Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
عزیزان تازه شروع کردم به بازی اصلا حال و حوصله گشت و گذار تو نت ندارم ببینم کجاش چطوری رد میشه
اول بازی بعد از تله پورت شدن به دنیای واقعی ی جا میگه b بزن موش میشه میره اونور ظاهر میشه اون قلچماق رو چطوری باید ترکوندش ؟
ی اسلحه بزرگ داره تا ببینت میزنه !!!!!

کسی هست جواب بده لطفا ؟

به سمتش خفاش پرتاب کن حواسش پرت میشه..!!

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
پایان بازی :

چند تا سوال برام پیش اومده بعد از دیدن پایان
1_کارمیلا که مرده بود چجوری دوباره زنده شد ؟ ماری هم همینطور !
2_این سیطن برا چی اینقدر راحت مرد ؟ این که اینقدر کری خوند واسمون ! اونوقت بعد از مردن چرا جسدش باقی موند ؟ مگه شیطان جسد داره اصلا ؟!!!
3_الان دقیقا هدف از همچین پایانی چی بود آخه ؟
4_زوبک چرا دوباره خیانت کرد بهمون ؟ مگه قصدش نابودی سیطن نبود ؟ پس چی شد ؟!
5_اونجایی که باید از بین دو تا ماری ها یکی رو انتخاب کنیم من ماری واقعی رو پیدا کردم ، اگه اشتباهی بریم سمت کارمیلا اتفاق خاصی میوفته ؟

در ضمن بعد از تموم کردن بازی چجوری میشه به Challenge ها و Dungeon Key دسترسی پیدا کرد ؟

رفقا بی زحمت یکی هم جواب منو بده

ممنون

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
WTF؟
چرا پایان بازی این شکلی بود؟!!! بازی به خودی خود، آشغال نبود، ولی وقتی با نسخه قبل قیاس شه، یه آشغالِ به تمامِ معنا بود. خیلی وقت بود بعد از اتمام یه بازی واسه وقت از دست رفتم ناراحت نشده بودم. حیف دو روز وقتی که صرف این بازی کردم.

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
WTF؟
چرا پایان بازی این شکلی بود؟!!! بازی به خودی خود، آشغال نبود، ولی وقتی با نسخه قبل قیاس شه، یه آشغالِ به تمامِ معنا بود. خیلی وقت بود بعد از اتمام یه بازی واسه وقت از دست رفتم ناراحت نشده بودم. حیف دو روز وقتی که صرف این بازی کردم.

من نمیدونم ملاک شما از خوب بودن چیه..ولی فکر کنم هرچی تو دهنت بود به این نسخه گفتی..!! بنظرم خیلی هم عالی بود بازیش...شما انتظاراتت زیادی بالاس..

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,477
^ ^
پایان بازی افتضاح بود یعنی از این بدتر نمیشد محیط های شهری دشمنا به کل اشغال کومبو هم کلا بلا استفاده بود چون عمرا نمیشد اجرا کرد دشمنا knock back هم نمیشدن چه برسه به stun وقتی کومبو میزدی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من نمیدونم ملاک شما از خوب بودن چیه..ولی فکر کنم هرچی تو دهنت بود به این نسخه گفتی..!! بنظرم خیلی هم عالی بود بازیش...شما انتظاراتت زیادی بالاس..

شما انتظاراتت پایینه. این بازی به شدت معمولیه. و وقتی با نسخه قبل مقایسه شه، یه بازی بسیار بسیار ناامیدکننده می‌شه.

hamid.

کاربر سایت
Sep 30, 2009
179
نام
Hamidreza
شما انتظاراتت پایینه. این بازی به شدت معمولیه. و وقتی با نسخه قبل مقایسه شه، یه بازی بسیار بسیار ناامیدکننده می‌شه.

خوب دوست من اینکه معلومه که بازی به پای نسخه ی قبلی نمیرسه ولی ادم وقتی فن بازی باشه اگه بازیه مورد علاقش هر چقدر هم که بد باشه باز حداقل یکبار تمومش میکنه تا داستان بازی از دستش در نره به شخصه دویل می کرای 2 رو مزخرفترین بازیه تاریخ میدونم ولی یکبار رفتم اخرش تا داستان بازی و شخصیت هاش رو از نزدیک ببینم حالا تو بزار به حساب فن بودن ما اگه این بازی رو تموم کردین هرچند که به شخصه میگم این بازی اگه 2تا بدی داره 4تا هم خوبی داره چرا کلید میکنیم رو بدیهاش یکم هم خوبیهارو ببینیم نمونش موسیقیه واقعا عالیه بازی که تو کمتر بازی ای دیده میشه

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
خوب دوست من اینکه معلومه که بازی به پای نسخه ی قبلی نمیرسه ولی ادم وقتی فن بازی باشه اگه بازیه مورد علاقش هر چقدر هم که بد باشه باز حداقل یکبار تمومش میکنه تا داستان بازی از دستش در نره به شخصه دویل می کرای 2 رو مزخرفترین بازیه تاریخ میدونم ولی یکبار رفتم اخرش تا داستان بازی و شخصیت هاش رو از نزدیک ببینم حالا تو بزار به حساب فن بودن ما اگه این بازی رو تموم کردین هرچند که به شخصه میگم این بازی اگه 2تا بدی داره 4تا هم خوبی داره چرا کلید میکنیم رو بدیهاش یکم هم خوبیهارو ببینیم نمونش موسیقیه واقعا عالیه بازی که تو کمتر بازی ای دیده میشه

من توی این سن و سال، کمتر پیش میاد که بشینم یه بازی رو تموم کنم. خیلی خیلی کم پیش میاد که توی دو روز یه کمپین 10-12 ساعته رو تموم کنم. این کارو من فقط به عشق نسخه اول و دنبال کردن داستان بازی کردم. اگه نسخه قبلی در کار نبود که بعد از چند ساعت بازی رو Shift+Del می‌کردم.
موسیقی بازی هم خیلی نوسان داره، یه جا خوبه، یه جا خراب. یکی از بزرگترین مشکلاتش همینه. چیدمان ترک‌ها اصلاٌ خوب نیست.

paradaimix

Dancing for Dessert Studio
کاربر فعال
Oct 7, 2012
2,253
خودم هم شخصا خیلی از این نسخه خوشم نیومد ولی اظهار نظری نکردم. و اتفاقا همون اولا که لینک های بازی هم اومد بازی رو شروع کردم. به هرحال هر کس سلیقه ای داره، لزومی هم نداره که بگیم چرا شما از بازی خوشت اومده یا چرا بدت اومده.

saeed-evil

کاربر سایت
Aug 24, 2008
311
نام
Saeed
سلام
شرمنده من همه صفحاتو دیدم جواب سوالمو پیدا نکردم
تو قسمت victory plaza وقتی این باسرو میکشی و ویکتور از زمین ناپدید میشه باید برم تو اون ساختمونه که دود رفت داخلش برای این کارم باید از دیوار بپرم من عکساشو دیدم باید موقع پرش بال در بیارم تا دو پرشه برم ولی من بال ندارم اصلا هر کاری میکنم

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
سلام
شرمنده من همه صفحاتو دیدم جواب سوالمو پیدا نکردم
تو قسمت victory plaza وقتی این باسرو میکشی و ویکتور از زمین ناپدید میشه باید برم تو اون ساختمونه که دود رفت داخلش برای این کارم باید از دیوار بپرم من عکساشو دیدم باید موقع پرش بال در بیارم تا دو پرشه برم ولی من بال ندارم اصلا هر کاری میکنم

شما هنوز بال ندارید، بال رو بعد از مبارزه با Hooded Man به دست میاری. اون ساختمونه رو فعلاً نمی‌تونی واردش بشی. توی کوچه بغلی و سه کنج ساختمون رو به رو، یه نردبون هست که با فعال کردن جادو و پرتاب گلوله آتشین می‌تونی نردبون رو بیاری پایین(با دسته 360، RB رو می‌زنی تا جادو فعال شه، با RT نشونه می‌گری و رها می‌کنی). از نردبون برو بالا، وارد ساختمون می‌شی. این جا یه سری جعبه هستن که آویزون هستن، یکی یکی روشون بپر و بالا برو. بالای ساختمون که رفتی یه دستگاهی رو منفجر می‌کنی و ادامه ماجرا هم مشخصه.

saeed-evil

کاربر سایت
Aug 24, 2008
311
نام
Saeed
شما هنوز بال ندارید، بال رو بعد از مبارزه با Hooded Man به دست میاری. اون ساختمونه رو فعلاً نمی‌تونی واردش بشی. توی کوچه بغلی و سه کنج ساختمون رو به رو، یه نردبون هست که با فعال کردن جادو و پرتاب گلوله آتشین می‌تونی نردبون رو بیاری پایین(با دسته 360، RB رو می‌زنی تا جادو فعال شه، با RT نشونه می‌گری و رها می‌کنی). از نردبون برو بالا، وارد ساختمون می‌شی. این جا یه سری جعبه هستن که آویزون هستن، یکی یکی روشون بپر و بالا برو. بالای ساختمون که رفتی یه دستگاهی رو منفجر می‌کنی و ادامه ماجرا هم مشخصه.
ممنون
عزیز جان من قبلن اون جعبه هارو رفتم فکر کنما
میری بالا یک دستگاه روشن میکنی باهاش دیوارد خراب میکنی؟ یا نه؟
اون نرده بونم پیدا نمیکنم من
کلن دوتا جای پرش داره یکی که از تابلو ها میگیری میری تو کوچه یکیم بالای ماشینی که اتیش گرفته از نردبون شکسته میری بالا
من اونجایی هستم که پسرشو میگیره بعد میرم مبارزه میکنم بعد مبارزه جلوی مجسمه که شمشیر دستشه ظاهر میشم رو زمینم یک جسد هست که نا پدید میشه بعد فیلم اشاره میکنه به ساختمون بزرگه

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر