Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بچه ها اینجا گیر کردم . این غول قرمزا رو چکار کنم ؟ تو جلدشون که میرم هیچ فایده ای نداره

دروود برادر
اینجارو صفحه قبل توضیح دادم!!!
میبینید که 3 نفرن.اول خفاش هاتو بفرست طرف نگهبان سمت راست تا سمت چپیه هم بره بطرفش
بعد از پشت سرش تا جلو پله ها برو (نگران نباش تا اونجا نگهبانی که بالای پله هاست نمیبیندت)
بعدم به کمک حالت dust از بدن سومیه رد شو
بهمین راحتی

1861k

کاربر سایت
Feb 3, 2011
46
دروود برادر
اینجارو صفحه قبل توضیح دادم!!!
میبینید که 3 نفرن.اول خفاش هاتو بفرست طرف نگهبان سمت راست تا سمت چپیه هم بره بطرفش
بعد از پشت سرش تا جلو پله ها برو (نگران نباش تا اونجا نگهبانی که بالای پله هاست نمیبیندت)
بعدم به کمک حالت dust از بدن سومیه رد شو
بهمین راحتی

ممنونم .

اون بعدش که لیزر هستو چکار کنم ؟

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
گرگه توی بازی چه کاربردی داره؟برای چی سوئیچ میکنه به محیط کارخونه،من جایی از بازی گیر کردم که کنارش علامت گرگ هم هست!کلن توی بردن مراحل تاثیری داره؟

توضیح:اونجایی که بعد از کشتن یه غولی که شبیه هادسه(god of war)و نوچه هاش رو کشتیم چند تا در هست که با خون رگهای کُنت باز میشن،وارد یه جایی پر از مواد مذاب میشم،که پر از پرتگاهه،یه صخره هم هست که ازش بالا میرم و جایی هست که نیاز به کلید داره!سمت راستشم که همون گرگه هست!
سوال اصلی‌ رو یادم رفت جواب بدم :D

از صخره‌ها بالا نرین،بپرین جایی‌ که ازش آمدین،بجا اینکه بپیچین سمت چپ (طرف علامت گرگ) مستقیم راه رو ادامه بدین و بپرین رو زنجیر ها.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
خب یک ساعت بازی کردم ..به شدت زیبا و روان شده گیم پلی نسبت به نسخه ی 1..فقط من قبلی رو به علت پریدن ویندوز نتونستم تا آخر برم..

چنتا سوال دارم

1)آخره نسخه ی 1 چه اتفاقی افتاد؟
2)چی شد که گابریل تبدیل به دراکولا شد و دوست نداره کسی بهش بگه گابریل؟
3)نوه ی گابریل(پسر آلوکارد) میاد گابریل رو میکشه و بعد از چند قرن دوباره گابریل زنده شده.درسته؟
4)چرا زوبک دوباره درباره ی Satan حرف میزد؟؟گابریل نکشتش مگه؟

دمتون گرم بابت پاسخ..!!

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
دوستان اینجا باید چکار کرد؟
94939519876154399088.jpg
سپاس
قبل از اینکه بیای پیش این یارو دنبال ترور رفتی؟ همینجوری برو طرف راهرویی که ازش اومدی و بپیچ سمت راست(همونجایی که ترور رفت!)
بله رفتم الان باید اینو بکشونم اونجا؟ اخه هرکاری میکنم بهم میرسه

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
دوستان اینجا باید چکار کرد؟

قبل از اینکه بیای پیش این یارو دنبال ترور رفتی؟ همینجوری برو طرف راهرویی که ازش اومدی و بپیچ سمت راست(همونجایی که ترور رفت!)

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
ممنونم .

اون بعدش که لیزر هستو چکار کنم ؟
هیچی بعد رد شدن مسیر لیزر بالا به پائین شروع یه حرکت کن (از قابلیتی که بعد مبارزه با ویکتور بدست آوردی استفاده کن و پرشت رو دوبرابر کن تا به لیزرا نخوری) 3 ردیف لیزر جلوت رو رد کن یعنی بپر فقط مواظب لیزری که از بغل هم میاد باش که بهت نخوره اگه لازم شد از روی اونم بپر تا برسی به یک دریچه هوا mist رو بزن تا بری بالا

بله رفتم الان باید اینو بکشونم اونجا؟ اخه هرکاری میکنم بهم میرسه
اول که میرسی به تالار سمت چپت یه راهرو و توی سالن هم این کچله هستش (اسمش nergal meslumstea) برو پیشش تا شروع شه صحنه بمحض تموم شدن برو به سمت راهرو که بار اول نرفتی نگران نباش که بهت نزدیک شه به اول راهرو برسی باز صحنه نشون میده

- - -ویرایش - - -

خب یک ساعت بازی کردم ..به شدت زیبا و روان شده گیم پلی نسبت به نسخه ی 1..فقط من قبلی رو به علت پریدن ویندوز نتونستم تا آخر برم..

چنتا سوال دارم

1)آخره نسخه ی 1 چه اتفاقی افتاد؟
2)چی شد که گابریل تبدیل به دراکولا شد و دوست نداره کسی بهش بگه گابریل؟
3)نوه ی گابریل(پسر آلوکارد) میاد گابریل رو میکشه و بعد از چند قرن دوباره گابریل زنده شده.درسته؟
4)چرا زوبک دوباره درباره ی Satan حرف میزد؟؟گابریل نکشتش مگه؟

دمتون گرم بابت پاسخ..!!

راجب به داستان شماره 2 همین تایپک هست نوشتم پست های قبل رو بخونین
راجب به کل وقایع شماره اول هم اینجا (تنبل نباشید اول بگردید حتما هست)

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,577
نام
بهنام
بچه ها کمک
اقا اینجا رو چکار کنم ؟ هی میپره اینور هی میپره اونور ؟

خودت برو روی اون دوتا سکو وایستا بعد ب نزدیک ترین مکانی ک هست و میتونه روش بپره خنجر پرت کن مواظب باش خودت از روی این سکو ها کنار نری چون پرت میشه پایین

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
منم همینکارو میکنم ولی رو چوب اخر که میزنم شعله اتش سریع میزنش .یه راهنمای تصویری یا ویدئویی نیست از این قسمت؟
خودت برو روی اون دوتا سکو وایستا بعد ب نزدیک ترین مکانی ک هست و میتونه روش بپره خنجر پرت کن مواظب باش خودت از روی این سکو ها کنار نری چون پرت میشه پایین

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
منم همینکارو میکنم ولی رو چوب اخر که میزنم شعله اتش سریع میزنش .یه راهنمای تصویری یا ویدئویی نیست از این قسمت؟

روی دوتا سنگ چپ و راست مانور بدید تا سکوهای دوطرف باز و بسته بشن
باید به نوبت روی سنگ سمت چپ برید تا سکوهای اون سمت باز شن و همینطور سمت راست
هر وقت گلوله آتش پرت شد برید رو سنگ مخالف و سریع dagger پرت کنید و بپرید سمت دیگه (اگه بیاد دستتون خیلی سریع میشه رد شد فقط یکبار باید از جلو آتش جاخالی داد)

AMIRREZA-GAME

کاربر سایت
May 25, 2012
747
نام
امیررضا
مرسی دوست عزیز من مشکلم حل شد .فقط بعد از تیتراژ پایانی بازی دوباره برمیگرده تو شهر خواستم بدونم بازی مراحلش مونده هنوز یا فقط حالت جهان ازاده؟
روی دوتا سنگ چپ و راست مانور بدید تا سکوهای دوطرف باز و بسته بشن
باید به نوبت روی سنگ سمت چپ برید تا سکوهای اون سمت باز شن و همینطور سمت راست
هر وقت گلوله آتش پرت شد برید رو سنگ مخالف و سریع dagger پرت کنید و بپرید سمت دیگه (اگه بیاد دستتون خیلی سریع میشه رد شد فقط یکبار باید از جلو آتش جاخالی داد)

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
مرسی دوست عزیز من مشکلم حل شد .فقط بعد از تیتراژ پایانی بازی دوباره برمیگرده تو شهر خواستم بدونم بازی مراحلش مونده هنوز یا فقط حالت جهان ازاده؟

یه نوع کوچیکی از open world حساب میشه شما بعد اتمام بازی میتونید دنبال بقیه موارد مخفی بازی بگردید مهارت هاتون رو ارتقا بدید بخش چلنج رو انجام بدید با گشت و گذار آرت ورک های بیشتری رو آزاد کنید و قص علی هذا

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
هیچی بعد رد شدن مسیر لیزر بالا به پائین شروع یه حرکت کن (از قابلیتی که بعد مبارزه با ویکتور بدست آوردی استفاده کن و پرشت رو دوبرابر کن تا به لیزرا نخوری) 3 ردیف لیزر جلوت رو رد کن یعنی بپر فقط مواظب لیزری که از بغل هم میاد باش که بهت نخوره اگه لازم شد از روی اونم بپر تا برسی به یک دریچه هوا mist رو بزن تا بری بالا

اول که میرسی به تالار سمت چپت یه راهرو و توی سالن هم این کچله هستش (اسمش nergal meslumstea) برو پیشش تا شروع شه صحنه بمحض تموم شدن برو به سمت راهرو که بار اول نرفتی نگران نباش که بهت نزدیک شه به اول راهرو برسی باز صحنه نشون میده

- - -ویرایش - - -

راجب به داستان شماره 2 همین تایپک هست نوشتم پست های قبل رو بخونین
راجب به کل وقایع شماره اول هم اینجا (تنبل نباشید اول بگردید حتما هست)

داستان نسخه ی 1 رو خوندم تو اون مقالت..ولی اصلا ننوشتی چرا گبریلی که میگفت خدا بخشنده س و این حرفا تبدیل به دراکولا شده..!!کسی میدونه چرا؟؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
داستان نسخه ی 1 رو خوندم تو اون مقالت..ولی اصلا ننوشتی چرا گبریلی که میگفت خدا بخشنده س و این حرفا تبدیل به دراکولا شده..!!کسی میدونه چرا؟؟

والا اون مقاله نسخه قبل زحمت بچه های دیگس من فقط راجب به نسخه دوم نوشتم
اما خوشبختانه میتونی اینجا کل داستان رو بخونی و کامل بفهمی

MAKAV3LI

کاربر سایت
Sep 30, 2011
1,929
نام
آن مرد !
دوستان اواخر بازی بعد از شکست زوبک به ترور میگه باید جداگونه دنبال دنبال سومین الکایت فلان اینا :d بگردیم هیچی رو نقشه نمیاد
کجا باید برم ؟

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر