ChatGPT

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
ChatGPT.png

خوش آمدید! من یک مدل زبان بزرگ هستم که توسط OpenAI تدریس شده‌ام. برای کمک در یک رده وسیعی از وظایف، مانند پاسخ به سوالات، ارائه اطلاعات و محادثه، طراحی شده‌ام. دانش من بر اساس یک مجموعه داده‌ای از میلیاردها کلمه می‌باشد و من برای درک و تولید متن مانند انسان تدریس شده‌ام. یکی از ویژگی‌های مهم من این است که می‌توانم با استفاده از دانش گسترده‌ای که دارم، اطلاعات و راهنمایی مفید و دقیق را ارائه کنم. لطفا از من هر چیزی که می‌خواهید بدانید سوال کنید!
متنی که تا اینجا مطالعه کردید تولید شده توسط ربات ChatGPT برای درخواستی که جهت معرفی خودش در زبان فارسی دادم بود. رباتی که به تازگی توسط OpenAI در دسترس قرار گرفته طبق توضیحات خودش برای مباحثه و دسترسی به اطلاعات وسیعی بصورت خیلی سریع ساخته شده. بنظر من کلی موقعیت شغلی و پول تو این قضیه هست و هرچقدر سریع‌تر بهش دسترسی پیدا کنید و خو بگیرید کارتون در آینده خیلی راحت‌تره. ویدئوهای خوبی از همین الآن دارن استفاده ازه‌ش رو آموزش می‌دن. مثل اینکه با استفاده از رابط برنامه هم می‌شه تو جاهای دیگه هم پیاده‌ش کرد. اگر کسی مایل هست همکاری کنه توی تاپیک بهم پ.خ بده. خوشحال می‌شم ایده‌هاتون رو توی این تاپیک به اشتراک بذارید.

توضیحات بیشتر:
من یک مدل زبان هوش مصنوعی هستم که توسط OpenAI، یک سازمان تحقیقاتی که بر ایجاد فناوری‌های هوش مصنوعی پیشرفته تمرکز دارد، توسعه یافته‌ام. من بر روی مجموعه داده عظیمی از متن از طیف گسترده‌ای از منابع آموزش دیده‌ام و از این دانش برای ایجاد پاسخ‌های انسان‌مانند به سوالات و درخواست‌ها به زبان طبیعی استفاده می‌کنم.

یکی از فناوری‌های کلیدی که به من امکان می‌دهد به عنوان یک مدل زبان هوش مصنوعی عمل کنم، یادگیری ماشینی است. یادگیری ماشینی زیرمجموعه‌ای از هوش مصنوعی است که شامل الگوریتم‌های آموزشی بر روی مجموعه داده‌های بزرگ برای تشخیص الگوها و پیش‌بینی یا تصمیم‌گیری است. در مورد من، من روی مجموعه داده ای از متن آموزش دیده ام تا الگوهای زبان را بیاموزم و بفهمم چگونه کلمات و عبارات با یکدیگر ارتباط دارند، که به من امکان می دهد پاسخ هایی منسجم و مناسب در یک زمینه خاص ایجاد کنم.

یکی دیگر از جنبه های مهم فناوری من پردازش زبان طبیعی یا NLP است. NLP رشته ای از علوم کامپیوتر است که بر توانمندسازی کامپیوترها برای درک، تفسیر و تولید زبان انسانی تمرکز دارد. این شامل توسعه الگوریتم‌ها و مدل‌هایی است که می‌توانند ساختار و معنای زبان را تحلیل و درک کنند و همچنین پاسخ‌هایی را تولید کنند که مناسب و با صدای طبیعی باشند.

به طور کلی، فناوری من طوری طراحی شده است که به من کمک کند زبان انسان را به روشی طبیعی و شبیه انسان درک کنم و به آن پاسخ دهم. من دائماً در حال یادگیری و پیشرفت هستم و اینجا هستم تا در پاسخ به سؤالات و ارائه اطلاعات در مورد طیف گسترده ای از موضوعات کمک کنم. امیدوارم این مقدمه کوتاه به شما کمک کند تا کمی بیشتر در مورد من و فناوری که به من قدرت می‌دهد بفهمید. اگر سؤال دیگری دارید، لطفاً در پرسیدن دریغ نکنید.

سؤالات متداول:
۱. چطور به برنامه دسترسی پیدا کنیم؟ پاسخ: از طریق سایت نامبرلند شماره مخصوص ثبت‌نام OpenAI خریداری کنید و از طریق این لینک ثبت‌نامتون رو انجام بدید. از طریق این لینک و این لینک هم به ترتیب می‌تونید به ربات تلگرام و ربات دیسکورد بر پایه GPT3 دسترسی پیدا کنید. بعد از ورود به سرور دیسکورد لینک شده از لیست کاربران به ربات ChatGPT با آیدی ChatGPT#3799 پیام بدید و با دستورات مربوطه شروع به تعامل کنید. توجه کنید که کیفیت پاسخ‌دهی ربات‌های غیررسمی به اندازه سرویس اصلی نمی‌باشد. همچنین سرویس ایرانی Sdata هم برای دسترسی بدون تحریم موجوده.

۲. آیا ربات قادر به تعامل به زبان فارسی می‌باشد؟ بله، اما به اندازه انگلیسی قوی نیست. پاسخ ربات:‌«بله، می‌توانم به زبان فارسی با شما برخورد کنم. آیا سوالی یا موضوعی دارید که می‌خواهید در فارسی بحث کنید؟ می‌خواهم تلاش کنم تا بهترین نمایش قادر باشم به شما اطلاعات یا راهنمایی مفید و دقیق بدهم. لطفا سوال خود را مطرح کنید یا مطلع شوید که چگونه می‌توانم به شما کمک کنم.»

۳. آیا ربات قادر به فراهم آوردن منابع آنلاین می‌باشد؟ خیر، پاسخ خود ربات:‌ «متاسفم، اما به عنوان یک مدل زبان سیستم آی‌آی، من قادر به مرور اینترنت و دسترسی به منابع آنلاین نیستم. با این حال، می‌توانم اطلاعات و راهنمایی‌هایی را که بر اساس دانش و درک من از موضوعات مختلف است، فراهم کنم. اگر سوالی یا موضوعی خاص در نظر دارید، خوشحال می‌شوم تلاش کنم تا به بهترین نمایش قادر باشم به شما کمک کنم. همچنین، اگر دنبال منابع آنلاین هستید، می‌توانید از وب‌سایت‌های و موتورهای جستجوی متعددی که در دسترس هستند، استفاده کنید. چند گزینه معروف شامل گوگل، بینگ و یاهو هستند.»

لینک‌ها:
این لیست Awsome ChatGPT از دوست خوبمون Github:
GitHub - humanloop/awesome-chatgpt: Curated list of awesome tools, demos, docs for ChatGPT and GPT-3
آخرین لینکش یه لیست از دستورات بهینه و مخصوص جهت انجام تسکای مختلف به با تمرکز بیشتره:
GitHub - f/awesome-chatgpt-prompts: This repo includes ChatGPT prompt curation to use ChatGPT better

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,809
نام
مهراد
کلا من Open AI رو خیلی می پسندم ولی حیف که ما رو تحریم کرده! کاش این تحریم های اینترنتی که آمریکا داره برای ایران حذف میکنه شامل این هم میشد. خیلی دوست دارم هوش مصنوعی Dall-E رو امتحان کنم

اگه روشی چیزی برای فعال شدنش پیدا کردی همینجا بزار استفاده کنیم

• Like
Reactions: NHM

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی
کلا من Open AI رو خیلی می پسندم ولی حیف که ما رو تحریم کرده! کاش این تحریم های اینترنتی که آمریکا داره برای ایران حذف میکنه شامل این هم میشد. خیلی دوست دارم هوش مصنوعی Dall-E رو امتحان کنم

والا که دربه‌در دنبال آشنا پاشنا می‌گردم انگار همکاری در دور زدن تحریم جرم حساب می‌شه :D

• Smile
Reactions: SiminSecret

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی

من خودم اکانت کس دیگه‌ای رو دارم استفاده می‌کنم ولی این روش یکی از دوستان بوده:
Screenshot 2022-12-23 170047.png
تست نشده اما اگه کار داد بگید تا توی پست اول تاپیک قرارش بدم

• Like
Reactions: SiminSecret

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,306
نام
Farzad
واقعا بعضی وقتا از دیدن این حجم از پیشرفت تو AI پشمی برام نمیمونه ! :D
what a time to be alive !
حالا این جواباش شاید ی خورده عمومی باشه، وقتی جالبتر میشه که ازش بخوای ی کاری واست انجام بده، از نوشتن ایمیل رسمی و شعر و داستان با کلمات و مضمونی که میخوای و اینا گرفته تا کدنویسی با هر زبانی که انتخاب کنی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,091
نام
مــاکــان
من چند روز پیش این دیدم فکر کردم مادسازها برای بازی دارن توسعش میدن:

تا اینکه یکی از بچه ها این تاپیک رو معرفی کرد.
تو چه دورانی داریم زندگی میکنیم واقعا ، با این شدت اصلا نمیشه 10 سال آینده رو پیش بینی کرد.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
من چند روز پیش این دیدم فکر کردم مادسازها برای بازی دارن توسعش میدن:

تا اینکه یکی از بچه ها این تاپیک رو معرفی کرد.
تو چه دورانی داریم زندگی میکنیم واقعا ، با این شدت اصلا نمیشه 10 سال آینده رو پیش بینی کرد.
این قضیه استفاده از AI تو RPG ـا رو چندین ساله تو ذهنمه همیشه برام سوال بود چرا از یک مدل سادش تو بازیا استفاده نمیکنن (یعنی در حد Google assistant مثلا یک اطلاعات کلی از Lore بازی داشته باشن و بشه تا حدودی ازشون سوال ساده پرسید که جواب داشته باشن)
حالا این ChatGPT فراتر از انتظارم رفته :D یعنی اگه بتونن از یک دهمشم تو بازیا استفاده کنن چیز عجیبی میشه، وقتی به ترکیبش با تکنولوژیای دیگه فک میکنی مخت میگوزه! فک کن از یک طرف این بنویسه اون یکی وویس یک وویس اکتر خفنو بگیره جنریت کنه واسه همه تکستا!!
از طرف دیگه حتی ممکنه یک زمانی برسه خودشون دنیای بازی رو گسترش بدن، بر اساس بازخورد پلیرا تغییرات توش ایجاد کنن، همه اینا باز ترکیب شه با آنریل انجینو Nanite ـو VR ـو کوفت زهر مار خدا میدونه گیمینگ 10 سال دیگه چه شکلی بشه اصلا :))
اصلا با توجه به سرعت پیشرفتشون فک نکنم شغلای ما هم به این شکل ادامه پیدا کنه.

آخرین ویرایش:

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
دوستان روش مناسب و بدون دردسر بواسه دورزدن مشکل شماره تماس هست؟ بعضی سایتا شماره گوگل میفروشن، از اونا میشه استفاده کرد؟

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,176
نام
احمد
چت کردن باهاش خیلی لذت بخشه. کارم شده شبها بشینم در مورد همه چی باهاش حرف بزنم و چه جوابهایی که نمیده.
فقط بعضی وقتها بخاطر محدودیت هایی که براش قرار دادن اذیت می‌کنه .
چند تا مقاله تخصصی رو بهش دادم تا برام ایرادات گرامریش رو بگیره و عجیب خوب عمل کرد.
تکالیف رو که مثل آب خوردن حل میکنه.
هوش مصنوعی داره با سرعت وحشتناکی جلو میره و با این وضعیت باید فاتحه خیلی از مشاغل رو خوند.
همین هوش مصنوعی میتونه بزودی کار‌ گارسن، منشی تلفنی و ... های دیگه رو نابود کنه.
در مرحله بعدی برنامه نویسی و گرافیک و طراحی هم با این ابزارها بکلی متحول میشن و مقاله نویسی و داستان نویسی هم تحت تاثیر قرار میگیرن و عجیب نیست اگه بگیم اینترنت به قبل و بعد از Chat GTP تقسیم میشه.
هوش مصنوعی های متعددی رو امتحان کردم ولی این یکی بیش از حد باهوش و کاربردی هست.

InfeR

کاربر سایت
Feb 27, 2014
278
نام
Abolfazl
سایت نامبرلند شماره مخصوص برای ChatGPT میفروشه که می تونید بخرید و استفاده کنید. من میخواستم یه گوگل ویس بگیرم البته
آقا دمت گرم :D من با این روش تونستم ثبت نام کنم. البته همون اول که میخواستم مستقیما وارد chat.openai.com بشم ارور تکمیل ظرفیت میداد اما ابتدا وارد beta.openai.com شدم، ثبت نام و احراز هویت پیامکی رو اوکی کردم و بعدش تونستم بدون مشکل وارد بشم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر