونستم بکنم :(
پیداش کردی اینجا خبر بده
به نظر میاد منتشر نشده باشه چون جاهای زیادی ندیدمش
یه جوری که انگار تو فایلای بازی هست ولی با مد یا یه روشی اضافش کردن به بروتالیتی های قابل اجرا
چون اگه یه مچم ازش میتونستیم ببینیم با آزمون و خطا روشش در میومد ولی ازش ویدیو مچ هم نتونستم پیدا کنم

• Like
Reactions: aha2012

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
من همون سری اول که پرسیدی خیلی گشتم دنبالش تو کل یوتیوب و سطح نت ولی اصلا پیداش نتونستم بکنم :(
پیداش کردی اینجا خبر بده
به نظر میاد منتشر نشده باشه چون جاهای زیادی ندیدمش
یه جوری که انگار تو فایلای بازی هست ولی با مد یا یه روشی اضافش کردن به بروتالیتی های قابل اجرا
چون اگه یه مچم ازش میتونستیم ببینیم با آزمون و خطا روشش در میومد ولی ازش ویدیو مچ هم نتونستم پیدا کنم
این عکسی که گذاشتم خودم از کنسول گرفتم، موقع بازی tower of time تو قسمت guntlent سابزیرو این brutality رو زد.
تو یوتیوب دیدم گذاشتند و اینم توضیحش ولی اصلا نتونستم اجرا کنم...
گفته back throw رو بزن توی آخرین ضربه ،بعد دکمه بالا رو نگه دار.
اصلا back throw نداره subzero. داره؟

این لینکو ببین چیزی سر در آوردی اینجا بگو، ممنون

NaRiiMaN

ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
این عکسی که گذاشتم خودم از کنسول گرفتم، موقع بازی tower of time تو قسمت guntlent سابزیرو این brutality رو زد.
تو یوتیوب دیدم گذاشتند و اینم توضیحش ولی اصلا نتونستم اجرا کنم...
گفته backward throw رو بزن توی آخرین ضربه ،بعد دکمه بالا رو نگه دار.
اصلا backward throw نداره subzero. داره؟
این بروتالیتی ها جوایز بازی کردن Kombat League هست، معمولا هم بعد از یه مدت تو Krypt Event قابل باز کردنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر