ChatGPT

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
تصویر ساز بینگ جدید به هوش مصنوعی Dall e ورژن ۳ اپدیت شد و باید بگم تصاویرش عجیب غریب خوب شده.
درسته هنوز با میدجرنی فاصله داره و دست کمی بسته است ولی کیفیت تصاویر عالیه.

View attachment 312033View attachment 312034View attachment 312035View attachment 312036View attachment 312037View attachment 312038View attachment 312039View attachment 312040
هنوز جای کار زیاد داره... از روی اون نشون سیکهای هند که وسط فلگها هست میگم

• Like
Reactions: Call me Ellie

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
خب سم آلتمن و OpenAi رسما بازی رو وارد یه مرحله جدید کردن.
با رونمایی از Sora یه هوش مصنوعی ویدیو ساز کل همه رو خوابوند.
تمام ویدیوهای زیر توسط چند تا دستور متنی ساخته شدن و این هوش مصنوعی قادره تا یک دقیقه ویدیو بسازه. فعلأ دسترسیش محدوده
View attachment 1000069135.mp4View attachment 1000069132.mp4View attachment 1000069136.mp4View attachment 1000069133.mp4View attachment 1000069131.mp4View attachment 1000069130.mp4

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
با سورا، مدل جدید هوش مصنوعی ما، خلاقیت تصویری مرز و محدودیتی نمی‌شناسد! نه تنها می‌توانید با توصیفات متنی یا تصاویر ورودی، ویدیوهای منحصربه‌فرد بسازید، بلکه این امکان هم وجود دارد که استایل‌ها و محیط‌های یک ویدیوی موجود را به کلی دگرگون کنید. حالا سؤال اینجاست: با این ابزار قدرتمند و سرگرم‌کننده چه کارهای دیگری می‌توان انجام داد؟

به عنوان مثال، تصور کنید که ویدیوی قدیمی خانوادگی‌تان را با سبک انیمیشن‌های کلاسیک بازسازی کنید، یا موسیقی مورد علاقه‌تان را به دنیای سه‌بعدی و پویا منتقل کنید. حتی می‌توانید با تغییر دادن سبک و سیاق فیلم‌های محبوب‌تان، نسخه‌های خلاقانه و طنزآمیز خلق کنید.

علاوه بر این، می‌توانید از سورا برای اهداف آموزشی یا تجاری هم استفاده کنید. مثلاً، با ساختن ویدیوهای توضیحی جذاب و گیرا، مفاهیم پیچیده را به شکلی ساده و قابل درک برای مخاطبان مختلف ارائه دهید. یا اینکه با خلق ویدیوهای تبلیغاتی چشم‌نواز و منحصربه‌فرد، توجه مشتریان را به کسب‌و‌کار خود جلب کنید.

بنابراین، محدودیت‌ها را کنار بگذارید و با سورا وارد دنیای بی‌پایان خلاقیت شوید! چه ویدیوهای فوق‌العاده‌ای با این فناوری جدید تولید خواهید کرد؟

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793

amir mokhtari

کاربر سایت
Mar 20, 2024
29
دوستان سلام یه راهنمایی کلی میخوام
الان جایی هست که بشه اکانت این AI رو خرید و بشه چند ماه ازش استفاده کرد؟
من برای ترجمه متن ها
سوال و جواب کردن با AI
گذاشتن صدای خواننده ها روی هم
و مسائل فان میخوام ازش استفاده کنم
جایی هست اکانت ازش بفروشن؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
دوستان سلام یه راهنمایی کلی میخوام
الان جایی هست که بشه اکانت این AI رو خرید و بشه چند ماه ازش استفاده کرد؟
من برای ترجمه متن ها
سوال و جواب کردن با AI
گذاشتن صدای خواننده ها روی هم
و مسائل فان میخوام ازش استفاده کنم
جایی هست اکانت ازش بفروشن؟
برا چت جی پی تی نیاز به خرید اکانت نیست یه ایمیل میخواد و یه dns
اول dns شکن فعال می‌کنی بعدش تو سایت chat.openai.com با ایمیل ثبت نام می‌کنی و تمام
البته اون گذاشتن صدا خواننده ها رو دنبال ai دیگه ای باید باشی که اونا هم هر چی من دیدم هر جا رایگان بودن همشون و فقط یه اکانت ساختن لازم داشتن

• Like
Reactions: amir mokhtari

amir mokhtari

کاربر سایت
Mar 20, 2024
29
برا چت جی پی تی نیاز به خرید اکانت نیست یه ایمیل میخواد و یه dns
اول dns شکن فعال می‌کنی بعدش تو سایت chat.openai.com با ایمیل ثبت نام می‌کنی و تمام
البته اون گذاشتن صدا خواننده ها رو دنبال ai دیگه ای باید باشی که اونا هم هر چی من دیدم هر جا رایگان بودن همشون و فقط یه اکانت ساختن لازم داشتن
دمت گرم
فقط رفیق dns شکن چطوری فعال کنم؟

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
دمت گرم
فقط رفیق dns شکن چطوری فعال کنم؟
برا موبایل برنامشو نصب کن از بازار یا مایکت. برا کامپیوتر هم این سایتش shecan.ir همونجور که برا بازی کردن dns ست میکنی dns های اینو ست کن. راهنما کامل هم خودش داره

• Like
Reactions: amir mokhtari

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر