Castlevania: Lords of Shadow | Xbox360

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
یه جای بازی گیر کردم:
chapter 2 وقتی اون زنه که بالانس میزنه رو رد میکنم با اون گرگه مبارزه میکنم میشینم روش! بعد میشه اسب من! حالا باید بپرم از اونجا به یجا دیگه، میخوام بپرم میگه باید بدوی ، اما نمیدونم چجوری باید استارت بزنم بدوم و بعد بپرم با این نره خر!
یه کمکی بکنید!

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
بازی با این عظمت گرافیکی با اون محیطهای بزرگ و زیبا وجود نداره !!. خارق العاده ست.
فقط درجه سختی غیرمنظقی ش باعث میشه بعضی ها خوششون نیاد ولی... ممکن نیست خوشتون نیاد :D.

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
من نمی دونم این درجه سختی بالا کجای بازی هست!
من الان یه چپتر رو رفتم 1-2 دفه مردم اونم سر باس فایت ، به خاطر این بود که نمی دونستم چطوری بکشمش.درجه سختی هم روی همون سومی هست که بعدیش قفله.اسمش رو فراموش کردم
ولی اصلا اون جور که می گید سخت نیست.حتی بعضی ها بازی رو با نینجا گیدن مقایسه کردن من گفتم الانه که پدرمون دربیاد و یه 20 دیقه ای روی درجه دوم رفتم ولی دیدم خبری نیست رفتم بالاتر

آخرین ویرایش:

.:Layho:.

کاربر سایت
Jul 14, 2007
992
نام
Hanzo Hasashi
یه جای بازی گیر کردم:
chapter 2 وقتی اون زنه که بالانس میزنه رو رد میکنم با اون گرگه مبارزه میکنم میشینم روش! بعد میشه اسب من! حالا باید بپرم از اونجا به یجا دیگه، میخوام بپرم میگه باید بدوی ، اما نمیدونم چجوری باید استارت بزنم بدوم و بعد بپرم با این نره خر!
یه کمکی بکنید!
انگار کسی تا اینجا نرفته هنوز!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بازی معما زیاد داره، گرافیک بازی گاهی خیره کنندس، خیلی سخته
زیاد بازی به دلم نمیشینه نمیدونم چرا! ولی به نظرم همین نمره ها گرفته واسش بسته، اگر ببینم بازی خسته کننده میشه DVD2 رو دانلود نمیکنم! ولی در حد کوجیما نبود این بازی:(:-s
اين حرفو موافقم
ولي با كوجيما فقط تلفني مشورت كردن وديگه اصلا پاي كوجيما وسط نبودهb-)

numberXIII

کاربر سایت
May 21, 2008
133
من نمی دونم این درجه سختی بالا کجای بازی هست!
من الان یه چپتر رو رفتم 1-2 دفه مردم اونم سر باس فایت ، به خاطر این بود که نمی دونستم چطوری بکشمش.درجه سختی هم روی همون سومی هست که بعدیش قفله.اسمش رو فراموش کردم
ولی اصلا اون جور که می گید سخت نیست.حتی بعضی ها بازی رو با نینجا گیدن مقایسه کردن من گفتم الانه که پدرمون دربیاد و یه 20 دیقه ای روی درجه دوم رفتم ولی دیدم خبری نیست رفتم بالاتر

راستش منم سختی توش ندیدم/:)
بعضیا شلوغش میکنن بی خود;)

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
یک سوال در باره chapter 2
اونجایی که زن ژیمناستیک کاره بهمراه بادیگاردش ایستاده و منتظره که تو 3 قسمت بنفش رو پیدا کنی و بزاری تو اون مجسمه من 2 تای پایین رو پیدا کردم و فقط قسمت بالایی مونده اما هرچی میگردم سومی نیست.کجا هست تیکه آخر؟
اینها رو پیدا کردم:
1.اونییکه تو محوطه ای که باید با یک نیمچه غول که یک دماغ 3 کیلویی داره:d:x
2.یادم رفت:(
3.دنبا همینم:d

کسی نرسیده اینجا؟

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,081
رو درجه سختی بالا (هارد فک کنم) یه دونه از اون عنکبوت کوچولوها از کنار ادم رد میشه، 20% سلامتی میپره. حالا نمیدونم چطور نمیشه بهش گفت سخت !!.
درکل شماها خیــــلی گُنده اید.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
واقعا که پست بعضی ها رو آدم میبینه میخواد با سر بره تو دیوار ... !! نکته جالب توجه اینه که درجه سختی بازی رو بعضی ها به مشخصات فنی بازی هم ربط میدن و از روی اونها یک امتیازات عجیب غرییب رو شاهد هستیم نظر هر کسی محترم و غیر قابل انکار هست اما وقتی نمیتونید یک مرحله رو رد کنید الکی سوزشتون رو سر بقیه المانهای بازی خالی نکنید !!
من الان 2 تا چپتر از 12 چپتر موجود در بازی رو دارم میرم و اصلا به هیچ عنوان سختی رو حس نمیکنم. شاید عادت بعضی ها زدن کلید بصورت مطلق باشه و هیچ تاکتیکی در بازی پیاده نمیکنند و به این علت میان میگن بازی سخته !! اون قابلیتهای که در بازی موجود هست مثل Magic Light حکم هویج رو که نداره ! شما وقتی هر Enemy رو میکشی میتونید روحشون رو Absorb کنید و با استفاده ازین Magic جونتون رو بالا ببرید نه یکبار بلکه هر Enemy رو میکشید میتونید این کارو انجام بدید !!

در مورد گرافیک من واقعا فکرش رو نمیکردم کسی در موردش بخواد بحث کنه !!!! من با همین دو تا چپتری که رفتم به جرات میتونم بگم واقعا با گرافیک ترین بازی رو که در 360 تجربه کردم همین بازی بوده !! واقعا Texture های بازی و سایر المانهای گرافیکی در بازی بیداد میکنه!! اونوقت بعضی ها نمیدونم چطور منکر این گرافیک عظیم میشند ! تازه با وجود این گرافیک و علاوه بر اینکه بازی اصلا Screen Tearing نداره میان میگن چرا بازی افت فریم داره !!
درست هست که سبک دوربین بازی Action Climax هست و Developer ها میتونند در یک Off Location کلی Texture و Polygon قرار بدند اما بازی Background Effect هم داره Fogging و سایر Feature های دیگه باعث شده که ارزش کار تیم بالا بره و اصطلاحا فقط شاهد یک محیط خشک و خالی نباشیم. Draw Distance و حجم محیطهای بازی هم که خودتون با بازی کردن شاهدش بودید !

در مورد گیمپلی هم من به غیر از یک سری انیمیشن های غیر Particular که Gabriel هنگام عبور از موانع نا هموار از خودش نشون میده مشکل خاص دیگه ای ندیدم تازه با این فریم ریت میانگین 24.9 (طبق گفته قبله های عالم = سایتهای خارجی!) واقعا چنین کنترلی عجیب هست چون عموما بازیهای H'S چون سرعت مبارزات و خود بازی بالا هست فریم ریت یک مساله حیاتی هست اما خوشبختانه من ندیدم تو این بازی فریم ریت بخواد تو بازی تاثیر داشته باشه !

در مورد موسیقی حماسی و شاهکار بازی هم قضاوت کننده خود شما هستید!

آخرین ویرایش:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
سعید منو راهنمایی کن:">

در چه مورد راهنمایی کنم ؟!! دوستان اینجا ماشاءالله همه استاد هستند. من خودم اصلا زیاد درگیر بازی نیستم و هر گاه وقت بکنم میرم سر وقتش چون تراکم دروسم زیاده! ولی اومدم گفتم ببینم تو تاپیک چی میگذره انتظار داشتم بیام تعریف و تمجید دوستان رو از بازی ببینم نه گرفتن خرده شیشه !
نمیگم بازی بی ایراد نیست اما این چیزهایی که شما گفتید بنظرم ایراد محسوب نمیشه شما باید پتانسیل کنسول و و و ... رو در نظر بگیرید و همینجوری قضاوت نکنید.
یک نکته کلی معمولا در H'S غربی اعم از این بازی صدق میکنه و اون اینه که Evade ها یا همون جا خالی های متوالی و سر فرصت و استفاده درست از Magic ها بخصوص که اگر شما بتونید هر Soul رو که Absorb میکنید یا ذخیره کنید یا اگر جونتون کم هست به صورت متوالی استفاده کنید و در این حالت به دشمن ضربه وارد کنید حتما از Dagger ها که به وفور در بازی هست استفاده کنید اگر یک نگاهی به قسمت Monster کتاب راهنمای بازی بکنید کنار هر موجود یک تعداد Dagger زده که اگر فرضم درست باشه تعداد Dagger که لازم هست هر موجود بخوره تا Hit های شما از اسلح اصلی بازی تاثیر بیشتری بروی دشمن داشته باشه رو زده .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر