Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

1861k

کاربر سایت
Feb 3, 2011
46
بچه ها کسی داستان بازی رو میدونه ؟ اون غول طلاییه که اول اول بازی کشتیم چی بود ؟ بعد یه بمب منفجر شد اومدیم تو زمان حال ؟

جریان چیه ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
بچه ها ای غولو چطوری بزنم ؟

فقط یادت باشه مرحله سوم مبارزه با 3 خواهر (آخری باید همون مدوسا باشه) یه مرحله دیگه هم اضافه میشه که باید با سلاح سومت (سمت راستیه) بهش ضربه بزنی تا راه بالا رفتن از دستش باز شه
تبصره: اگه اکسیری که موقع استفاده از دو تا سلاحت تموم شده بودن موقع مبارزه و واسه یخ کردن و شکستن سد مرحله آخر کم داشتی بیا سمت دم های باس و از اونا orb واسه سلاح هات بگیر
صحنه آخر مبارزه با این باس هم در نوع خودش خیلی جالب بود خوشم اومد از fitalaty که اجرا کرد :d

- - -ویرایش - - -

بچه ها کسی داستان بازی رو میدونه ؟ اون غول طلاییه که اول اول بازی کشتیم چی بود ؟ بعد یه بمب منفجر شد اومدیم تو زمان حال ؟

جریان چیه ؟
والا فک نکنم در این مقال بگنجد!!!
داستان قهرمانیست گابریل نام که برای برپایی خیر نفرین ابدی شر رو بجون میخره و تو این راه حتی خانوادش رو هم بخطر میندازه
اول بازی فلش بکی به زمان نسخه قبله
حالا هم گابریل دیروز یا دراکولای امروز پس از سال ها از خواب بیدار شده و ادامه ماجرا
البته خیلی تبصره و شرح و توصیف داره داستان اما خب کلیاتش همینه

آخرین ویرایش:

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
6ساعتی بازی کردم:d

خدایی مشکل بازی چیه؟! البته خودم شخصا با محیط امروزی خیلی مشکل دارم و به نظرم هرچقدر مراحل گذشته از نظر محیط و فضاسازی عالی از آب دراومدن محیط امروزی بد و خسته کننده ست. سیستم مبارزات هم اگه دوربین داغون رو در نظر نگیریم خیلی خوبه!

به نظرم به نسخه ی اول که اصلا نمیرسه ولی انصافا حقش متای 60 نیست!:|

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
6ساعتی بازی کردم:d

خدایی مشکل بازی چیه؟! البته خودم شخصا با محیط امروزی خیلی مشکل دارم و به نظرم هرچقدر مراحل گذشته از نظر محیط و فضاسازی عالی از آب دراومدن محیط امروزی بد و خسته کننده ست. سیستم مبارزات هم اگه دوربین داغون رو در نظر نگیریم خیلی خوبه!

به نظرم به نسخه ی اول که اصلا نمیرسه ولی انصافا حقش متای 60 نیست!:|
صحیح است صحیح است!!
منم از موضع قبلی خودم عقب نشینی میکنم بازی خوبیه و فقط مشکلش دوربینه بعدها اگه کسی ازم پرسید میگم که بازی خوبی بود روی هم رفته
سعی کردن فینیشر باس ها رو جوری بسازن که به یاد آدم بمونه تا چند وقت
tgvv_clos2_2014-03-02_17-51-07-19.jpg

sr3_clos2_2014-03-03_19-00-56-34.jpg

xv3k_clos2_2014-03-03_20-07-33-40.jpg

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من با وجودی که کلی کار سرم ریخته فرصت کردم یه 6 7 ساعتی بازی کنم. به نظرم بازی اصلا به اون بدی که منتقدین میگن نیست و اتفاقا تا اینجاش بسیار لذت بردم. بازی Open World شده، یه چیزی تو مایه های Darksiders II. اضافه شدن دو سلاح جدید و بخش آپگرید اسلحه باعث شده مبارزات بسیار لذت بخش باشه. فریم دهی بازی هم بسیار خوبه و من با یه لپتاپ زاقارت به راحتی دارم رو 60 فریم بازی می کنم:D
فقط یه مقدار به نظرم روایت داستان میتونست بهتر باشه. بخش مخفی کاری هم به نظر من اون قدر که منتقدین تاکید داشتن آزار دهنده نبوده واسم.
تا اینجاش هـــــــیچ اتفاق خاصی نیفتاده

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
دوستان تو بازی اوایل بازی اونجا که برا اولین بار با اون پیر مرد میریم تو شهر دنبال اون بچه کودک میریم تو کوچه بعد باید باهاش بجنگیم اون هیولا چرا نمیمیره هر چی میزنم طوریش نمیشه فقط من میخورم

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
دوستان تو بازی اوایل بازی اونجا که برا اولین بار با اون پیر مرد میریم تو شهر دنبال اون بچه کودک میریم تو کوچه بعد باید باهاش بجنگیم اون هیولا چرا نمیمیره هر چی میزنم طوریش نمیشه فقط من میخورم

کدوم هیولا برادر؟ اگه عکسش رو نشون بدید خیلی بهتر میشه یا مشخصاتش

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا

داداش اول بازی رو میگه که دراکولا پیر و فرسوده شده از کلیسا میاد بیرون و باید بری دنبال تروور:d
اونجا رو کلا باید کتک بخوری و ببازی و بعدش بازی شروع میشه.

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک

برادر وقتی برا اولین بار میریم تو شهر اون یارو که یک ملافه دور بدنشه موهاش سفید بچه میبینه میره دنباله بچه تو کوچه وقتی میره تو کوچه یک هیولا بدنش وسطش سبز رنگ زیرش قرمز بدنش سفید رنگ تو کوچه با هم میجنگیم خببببببببببببب

- - -ویرایش - - -

داداش اول بازی رو میگه که دراکولا پیر و فرسوده شده از کلیسا میاد بیرون و باید بری دنبال تروور:d
اونجا رو کلا باید کتک بخوری و ببازی و بعدش بازی شروع میشه.

اهان باید ببازم مرسی داداش من هی میام بزنمش نمیشه لامذهب فکر کردم کلا بازی باگ اونجاش ععععع

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
در این که خصوصیات ریشه ای بازی های سبک hns خیلی جاها مشترکه حرفی نیست
نظرم هم که در خلال بازی ملایم تر شد و بازی رو پسندیدم اما...
خیلی زیاد از لحاظ داستانی یا افکت های سینمایی و گرافیکی بازی شبیه god of war شده
یعنی تو خیلی از لحظه ها با دیدن روند بازی یاد صحنه مشابهش توی GOW میافتم

Sterben

Shinu made
کاربر سایت
Dec 14, 2007
2,094
نام
هومن
منم بازی کردم خودم از کسایی هستم که عاشق نسخه 1 ام که واقعا حرف نداشت این نسخه هنوز که هنوز نتونسته به نسخه قبلی نزدیک بشه واقعا این مخفی کاری یعنی چی مثلا؟واقعا تو جای های از بازی که داره مبارزات گرم تر میشه یدفعه میزنه به فاز مخفی کاری که فوق العاده ساده درست شده!!البته این بگم بازی بدی نیست فقط اگه می تونستن این بخش مخفی کاریش رو حذف کنند و روایت داستان رو بهتر می کردن این بازی شاهکار می شد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر