ChatGPT

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
سلام آیا chatgpt4 الان در دسترسه؟ چجوری میشه بهش دسترسی پیدا کرد؟
اره باید اشتراک پولی رو خریداری کرد که ماهی ۲۵ دلار هست.
البته طبق ادعای مایکروسافت نسخه ای که در بینگ استفاده شده از نسخه چهارم استفاده میکنه ولی هنوز قابلیت دریافت تصاویر رو نداره.

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,137
نام
طائل
درود دوستان
از کسایی که چندین ساله دست تو کار دارن میپرسم
به نظرتون اینده این کار به کدوم سمت پیش میره و حدسیاتتون چطوره
و کسی که بخواد شغل تو این مسیر انتخاب کنه، بهتره کدوم جهات رو پیش بگیره
یک پیشبینی که سال های اینده بر چه منوال پیش میره بازار کار
من به علت تغییر شغل ، حدود پاک 6 ماه تا 1 سال وقت ازاد دارم
و بی اندازه به برنامه نویسی علاقه دارم
اما دست روزگار ما رو به جهات دیگه برد
اشنایی من برمیگرده به اول دبیرستان و برنامه نویسی بر اساس ویژوال بیسیک :D
تا اینکه پارسال دوباره شروع کردم اما باز مشکلات پیش اومد، الانم که میبینم که با ورود هوش مصنوعی داره از این رو به اون رو میشه همه چی و من واقعا نمیدونم کدوم جهت رو پیش بگیرم
شما نظرتون چیه؟
کلا اگر میتونید پر و پیمون جواب بدید
هر چی نپرسیدم رو هم بگید

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,128
نام
حسین
تا ایالات متحده با دانش بیکران و قدرت پیشگویی آینده هست چرا چت جی پی تی؟
امسال ۲ اتفاق بزرگ در دنیا داریم
یه جنگ بسیار بزرگ
یه انقلاب
:-"

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,074
نام
شایان
خوب منم بالاخره امروز به chatgpt دسترسی پیدا کردم و خیلی باهاش حرف زدم ( در واقع اکانتش رو خریدم )
در کل تجربه جالبیه به نظرم خیلی کامل و خوب توضیح میده

tempest

کاربر سایت
May 18, 2012
144
نام
parham
درود دوستان
از کسایی که چندین ساله دست تو کار دارن میپرسم
به نظرتون اینده این کار به کدوم سمت پیش میره و حدسیاتتون چطوره
و کسی که بخواد شغل تو این مسیر انتخاب کنه، بهتره کدوم جهات رو پیش بگیره
یک پیشبینی که سال های اینده بر چه منوال پیش میره بازار کار
من به علت تغییر شغل ، حدود پاک 6 ماه تا 1 سال وقت ازاد دارم
و بی اندازه به برنامه نویسی علاقه دارم
اما دست روزگار ما رو به جهات دیگه برد
اشنایی من برمیگرده به اول دبیرستان و برنامه نویسی بر اساس ویژوال بیسیک :D
تا اینکه پارسال دوباره شروع کردم اما باز مشکلات پیش اومد، الانم که میبینم که با ورود هوش مصنوعی داره از این رو به اون رو میشه همه چی و من واقعا نمیدونم کدوم جهت رو پیش بگیرم
شما نظرتون چیه؟
کلا اگر میتونید پر و پیمون جواب بدید
هر چی نپرسیدم رو هم بگید
سلام ،
از اونجایی که میفرمایید به برنامه نویسی علاقه دارید و راجع به هوش مصنوعی میپرسید ، پیشنهاد قطعیم برای قدم اولتون اینه که یه کورس ماشین لرنینگ بردارید . هم از سایت های خارجی میتونید یه دوره بردارید و هم اگر با فارسی راحت ترید پیشنهاد میکنم یه کورس ۳ واحدی مقدمه ای بر ماشین لرنینگ که دانشگاه ها ارائه میدن رو بردارید ، به لطف دوران کرونا ویدیو های اساتید خوب دانشگاه ها موجوده که اگر احیانا پیدا نکردید باز به من بگید راهنمایی کنم .
خوبی این کار که بهتون میگم اینه که اول یه دید کلی نسبت به هوش مصنوعی و یادگیری ماشین پیدا میکنید و معمولا تو این دوره های مقدماتی از الگوریتم های مختلف ماشین لرنینگ ، مثل supervised و unsupervised و deep learning و RL و ... میگن و یه هینتی میدن و باعث میشه یه دید کلی نسبت به همه چیز پیدا کنید و بعد خودتون بتونید تو هر قسمت عمیق بشید . برای پیاده سازی هر الگوریتم و تمرین و پروژه هم همزمان یادگیری پایتون رو باید شروع کنید .
با این فرمول هم یه زبان برنامه نویسی شروع کردید و از هوش مصنوعی و یادگیری ماشین هم سر در میارید .

در مورد آینده و شغل هم که میپرسید ، هوش مصنوعی رسما تو همه چیز ورود کرده ، شما هر کاری داشته باشید در آینده یا هوش مصنوعی میتونه اون رو انجام بده یا حداقل براتون راحت ترش میکنه. به نظر شخصی من در آینده نزدیک رباتیک خیلی خیلی بیشتر وارد زندگیمون میشه و شغل های اپراتوری هم جمع میشن ، از باریستا گرفته تا تخصص رادیولوژی که در حال حاضر رتبه های برتر تخصص اون رو میزنن ولی اگه یه ماشین میتونه با خطای خیلی کمتر یه عکس رادیولوژی رو تحلیل کنه چرا باید این تخصص همچنان شماره ۱ بمونه ؟ و خیلی کار های دیگه .
باز اگر سوالی موردی هست خوشحال میشم صحبت کنیم .

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,333
خب یه خبر پشم ریزون دیگه که سریع عقب نشینی کرد افشا کنندش و پاک شد
GPT-5 تا اخر 2023 با هوش مصنوعی انسان گونه و توانایی استدلال و کلی چیز دیگه

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
اره هنوز‌ هم میدجرنی تو بعضی بخش ها مثل دست مشکل داره.
بطور کلی هنوز هم رد پای آثار هوش مصنوعی تو تصاویر دیده میشه اما به قول خودت که بالا توضیح دادی ۱۰ یا ۱۵ سال دیگه چه اتفاقی میوفته؟
من با دال ای و نسخه های پایینتر میدجورنی کمی کار کرده بودم ولی نسخه ۵ واقعاً تحولش خیلی زیاده و مدت زمان زیادی از انتشارش‌نگذشته که چنین آپدیتی گرفته. از طرفی تمام کاربرانی که دارن ازش استفاده میکنن دارن به طور خودکار بهش آموزش میدن که چه آثاری و با چه کیفیتی درست کنه.
این رو با عنوان یک دختر ایرانی ازش خواستم و طراحی‌کرد.
View attachment 287993
دیروز‌ یه مقاله خوندم که اگه اشتباه نکنم دانشجویان استنفورد شایدم اکسفورد تونستن با ۶۰۰ دلار یه هوش مصنوعی مثل Chat gpt بسازند.
قطعاً با پیشرفت تکنولوژی بزودی شاهد نسخه های دستکاری شده و شخصی سازی شده خواهیم بود که به راحتی میتونن اخبار فیک تصویری رو درست کنند.
هوش مصنوعی یه حس جالبی داره هم ترسناک و هم هیجان انگیز.
چجوری اینکارو کرد؟ من بهش میگم میگه
متأسفانه به عنوان یک مدل زبانی، من نمی‌توانم یک دختر ایرانی برای شما طراحی کنم، اما اگر شما به دنبال یافتن یک طراح حرفه‌ای برای پروژه‌ی خاصی هستید، می‌توانید از سایت‌هایی مانند Upwork یا Fiverr استفاده کنید

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
چجوری اینکارو کرد؟ من بهش میگم میگه
متأسفانه به عنوان یک مدل زبانی، من نمی‌توانم یک دختر ایرانی برای شما طراحی کنم، اما اگر شما به دنبال یافتن یک طراح حرفه‌ای برای پروژه‌ی خاصی هستید، می‌توانید از سایت‌هایی مانند Upwork یا Fiverr استفاده کنید
تو میدجورنی به راحتی میشه با زدن/ و بعد انتخاب گزینه Image، بصورت خودکار کلمه promt هم اضافه میشه و بعد از اون هر چیزی تایپ کنید طراحی میشه. من به انگلیسی و آلمانی امتحان کردم مشکلی نداشت. فارسی امتحان نکردم ولی گوگل ترنسلیت خیلی خوب می‌تونه فارسی رو به انگلیسی ترجمه کنه.
بینگ هم یه قابلیت ساخت تصویر داره که البته به کیفیت میدجورنی نیست ولی بازم خوبه.

Bing
این چند مورد دست پخت بینگ هست.
OIG (4).jpeg OIG.Ms34l.jpeg
OIG (2).jpeg
البته اشتباه هم کم نداره.
OIG (5).jpeg

zadis

کاربر سایت
Nov 20, 2007
782
تو میدجورنی به راحتی میشه با زدن/ و بعد انتخاب گزینه Image، بصورت خودکار کلمه promt هم اضافه میشه و بعد از اون هر چیزی تایپ کنید طراحی میشه. من به انگلیسی و آلمانی امتحان کردم مشکلی نداشت. فارسی امتحان نکردم ولی گوگل ترنسلیت خیلی خوب می‌تونه فارسی رو به انگلیسی ترجمه کنه.
بینگ هم یه قابلیت ساخت تصویر داره که البته به کیفیت میدجورنی نیست ولی بازم خوبه.

Bing
این چند مورد دست پخت بینگ هست.
View attachment 288907View attachment 288908
View attachment 288906
البته اشتباه هم کم نداره.
View attachment 288910
اها من توی بینگ تست کردم میگه نمیتونم تصویر بسازم شما دقیقا چی مینویسی که میسازه؟

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
اها من توی بینگ تست کردم میگه نمیتونم تصویر بسازم شما دقیقا چی مینویسی که میسازه؟
تو نوشته بالا یه لینک گذاشتم اونجا میتونین متن رو بدین تا براتون تصویر تولید کنه.
بات های گفتگوی بینگ و چت جی پی تی قابلیت تولید تصویر ندارند ولی میشه ازشون خواست تا متن رو جوری بنویسند تا هوش مصنوعی که تصویر میسازه دقیق تر و بهتر متوجه بشه.
آدرس لینکی که از طریق بینگ میتونید تصویر بسازید.

Bing

Screenshot_20230403_083630_Chrome.jpg

• Like
Reactions: zadis, N!ma and NHM

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر