Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,362
نام
Ǝـــحـــســـان
اه اه اه اه:|

الان رسیدم اونجا که قراره از دست برادر پن قایم شیم:|

چقدر مزخرف در آوردن، کی به اینا گفته مخفی کاری بذارید تو بازی؟! :|

به نظرم بهترین قسمت مخفی کاری فقط این قسمت بود ! :D
دفعه اول کلا تو باغ نبودم و همینجوری داشتم رو برگا میرفتم که دیدم ناگهان یک چیزی از هوا اومد و تا ته فرو کردمون ته زمین ! این صحنه یکی از ترسناک ترین صحنه های عمرم بود ! :D

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
دارم با احتیاط هر چه تمام توی این تاپیک میچرخم :d همه دارند درباره داستان صحبت می کنند منم تازه شروع کردم بازی رو!
آقا یه سوال: این خبر رو بخونید ( http://forum.bazicenter.com/thread86735/ ) شما هم این گزینه Revelations رو مثل من دارید؟ انتخاب کنید چی میشه؟ (موقعی که می خواهید گزینه رو بزنید پاینش تذکر میده که بازی رو تموم کنید اول، منم جرات نمیکنم Enter بزنم :d)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
دارم با احتیاط هر چه تمام توی این تاپیک میچرخم :d همه دارند درباره داستان صحبت می کنند منم تازه شروع کردم بازی رو!
آقا یه سوال: این خبر رو بخونید ( http://forum.bazicenter.com/thread86735/ ) شما هم این گزینه Revelations رو مثل من دارید؟ انتخاب کنید چی میشه؟ (موقعی که می خواهید گزینه رو بزنید پاینش تذکر میده که بازی رو تموم کنید اول، منم جرات نمیکنم Enter بزنم :d)
این و Armored Dracula هیچ کاری نمیکنن و برمیگرده همین صفحه Pause.

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
تموم! حدودا 14 ساعت!:d

خیلی خوب بود، گرافیک و طراحی هنری(محیط قدیمی) فوق العاده، گیم پلی خیلی خوب، موسیقی های عالی و داستان هم تقریبا خوبه! هرچند من انتظارم بیشتر بود.

از نکات منفی هم میشه به دوربین بد و عدم وجود معماهای درست و حسابی اشاره کرد! برخلاف نسخه ی اول معمای جالبی تو بازی نیست... بازی به هیچ وجه در حد 4و5و6 نیست هرچند با توجه به نسخه ی اول به طور کلی انتظار بیشتری داشتم(مخصوصا در زمینه ی داستانی)

سوال از داستان:

خب،پس دراکولا و آلوکارد نقشه کشیده بودن سیتن رو گیر بندازن. پس زوبک این وسط چیکاره بود؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
سوال از داستان:

خب،پس دراکولا و آلوکارد نقشه کشیده بودن سیتن رو گیر بندازن. پس زوبک این وسط چیکاره بود؟
\
داستان زوبک داستان این ضرب المثله:
چاه مکن بهر کسی اول خودت دوم کسی!!
زوبک میدونست alucardیا همون trevor قدرت شکست سیتن رو نداره پس نقشه کشید تا به وسیله آلاکارد دراکولا رو مجبور کنه سیتن رو شکست بده اما خوب در انتها خودش رو دست خورد و افتاد تو دام پدر و پسر
هرچند اون اتحاد دوام نداشت. (این داستان تقابل پدر و پسر هم قرن هاست که نقطه عطف احساسات خیلی از داستان ها بوده!!!)

آخرین ویرایش:

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
یعنی میتونم بگم از انجام بازی پشیمونم یعنی چی موش میشی عجب مخفی کاری مذخرفی خب اینا مگه مجبور کردن اینطوری کنن مخفی کاری خدااااااااا کلا بازی پاک کردم پشیمونم پشیمون

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
خوب این نظر شخصی شماست و محترم برادر جان
اما...
اگه با تاریخچه افسانه دراکولا آشنا باشید میدونستید که این یه نوع آوری نبوده که بخوایم یقشون رو بگیریم و در داستان های لرد دراکولا به این موضوع اشاره شده و اینجا هم ازش اقتباس شده
همیشه باید دید برایند قضیه چیه و به نظر من (نظر فقط) برآیند مثبتی داره بازی (موسیقی زیبایی،گرافیک جذاب،گیم پلی رون (به استثنای دوربین)روند روایتگری داستان هم بالانس شده اس در طول بازی)

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نکته اینجاست که دراکولا آخر دفعه چی توی آینه دید که با یه لبخند زد خُردش کرد؟:d
نکته بعد اینه که خورشید داشت بالا میمود و آلوکارد هنوز اونجا وایساده بود. پایانش به نوعی Cliffhanger بود. یه DLC حتما باید بیاد:d

A.Pato7

کاربر سایت
Jul 6, 2011
965
زوبک میدونست alucardیا همون trevor قدرت شکست سیتن رو نداره پس نقشه کشید تا به وسیله آلاکارد دراکولا رو مجبور کنه سیتن رو شکست بده اما خوب در انتها خودش رو دست خورد و افتاد تو دام پدر و پسر

نفهمیدم!

اگه هدف زوبک نابودی سیتن بود برای چی با دراکولا جنگید؟ خب میذاشت سیتن رو نابود کنه.

یه سوال دیگه:
پس الان همه ی اون اتفاقاتی که بین دراکولا و آلوکارد و سایمون افتاد(که اولای بازی شرح داده شد) و مرگ دراکولا همه ساختگی بود؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
نفهمیدم!

اگه هدف زوبک نابودی سیتن بود برای چی با دراکولا جنگید؟ خب میذاشت سیتن رو نابود کنه.

یه سوال دیگه:
پس الان همه ی اون اتفاقاتی که بین دراکولا و آلوکارد و سایمون افتاد(که اولای بازی شرح داده شد) و مرگ دراکولا همه ساختگی بود؟
هدف زوبک نابودی شیطان بود اما در نهایت خودش میخواست قدرت رو در دست بگیره. نکته دیگه هم اینه که فهمیده رو دست خورده و آلوکارد و دراکولا نقشه کشیدن بودن تا اون رو هم بکشن و به خاطر همین با دراکولا میجنگه.

ببین سایمون و آلوکارد با دراکولا میجنگن و صلیب رو توی قلبش فرو میکنن ولی تبدیل میشه به نور و میره. آلوکارد اینجا میگه که این طرز مردن یه خون آشام نیست و میفهمه دراکولا دوباره میاد.
یه چند سال یا چند قرن بعد، وقتی انجمن برادری نور به قلعه دراکولا حمله میکنه، آلوکارد دوباره دراکولا رئ میبینه و اونجا همه چی مشخص میشه و نقشه رو طرح میکنن.

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
بچه ها من اینجا گیر کردم ، کسی میتونه راهنمایی کنه فکر کنم باگ افتاده
بعد از کشتن zobek باید بریم سراغ آخرین acolyt ، این آهن ها جلومو گرفتن ، روی دیوار هم جایی نیست که بگیرم برم بالا
تو محیط هم که میچرخم همش از این غول بزرگ ها میاد سراغم

45726810666925932932.jpg

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
نفهمیدم!

یه سوال دیگه:

در مورد سوال اولتون :سوا خوبیه پرسیدین.اینم میتونست اتفاق بیافته که بذاره سیتن دراکولا رو از سر راه برداره اما خوب احتمالا اونم مثل گابریل فک میکرد که شیطان از دراکولا میترسه و تا وقتی زنده است از جهنم بیرون نمیاد بنابراین خواست قبل اینکه دیر بشه خودش کاری بکنه که خوب... :-&

اما سوال دومتون:اگه دقت کنید بعد حوادث اول کابریل نا امید و سر شکسته شده و باور کرده که این سرنوشتشه و باید تا همیشه به این وضع زنده بمونه اما الکارد (تراور) میاد و نقششو با پدر در میون میذاره (میبینیم که همه اینها نقشه پسره و پدر اولش با تردید و کلی سوال به موضوع نگاه میکنه) البته به نظر بنده اینها همه توصیه های ماری (همسر گابریل) هست اما از اونجایی که چنذ بار ضمنی توی بازی نشون داد گابریل هر بار که با ماری روبرو میشه تکرار میکنه که تو واقعی نیستی و در مقایسه با تراور به همسرش گوش نمیده (پس ماری تصمیم میگیره به گابریل با کمک پسرش کمک کنه)
تو صحنه مبارزه با کاملیا ،ماری حتی عصبانی میشه و میگه که من همون قدری که زهر این موجود (کاملیا) تو وجودته واقعیم!!
تصمیم بر این میشه تا دراکولا با ضربه شمشیری که توسط خود تراور ساخته شده به خواب بره (فقط به قلبش باید ضربه میزد) و در طول زمان شیطان مطمئن می شد که دراکولا مرده
و از جهنم بیرون میومد چون دیگه مانعی نمیدید و هم حساسیت زوبک رو از روی خودشون بر میداشتن و فکرش رو منحرف می کردن به سمت صلیبی که به عمد خود گابریل شکست
البته اینها برداشت های شخصی منه و بدور از اشتباه نیست احتمالا

.: Darkness :.

کاربر سایت
Aug 1, 2010
905
نام
کیان
بچه ها من اینجا گیر کردم ، کسی میتونه راهنمایی کنه فکر کنم باگ افتاده
بعد از کشتن zobek باید بریم سراغ آخرین acolyt ، این آهن ها جلومو گرفتن ، روی دیوار هم جایی نیست که بگیرم برم بالا
تو محیط هم که میچرخم همش از این غول بزرگ ها میاد سراغم

45726810666925932932.jpg
نه باگ نیستش:d ... باید اینجا رو بپیچی بری سمت راست ... یه راهرو پیدا میکنی که مستقیم میرسونتت پشت همین آوار
همین عکسی که گذاشتی توی نقشش مشخصه :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر