Chmielarz: با داشتن یک PC دیگر نگران عناوین معمولی لانچ نسل بعد نباشید!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
xbxo-one-vs-ps4-launch-games.jpg

Creative Director سابق People Can Fly (این استدیو منحل شده است) آقای Adrian Chmielarz که بازی های Gears of War: Judgment, Bulletstorm و Painkiller را در کارنامه خود دارند، ادعا می کنند که PC گیمرها نیازی به نگرانی بابت عناوین لانچ دو کنسول Xbox One و PS4 ندارند و بازی هایی نظیر Killzone و Ryse را یک سری عناوین معمولی قلمداد می کنند که هیچ گونه چیز خاصی در آنها مشاهده نمی شود.

36686549493333932297.jpg

من به عناوین لانچ (عرضه همزمان با کنسول) Xbox One و PS4 نگاه کردم و ... هیچی. گیم پلی Killzone و Ryse در یوتیوب کاملا معمولی به نظر می رسد.
ایشان حتی بیشتر نیز درباره این موضوع صحبت کرده اند و با اشاره به عرضه دو بازی بی نظیر Condemned و Resistance گفته اند:

21105614579483103501.jpg

دو بازی Condemned و Resistance را به هنگام لانچ این نسل به یاد دارید؟ این بار اگر یک PC دارید هیچ چیز شگفت انگیزی وجود ندارد.
آقای Chmielarz به صراحت صحبت کرده اند که گرافیک به تنهایی باعث نا امیدی نشده است بلکه خود گیم پلی هم مشکل دارد.

22574459036765093841.jpg

هردو آنها زیبا هستند (گرافیکی) اما این گیم پلی است که راضی کننده نیست
ایشان در گذشته نیز گفته بودند:

ما همه تصمیم گرفته ایم که به جای شلیک گلوله، مرگ یک حیوان را به صورت آهسته و درد آور مشاهده کنیم. این حیوان باز هم در آخر خواهد مرد و شکی در آن نیست. اکوسیستم فعلی از هسته فاسد است و در دراز مدت ناپایدار خواهد ماند. DLC, microtransaction و طول دادن زمان بازی ها به صورت مصنوعی برای همیشه موثر نخواهد بود.
این موضوع جالبی است. برخی سازندگان دیگر نیز از عناوین لانچ دو کنسول نسل بعد زیاد شگفت زده نیستند و حتی آقای Chmielarz بازی Resistance که برای PS3 عرضه شد را برتر از Killzone جدید می دانند.
به نظر شما آیا واقعا بازی های لانچ نسل هشتم تجربه ای جدید و بکر را ارئه خواهند کرد یا صرفا یک کلکسیون گرافیکی با گیم پلی تکراری هستند؟
DSO
OXM

آخرین ویرایش:

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,151
نام
ماکان
موافقم!

Ryse که کامل تکنیکال دمو هست و اصلا بازی نیست، KZ هم هیچ چیز خاصی نداره که کسی بازی نکنه پس بیفته! یه FPS نهایت خوبه! البته با یه عالم زرق و برق گرافیکی!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,517
نام
حسین
ادم بخواد این طوری بگه که هیچ این گیم پلیش معمولیه اون فلان این فلان فقط برا خودش بهونه تراشی میکنه نسل میگذره و هیچی رو بازی نمیکنه بیا برو عمو خدا روزی تو جای دیگه حواله کنه چه انتظاری از گیم پلی داری اخه؟

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
حالا به بقیه بازیا کار ندارم،ولی این که F5 یه بازیه معمولیه رسما حرف بیخودی زده!

Sent from my C5303 using Tapatalk

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
هر کسی رو که از شرکتی انداختن بیرون میاد حرفهای روشنفکرانه میزنه..! عجیب واقعا

همون Forza 5 برای کلی حسرت خوردن کافیه باقی بازی ها هم پیشکش

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
کاملا فبول دارم ... هیچی این نسل زیاد بوی Next Gen نمیده ... بجای 1 و نیم میلیون کنسول 400 500 پول یه کارت mid-range میدم 5-6 سال راحتم ...

tarik

کاربر سایت
Sep 16, 2013
54
نام
ALI DORODI
جوک گفته طرف . این همه انحصاری که در دست ساخته چی اونام مهم نیست . دلم میخواد چندتا فهش بد بهش بدم حیف نمیشه وگرنه ...

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
جوک گفته طرف . این همه انحصاری که در دست ساخته چی اونام مهم نیست . دلم میخواد چندتا فهش بد بهش بدم حیف نمیشه وگرنه ...

متن رو نمیخونین لااقل تیتر خبر رو بخونین!!!
نوشته عناوین لانچ!!!
-------------------------------------

به شخصه به عنوان یه PC گیمر تنها عنوانی که تو لانچ حسرتش رو میخورم و اگه خوب از آب در بیاد احتمالا XONE رو بگیرم Ryse هست!!!

tarik

کاربر سایت
Sep 16, 2013
54
نام
ALI DORODI
متن رو نمیخونین لااقل تیتر خبر رو بخونین!!!
نوشته عناوین لانچ!!!
-------------------------------------

به شخصه به عنوان یه PC گیمر تنها عنوانی که تو لانچ حسرتش رو میخورم و اگه خوب از آب در بیاد احتمالا XONE رو بگیرم Ryse هست!!!

اگه قرار به گرفتن کنسوله لانچ و غیر لانچ نداره . کسی که PC بازه فقط باید حسرت بخوره از لانچ بگیر تا فسیلاش

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
اگه ب این نسلم مثل ایشون نگاه میکردیم اینجوری میشد ک GOW ی h&s معمولیه مثه DMC دیگه hevy rain ک مثه farenhite بود ک نسل قبل اومد برا pc و KZ هم ک ی بازی اول شخصه مثه COD و چیز خاصی نیسته و و و....
یارو حرف مفت زده :|

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
از نظر من یه گیمر باید هم پی سی داشته باشه هم کنسول و این حرفا فقط فن بازی هستش واقعا بعضی از جا ها کنسول خیلی از پی سی بهتره و بازیا های خیلی خوبی براش میاد و بعضی جا ها هم پی سی خیلی از کنسول بهتره مثلا خیلیا دوست دارن کال اف و بتل رو با گرافیک بالا تو پی سی به همراه موس و کیبورد بازی کنند که تو کنسول همچین امکاناتی نیست

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
اگه قرار به گرفتن کنسوله لانچ و غیر لانچ نداره . کسی که PC بازه فقط باید حسرت بخوره از لانچ بگیر تا فسیلاش

چه ربطی داره اینا که میگی!!!:lol:
باشه شما فرض کن ما همش در حال حسرت خوردنیم!!!:laughing:

tarik

کاربر سایت
Sep 16, 2013
54
نام
ALI DORODI
چه ربطی داره اینا که میگی!!!:lol:
باشه شما فرض کن ما همش در حال حسرت خوردنیم!!!:laughing:

من اصلا به تو کاری ندارم عسلک . نیازی به حرف اضافه هم نیست دوست من . دیگه همین مونده یه ساعت در مورد انحصاری بیام بگم که تو PC نیست :))خوب ملت میبینن میخندن بهت .

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
چقدر باحال همه رو صورتی کرد این گیم ساز ولی بعضی از حرفاش واقعا به حق هست کارنامه خوبی هم داره نمیشه گفت یه بازی ساز معمولی هست باید واکنش هارو دید بعدا الهی اخر ایا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر