تصاویر بازی Castlevania: Lords of Shadow 2

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
ادامه ی بهترین و غنی ترین H&S این نسل واقعا خبر خوشحال کننده ایه
امیدوارم بتونن همون قدر که تو نسخه ی اول کار بینظیری ارائه بدن تو ساخت این نسخه هم موفق باشن خسته شدیم ازین بازیای مسخره که کلا 5 ساعت گیم پلی دارن و تو طول همون 5 ساعتم راضیت نمیکنن

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
عکس سمت چپی کاملا رنگ بندی Lord of shdows رو داره. ای جانم :x
وقتی بازی میکردم یه چشمم اشک بود یکی خون. اینقدر طراحی هنریش و رنگ بندی و تنوع محیطهاش بالا بود که گریه ما در میامد :D. عذاب وجدان Piracy ام گرفته بود گریبان مارو. یه روایتی شد C: LoS در عمر گیمری من :D.
جزو Top 5 ـه بازیهای این نسله واسه‌م.

پ.ن. فقط دعا کنید این ژاپنی ها مثل اخر شماره قبل که رسما WTF Ending ش کرده بودن، دخالتی در داستان و روند این شماره نکرده باشن.

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
وقتی بازی میکردم یه چشمم اشک بود یکی خون. اینقدر طراحی هنریش و رنگ بندی و تنوع محیطهاش بالا بود که گریه ما در میامد :D. عذاب وجدان Piracy ام گرفته بود گریان مارو. یه روایتی شد C: LoS در عمر گیمری من :D.

پ.ن. فقط دعا کنید این ژاپنی ها مثل اخر شماره قبل که رسما WTF Ending ش کرده بودن، دخالتی در داستان و روند این شماره نکرده باشن.
با این قسمت پستت موافق نیستم در کنار اینکه خود بازی شاهکار بود و تک تک لحظاتش به یاد موندنی اما چیزی که باعث میشه این بازی بیشتر تو یاد آدم بمونه و هیچ وقت از یاد نره همین پایانشه واقعا قشنگ بود و متفاوت و بسیار جالب که باعث میشه به شدت منتظر باشیم ادامه داستان رو ببینیم

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
وقتی بازی میکردم یه چشمم اشک بود یکی خون. اینقدر طراحی هنریش و رنگ بندی و تنوع محیطهاش بالا بود که گریه ما در میامد :D. عذاب وجدان Piracy ام گرفته بود گریبان مارو. یه روایتی شد C: LoS در عمر گیمری من :D.

دقیقا همین عذاب پایرسی من رو هم گرفت و مجبورم کرد آخر سر نسخه Limited Collector Edition ـش رو بگیرم :D

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,092
نام
هومن
واقعا یکی از بهترین بازی های عمرم بود مخصوصا با اون پایان غیره منتظرش:(
تنها چیزی که تا به امروز عذابم میده اونه که نتونست اون دوتا DLC رو که ادامه داستانه رو تهیه کنم:|

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
خارق العاده است دمشون گرم به نظر مياد باري با توجه به پايان داستان قبلي بيشتر به اصالت خودش نزديك شده واين يعني قصرهاي دراكولايي بيشتر. آماده مبارزه با باس هاي دراكولايي هستيم اميدوارم اين e3 هم بتركونن...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر