ChatGPT

Musician

کاربر فعال
Dec 16, 2006
1,263
elevenlabs که یک نرم افزار گفتار هوش مصنوعی که بر پایه ماشین لرنینگه با گرفتن داده های صوتی میتونه صدای هر فرد یا هر موجودی براتون شبیه سازی کنه. تو این ویدیوهایی که پایین قرار دادم شما صدای 100% هوش مصنوعی میشنوید. الان به مرحله ای رسیدیم که سر میچرخونیم تکنولوژی های هوش مصنوعی یکی پس از دیگری آدمو سورپرایز میکنه.
ElevenLabs || Prime Voice AI

Joe rogan interview with Kratos, Master chief, Todd howard

View attachment joe-rogan-interviews-master-chief.mp4View attachment joe-rogan-interviews-kratos.mp4View attachment joe-rogan-interviews-todd-howard-on-starfield.mp4

جالبیش اینه تا 5 سال آینده ممکن شاهد این باشیم که خیلی از خوانندگان که از دنیا رفتن آلبوم جدید بدن، یعنی فکر میکنم همین الانش یه bedroom artist که مسلط به خوانندگی باشه و بتونه موزیک خودشو بسازه خیلی راحت بتونه با auto tune و هوش مصنوعی با صدای هر خواننده ای آلبوم خودشو بده بیرون، بماند که بازار دوبلور ها هم تحت شعاع قرار میگیره. ولی از طرف دیگه فرض کنید کامیونیتی Modder ها چه کار ها که نمیتونن بکنن برای بازیها، خلق محتوای سینگل پلیر با 100% صدای شخصیت های بازی.
...
هر آپدیتی که برای bing ai بیاد داخل این بلاگ پست آپدیت میشه.
Bing Blogs | Home

...
چه جالب دیروز یه قسمتی از کارم به همچین چیزی نیاز پیدا کردم و داشتم فکر میکردم بهش که پست شما رو دیدم. این نرم افزاری که میگید الان در دسترسه همگانیه؟

بله داخل سایتش باید ثبت نام کنید که به صورت تریال و با محدودیت تعداد کلمات میتونید ازش استفاده کنید و البته با صداها/لهجه های پیش فرضی که در اختیارتون قرار داده، ولی اگه مثلا میخواید بهش داده صدای گویندگان یا شخصیت فیلم/بازی بدید که بر اساس اون صدا شبیه سازی بشه باید ماهانه بابتش پول پرداخت کنید که از 5 دلار شروع میشه.

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,466
نام
نیما
elevenlabs که یک نرم افزار گفتار هوش مصنوعی که بر پایه ماشین لرنینگه با گرفتن داده های صوتی میتونه صدای هر فرد یا هر موجودی براتون شبیه سازی کنه. تو این ویدیوهایی که پایین قرار دادم شما صدای 100% هوش مصنوعی میشنوید. الان به مرحله ای رسیدیم که سر میچرخونیم تکنولوژی های هوش مصنوعی یکی پس از دیگری آدمو سورپرایز میکنه.
ElevenLabs || Prime Voice AI

Joe rogan interview with Kratos, Master chief, Todd howard

View attachment 285692View attachment 285699View attachment 285703

جالبیش اینه تا 5 سال آینده ممکن شاهد این باشیم که خیلی از خوانندگان که از دنیا رفتن آلبوم جدید بدن، یعنی فکر میکنم همین الانش یه bedroom artist که مسلط به خوانندگی باشه و بتونه موزیک خودشو بسازه خیلی راحت بتونه با auto tune و هوش مصنوعی با صدای هر خواننده ای آلبوم خودشو بده بیرون، بماند که بازار دوبلور ها هم تحت شعاع قرار میگیره. ولی از طرف دیگه فرض کنید کامیونیتی Modder ها چه کار ها که نمیتونن بکنن برای بازیها، خلق محتوای سینگل پلیر با 100% صدای شخصیت های بازی.
...
هر آپدیتی که برای bing ai بیاد داخل این بلاگ پست آپدیت میشه.
Bing Blogs | Home
چه جالب دیروز یه قسمتی از کارم به همچین چیزی نیاز پیدا کردم و داشتم فکر میکردم بهش که پست شما رو دیدم. این نرم افزاری که میگید الان در دسترسه همگانیه؟

Pzt_Kami

کاربر سایت
Sep 27, 2007
394
نام
کامبیز
@armandiss
اگه اشتباه نکنم درباره آینده بشر و هوش مصنوعی (که میتونه مخرب باشه) یجورایی پرسش داشتین. از دید من یکپارچگی انسان با AI میتونه راه حل امنتر و شدنی تری باشه (ظاهرا به این ایده "تکینگی" میگن ، ولی مطمئن نیستم)

Black Roz

کاربر سایت
Oct 14, 2007
2,793
به هوش مصنوعی گفتم یه داستان درباره the last of us part 3 از خودت بگو...ببینین چی گفته :D :))

پنج سال پس از وقایع The Last of Us Part 2, Ellie با دینا و جی جی در یک جامعه جدید در وایومینگ مستقر شده است. او جوئل را به خاطر دروغش و ابی را برای کشتن او بخشیده است و یاد گرفته است که دوباره با انگشتانش گیتار بزند. او هنوز از کابوس‌ها و فلاش‌بک‌های گذشته‌اش رنج می‌برد، اما سعی می‌کند با نوشتن در دفترش و نقاشی با آن‌ها کنار بیاید. یک روز، او یک پیام رادیویی از تامی دریافت می کند، که به او می گوید که سرنخ گروهی از فایرفلای ها را که در حال کار بر روی درمانی برای عفونت کوردیسپس هستند، پیدا کرده است. او می گوید که آنها یک دکتر جدید دارند که ادعا می کند می تواند مصونیت الی را بدون کشتن او بگیرد. او از الی می خواهد که در یک ماموریت به او ملحق شود تا آنها را پیدا کند و به آنها کمک کند تا کاری را که شروع کرده اند به پایان برسانند. الی در مورد اینکه برود یا نه دچار تعارض است. او هنوز به دلیل اینکه تنها فرد مصون در جهان است احساس گناه می کند و نمی اندیشد که آیا این را مدیون بشریت است که خود را برای درمان فدا کند. او همچنین می ترسد تامی دروغ بگوید یا فایرفلایز دوباره به آنها خیانت کند. از طرفی او دینا و جی جی را دوست دارد و می خواهد در کنار آنها بماند و زندگی عادی داشته باشد. او تصمیم می گیرد پیام تامی را به دینا بگوید و نظر او را جویا شود. دینا از هر چیزی که الی انتخاب کند حمایت می کند، اما همچنین به او یادآوری می کند که آنها اکنون خانواده دارند و نمی توانند دوباره همدیگر را از دست بدهند. او می گوید که الی مجبور نیست چیزی را به کسی ثابت کند و از نظر او قبلاً یک قهرمان است. الی از دینا به خاطر درک او تشکر می کند و او را در آغوش می گیرد. او به او می گوید که او و جی جی را بیشتر از هر چیزی در دنیا دوست دارد. او می گوید که برای فکر کردن به زمان نیاز دارد و خانه را ترک می کند

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
@armandiss
اگه اشتباه نکنم درباره آینده بشر و هوش مصنوعی (که میتونه مخرب باشه) یجورایی پرسش داشتین. از دید من یکپارچگی انسان با AI میتونه راه حل امنتر و شدنی تری باشه (ظاهرا به این ایده "تکینگی" میگن ، ولی مطمئن نیستم)

اتفاقا من اصلا نگران نیستم، از قابلیت هایی که داره هیجان زده هستم و به آینده هوش مصنوعی خوشبینم.

به هوش مصنوعی گفتم یه داستان درباره the last of us part 3 از خودت بگو...ببینین چی گفته :D :))

در ادامه همین متن بنویس continue همینطور این داستان رو برات ادامه میده. چند وقت پیش با هوش مصنوعی سریال Seinfeld رو ساخته بودن و بصورت بی انتها توی توییچ پخش می کردن، دور نیست که فیلم و سریال و گیم رو برامون با هوش مصنوعی و ریل تایم 24 ساعته استریم کنن.

• Like
Reactions: Pzt_Kami and amir72

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,415
نام
علی
عزیزانی که به Chat GPT دسترسی دارید، یه زحمت دارم براتون: یه توصیه نامه می خوام بنویسه! اینو بهش بدید بعد متنشو اینجا برام بفرستید، خیلی خیلی ممنونم
Write a letter of recommendation for an English teacher
اگر حوصله داشتید، اینم بنویسید
Write a letter of recommendation for an English tutor
خیلی محکم دست شما درد نکنه [-o<

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
عزیزانی که به Chat GPT دسترسی دارید، یه زحمت دارم براتون: یه توصیه نامه می خوام بنویسه! اینو بهش بدید بعد متنشو اینجا برام بفرستید، خیلی خیلی ممنونم

Attachments

• 2.txt
    1.5 KB · مشاهده: 9
  • 1.txt
    1.9 KB · مشاهده: 13

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
دوستان واسه شما هم چت هیستوری به فاگ رفته؟
چند وقته لود نمیکنه هیستوری رو، در مورد یک چیزی حرف میزنی صفحه رو اشتباهی ببندی دیگه به فنا میره همش.

• Like
Reactions: TeTration

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
چند وقته لود نمیکنه هیستوری رو، در مورد یک چیزی حرف میزنی صفحه رو اشتباهی ببندی دیگه به فنا میره همش.
اره فعلا چنین مشکلی پیش اومده و بصورت جهانی هست.
Screenshot_20230313_012227_Chrome.jpg

این رو به بینگ دادم.

Sure! Here’s a sample letter of recommendation for an English teacher:

Dear [Admissions Committee / Hiring Manager],

I am writing to highly recommend [Teacher's Name] for [position / program]. As [his/her] [colleague / supervisor] at [School Name], I have had the pleasure of working with [him/her] for the past [number] years and can attest to [his/her] exceptional skills as an English teacher.

[Teacher's Name] has a deep understanding of the English language and literature and is able to convey this knowledge to students in an engaging and effective manner. [His/Her] lessons are well-planned and incorporate a variety of teaching methods to accommodate different learning styles.

In addition to [his/her] strong teaching abilities, [Teacher's Name] is also a dedicated and caring educator. [He/She] takes the time to get to know each student individually and provides personalized support to help them succeed. This has resulted in significant improvements in student performance and engagement.

Overall, I believe that [Teacher's Name] would be an excellent addition to your team. Please do not hesitate to contact me if you require any further information.

Sincerely,
[Your Name]
Is there anything else you would like me to include or change

_________
Sure! Here’s a sample letter of recommendation for an English tutor:

Dear [Admissions Committee / Hiring Manager],

I am writing to highly recommend [Tutor's Name] for [position / program]. As [his/her] [colleague / supervisor] at [Tutoring Company Name], I have had the pleasure of working with [him/her] for the past [number] years and can attest to [his/her] exceptional skills as an English tutor.

[Tutor's Name] has a deep understanding of the English language and is able to convey this knowledge to students in an engaging and effective manner. [He/She] is skilled at identifying areas where students need improvement and tailoring lessons to meet their individual needs.

In addition to [his/her] strong tutoring abilities, [Tutor's Name] is also a dedicated and caring educator. [He/She] takes the time to get to know each student individually and provides personalized support to help them succeed. This has resulted in significant improvements in student performance and confidence.

Overall, I believe that [Tutor's Name] would be an excellent addition to your team. Please do not hesitate to contact me if you require any further information.

Sincerely,
[Your Name]
Is there anything else you would like me to include or change

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,906
من ثبت نام کردم ایمیل کانفیگیریشن فرستاد بعدش چنین اروری داد، راه حل چیه؟ از کانفیگ استفاده میکنم برای دورزدن فیلترینگگ...
IMG_20230313_124648.jpg

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
بعضی وقت ها این اتفاق میفته، الان یک بار لاگ اوت و دوباره لاگین کن احتمالا مشکلت حل میشه، برای خودم اینجوری درست شد.

• Like
Reactions: majidred2011

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
OpenAI اخیرا جدیدترین و پیشرفته ترین مدل زبان خود یعنی GPT-4 را معرفی کرده است. طبق گفته GPT-4 ،OpenAI برای تولید پاسخ‌های ایمن‌تر و مفیدتر نسبت به نسخه‌های قبلی خود طراحی شده است، با قابلیت‌های استدلال پیشرفته‌ای که آن را قادر می‌سازد مشکلات پیچیده را با دقت بیشتری حل کند. علاوه بر این، GPT-4 به گونه‌ای طراحی شده است که خلاقانه‌تر و مشارکت‌کننده‌تر باشد، و به آن اجازه می‌دهد در کارهای نوشتاری خلاقانه و فنی، مانند آهنگ‌سازی، نوشتن فیلمنامه یا یادگیری سبک نوشتن کاربر را تولید، ویرایش و تکرار کند.

اگرچه GPT-4 هنوز به صورت عمومی در دسترس نیست، OpenAI نمونه هایی از توانایی های این مدل از جمله توانایی آن در حل مسائل پیچیده زمان بندی و تولید متن بر اساس معیارهای خاص را ارائه کرده است. علاوه بر این، OpenAI یک لیست انتظار برای API خود و پیوندی برای آزمایش ChatGPT Plus، که نسخه قبلی GPT-4 است، ارائه کرده است.

OpenAI ادعا می‌کند که GPT-4 از نسخه قبل خود، ChatGPT، با کسب امتیازهای تقریبی بالاتر در بین آزمون‌دهندگان، بهتر عمل می‌کند، که نشان می‌دهد GPT-4 نسبت به مدل‌های زبان قبلی پیشرفت چشمگیری داشته است. این یک خبر هیجان انگیز برای کسانی است که به مدل های زبانی و کاربردهای بالقوه آن علاقه مند هستند.

به طور خلاصه، GPT-4 OpenAI یک مدل زبان پیشرفته است که برای تولید پاسخ های ایمن تر و مفیدتر طراحی شده است. قابلیت های استدلال و خلاقیت پیشرفته ای دارد و از نسخه قبل خود ChatGPT بهتر عمل می کند. در حالی که GPT-4 هنوز به صورت عمومی در دسترس نیست، لیست انتظار برای API آن و پیوند آزمایش ChatGPT Plus اطلاعاتی در مورد قابلیت های این مدل ارائه می دهد.

متن بالا خلاصه صفحه اصلی gpt-4 که بوسیله chatgpt خلاصه و با گوگل ترنسلیت ترجمه شده

اونایی که chatgp plus رو دارن از همین الان میتونن از gpt-4 استفاده کنن، این خبر طلایی هست و به همین سرعت به نسل بعدی هوش مصنوعی وارد شدیم در حالی که هنوز قابلیت های قبلی رو نتونستیم هضم کنیم :D

لینک معرفی gpt-4 که حدود دو ساعت از الان آغاز میشه برای اونایی که دوست دارن در جریان این اتفاق تاریخی باشن :

armandiss

کاربر سایت
Mar 19, 2020
17
GPT-4 روز 1. این چیزی است که در حال حاضر اتفاق می افتد

GPT-4 همین دیروز منتشر شد و من مطمئن هستم که همه آن را در حال محاسبه میزان مالیات و ایجاد یک وب سایت در نسخه نمایشی مشاهده کردند. اما کارهای دیوانه کننده ای وجود دارد که مردم در حال حاضر با آن انجام می دهند

- برای افراد کم بینا به عنوان "چشم" عمل می کند [لینک]

- به معنای واقعی کلمه کل جهان های وب را بسازید. تبدیل متن به ساختن جهان [لینک]

- ایجاد دعوای قضایی با یک کلیک برای تماس گیرندگان ربات و ایمیل های کلاهبرداری [لینک]

- این بنیانگذار 6 هزار دلار و 2 هفته برای یک محصول از یک توسعه وقت صرف کرده است در حالی که آن را در 3 ساعت و 11 دقیقه با استفاده از gpt4 ساخت [لینک]

- کد نویسی بازی Snake و Pong به تنهایی [مار] [پنگ]

- این مرد از یخچالش عکس گرفت و دستور پخت برای او تهیه کرد [لینک]

- ترکیبات جایگزین پیشنهادی برای داروها [لینک]

- احتمالاً هرگز مجبور نخواهید شد دوباره اسناد را بخوانید زیرا Stripe یکی از اولین شرکت‌های بزرگی است که از ربات چت روی اسناد استفاده می‌کند [لینک]

- آکادمی خان در حال ادغام gpt4 برای "شکل دادن به آینده یادگیری" است [لینک]

- کلون کردن frontend یک وب سایت [لینک]

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر