Chmielarz: با داشتن یک PC دیگر نگران عناوین معمولی لانچ نسل بعد نباشید!

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
xbxo-one-vs-ps4-launch-games.jpg

Creative Director سابق People Can Fly (این استدیو منحل شده است) آقای Adrian Chmielarz که بازی های Gears of War: Judgment, Bulletstorm و Painkiller را در کارنامه خود دارند، ادعا می کنند که PC گیمرها نیازی به نگرانی بابت عناوین لانچ دو کنسول Xbox One و PS4 ندارند و بازی هایی نظیر Killzone و Ryse را یک سری عناوین معمولی قلمداد می کنند که هیچ گونه چیز خاصی در آنها مشاهده نمی شود.

36686549493333932297.jpg

من به عناوین لانچ (عرضه همزمان با کنسول) Xbox One و PS4 نگاه کردم و ... هیچی. گیم پلی Killzone و Ryse در یوتیوب کاملا معمولی به نظر می رسد.
ایشان حتی بیشتر نیز درباره این موضوع صحبت کرده اند و با اشاره به عرضه دو بازی بی نظیر Condemned و Resistance گفته اند:

21105614579483103501.jpg

دو بازی Condemned و Resistance را به هنگام لانچ این نسل به یاد دارید؟ این بار اگر یک PC دارید هیچ چیز شگفت انگیزی وجود ندارد.
آقای Chmielarz به صراحت صحبت کرده اند که گرافیک به تنهایی باعث نا امیدی نشده است بلکه خود گیم پلی هم مشکل دارد.

22574459036765093841.jpg

هردو آنها زیبا هستند (گرافیکی) اما این گیم پلی است که راضی کننده نیست
ایشان در گذشته نیز گفته بودند:

ما همه تصمیم گرفته ایم که به جای شلیک گلوله، مرگ یک حیوان را به صورت آهسته و درد آور مشاهده کنیم. این حیوان باز هم در آخر خواهد مرد و شکی در آن نیست. اکوسیستم فعلی از هسته فاسد است و در دراز مدت ناپایدار خواهد ماند. DLC, microtransaction و طول دادن زمان بازی ها به صورت مصنوعی برای همیشه موثر نخواهد بود.
این موضوع جالبی است. برخی سازندگان دیگر نیز از عناوین لانچ دو کنسول نسل بعد زیاد شگفت زده نیستند و حتی آقای Chmielarz بازی Resistance که برای PS3 عرضه شد را برتر از Killzone جدید می دانند.
به نظر شما آیا واقعا بازی های لانچ نسل هشتم تجربه ای جدید و بکر را ارئه خواهند کرد یا صرفا یک کلکسیون گرافیکی با گیم پلی تکراری هستند؟
DSO
OXM

آخرین ویرایش:

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl

اینها خیلی هیجان انگیز بودن مثلا ؟!؟!؟!؟!؟

از لحاظ لانچ و هیجان لانچ و قدر بودن بازیهای لانچ و متنوع بودنشون ، این نسل 2 برابر بهتر از نسل قبل نباشه ، بدتر نیست .

واقعا چه بازیهای غیر Generic هم تو داری تو کارنامت !!!!!! :D

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اخرین تریلری که از گیم پلی کیلزون جدید دیدم تو اون جنگل گیم پلی مالی نبود.انیمنشن های کارکترها هم چنگی بدل نمیزد.
صد رحمت به کیلزون2 از نظر گیم پلی.

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
همین که داری می گی این آقا گند زد به GOW معلومه چقدر بدون پیش زمینه داری حرف می زنی. یه جوری می گی انگار کامل در جریان هستی که ایشون یه تنه اون بازی رو ساخت. بعد هم حتما میخوای بگی چون متای بازی پایین شده پس گند زدن نه؟ در کل بازی بدی نساختن که اینجوری میگی.
بعد هم نظرش اینه، نظر من هم اینه که بازی های لانچ جذابیت خاصی ندارن، سری قبل واسه دیدن GOW 1 باعث شد من برم 360 بگیرم ولی این سری چیزی تو اون مایه ها ندیدم. اکثرا ادامه هستن، واسه خیلی ها این نسل عنوان های لانچ جذابیتی ندارن. Forza که مثل قبلی هاس کسی که دوست نداشته دلیلی نداره اون رو امتحان کنه، KZ هم واسه کسی که BF بازه ممکنه جذاب نباشه، Ryse هم معلوم نیست چی در بیاد، پس خیلی عجیب نیست آدم بره سراغ pc تو ابتدای این نسل.

اینکه شخصا از PC Gaming متنفرم به کنار ولی اصلا این حرفت منطقی نیست که چون بازی های لانچ تفاوت فاحشی با بازیهای فعلی ندارند پس باید بریم سراغ PC !!! عزیز من اون موقع واسه اون زمان هنوز صنعت بازی سازی پیشرفت چشمگیری نداشت و یهو این صنعت با پیشرفت کاملا محسوسی مواجه شد که باعث شد چنین تفاوت عظیمی دیده بشه.اما الان چی؟الان دیگه اصلا نمیشه انتظار یه انقلاب رو در بازیهای لانچ کنسول های نسل بعد داشت.لطفا کمی روی این موضوع با دقت تامل کنید.

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
1,023
منم تا حدودی با حرفاش در مورد عناوین لانچ موافقم ولی تو 2014 وقتی امثال THE ORDER اومد چشاش 4 تا شد بهش میگم (لامصب از متریال و افکت و... و همه چی نسل بعدیه )

00905490349135759701.jpg

saman008

کاربر سایت
Oct 7, 2012
891
نام
استاد(master)
وقتی میام میگم طرف چیزی از گیم حالیش نیست اظهار نظر میکنه به 100 نفر بر میخوره نتیجش این میشه که یکی مثل این اقای اخراج شده میگه نسل بعد مفت نمی ارزه

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
حرفاش درسته! حداقل از لحاظ گرافیکی ما امسال تو پی سی نسل بعدو با جفت چشامون دیدیم!(پس کنسول ها جهش خاصی ندارند) گیم پلی هم نمیشه نظر داد! باید خودمون بازی کنیم! ولی من احتمالا Ps4 میخرم برای بازی که بنظرم بهترین عنوان لانچه! یعنی The Order

|SiNa|

کاربر سایت
Sep 21, 2013
213
اگر رایز و کیلزون چیز خاصی ندارند لابد بولت استورم خیلی خفنه :| ! لا اقل خلاقیتاینا این بوده که بازیه اول نسلیشون در حد cg باشه :|! برو بابا طرف معلوم نیست با خودش چند چنده :| !

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,516
نام
حسین
الان دوباره کنسول فن ها میان تاپیک PC فن ها اظهار فضل میکنن ! :d
به تنها چیزی که ربط نداره تاپیک PC:D
اصل نظرش در مورد بازی های لانچه و یه جای حرفش اومد باPCکارتون راه میوفته و چیزی رو از دست نمیدید همین

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این آقا به گرافیک گیر نداده اصلا و حرفش در مورد گیم پلی بوده. که به نظرم درست میگه. فعلا هیچ جهش خاصی رو نمیشه دید، لااقل توی معرفی ها و تریلرها و و و چیز خاصی از گیم پلی ندیدم. Ryse که فکر نمیکنم گیم پلی بالاتر از mediocre داشته باشه، کیلزون هم ویژوال خیلی خوبی داره ولی گیم پلیش که چیز جدیدی رو نشون نمیده.

Grey Warden

Dragon Age Scholar
Loyal Member
Sep 13, 2006
6,427
نام
مجتبی
این تاپیک PC فن هاست به نظرت؟طرف اومده یه شعری گفته انتظار داری جواب ندیم بهش؟

الان دارین جواب میدین بهش؟؟؟:d
یه جوری میگین انگار طرف میاد دونه دونه کامنتهاتون تو این تاپیک رو میخونه!!!

High End

کاربر سایت
Aug 26, 2013
266
نام
VFSDF
ها!؟

ها!؟

72263429745822139233.jpg

80826149665005323071.jpg

قبلا هم تو یک فروم سخت افزاری گفته بودم

اساسا نسل بعدی بازیها از نظر کیفیت بصری بی مزه ترین حالت ممکن برای PC GAMER های هارد کور میتونه داشته باشه
اصلا دغدغه من اینه ایا ماها که همیشه بهترین گرافیک (crysis3) تجربه کردیم ایا واقعا با دیدن گرافیک بازیهای نسل بعد امثال WD شوکه میشیم ؟؟؟؟؟؟؟ من که بعید میدونم اونقدر بتونه مارو شوکه کنه
چرا اگه طرف کنسول باز باشه رزولوشن 720P به بالا ندیده باشه سالها با لودینگ داغون تکسچرها تو بازیها سر کرده باشه با AA غریبه باشه .. بله برای این افراد واقعا نسل بعد حساب میشه .. حتی ممکنه با دیدن بازی نسل بعد سکته هم بکنن

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر