Chmielarz: با داشتن یک PC دیگر نگران عناوین معمولی لانچ نسل بعد نباشید!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
xbxo-one-vs-ps4-launch-games.jpg

Creative Director سابق People Can Fly (این استدیو منحل شده است) آقای Adrian Chmielarz که بازی های Gears of War: Judgment, Bulletstorm و Painkiller را در کارنامه خود دارند، ادعا می کنند که PC گیمرها نیازی به نگرانی بابت عناوین لانچ دو کنسول Xbox One و PS4 ندارند و بازی هایی نظیر Killzone و Ryse را یک سری عناوین معمولی قلمداد می کنند که هیچ گونه چیز خاصی در آنها مشاهده نمی شود.

36686549493333932297.jpg

من به عناوین لانچ (عرضه همزمان با کنسول) Xbox One و PS4 نگاه کردم و ... هیچی. گیم پلی Killzone و Ryse در یوتیوب کاملا معمولی به نظر می رسد.
ایشان حتی بیشتر نیز درباره این موضوع صحبت کرده اند و با اشاره به عرضه دو بازی بی نظیر Condemned و Resistance گفته اند:

21105614579483103501.jpg

دو بازی Condemned و Resistance را به هنگام لانچ این نسل به یاد دارید؟ این بار اگر یک PC دارید هیچ چیز شگفت انگیزی وجود ندارد.
آقای Chmielarz به صراحت صحبت کرده اند که گرافیک به تنهایی باعث نا امیدی نشده است بلکه خود گیم پلی هم مشکل دارد.

22574459036765093841.jpg

هردو آنها زیبا هستند (گرافیکی) اما این گیم پلی است که راضی کننده نیست
ایشان در گذشته نیز گفته بودند:

ما همه تصمیم گرفته ایم که به جای شلیک گلوله، مرگ یک حیوان را به صورت آهسته و درد آور مشاهده کنیم. این حیوان باز هم در آخر خواهد مرد و شکی در آن نیست. اکوسیستم فعلی از هسته فاسد است و در دراز مدت ناپایدار خواهد ماند. DLC, microtransaction و طول دادن زمان بازی ها به صورت مصنوعی برای همیشه موثر نخواهد بود.
این موضوع جالبی است. برخی سازندگان دیگر نیز از عناوین لانچ دو کنسول نسل بعد زیاد شگفت زده نیستند و حتی آقای Chmielarz بازی Resistance که برای PS3 عرضه شد را برتر از Killzone جدید می دانند.
به نظر شما آیا واقعا بازی های لانچ نسل هشتم تجربه ای جدید و بکر را ارئه خواهند کرد یا صرفا یک کلکسیون گرافیکی با گیم پلی تکراری هستند؟
DSO
OXM

آخرین ویرایش:

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,586
نام
حسین
اساسا نسل بعدی بازیها بی مزه ترین حالت ممکن برای pc gamer های هارد کور میتونه داشته باشه
حالا مگه مثلا نسل بعد برای pc gamerهاست که بخواد براشون با مزه یا بی مزه باشه؟
نسل بعد ,نسل بعد کنسول هاست ربطی بهPCنداره اصلا

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
حالا مگه مثلا نسل بعد برای pc gamerهاست که بخواد براشون با مزه یا بی مزه باشه؟
نسل بعد ,نسل بعد کنسول هاست ربطی بهPCنداره اصلا

ایشون میاد عکس ryse جلوی همه میزاره نمیدونه که ده برابر بیشتر از اون چیزی که ایشون دارن الان میبینن افتخار میکنن به گرافیک بازی انحصاریشون ماها سالها پیش تجربه کردیم اونم تو 1080 60fps نه 900p... بازیهای نسل بعد از نظر کیفیت بصری گرافیک برایpc gamer ها بی مزس
کاملا هم درسته .. مگرنه مشخصه که گرافیک نسل بعد برای کنسول بازان جذابیت داره ..

گرافیک تجربه کردین؟باشه
yahoo_22.gif
آخه PC Gaming هم شد لذت؟
هه
خوب معلومه سیستمی که توداری عذابه :d منم 9400gt داشتم خود کشی میکردم . نه کنسول شد لذت اونم فقط ryse.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,933
نام
نـــــــویـــــــــد
اگر رایز و کیلزون چیز خاصی ندارند لابد بولت استورم خیلی خفنه :| ! لا اقل خلاقیتاینا این بوده که بازیه اول نسلیشون در حد cg باشه :|! برو بابا طرف معلوم نیست با خودش چند چنده :| !

بيخيال ديگه Bulletstorm عالي بود گيم پليش . همينطور گرافيكش

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
ایشون میاد عکس ryse جلوی همه میزاره نمیدونه که ده برابر بیشتر از اون چیزی که ایشون دارن الان میبینن افتخار میکنن به گرافیک بازی انحصاریشون ماها سالها پیش تجربه کردیم اونم تو 1080 60fps نه 900p... بازیهای نسل بعد از نظر کیفیت بصری برای pc gamerها بی مزس
کاملا هم درسته .. مگرنه مشخصه که گرافیک نسل بعد برای کنسول بازان جذابیت داره ..

گرافیک تجربه کردین؟باشه:| آخه PC Gaming هم شد لذت؟ ولمون کن عاقا جون هر کی دوست داری.اصلا شما صد سال پیش 1080 تجربه کردین ما کنسولی ها تازه میخوایم الان تجربه کنیم البته اونم با افت فریم!!!

tarik

کاربر سایت
Sep 16, 2013
54
نام
ALI DORODI
pc که واسه بازی نیست همه شاخ شدن حالا هر کاری بکنین در برابر انحصاری هه باید زانو بزنین :)) میدونی چندتا بازی درجه یکو از دست میدی بدونه کنسول . ولی بدونه pc چی

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
pc گیم ها از 2 سال دیگه میشینن 4k l میزنن به رگ بعد کنسولی ها تو بازیسنتر میشینن pc یو مسخره میکنن! یا امام زاده بیژن

آخرین ویرایش:

Adam

عضو تحریریه
Jun 27, 2009
4,616
نام
alireza
دوستان عزیز تا 2-3 سال دیگه بازی ها انحصاره هیچ سخت افزاری نمی مونن (اینو هم سونی و هم مایکروسافت تایید کردن) یعنی قراره بازی ها واسه همه چی بیان..اصلا انحصاری نگه داشتن یه نرم افزار ویا سرویس فقط واسه یه سخت افزار سودی نداره (نمونش : بلک بری واسه آی ا اس و اندرویید لانچ شد...بدون در نظر گرفتن مسایل مالی بلک بری)...xbl و psn هم یه روزی واسه پیسی لانچ میشن. pc vs console تا 1-2 سال دیگه بی معنیه

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
من به عناوین لانچ (عرضه همزمان با کنسول) Xbox One و PS4 نگاه کردم و ... هیچی. گیم پلی Killzone و Ryse در یوتیوب کاملا معمولی به نظر می رسد.

زمانی که من برای اولین بار روی ps3 بازی کردم به گیم پلی ها نگاه می کردم دهنم باز میموند ولی kill zone شاید یه جورای از نظر من ورود نسل جدید گرافیک ها رو جلو میبره ولی با گیم پلیش اصلا حال نکردم به نظرم KL3 قشنگ تر میومد ! ولی ryse با استراژیکش و کیفیتش حال کردم ولی همواره مشکلاتی توش میدیدم (قیافه شخصیت ها عین هم بود /یه جورای سیستم مبارزش ظعیف بود که مثلا باید دکمه ها رو سریع بزنیم و..) یکمی ناامیدم کرد ولی در کل یکمی تو این حرفش حق داره!

Resistance که برای PS3 عرضه شد را برتر از Killzone جدید می دانند.
Resistance همچیش عالی بود گیم پلی دشمنان و صلاح ها داستان یعنی هیچی نمی تونم به این بازی بگم kill zone هم باید بگم هنوز هیچی معلوم نیست باید صبر کرد و دید

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
اینکه شخصا از PC Gaming متنفرم به کنار ولی اصلا این حرفت منطقی نیست که چون بازی های لانچ تفاوت فاحشی با بازیهای فعلی ندارند پس باید بریم سراغ PC !!! عزیز من اون موقع واسه اون زمان هنوز صنعت بازی سازی پیشرفت چشمگیری نداشت و یهو این صنعت با پیشرفت کاملا محسوسی مواجه شد که باعث شد چنین تفاوت عظیمی دیده بشه.اما الان چی؟الان دیگه اصلا نمیشه انتظار یه انقلاب رو در بازیهای لانچ کنسول های نسل بعد داشت.لطفا کمی روی این موضوع با دقت تامل کنید.

برادر کی گفت شما بری سراغ pc؟ هر کی هر چی دوست داره! ولی خواهشا یکی میاد می گه بازی های انحصاری این نسل الان برای من جذابیت نداره خودتون رو به در و دیوار نکوبین لطفا! باز هم می گم هنوز هیچ بازی شاخ ip جدید اعلام نشده، هر چی هم اعلام شده multi platform هست. روزی که یه چیزی تو مایه های GOW برای مثال بیاد، واقعا خوب باشه خود من پا برهنه میدوم میرم کنسول می گیرم :d ولی برای لانچ اصلا حاضر نیستم.
این دوستان عزیز مثلا pc خفن و pc فن رو هم بیخیال شید. این دوستان کار و زندگیشون شده شمردن resolution و من فریم بالا می گیرم و این حرف ها. کل چیزی که از game بلدن همین گرافیک هست. به نظر من اکثر کسانی که فقط رو این چیزا تاکید دارن از یه حالت خارج نیستن: فکر می کنن شق القمر کردن یه سیستم بالا دارن رژه می رن تو چشم بقیه کنن که چقدر دارن، همین. وگرنه برای مثال دلیلی نداره من برم 290x بخرم بعد بیام با فونت قرمز و بزرگ تو امضام بزنم مشخصات سیستمم رو همه ببینن! به اینجور آدم ها میگن تازه به دوران رسیده...البته شما هم با این انحصاری انحصاری کردنتون داری شبیه این دوستان میشی

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
pc گیم ها از 2 سال دیگه میشینن 4k l میزنن به رگ بعد کنسولی ها تو بازیسنتر میشینن pc یو مسخره میکنن! یا امام زاده بیژن

نه بابا! 4K ؟ اون وقت چیه این 4K? آها فهمیدم همون کابل HDMI - 4k که تو ویدئوی آنباکسینگ Xbox one نشون داد که توی جعبه Xbox one هست رو میگی:|

آخرین ویرایش:

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
نه بابا! 4K ؟ اون وقت چیه این 4K? آها فهمیدم همون کابل HDMI - 4k که تو ویدئوی آنباکسینگ Xbox one نشون داد که توی جعبه Xbox one هست رو میگی؟:| منم 4K میخوام!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خوب این نشد وقتی بخوای بی احترامی کنی درواقع داری خودتو کوچیک میکنی .. مطمئن باش خیلی بهتر از تو میدونه 4k چیه
حالا اینکه تو با pc حال نمیکنی برای امثال ما که سالهاست داریم با pc بازی میکنیم لذت میبریم دوزار ارزش نداره .

در مورد اون دوستی هم که خیلی خودشو پی سی گیمر میدونه فکر میکنه داشتن یه r9290x خود نمایی محسوب میشه باید عرض کنم همینا که خیلی درگیر رزولوشن انواع اقسام تکنیکهای تو بازی هستند با اینکه سالها دارن بازی میکنن مثل بعضیا یبارم ادعا هاردکور بودن نداشتن.
در کل کاملا با حرف Chmielarz موافق هستم و من خودم انچنان علاقه ایی نداشتم برم سمت Killzone چون معادل بهتری براش رو pc دارم برام بی اهمیته .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر