Castlevania Lords Of Shadows l PS3

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون من بازیو تازه شروع کردم هر جا گیر کردم میام میگم.

من الان تو Chapter IV هستم اونجا که اون شیطونه نیروهای منو میگیره چیکارش باید بکنم ؟غیب هم شده دیده نمیشه که!!!

شدیدا نیازمند کمک هستم دفترچه داخل بازیرو هم خوندم سردرنیوردم.اعصابصبو خرد کرده همش هی میگه سرده گرمه من اینجام خبری ازش نیست.

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
ممنون من بازیو تازه شروع کردم هر جا گیر کردم میام میگم.

من الان تو Chapter IV هستم اونجا که اون شیطونه نیروهای منو میگیره چیکارش باید بکنم ؟غیب هم شده دیده نمیشه که!!!

شدیدا نیازمند کمک هستم دفترچه داخل بازیرو هم خوندم سردرنیوردم.اعصابصبو خرد کرده همش هی میگه سرده گرمه من اینجام خبری ازش نیست.
کسی نمیدونه؟مصطفی جان مهدی جان که تموم کردید اینو کمککک

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,663
نام
Kasra
گفتم حالا که چیز جدیدی از این بازی نیومده به یاد مراسم VGA , دیالوگ های زیبای تریلر VGA رو برای دوستان بنویسم.

لینک مشاهده تریلر

"The waters of my life flow ever long, [FONT=&amp]never stopping[/FONT]. After centuries of sleep and nothingness, I have returned. I have no memory of how I got here. Who I am. Yet something, something comes back to me. I was great once. Feared. Yes. Now i remember. So weak now. I must find blood. Once I was strong. Powerful beyond measure, beyond imagining. It has been an age since I last fed... but I will return. I will live again. I will have my vengeance. Nothing will stand in my way. They will pay. Even if it takes an eternity, they will pay... For I am the dragon, Dracul! I am the prince of darkness! That... is my vengeance.

آخرین ویرایش:

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,825
نام
مرتضی
گفتم حالا که چیز جدیدی از این بازی نیومده به یاد مراسم VGA , دیالوگ های زیبای تریلر VGA رو برای دوستان بنویسم.

لینک مشاهده تریلر

"The waters of my life flow ever long, [FONT=&amp]never stopping[/FONT]. After centuries of sleep and nothingness, I have returned. I have no memory of how I got here. Who I am. Yet something, something comes back to me. I was great once. Feared. Yes. Now i remember. So weak now. I must find blood. Once I was strong. Powerful beyond measure, beyond imagining. It has been an age since I last fed... but I will return. I will live again. I will have my vengeance. Nothing will stand in my way. They will pay. Even if it takes an eternity, they will pay... For I am the dragon, Dracul! I am the prince of darkness! That... is my vengeance.

مرسی واقعا مرسی فوق العاده بود دیالوگ ها
میخواستمشون که زحمتشو کشیدی اصلا انگار معجزه ان دیالوگای این تریلر
بعضی قسمتاشو حفظم گاهی تو خونه با خودم میخونمشون مامانم میشنوه میگه دیوانه شدی؟:d
Once I was strong. Powerful beyond measure, beyond imagining
این تیکه مورد علاقمه:d اصلا اون بیاند دومی رو جوری میگه با روح و روانت بازی میکنه

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
:((:((:((:((دوستان من همون اوایل بازی گیر کردم همون جایی که گابریل میره سر قبر داداشش و بعد از تو خونه میپره بیرون ویه گرگ سبز رنگ میاد وباید بکشیش.
اون جایی که باید R2بزنم .من ار2 میزنم ولی نمیدونم باید چه دکمه هایی رو فشار بدم تا گرگ رو بکشه.یه جورایی واسم گنگه اون دوتا دایره سفید که به هم نزدیک میشن...
تو رو خدا کمکم کنید 700باره دارم تا لب کشتنش میرم ولی نمیدونم چه دکمه هایی رو بزنم....

K o j i m a

کاربر سایت
Jul 2, 2012
2,146
نام
Morteza
:((:((:((:((دوستان من همون اوایل بازی گیر کردم همون جایی که گابریل میره سر قبر داداشش و بعد از تو خونه میپره بیرون ویه گرگ سبز رنگ میاد وباید بکشیش.
اون جایی که باید R2بزنم .من ار2 میزنم ولی نمیدونم باید چه دکمه هایی رو فشار بدم تا گرگ رو بکشه.یه جورایی واسم گنگه اون دوتا دایره سفید که به هم نزدیک میشن...
تو رو خدا کمکم کنید 700باره دارم تا لب کشتنش میرم ولی نمیدونم چه دکمه هایی رو بزنم....

دادا دو تا دايره مياد ک يکى بزرگه ولى داره کوچيک ميشه, درست ميگم؟
وقتى دايره بزرگه رفت توى دايره کوچيکه يه دکمه رو بزن

saeedazami

کاربر سایت
Dec 14, 2011
232
نام
سعید
ممنونم دوستان ولی حالا چرا؟همون موقع امتحان کردم این رو ودرست شد.بازم ممنونم که حداقل شما دونفر یه لطفی به من کردید.

Sabaton

کاربر سایت
Jul 14, 2011
437
بالاخره فرصت شد ( البته با تاخیر ) و بازی رو تونستم با DLC هاش انجام بدم و به صورت کامل(110%) به اتمام برسونمش . واقعا انتظار چنین جو فوق العاده ای رو نداشتم ,واقعا عالی بود.
فضا های باستانی,قلعه های بی نظیر و ... یه تجربه خیلی خوبی به وجود آورد برام. بازی از نظر داستان,موسیقی چیزی کم نداشت, گیم پلی هم قابل قبول بود ولی جا داشت که بهتر بشه .
تک سلاح بودن یکم توی ذوق میزد ولی کلیت بازی و روند داستان اجازه خستگی و تکراری شدن رو نمیداد.
بهترین مبارزه بازی به نظرم مبارزه گبریل با کورنل بود. انتظار داشتم نبرد پایانی سخت تر باشه که زیاد به انتظارم نزدیک نشدم : دی
ولی انتهای بازی واقعا شوکه کننده بود و غیر منتظره >:)
DLC ها تجربشون واجب برای هر کسی که به این عنوان علاقه داره چون کاملا به روند اصلی داستان مربوط میشن.
هر 2 تا DLC بازی خوب بودند ولی از Reverie بیشتر خوشم اومد.

در کل از بازی راضیم : دی
بزودی 2 نسخه دیگه از سه گانه Lords of Shadow رو تجربه میکنم. شماره 1 این بازی که واقعا عالی بود باید ببینم توی شماره 2 چه گندی زده سازنده : دی
که این همه بد گفته شد در موردش.

پ.ن: تاپیک زیر خاکی بود :d ولی دیدم کم لطفی که در وصف این عنوان مطلبی نگم.( البته میشه تقریبا گفت که کل بخش بازی های PS3 زیر خاکی شده :d )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر