Cemu | Wii U Emulator

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
آقا کلی ممنون از پیشنهادتون . ولی تو فروم بازی رفتم (تو همین بازی سنتر) چیزی دستگیرم نشد :-s
یعنی Cemu vr 2 رو دانلود کردم - اون Mapleseed رو هم دانلود کردم . ولی تو Mapleseed هرچی آی دی بازی رو میزنم چیزی دانلود نمیشه , چه حالا با قند شکن چه بی قند شکن ...
دیگه از این لینک دارم دیتای بازی رو مخصوص WIIU دانلود میکنم تا ببینم میتونم تو Cemu راهش بندازم یا نه
ممنون میشم اگر راهنمایی هست , جایی باید برم که متوجه اتفاقات بشم لینکش رو برام بفرستید - قطعا که 60 فریم بازی کردن بهتر از 30 فریم بازی کردنه , ممنون رفقا :Lovestruck:
برای دانلود همون سایت عالیه ، سرور Megaup با فیلترشکن اون بخش کوتاه کننده لینک رو که رد کنی ، برای دانلود میتونی VPN خاموش کنی و با سرعت کامل دانلود.

جالب اینکه من لپ تاپم دقیقا همین مشخصاتی که دادی هست (CPU 4710 و کارت 850m) :D
برای همین گفتم روش تست کنم ببینم میتونم با Cemu فریم 60 بگیرم یا نه.
آقا اصلا هیچ جوره نمیتونم برم بالای30-35 که شرایط پایداری داشته باشه. (نمیدونم چطوری با Yuzu سی فریم میگیری؟!!)

یا باید از گرافیک خیلی بزنم یا رزولوشن خیلی بیارم پایین که بنظرم نمی ارزه.
ولی با مودهای گرافیکی و تنظیمات خوب ، فریم روی 30 قفل کردم و بازی عالی اجرا میشه.
تهش میاد روی 27-26 که اصلا به چشم نمیاد و استاتر و... نداره.
شاید فقط بعضی جاها که داره شیدر کش میکنه که اونهم دفعه بعد اگه تو اون منطقه بری دیگه نیاز نداره ، چون توی هاردت کش شده باقی میمونه تا آخر.

===========
برای توضیح Cemu هم هیچی بهتر از این ویدئوی BSOD نیست.
20 دقیقست ، ثانیه به ثانیش رو ببین.

یک نکته اینکه آدرس MLC path تو درایوی بزار که فضای کافی داشته باشه چون این فولدر میزبان نصب بازی ها ، آپدیتها و دی ال سی های بازیها میشه و میتونه تا چندین گیگ برای هر بازی حجمش بالا بره.
البته بعدا میشه تو تنظیمات آدرس رو تغییر داد و یا بری داخلش فایلهای بازیهایی که قبلا بازی کردی رو پاک کنی و...
==========
در آخر هم اینکه چون سخت افزار متوسطی داری از این فرصت استفاده کن و شیرجه بزن تو بحث شبیه سازی کنسولهای قدیمی و ببین چه جواهرهایی رو از دست دادی.
توفیق اجباری هست واقعا.
بازیهای PS2/PSP/DS/3DS/Wii/Wii U و...
اصلا یکی از لذتها همین کشف بازیها روی اون کنسولهاست.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
عزیزان , من این عمل رو انجام دادم . آپدیت های بازی رو هم گرفتم , Shader هارو هم ریختم . در وحله ی اول که خیلی خوب بود . مخصوصا وقتی FPS Boost رو روشن میکردم . قشنگ 50 تا 55 فریم رو میده بهم . ولی همون اول بازی تا به اولین برج میرسم و اون دیوایس رو لینک میزاره تو برج ... Cemu کرش میکنه 8-|
همه چیز رو هم چند بار روشن خاموش کردم , ولی تا باز به اون نقطه میرسه خود Cemu کرش میکنه . پیشنهادی ندارید :؟
چطوری 55-50 میگری ؟؟؟؟ ~X(
پس مشکل از لپ تاپ من شاید ، یک چیزی گلوگاه شده.

Pedirahimzadeh

کاربر سایت
Jun 24, 2015
392
نام
پدرام
برای دانلود همون سایت عالیه ، سرور Megaup با فیلترشکن اون بخش کوتاه کننده لینک رو که رد کنی ، برای دانلود میتونی VPN خاموش کنی و با سرعت کامل دانلود.

جالب اینکه من لپ تاپم دقیقا همین مشخصاتی که دادی هست (CPU 4710 و کارت 850m) :D
برای همین گفتم روش تست کنم ببینم میتونم با Cemu فریم 60 بگیرم یا نه.
آقا اصلا هیچ جوره نمیتونم برم بالای30-35 که شرایط پایداری داشته باشه. (نمیدونم چطوری با Yuzu سی فریم میگیری؟!!)

یا باید از گرافیک خیلی بزنم یا رزولوشن خیلی بیارم پایین که بنظرم نمی ارزه.
ولی با مودهای گرافیکی و تنظیمات خوب ، فریم روی 30 قفل کردم و بازی عالی اجرا میشه.
تهش میاد روی 27-26 که اصلا به چشم نمیاد و استاتر و... نداره.
شاید فقط بعضی جاها که داره شیدر کش میکنه که اونهم دفعه بعد اگه تو اون منطقه بری دیگه نیاز نداره ، چون توی هاردت کش شده باقی میمونه تا آخر.

===========
برای توضیح Cemu هم هیچی بهتر از این ویدئوی BSOD نیست.
20 دقیقست ، ثانیه به ثانیش رو ببین.

یک نکته اینکه آدرس MLC path تو درایوی بزار که فضای کافی داشته باشه چون این فولدر میزبان نصب بازی ها ، آپدیتها و دی ال سی های بازیها میشه و میتونه تا چندین گیگ برای هر بازی حجمش بالا بره.
البته بعدا میشه تو تنظیمات آدرس رو تغییر داد و یا بری داخلش فایلهای بازیهایی که قبلا بازی کردی رو پاک کنی و...
==========
در آخر هم اینکه چون سخت افزار متوسطی داری از این فرصت استفاده کن و شیرجه بزن تو بحث شبیه سازی کنسولهای قدیمی و ببین چه جواهرهایی رو از دست دادی.
توفیق اجباری هست واقعا.
بازیهای PS2/PSP/DS/3DS/Wii/Wii U و...
اصلا یکی از لذتها همین کشف بازیها روی اون کنسولهاست.
چطوری 55-50 میگری ؟؟؟؟ ~X(
پس مشکل از لپ تاپ من شاید ، یک چیزی گلوگاه شده.
عزیز جان خیلی ممنون از وقتی که گذاشتی و توضیحاتی که دادی . آره دقیقا همونکار رو راجب به دانلود کردم . تا مرحله لینک با وی پی ان رفتم - بعد خاموشش کردم و راحت دانلود کردم .

ببین رو Cemu اصلا OpenGl جواب گو نبود برای من (برعکس Yuzu که فقط با OpenGl میتونستم بازی کنم) . مستقیم گذاشتم رو 850 , و اون تیک ++FPS رو فعال کردم , داخل فضاهای بسته که کامل بهم 60 فریم رو میده - حتی بیشتر هم بهم میده! یهو تا 66 یا 67 هم میره , ولی تو فضاهای باز بین 47 تا 55 بازی میکنه که نسبت به yuzu قشنگ دو برابر فریم بهم میده / خوب خیلی بهتره .
یوزو هم فضاهای بسته کاملا 30 بود , فضاهای باز 24 تا 27 . ولی نمیدونم بخاطر اینه که یوزو ورژن سوویچ بازی رو اجرا میکنه یا چی , حس میکنم شارپنس تصویر اونجا خیلی بیشتر بود . درسته تو Cemu , ده مدل پکیج چمن و هوا و سایه میشه اضافی کرد , ولی تو Yuzu حس بهتری از وضوح داشتم (1080P) .

آره اون درایوی که در اختیارش گذاشتم 300 - 400 گیگ فضای خالی داره ✌️ من با لپ تاپم نه گیم میزنم (نمیتونم!) نه برنامه سنگینی کار میکنم . خالیه خالیه - فقط برای موزیک گوش دادن / فیلم دیدن یا وبگردی ازش استفاده میکنم .

ویدئو رو هم حتما میبینم , ممنون کلی , مشکلم که کلا حل شد - فقط به محض اینکه میره تو پخش سینماتیک های بازی - Cemu کرش میکنه که درجا ورژن آخریه رو باز میکنم . اون سینماتیک رو رد میکنم / سیو / دوباره برمیگردم ورژن قدیمی تره که پکیج های گرافیکی رو داره , بازی رو ادامه میدم . فقط بدیش این بود که دیروز 4 - 5 ساعت بازی کردم , امروز دوباره همون زمان رو گذاشتم - البته بیشتر بهم حال داد - FPS دو برابر بود , یه اسپاتیفای هم بغل باز کردم ... :D باز هم ممنون بابت پیشنهاد جذاب از کنسولهای قدیمی :Lovestruck:

beshush

کاربر سایت
Jan 13, 2010
413
نام
iMaN
Zelda botw رو روی سوییچ میرفتم ولی مجبور شدم بفروشم کنسولو
روی cemu وقتی روی opengl تنظیم میکنم همه چیز اوکی میشه فریم تا 60 میاد ولی پارگی تصویر توی حالت full screen زیاده
روی vulkan این مشکل رو ندارم ولی فریم بیشتر از 30 نمیشه
راه حلی هست؟

• Like
Reactions: Sega_genesis

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,643
روی cemu وقتی روی opengl تنظیم میکنم همه چیز اوکی میشه فریم تا 60 میاد ولی پارگی تصویر توی حالت full screen زیاده
راه حلی هست؟
یه پلاگین رو cemu برای زلدا بود که فریم رو درست میکرد.اسمش یادم نمیاد ولی احتمالا اون رو پیدا کنی دیگه مشکل فریم نداشته باشی.

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
راه حلی هست؟
رو بازی راست کلیک و روی Edit Graphics Packs کلیک کن.
زیر منوی Mods روی ++FPS کلیک کن و تنظیمات رو انجام بده.
FPS.JPG

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,347
نام
مــاکــان
سلام
کسی میدونه چرا این نسخه آخر سمیو موقع بستن بازی Blue Screen ویندوز رو میاره؟؟
اگه منظورت نسخه غیر استیبله(اکسپریمنتال) که اسمش روشه.
نسخه استیبل نصب کن.

اگر هم استیبل نصب کردی که خب من مشکلی ندارم، احتمالا از سمت خودته.
احتمالا درایوری چیزی باهاش درگیره.

Ffmmdreza

کاربر سایت
Apr 8, 2021
668
نام
Mohammadreza Sayari
اگه منظورت نسخه غیر استیبله(اکسپریمنتال) که اسمش روشه.
نسخه استیبل نصب کن.

اگر هم استیبل نصب کردی که خب من مشکلی ندارم، احتمالا از سمت خودته.
احتمالا درایوری چیزی باهاش درگیره.
اگه اینو حذف کنم نسخه استیبل نصب کنم سیو هام پاک نمیشن؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر