Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
خب Revelations یعنی DLC بازی رو هم تموم کردم . از خود بازی بهتر بود ! چندتا پازل هم داشت !!
اسپویل داستان
داستان Alucard از جایی شروع میشه که میزنه پدرش رو میکشه ( خواب طولانی ) و بعدش مادرش میاد و میگه که قصر در خطر هست و ...................
تا جایی که زره میپوشه و آجودان Zobek میشه !
اینم جناب Alucard
78618822467546382710.bmp
سلام
یجایی گیر کردم، نمیدونم باید چیکار کنم. اونجایی که 3 تا کلید رو باید پیدا کنی، من دو تا رو پیدا می‌کنم و سپر رو میذارم تو آسانسور و میفرستم بالا ولی نمیدونم چطور خودم رو بالا ببرم.
میشه راهنماییم کنید؟

آخرین ویرایش:

Little John

کاربر سایت
Apr 13, 2009
4,544
سلام
یجایی گیر کردم، نمیدونم باید چیکار کنم. اونجایی که 3 تا کلید رو باید پیدا کنی، من دو تا رو پیدا می‌کنم و سپر رو میذارم تو آسانسور و میفرستم بالا ولی نمیدونم چطور خودم رو بالا ببرم.
میشه راهنماییم کنید؟
بعدش به گرگ تبدیل شو و تا آسانسور برو . تو آسانسور که رسیدی از حالت گرگی خارج شو

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
همیشه از دی ال سی های castlevania انتظارات زیادی می رفت اما این یکی...
هم خیلی کوتاه و هم بی محتوا
احساس کردم ازروی اجبار این یسته رو بیرون دادن آخه هیچ چیزی از داستان رو تشریح نکرد یا اینکه جلو ببره فقط همه چیزهایی رو که میدونستیم یا آخر حدس زدیم به تصویر دراورده بود
کل چیزی که به من یاد داد این بود که اشتباه میکردیم آلوکارد دستیار زوبک بود تو این همه مدت
فقط آخرین لحظاتی که دراکولا قرار بود بیدار شه با کشتش محافظ زوبک لباس اون رو پوشید و خودشو جای اون جا زد

CLOS2_2014-03-29_18-31-10-31.jpg

CLOS2_2014-03-29_17-38-05-37.jpg

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
عزیز دوتا اهرم اونجا هست یکی اسانسور رو میاره پایین یکی هم میبره بالا من الان سپر رو گذاشتم داخل بعد فرستادم بالا وقتی هم گرگ هستم نمی تونم وارد اسانسور بشم

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
عزیز دوتا اهرم اونجا هست یکی اسانسور رو میاره پایین یکی هم میبره بالا من الان سپر رو گذاشتم داخل بعد فرستادم بالا وقتی هم گرگ هستم نمی تونم وارد اسانسور بشم
واسه گرفتن آخرين كليد بايد بريد قسمت بالاي تالار
حالا راهش اينه كه اول بريد كليدي كه آسانسور رو مياره پايين فشار بديد بعد سپر رو بذاريد داخل آسانسور
حالا بريد از سمت چپ و كليد ديگه رو بچرخونيد تو همين حالت كليد رو رها نكنيد با كمك حالت گرگ خودتون رو برسونيد به داخل آسانسور و بعد ظاهر شيد
اينجوري هر دوتا تون ميريد بالا

shockwave

کاربر سایت
Apr 15, 2010
170
نام
reza
سلام دوستان در اول بازی اربابان سایه 2 وقتی میگه کلید LB را فشار دهید کدام کلید از کیبورد رایانه را باید فشار دهیم کلافه شدم پیدا نمیکنم

Am2

کاربر سایت
Nov 11, 2007
42
سلام دوستان در اول بازی اربابان سایه 2 وقتی میگه کلید LB را فشار دهید کدام کلید از کیبورد رایانه را باید فشار دهیم کلافه شدم پیدا نمیکنم
اسکرول موس رو بچرخون..خیلی بده بازی باید وقتی تشخیص میده از کیبورد استفاده میشه کنترل های کیبورد رو نشون بده

بچه ها من یکی از مراحل هست توی اون باغ پر از برگ قرمزه این یارو Agreus میخوادانتقام برادرشو بگیره..باید اروم از دستش فرار کنیم..کسی سیوش رو داره..اعصاب رد کردنش برام نموده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر