Chmielarz: با داشتن یک PC دیگر نگران عناوین معمولی لانچ نسل بعد نباشید!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
xbxo-one-vs-ps4-launch-games.jpg

Creative Director سابق People Can Fly (این استدیو منحل شده است) آقای Adrian Chmielarz که بازی های Gears of War: Judgment, Bulletstorm و Painkiller را در کارنامه خود دارند، ادعا می کنند که PC گیمرها نیازی به نگرانی بابت عناوین لانچ دو کنسول Xbox One و PS4 ندارند و بازی هایی نظیر Killzone و Ryse را یک سری عناوین معمولی قلمداد می کنند که هیچ گونه چیز خاصی در آنها مشاهده نمی شود.

36686549493333932297.jpg

من به عناوین لانچ (عرضه همزمان با کنسول) Xbox One و PS4 نگاه کردم و ... هیچی. گیم پلی Killzone و Ryse در یوتیوب کاملا معمولی به نظر می رسد.
ایشان حتی بیشتر نیز درباره این موضوع صحبت کرده اند و با اشاره به عرضه دو بازی بی نظیر Condemned و Resistance گفته اند:

21105614579483103501.jpg

دو بازی Condemned و Resistance را به هنگام لانچ این نسل به یاد دارید؟ این بار اگر یک PC دارید هیچ چیز شگفت انگیزی وجود ندارد.
آقای Chmielarz به صراحت صحبت کرده اند که گرافیک به تنهایی باعث نا امیدی نشده است بلکه خود گیم پلی هم مشکل دارد.

22574459036765093841.jpg

هردو آنها زیبا هستند (گرافیکی) اما این گیم پلی است که راضی کننده نیست
ایشان در گذشته نیز گفته بودند:

ما همه تصمیم گرفته ایم که به جای شلیک گلوله، مرگ یک حیوان را به صورت آهسته و درد آور مشاهده کنیم. این حیوان باز هم در آخر خواهد مرد و شکی در آن نیست. اکوسیستم فعلی از هسته فاسد است و در دراز مدت ناپایدار خواهد ماند. DLC, microtransaction و طول دادن زمان بازی ها به صورت مصنوعی برای همیشه موثر نخواهد بود.
این موضوع جالبی است. برخی سازندگان دیگر نیز از عناوین لانچ دو کنسول نسل بعد زیاد شگفت زده نیستند و حتی آقای Chmielarz بازی Resistance که برای PS3 عرضه شد را برتر از Killzone جدید می دانند.
به نظر شما آیا واقعا بازی های لانچ نسل هشتم تجربه ای جدید و بکر را ارئه خواهند کرد یا صرفا یک کلکسیون گرافیکی با گیم پلی تکراری هستند؟
DSO
OXM

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,825
نام
نـــــــویـــــــــد
Dead Rising 3 که گیم پلی به اون خوبی داره . FM5 هم که ریسینگ میباشد بحثی توش نیست
اما واقعا KZ3 به عنوان یه FPS چی باید داشته باشه ؟ حالا من هیچی ازش ندیدم نمیدونم گیم پلی چجوریه :d
Ryse هم در حد وسع خودش خوبه دیگه . حالا شاید در حد HnS های فوق سریع نباشه . البته کلا سبکش با اونا فرق داره
Resistance برتر از Killzone جدید ؟ کدوم Resistance ؟ :-/

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
یعنی به معنای تمام چرت گفته ! بازیهای لانچ اکثرشون عالی هستن. از Forza5 گرفته تا Ryse و Killzone واقعا بازیهای خوبی هستن.

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
Resistance برتر از Killzone جدید ؟ کدوم Resistance ؟
منظورش اینه که Resistance که لانچ نسل قبل بود حرف بیشتری برای زدن داشت درمقایسه با FPS لانچ این نسل یعنی KZ:SF و البته کلا تمام بازی نسل جدید همین حالتن تقریبا .
راست میگه اون زمان شما کلی افکت گرافیکی جدید رو روی یه رزولوشن جدید تجربه میکردی الان رزولوشن که همونه یکم گرافیک تروتمیز تر شده ...
همین دیروز تو GS خوندم نسخه ی نسل بعد NBA2k 2014 اصلا از نظر Visual چیز متفاوتی با نسخه ی نسل قبلش نداره .
از نظر گیم پلی هم که فعلا هیچی ...

آخرین ویرایش:

Fusion

کاربر سایت
Sep 21, 2006
1,208
نام
هکر SQL INJECTION
واقعا حرف دل من زد واقعا این نسل کنسول مثل نسل پیش خودش هیجان خاصی نداشت عنوان نموش میشه رو PC پیدا کرد ....
این نسل زیاد دوام نمیاره

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
کاملا فبول دارم ... هیچی این نسل زیاد بوی Next Gen نمیده ... بجای 1 و نیم میلیون کنسول 400 500 پول یه کارت mid-range میدم 5-6 سال راحتم ...
یه نگاه به game rig من بنداز با این سیستم هنوز نمیتونم بازی های این نسل رو fullhd و 60 فریم بازی کنم اونوقت شما با 500 تومن کارت گرافیک 6 سال راحتی ؟ لابد فقط minecraft بازی میکنی :d

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
یعنی به معنای تمام چرت گفته ! بازیهای لانچ اکثرشون عالی هستن. از Forza5 گرفته تا Ryse و Killzone واقعا بازیهای خوبی هستن.

تمام، حالا که شما گفتی حجت تمام شد. همه بازی ها عالی هستن، هر کی هم میگه نه آدم نفهمیه!

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
این لانچ کنسول های جدید فرصتی شده برای یه عده که خودشون رو تو دهن بندازن یکم معروف شن با این جور حرف ها! این آقا اکه بازی ساز بود، اُبُهَت Gears of War رو زیر سوال نمیبرد! بعد داره GG و T10 رو ترول میکنه؟ به قول این دوست بالای اگه راک استار باز حرفی بزنه یه چیزی! ولی ایشون؟ نه!

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
یه نگاه به game rig من بنداز با این سیستم هنوز نمیتونم بازی های این نسل رو fullhd و 60 فریم بازی کنم اونوقت شما با 500 تومن کارت گرافیک 6 سال راحتی ؟ لابد فقط minecraft بازی میکنی :d
اون بازیه که Full HD @ 60 خوب اجرا نمیشد رو ملت داشتن روی کنسول با 720 @ 30 و تنظیمات پایین PC بازی میکردن. من با 250 GTS اکثر بازیهارو با تنظیمات بالا اجرا کردم .

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
تمام، حالا که شما گفتی حجت تمام شد. همه بازی ها عالی هستن، هر کی هم میگه نه آدم نفهمیه!

نه پس حرف این آقا که گند زد به GeOW میشه حجت؟! ها؟ دقیقا این آدم هیچی حالیش نیست وگرنه این مهبلات رو نمیبافت! لانچ تایتل های PS4 و X1 چه مشکلی دارن ها؟شما بگو؟ نکنه میخوای از Forza 5 ایراد بگیری؟ یا از کیلزونی که خودش رو تو نسل فعلی هم اثبات کرده؟

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
نام
محمد
هردو آنها زیبا هستند (گرافیکی) اما این گیم پلی است که راضی کننده نیست
حرفش کاملا دسته
مثلا نسل پیش شاخترین شوتر Black بود با Resistance که لانچ این نسل بود مقایسش کنید از همه لحاظ پیشرفت داشتیم تو بخش شوتر
یا مثلا motorstorm و crackdown کلا ی حال و هوای جدیدی داشتن
GEOW هم که کلا سبکی بود که تو نسل قبلی نداشتیم

ولی الان هرچی میشینم نگاه میکنم هیچ کدوم از بازیها اونقدری تغییر نداشتن که بگیم نسل بعدی هستن. نه 2k14 نه fifa 14 نه killzone نه forza 5 هیچکدوم جهش خاصی نداشتن

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نه پس حرف این آقا که گند زد به GeOW میشه حجت؟! ها؟ دقیقا این آدم هیچی حالیش نیست وگرنه این مهبلات رو نمیبافت! لانچ تایتل های PS4 و X1 چه مشکلی دارن ها؟شما بگو؟ نکنه میخوای از Forza 5 ایراد بگیری؟ یا از کیلزونی که خودش رو تو نسل فعلی هم اثبات کرده؟

همین که داری می گی این آقا گند زد به GOW معلومه چقدر بدون پیش زمینه داری حرف می زنی. یه جوری می گی انگار کامل در جریان هستی که ایشون یه تنه اون بازی رو ساخت. بعد هم حتما میخوای بگی چون متای بازی پایین شده پس گند زدن نه؟ در کل بازی بدی نساختن که اینجوری میگی.
بعد هم نظرش اینه، نظر من هم اینه که بازی های لانچ جذابیت خاصی ندارن، سری قبل واسه دیدن GOW 1 باعث شد من برم 360 بگیرم ولی این سری چیزی تو اون مایه ها ندیدم. اکثرا ادامه هستن، واسه خیلی ها این نسل عنوان های لانچ جذابیتی ندارن. Forza که مثل قبلی هاس کسی که دوست نداشته دلیلی نداره اون رو امتحان کنه، KZ هم واسه کسی که BF بازه ممکنه جذاب نباشه، Ryse هم معلوم نیست چی در بیاد، پس خیلی عجیب نیست آدم بره سراغ pc تو ابتدای این نسل.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر