ChatGPT

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
اگر شغلتون مربوط به کامپیوتر و نرم افزار هست پیشنهادم بهتون این هست که از همین الان فعالیت هاتون رو رکورد کنین، این ویدئو ها در آینده نزدیک کمکتون می کنه چت بات مخصوص به خودتون رو تربیت کنین که می تونه مثل شما و حتی بهتر وظایفتون رو انجام بده. البته این بحث شغل خیلی گسترده هست. اگر فکر می کنید این اتفاق حالا حالا ها قرار نیست بیفته اشتباه می کنید.

Untitled.png

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
مدیر عامل اوپن ای آی توی یه مصاحبه گفت که این عکس مضخرف هست و واقعیت نداره، البته عملکرد gpt-4 تا اینجا بسیار خوب بوده، در ضمن این عکس مثلا نشون دهنده میزان اطلاعاتی هست که این چت بات ها باهاش train میشن ولی تا جایی که من متوجه شدم همیشه بزرگتر بودن دیتاست به معنی عملکرد بهتر نیست.
اره شاید اشتباه باشه چون الان مال گوگل 540 میلیارد پارامتر داره ولی اینو نوشته بود 100 تریلیون که خیلی عدد عجیبیه
الان برای gpt3.5 و gpt4 رسمی اعلام شده میزان پارامتراش ؟

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
اره شاید اشتباه باشه چون الان مال گوگل 540 میلیارد پارامتر داره ولی اینو نوشته بود 100 تریلیون که خیلی عدد عجیبیه
الان برای gpt3.5 و gpt4 رسمی اعلام شده میزان پارامتراش ؟

175 میلیارد پارامتر GPT-3.5

پس از صحبت کردن با OpenAI به این نتیجه رسیدیم که GPT-4 حدود 100 تریلیون پارامتر خواهد داشت

GPT-4 بیش از 500 برابر بزرگتر از GPT-3 خواهد بود

این بدان معناست که GPT-4 تقریباً همان تعداد پارامتر (اتصالات) را خواهد داشت که سیناپس ها (اتصال بین نورون ها) در مغز انسان وجود دارد

نکته جالب این هست که ساخت GPT-4 هفت ماه پیش به اتمام رسیده و یه عده این مدت داشتن رو سانسور کردنش کار می کردن، حالا اینکه تو این 7 ماه چه پیشرفت های جدیدی داشتن و تکنولوژی که امروز در اختیارشون هست چیه تقریبا 6 ماه تا یک سال آینده مشخص می شه.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
من مطمئنم تا چند سال دیگه ساخت بازیهای کامپیوتری به هوش مصنوعی سپرده میشه و اغلب کارهارو به راحتی و با زمان کمتر و بهتر از نیروی انسانی انجام میده و نیروی انسانی هم نظاره گر خواهد بود که اگر این وسط باگی مشکلی به وجود امد رفعش کنه...سرعت پیشرفت هوش مصنوعی به شدت بالاست...نسل بعدی مطممئنا انقلاب هوش مصنوعی خواهد بود.

---

اینو دادم به هوش مصنوعی مخم سوت کشید.

--------------------

اگر بخواهید داستان یک بازی ترسناک بنویسید، چه می نویسید؟ با توجه به اینکه بیشتر داستان های امروزی ، غیر خلاقانه و تکراری هستند

این یک سوال جالب است. من موافقم که بسیاری از داستان های بازی های ترسناک غیر خلاقانه و تکراری هستند، اما نمونه هایی از بازی های ترسناک با روایت خوب نیز وجود دارد123. به عنوان مثال، The Last of Us1، Alan Wake1 و Interactive Horror Stories2 برخی از بازی‌هایی هستند که ترس‌ها را با داستان‌گویی قوی ترکیب می‌کنند.

اگر بخواهم داستان یک بازی ترسناک بنویسم، سعی می‌کنم از کلیشه‌ها و استعاره‌های این ژانر مانند ترس از جامپ، خانه‌های جن زده، زامبی‌ها و غیره دوری کنم. همچنین سعی می‌کنم یک قهرمان جذاب با انگیزه روشن خلق کنم. و شخصیت پیچیده من آنتاگونیست یا نیروی شیطانی را بیش از یک قاتل بی‌ذهن یا موجودی ماوراء طبیعی، بلکه از کسی یا چیزی با پیشینه و دلیلی برای اعمالشان می‌سازم. من همچنین سعی می کنم موضوعاتی مانند ترس، گناه، جنون، اخلاق و غیره را بررسی کنم.

یک ایده ممکن برای داستان بازی ترسناک این است: شما روزنامه نگاری هستید که در حال بررسی یک سری ناپدید شدن های مرموز در یک شهر دور افتاده هستید. به شهر می رسید و متوجه می شوید که اطراف آن را مه غلیظی احاطه کرده است که مانع خروج شما می شود. همچنین متوجه می‌شوید که این شهر توسط نسخه‌های پیچ خورده ساکنانش تسخیر شده است که توسط فرقه‌ای باستانی فاسد شده‌اند. قبل از اینکه تبدیل به یکی از آنها شوید، باید دریابید که چه بر سر افراد گمشده آمده است و چگونه جلوی فرقه را بگیرید.

در مورد این ایده چه فکری می کنید؟ آیا پیشنهادی برای بهبود آن دارید؟
خوب، سعی می کنم بقیه داستان را بگویم. لطفاً به خاطر داشته باشید که این فقط یک طرح کلی است و یک محصول نهایی نیست. همانطور که در شهر کاوش می کنید، با سرنخ ها و اسناد مختلفی روبرو می شوید که اطلاعات بیشتری در مورد فرقه و تاریخچه آن نشان می دهد. می‌دانید که این فرقه توسط شخصی به نام یعقوب، که ادعا می‌کرد از خدای باستانی به نام Nyarlathotep رؤیاهایی دریافت کرده بود، تأسیس شد. او پیروانش را متقاعد کرد که باید خود و دیگران را قربانی کنند تا نیارلاتوتپ را راضی کنند و لطف او را به دست آورند. او همچنین مراسمی را انجام داد که دریچه‌ها را به ابعاد دیگر باز کرد، جایی که او موجودات و مصنوعاتی را که برای خراب کردن شهر استفاده می‌کرد، بازگرداند. شما همچنین با برخی از بازماندگان روبرو می شوید که توانسته اند از نفوذ فرقه اجتناب کنند یا در برابر آن مقاومت کنند. آنها به شما می گویند که در پناهگاهی در زیر ساختمان شهرداری پنهان شده اند، جایی که رادیویی دارند که می تواند با دنیای خارج تماس بگیرد. آنها از شما می خواهند که با یافتن راهی برای پاک کردن مه و علامت دادن کمک به آنها کمک کنید تا از شهر فرار کنند. شما دو راه ممکن برای دنبال کردن دارید: یا به بازماندگان بپیوندید و سعی کنید فرار کنید، یا با جیکوب مقابله کنید و سعی کنید او را متوقف کنید. بسته به انتخاب های خود، با چالش ها و نتایج متفاوتی روبرو خواهید شد. اگر به بازماندگان بپیوندید، باید راهی برای دسترسی به تالار شهر بدون شناسایی فرقه‌ها یا هیولاهایشان پیدا کنید. همچنین باید وسیله ای پیدا کنید که بتواند باد قدرتمندی ایجاد کند که بتواند مه را پراکنده کند. سپس باید از رادیو برای درخواست کمک استفاده کنید و امیدوار باشید که کسی پاسخ دهد. اگر موفق شوید، توسط یک هلیکوپتر نجات خواهید یافت و با تعدادی از بازماندگان از شهر دور خواهید شد. اگر شکست بخورید، توسط یعقوب اسیر می شوید یا توسط موجودات او کشته می شوید. اگر با جیکوب روبرو شوید، باید لانه او را در یک عمارت قدیمی در حومه شهر پیدا کنید. همچنین باید سلاح یا مصنوعی پیدا کنید که بتواند به او یا خدایش آسیب برساند. سپس باید در یک مسابقه نهایی با او روبرو شوید، جایی که او سعی خواهد کرد شما را بکشد یا شما را به یکی از پیروان خود تبدیل کند. اگر موفق شوید، نفوذ او و Nyarlathotep را بر شهر نابود خواهید کرد. مه بلند می شود و شما می توانید آزادانه آنجا را ترک کنید. اگر شکست بخوری، یا می‌میری یا یکی از بندگان وفادار یعقوب می‌شوی. من این داستان را اینگونه تمام می کنم. شما چی فکر میکنید؟

چت بینگ واقعا فوق العاده شده.

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,903
برخلاف هایپ دوستان، جفت ربات ها با ارفاق بالا، 1% هوش مصنوعی تلقی میشن و انتظارم بشخصه بیشتر بود. بنظرم اصطلاح هوش مصنوعی اشتباهه و بهتر بگیم موتور جستجو گر هوشمند
برخلاف گوگل که اگه عبارت، پرتغال چه رنگی است؟ ازش بپرسی و به شکل انسان های کمالگرا انواع جواب ها از طیف ها و ابعاد مختلف میاره، بینگ دقیقا همون سوال رو جواب میده و از اتلاف وقت جلوگیری می‌کنه، ChatGPT هم بشخصه کمی حرراف و کلی گوییش رو شبیه گوگل میبینم و بیشتر بدرد هم صحبتی میخوره

از بینگ و ChatGPT یک سوال مشابه رو پرسیدم، تفاوت پاسخ هارو ببینید
بینگ، کوتاه مفید
IMG_20230319_104531.jpg
ChatGPT، کلی با چاشنی caring شبیه مامانبزرگ ها
IMG_20230319_201948.jpg
IMG_20230319_202002.jpg

• Like
Reactions: Cait Sith

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
از اونجایی که زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه چقدر میشه روش واسه ترجمه کردن حساب کرد ؟
بینگ چت خوب ترجمه نمیکنه....chatgpt خیلی بهتره..در تقابل با گوگل ترانسلیت هم خوبه بد نیست...ولی پرفکت هم نیست.

• Like
Reactions: K I 1 1 E R

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
من مطمئنم تا چند سال دیگه ساخت بازیهای کامپیوتری به هوش مصنوعی سپرده میشه و اغلب کارهارو به راحتی و با زمان کمتر و بهتر از نیروی انسانی انجام میده و نیروی انسانی هم نظاره گر خواهد بود که اگر این وسط باگی مشکلی به وجود امد رفعش کنه...سرعت پیشرفت هوش مصنوعی به شدت بالاست...نسل بعدی مطممئنا انقلاب هوش مصنوعی خواهد بود.

---

اینو دادم به هوش مصنوعی مخم سوت کشید.

--------------------

اگر بخواهید داستان یک بازی ترسناک بنویسید، چه می نویسید؟ با توجه به اینکه بیشتر داستان های امروزی ، غیر خلاقانه و تکراری هستند

چت بینگ واقعا فوق العاده شده.
بعید میدونم حداقل به این زودی ها بشه مسئولیت کاملی به هوش مصنوعی سپرد خصوصا کار سنگینی مثل بازی سازی ولی برای کمک کردن و دستیار بودن تو شغلای آی تی و مواردی که کاربرد داره مطمئنا به سرعت همه گیر میشه بنظرم تو همه زمینه ها برای گرفتن یه ایده یا کد یا هر چیزی بصورت کلی خیلی خوبه ولی نمیشه فقط به همونی که ارائه میده استناد کرد مثل متن و مقاله و کد و…. که کسی که از هوش مصنوعی استفاده کرده باشه میدونه بیس رو درکل خوب ارائه میده اما نیاز به دستکاری و بررسی داره ولی با سرعت پیشرفت خوبی که داره احتمالا بعد از اینکه به بلوغ لازم رسید میتونه پروسه ساخت بازیای AAA و هزینه کلانی که دارن رو به شدت کاهش بده
برخلاف هایپ دوستان، جفت ربات ها با ارفاق بالا، 1% هوش مصنوعی تلقی میشن و انتظارم بشخصه بیشتر بود. بنظرم اصطلاح هوش مصنوعی اشتباهه و بهتر بگیم موتور جستجو گر هوشمند
برخلاف گوگل که اگه عبارت، پرتغال چه رنگی است؟ ازش بپرسی و به شکل انسان های کمالگرا انواع جواب ها از طیف ها و ابعاد مختلف میاره، بینگ دقیقا همون سوال رو جواب میده و از اتلاف وقت جلوگیری می‌کنه، ChatGPT هم بشخصه کمی حرراف و کلی گوییش رو شبیه گوگل میبینم و بیشتر بدرد هم صحبتی میخوره

از بینگ و ChatGPT یک سوال مشابه رو پرسیدم، تفاوت پاسخ هارو ببینید
بینگ، کوتاه مفید
View attachment 287599
ChatGPT، کلی با چاشنی caring شبیه مامانبزرگ ها
View attachment 287600
View attachment 287601
من با نظر شما تا حدودی موافقم در حال حاضر هوش مصنوعی بهترین کاربردی که در عمل میشه ازش دید ساخت عکس هست با stable diffusion و reaource های مختلف دقیقا تصویری که تو ذهنتون دارید رو میتونید بسازید که البته صرفا با یه متن نوشتن ساده نیست و به دانش کافی و سیستم قوی نیاز داره ولی توی ردیت میتونید نمونه کاربرارو ببینید که چطور دقیقا تصاویر خاص و یونیکی که میخواستن رو خلق کردن midjourney هم عالیه ولی AD به طور کلی برای کسی که حرفه ای باشه محدودیت خاصی ایجاد نمیکنه و دقیقا میشه تصویر دلخواه رو خلق کرد دومیش هم خلق داستان هست که بنظرم واسه ما گیمرا خیلی گزینه عالی هست chatgpt رو من تست کردم بهش بگید ادامه داستان بازی مورد علاقتون رو بنویسه معمولا خیلی خوب یه بیس کامل از ادامه داستان رو بهتون ارائه میده که شاید به ذهن خودتون هم نرسه بنظرم برای ساخت ادامه بازی ها تو این زمینه به شدت بدرد استودیو ها بخوره (البته تو نسخه های بعدی ai که بهتر و کاملتر بشه)
درمورد اون جستجوگر هوشمند که گفتید موافق نیستم بینگ رو من کلا زیاد علاقه ای ندارم بهش چون دقیقا بقول شما مثل جستجوگر هوشمنده ولی خب ایده و دلیل وجودشم دقیقا همینه که تو سرچ کمک کنه نه موارد دیگه هوش مصنوعی که برای جستجوی وب باشه میشه همین بینگ
درکل تو خیلی از موارد شاید درحال حاضر آنچنان آش دهن سوزی نباشه ولی برگ ریزون ترین چیز در حال حاضر سرعت پیشرفتشه که خیلی سریع پیش میره
سلام دوستان من تازه دارم با این دو تا آشنا میشم، چطوری میتونیم چت کنیم باهاشون
بینگ نرم افزارشو دانلود کن میتونی استفاده کنی
Chatgpt هم یه شماره ده تومنی از نامبرلند یا سایتای مشابه بخر با دی ان اس شکن (سایت شکن دات ای ار) بزن استفاده کن

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
تصاویری که جدیدا با Midjourney ساخته شدن خیلی وحشتناکه.
نمونش همین عکس رو ببینید که چقدر طبیعی ساخته شده و با پیشرفتی که داره اتفاق میوفته چند ماه دیگه نمیشه به هیچ تصویری اعتماد کرد.
آینده عجیبی پیش روی ماست.
Niklaus699_man_holding_giant_skull_7b414cb1-4056-48ff-8ba9-1f03f935f4e4.png

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
این هم جدیدترین شاهکار میدجرنی ورژن پنج.
یه کاربر توییتر با هوش مصنوعی لحظه دستگیری دونالد ترامپ رو بازسازی کرده
یک سری خبرها مبنی بر قصد دادستانی نیویورک برای دستگیری ترامپ میدن.
🔻ترامپ: هوادارنم تظاهرات کنند / سه‌شنبه بازداشت می‌شوم
▫️ترامپ مدعی شده سه‌شنبه بازداشت خواهد شد و از طرفدارانش خواست تظاهرات برپا کنند.
▫️دادستان‌های نیویورک قصد دارند ترامپ را به دلیل پرداخت پول به «استورمی دانیلز» بازیگر فیلم های مستهجن برای سکوت در مقابل رابطه‌ای که ظاهراً با او داشته، متهم کنند به همین دلیل رئیس‌جمهور سابق آمریکا گفته که روز سه‌شنبه بازداشت می‌شود.
IMG_20230321_181547_478.jpg IMG_20230321_181547_634.jpg IMG_20230321_181547_279.jpg
FrvJqoiWcAIYMUM.jpeg FrvsynTXsAIcryC.jpeg Frvs9N-X0AEIgBg.jpeg
باقی سری عکسها رو میتونید در توییت زیر مشاهده کنید.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,330
بعید میدونم حداقل به این زودی ها بشه مسئولیت کاملی به هوش مصنوعی سپرد خصوصا کار سنگینی مثل بازی سازی ولی برای کمک کردن و دستیار بودن تو شغلای آی تی و مواردی که کاربرد داره مطمئنا به سرعت همه گیر میشه بنظرم تو همه زمینه ها برای گرفتن یه ایده یا کد یا هر چیزی بصورت کلی خیلی خوبه ولی نمیشه فقط به همونی که ارائه میده استناد کرد مثل متن و مقاله و کد و…. که کسی که از هوش مصنوعی استفاده کرده باشه میدونه بیس رو درکل خوب ارائه میده اما نیاز به دستکاری و بررسی داره ولی با سرعت پیشرفت خوبی که داره احتمالا بعد از اینکه به بلوغ لازم رسید میتونه پروسه ساخت بازیای AAA و هزینه کلانی که دارن رو به شدت کاهش بده

من با نظر شما تا حدودی موافقم در حال حاضر هوش مصنوعی بهترین کاربردی که در عمل میشه ازش دید ساخت عکس هست با stable diffusion و reaource های مختلف دقیقا تصویری که تو ذهنتون دارید رو میتونید بسازید که البته صرفا با یه متن نوشتن ساده نیست و به دانش کافی و سیستم قوی نیاز داره ولی توی ردیت میتونید نمونه کاربرارو ببینید که چطور دقیقا تصاویر خاص و یونیکی که میخواستن رو خلق کردن midjourney هم عالیه ولی AD به طور کلی برای کسی که حرفه ای باشه محدودیت خاصی ایجاد نمیکنه و دقیقا میشه تصویر دلخواه رو خلق کرد دومیش هم خلق داستان هست که بنظرم واسه ما گیمرا خیلی گزینه عالی هست chatgpt رو من تست کردم بهش بگید ادامه داستان بازی مورد علاقتون رو بنویسه معمولا خیلی خوب یه بیس کامل از ادامه داستان رو بهتون ارائه میده که شاید به ذهن خودتون هم نرسه بنظرم برای ساخت ادامه بازی ها تو این زمینه به شدت بدرد استودیو ها بخوره (البته تو نسخه های بعدی ai که بهتر و کاملتر بشه)
درمورد اون جستجوگر هوشمند که گفتید موافق نیستم بینگ رو من کلا زیاد علاقه ای ندارم بهش چون دقیقا بقول شما مثل جستجوگر هوشمنده ولی خب ایده و دلیل وجودشم دقیقا همینه که تو سرچ کمک کنه نه موارد دیگه هوش مصنوعی که برای جستجوی وب باشه میشه همین بینگ
درکل تو خیلی از موارد شاید درحال حاضر آنچنان آش دهن سوزی نباشه ولی برگ ریزون ترین چیز در حال حاضر سرعت پیشرفتشه که خیلی سریع پیش میره

بینگ نرم افزارشو دانلود کن میتونی استفاده کنی
Chatgpt هم یه شماره ده تومنی از نامبرلند یا سایتای مشابه بخر با دی ان اس شکن (سایت شکن دات ای ار) بزن استفاده کن
در چی مثلا اش دهنسوزی نیست ؟
ببین این اولاشه خیلی چیز جدیدی هست و اینو مطمئن باش واقعا خیلی خیلی پیشرفت خواهد کرد و خیلی از شغل هارو میگیره بحثم این نیست ترس بوجود بیارم ولی میخوام بگم این هوش مصنوعی تازه اوله راهشه و خیلیا میگن اینکه نمیتونه جای انسان رو بگیره میخندن میرن ولی هیچکس به این دقت نمیکنه که این تازه اول راهشه و 5 یا 10 یا 15 سال دیگه چی میشه
از اینا مهمتر سخت افزارها هم دارن خیلی سریع رشد میکنن و این باعث بهبود هوش مصنوعی خواهد شد
تصاویری که جدیدا با Midjourney ساخته شدن خیلی وحشتناکه.
نمونش همین عکس رو ببینید که چقدر طبیعی ساخته شده و با پیشرفتی که داره اتفاق میوفته چند ماه دیگه نمیشه به هیچ تصویری اعتماد کرد.
آینده عجیبی پیش روی ماست.
View attachment 287615
این دست یارو خیلی بزرگ نیست ؟
عکسای این ترامپم دیدم یجوریه قبلا یه هوش مصنوعی بود که عکسارو از قصد یکم خراب میکرد که مشخص بشه کار هوش مصنوعیه اینا اونجوری نیستن ؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,086
در چی مثلا اش دهنسوزی نیست ؟
ببین این اولاشه خیلی چیز جدیدی هست و اینو مطمئن باش واقعا خیلی خیلی پیشرفت خواهد کرد و خیلی از شغل هارو میگیره بحثم این نیست ترس بوجود بیارم ولی میخوام بگم این هوش مصنوعی تازه اوله راهشه و خیلیا میگن اینکه نمیتونه جای انسان رو بگیره میخندن میرن ولی هیچکس به این دقت نمیکنه که این تازه اول راهشه و 5 یا 10 یا 15 سال دیگه چی میشه
از اینا مهمتر سخت افزارها هم دارن خیلی سریع رشد میکنن و این باعث بهبود هوش مصنوعی خواهد شد

عکسای این ترامپم دیدم یجوریه قبلا یه هوش مصنوعی بود که عکسارو از قصد یکم خراب میکرد که مشخص بشه کار هوش مصنوعیه اینا اونجوری نیستن ؟
در جواب دادن خصوصا با فیلترینگ شدیدی که روشه مخصوصا بینگ که بیشتر کاربردش برای جستجوی هوشمنده درمورد خیلی چیزا نظری از خودش نمیده مگر اینکه بزور بپیچونیش برای ساخت عکس هم درحال حاضر فقط و فقط stable diffusion که بصورت لوکال رو سیستم قوی قابل اسفتادس عالی کار میکنه midjourney جدا از پولی بودنش چندان دست کاربر رو باز نمیذاره بقیه گزینه ها هم که غعلا خوب نیستن برای ساخت تصاویر درکل بله سرعت پیشرفتش عالیه خصوصا اگه گوگل و متا وارد این حوزه بشن و چیزی براب عموم منتشر کنن با حجم دیتای زیادی که دارن چندین پله هوش مصنوعی جلوتر میره ولی درحال خاضر chatgpt و بینگ آنچنان چیز خاصی برای ارائه ندارن تا پیشرفته تر نشن
درمورد گرفتن شغلا هم زیاد جدی نگیرید من از زمانی که یادمه قرار بود ربات ها جای انسان هارو بگیرن چندین سالم هست قراره کسب کار های زنجیره ای جای مشاغل کوچیک رو بگیرن با شروع اقتصاد دیجیتال هم قرار بود جای مغازه های کوچیک رو بگیرن و ما همچنان منتظریم این اتفاق بیوفته انشالله هروقت اونا اتفاق افتادن هوش مصنوعی هم جای مشاغل رو میگیره
از نظر من تو بهترین حالت فقط به عنوان دستیار و تسریع کار ها ازش استغاده میشه

• Like
Reactions: BALALEHABASHI

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
اره هنوز‌ هم میدجرنی تو بعضی بخش ها مثل دست مشکل داره.
بطور کلی هنوز هم رد پای آثار هوش مصنوعی تو تصاویر دیده میشه اما به قول خودت که بالا توضیح دادی ۱۰ یا ۱۵ سال دیگه چه اتفاقی میوفته؟
من با دال ای و نسخه های پایینتر میدجورنی کمی کار کرده بودم ولی نسخه ۵ واقعاً تحولش خیلی زیاده و مدت زمان زیادی از انتشارش‌نگذشته که چنین آپدیتی گرفته. از طرفی تمام کاربرانی که دارن ازش استفاده میکنن دارن به طور خودکار بهش آموزش میدن که چه آثاری و با چه کیفیتی درست کنه.
این رو با عنوان یک دختر ایرانی ازش خواستم و طراحی‌کرد.
Leogray_iranian_girl_in_2100_51a6459f-c961-4ae4-9e18-2ee359dea497.png
دیروز‌ یه مقاله خوندم که اگه اشتباه نکنم دانشجویان استنفورد شایدم اکسفورد تونستن با ۶۰۰ دلار یه هوش مصنوعی مثل Chat gpt بسازند.
قطعاً با پیشرفت تکنولوژی بزودی شاهد نسخه های دستکاری شده و شخصی سازی شده خواهیم بود که به راحتی میتونن اخبار فیک تصویری رو درست کنند.
هوش مصنوعی یه حس جالبی داره هم ترسناک و هم هیجان انگیز.

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
پاسخ عجیب هوش مصنوعی در پرسیدن سوال به فارسی یا انگلیسی..به فارسی می نویسی یه جور جواب میده..به انگلیسی یه جور دیگه...بیشتر به نظر میرسه داره سعی میکنه رضایت طرف مقابلش رو جلب کنه.

chat gpt.jpg

chat gpt 222.jpg
ترجمه انگلیسی :

ابوعلی سینا که در دنیای غرب با نام ابن سینا نیز شناخته می شود، اهل منطقه ای بود که اکنون ازبکستان امروزی نام دارد. وی در سال 980 هجری قمری در عصر طلایی اسلام در شهر افشانه نزدیک بخارا به دنیا آمد. در آن زمان این منطقه بخشی از امپراتوری سامانیان ایران بود. ابن سینا به طور گسترده به عنوان یکی از تأثیرگذارترین فیلسوفان و پزشکان در تاریخ تمدن اسلامی شناخته می شود.
یعنی او ایرانی نبود ؟

در حالی که ابوعلی سینا در منطقه ای که اکنون ازبکستان نامیده می شود به دنیا آمد، بیشتر عمر خود را در نواحی شرقی دنیای فارسی زبان، که ایران کنونی است، گذراند. در زمان تولد او، این منطقه بخشی از امپراتوری سامانیان ایرانی بود و فارسی زبان غالب تبادل فکری و فرهنگی در منطقه بود. ابوعلی سینا خود آثار عمده خود را به زبان عربی نوشت که زبان غالب علم و دانش در دوران طلایی اسلامی بود. بنابراین در حالی که ابوعلی سینا از نظر فنی در ایران به دنیا نیامده است، اغلب او را بخش مهمی از میراث فرهنگی و فکری ایرانیان می دانند و کمک های او به فلسفه و پزشکی تأثیر بسزایی در توسعه زندگی فکری و فرهنگی ایرانیان داشته است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر