ChatGPT

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
الان کدوم رو میشه مجانی استفاده کرد ؟
مجانی بدون نیاز به خرید شماره مجازی:
پرپلکسیتی (Perplexity) ✔️
گوگل بارد (Bard)
مایکروسافت بینگ (Bing AI)✔️
اورا (Ora)✔️
پوئی (POE)
مای چت بات جپت (Mychatbotgpt)✔️

اونایی که تیک دارن یعنی با آی پی ایران در دسترسن
اونایی که ندارن راحت با یه دی ان اس شکن میشه رفت تو.

اما در نهایت بنظرم بهترین ها بین اینا بینگ و باردن.
-------------{پیشنهادات شخصی}------------
جای وبسایت ها از اپلیکیشن ها استفاده کنید.
(۱)برای ویندوز ، اندروید ، آی او اس ، مک و لینوکس = مرورگر اج. منوی بینگ چت در همون نوار ابزار در دسترسه و نیاز به هیچ کار اضافه ای نیست فقط باید اکانت مایکروسافت داشته باشید.
(۲)برای دوباره همون پلتفرما اپلیکیشن اسکایپ. ربات رسمی بینگ در همون صفحه مخاطبین در بالاترین قسمت مشخصه.
(۳)برای ویندوزی ها اپلیکیشن BreeAI از استور نصب بشه بدون نیاز به لاگین و تغییر آی پی در دسترسه.
(۴) برای آی او اسی ها کیبورد سوئفت کیبورد هم انتخاب خوبیه.
(۵) اگه دولوپرید و توانایی پرداخت ۲۰ دلار اشتراک کوپایلوت گیتهاب رو ندارید میتونید از Coedium استفاده کنید. اکانت پولی داره که کاری بهش نداریم یه اکانت رایگان هم داره از اون میتونید استفاده کنید.
------------{نکات}------------
(۱) سرویس های کلادی از آنتروپیک و چت سونیک از رایت سونیک هم هستن ولی باهاشون کار نکردم
(۲) بزودی شرکت Stability AI از چت بات رسمی خودش بر مبنای مدل زبانی StableLM رونمایی می‌کنه. اون هم زیر نظر داشته باشید.

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
دوستان یه AI می شناسین که بشه به صورت voice باهاش مکالمه کرد.
هدف مکالمه و بهبود زبانه
البته سایتایی هست که میشه با آدمای واقعی صحبت کرد ولی دنبال یه چیزیم که آدم نباشه :D

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
دوستان یه AI می شناسین که بشه به صورت voice باهاش مکالمه کرد.
هدف مکالمه و بهبود زبانه
البته سایتایی هست که میشه با آدمای واقعی صحبت کرد ولی دنبال یه چیزیم که آدم نباشه :D
همین چت جی پی تی و بینگ جفتشون قابلیت پرسش و پاسخ صوتی رو دارند.
کافیه اپ Chatgpt رو نصب کنین. البته کیفیتش خیلی عالی نیست ولی خب در کل درک زبانش قابل قبوله

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
دوستان بهترین بات رایگان برنامه نویسی ؟
🤑اگه مایه داری. افزونه گیتهاب کوپایلوت نصب کن اشتراک ماهانه ۱۰ دلاری تا ۲۰ دلاری داره روی اغلب ادیتور های مطرح قابل نصبه.
🤕اگه هم نیستی سه تا اکستنشن شبیهش رو معرفی میکنم هر سه تا تو اغلب ادیتور ها و IDE های مطرح بخصوص Vscode و محصولات jetbrains حضور دارن:
✨Coedium
✨Tabnine
✨Blackbox
✨Genie

همچنین میتونی از افزونه های Amazon code whisperer برای اغلب کدایتور ها و IDE ها و همچنین افزونه codey برای Google colab هم استفاده کنی که این آخری تو ایران زیاد یوزر نداره.

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
خب دوستان بریم آپدیتی داشته باشیم بر مدل های زبانی با تمرکز روی موبایل :D
هوش مصنوعی ها در حقیقت

کاربران اندروید : تو آپدیت جدید مایکروسافت لانچر هم اکنون بینگ چت به طور کامل با لانچر ترکیب شده. لذت ببرید.

کاربران اندروید و آی او اس: آپدیت جدید اج بسیاری از ویژگی های بینگ در دسکتاپ رو به موبایل میاره از جمله جستجو از روی متن انتخابی درون هوش مصنوعی و پرسش از بینگ چت به طور مستقیم راجع همون متن انتخاب شده. قبلا مجبور بودید تو موبایل دستی این کارها رو انجام بدید.

کاربران گوگل بارد: هم اکنون اگه از بار بخوانید بر اساس ایمیل های که بهتون فرستاده شده یه خلاصه گزارش تهیه کنه یا بهتون دستور العملی که تو فلان ایمیل بهتون ارسال شده اما نتوانستید پیداش بکنید مثلا زیر خروار ها ایمیل دفن شده، اکنون بارد به طور کامل به اینباکس سرویس Gmail شما دسترسی داره.

کاربران پرپلکسیتی: قسمت جدیدی به این هوش مصنوعی اضافه شده به اسم کالکشن که شما میتونید دسته بندی و تاپیک ایجاد کنید. حالا تو اون تاپیک خاص شما هر سوالی بپرسید تخصصی راجع همون جواب میده میشه یه چیزی مثل همین فروم ها! تاپیک آشپزی ، تاپیک برنامه ریزی ، تاپیک آموزش زبان و.... . حتی تاپیک مرور اخبار مهم امروز!

خلاصه اینکه رقابت تو حوزه هوش مصنوعی خیلی داره جالب پیش می‌ره :D

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
تصویر ساز بینگ جدید به هوش مصنوعی Dall e ورژن ۳ اپدیت شد و باید بگم تصاویرش عجیب غریب خوب شده.
درسته هنوز با میدجرنی فاصله داره و دست کمی بسته است ولی کیفیت تصاویر عالیه.

View attachment 312033View attachment 312034View attachment 312035View attachment 312036View attachment 312037View attachment 312038View attachment 312039View attachment 312040
خیلی خوب شده واقعا..جند روز پیش یه چیزیرو تست کردم اصلا خوب نبود..الان همونو تست کردم خارق العاده شده بود.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
واقعا قدرت خارق العاده ای پیدا کرده....بی نظیره...فقط ای کاش مثل میدجرنی میشد رو تصویری که میخوای بیشتر کار کنی...من از قدرت این بیشتر از میدجرنی خوشم امد...اصلا قابل مقایسه با 2 هفته پیش نیست.

_9e3feaa5-fabf-473e-975e-6690f6ea311a.jpg _caf7ce51-1832-4368-9563-28a1230aadec.jpg

_df89896a-ceb1-417b-8641-c5347befeb2d.jpg

_e3d4c57f-9b09-4488-abbe-0f0db36b2ad5.jpg

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
خب اینجا تقریبا شده تاپیک AI
از اونجایی هم که امشب مراسم گوگل بود پس بریم سراغ آپدیت ها :D

۱- تراشه تنسور نسل ۳ با قدرت پردازش عصبی ۱۵۰ برابر نسل قبل معرفی شد که توانایی اجرای مدل های زبانی متنوع رو روی دستگاه همراه امکان پذیر می‌کنه
۲- ادغام گوگل اسیستنت با بارد این دستیار شخصی رو به تواناترین دستیار شخصی دنیا تبدیل می‌کنه. تا همینجاش هم سیری و الکسا در مقابل اسیستنت شوخی بودن حالا اسیستنت بارد رو هم تو دل خودش خواهد داشت. اول برا سری پیکسل میاد.
۳- اندروید ۱۴ منتشر شد. قابلیت ساخت والپیپر با استفاده از هوش مصنوعی در انحصار سری پیکسل خواهد بود.
۴- قابلیت های هوش مصنوعی گوگل فوتوز شامل مجیک ادیتور و مجیک اریز بهبود های جدیدی میگیرن که خارق العاده ان. قابلیت های دیگه هم مثل وضوح بهتر صدا، تصویر برداری HDR استیبل، نسخه جدید نایت سایت همه و همه به واسطه بهبود های پردازش عصبی تنسور نسل سوم .

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من میرم تو این بخش Create سایت بینگ و مثلا یه چیزی میزنم تهران 2077 همینجوری مینویسه بیشتر از زمان مورد نظر طول کشید و ... اون بغل منوی سرچش هم نوشته 100 تا سکه برای بوست داری ولی خاموشه! کسی اگه تونست راهنمایی کنه.

• Like
Reactions: rpg321

Hollow Hunter

کاربر سایت
Jul 29, 2020
230
من میرم تو این بخش Create سایت بینگ و مثلا یه چیزی میزنم تهران 2077 همینجوری مینویسه بیشتر از زمان مورد نظر طول کشید و ... اون بغل منوی سرچش هم نوشته 100 تا سکه برای بوست داری ولی خاموشه! کسی اگه تونست راهنمایی کنه.
الان واسه من اوکیه ولی فکر کنم دفعه قبل با قند شکن وصل شدم اومد حالا شما هم تست کن شاید اومد

• Like
Reactions: rpg321

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
چون نمیدونم چه اوپراتوری دارید و کلا هر اوپراتوری هر جای کشور ساز خودش رو میزنه شما کلا برای راحتی کار با DNS شکن برید.
هر اوپرارتوری فرق می‌کنه
یکی بازه
یکی فیلتره
یکی قطع و وصلی داره
موقع ورود DNS بزنید خلاص

• Like
Reactions: SiminSecret

{mobile-GAMER-117}

کاربر سایت
Jul 16, 2020
2,279
نام
علیرضا
خب دوستان
تو نسخه دسکتاپ اج مایکروسافت بینگ چت رو حذف کرده و عوضش اج کوپایلوت رو گذاشته در ادامه اضافه کردن کوپایلوت به هر سرویسی.
ویندوز کوپایلوت و آفیس کوپایلوت رو نتونستم هنوز باهاشون کار کنم.
اما اج کوپایلوت هم خوب شده هم بد.
خوب : چون الان کوپایلوت اج دیگه فقط یه شورت کات برای دستیابی به بینگ چت نیست و حالا واقعا بخشی از مرورگره. میتونید از تو همون با چت کردن تنظیمات مرورگر عوض کنید ، میتونید فایل های PDF که تو مرورگر باز کردید رو روش خلاصه نویسی یا نوت برداری کنید و اینجور کارها. بطور خلاصه تنظیمات مرورگر، تنظیمات سایت ها و پرسش و پاسخ با هوش مصنوعی رو داره الان و دیگه یه چت بات ساده نیست.
بدی هاش؟ خب تا حالا به بینگ چت توی اج به راحتی دسترسی داشتیم. اما اج کوپایلوت متاسفانه توی کشورما محدود شده و حتی قابل دسترس با دی ان اس هم نیست.
باید چیز شکن داشته باشید

خوشبختانه اج موبایل هنوز به کوپایلوت مجهز نشده اما خب اونم احتمالا بزودی میشه.

• Like
Reactions: fire emblem

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر