Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
احتمالا آخرین سوالم ازین بازی

شیطان کدوم منطقه رو برای تولدش انتخاب کرده؟:d؟زوبک رو کشتم..میگه بگرد دنبال شیطان..کجا باس برم؟؟
شما بايد همون كاريو كه گابريل بايد انجام بده انجام بدي
بگرد!!!!!!
اين سوال 100 بار پرسيده شده 100 نفرم جواب دادنش هم اينجا هم تو تايپك 360 بگرد برادر بگرد
ولي بازم چون آخرين لحظات سال تحويله زياد معطل اين قضيه نشي بفرمائيد اينجاس

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
شما بايد همون كاريو كه گابريل بايد انجام بده انجام بدي
بگرد!!!!!!
اين سوال 100 بار پرسيده شده 100 نفرم جواب دادنش هم اينجا هم تو تايپك 360 بگرد برادر بگرد
چ توقعی داری اقا , بگردن؟:-o وقتی نحوه ی کشتن باس ها ک مشخصه سوال میشه دیگه انتظاری دارین؟

@Jackdaw
پسره خوب...شما منظورت با منه؟؟ من میخام سریع بازی رو تموم کنم قبل سال تحویل...کلی بازی دیگه ریخته سرم.وقت گشتن ندارم..میام از دوستان راهنمایی میگیرم..به شما ربطی نداره اصلا و ابدا..!!میدونستم شما ناراحت میشی نمیپرسیدم .. الان با تیکه ی دوم حرفت به ما گفتی Noob دیگه..!!
طرفتو بشناس بعد حرف بزن بگزریم, منظورم فقط شما نبودی اگر ی نگاهی بندازی میبینی 22 صفحه تاپیک امده جلو همش همین سوال ها هست یکم خودتون بگردید بد نیست
والا من ک همچین منظوری نداشتم ولی اگر بهت بر خورده من عذر میخوام

آخرین ویرایش:

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
چ توقعی داری اقا , بگردن؟:-o وقتی نحوه ی کشتن باس ها ک مشخصه سوال میشه دیگه انتظاری دارین؟
پسره خوب...شما منظورت با منه؟؟ من میخام سریع بازی رو تموم کنم قبل سال تحویل...کلی بازی دیگه ریخته سرم.وقت گشتن ندارم..میام از دوستان راهنمایی میگیرم..
..!!میدونستم شما ناراحت میشی نمیپرسیدم .. الان با تیکه ی دوم حرفت به ما گفتی Noob دیگه..!!

ویرایش:

من کف دستمو بو نکرده بودم که بقیه هم مشکل منو دارن...اگه میدونستم مزاحم اوقات دوستان نمیشدم..شما هم اگه ناراحت شدی ببخش..!! عیدتم مبارک:x

بازی رو تموم کردم...شاهکار بود

آخرین ویرایش:

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
پسره خوب...شما منظورت با منه؟؟ من میخام سریع بازی رو تموم کنم قبل سال تحویل...کلی بازی دیگه ریخته سرم.وقت گشتن ندارم..میام از دوستان راهنمایی میگیرم..
..!!میدونستم شما ناراحت میشی نمیپرسیدم .. الان با تیکه ی دوم حرفت به ما گفتی Noob دیگه..!!

ویرایش:

من کف دستمو بو نکرده بودم که بقیه هم مشکل منو دارن...اگه میدونستم مزاحم اوقات دوستان نمیشدم..شما هم اگه ناراحت شدی ببخش..!! عیدتم مبارک:x

بازی رو تموم کردم...شاهکار بود

رفقا هواي هم رو داشته باشيد مهربون باشيد اين دنياي مجازي ارزش ناراحتي واقعي رو نداره بخدا
من به شخصه جدا بهت تبريك ميگم محمد خان ;)
از همينجام به همه رفقايي كه اين متن رو ميخونن عيدو تبريك ميگم ايشالا عيد همونجوري كه دوست دارن واسشون رقم بخوره
شاد ياشا

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
سلام

تو قسمت Victory Plaza یه جایی هست 3 تا از اون محافظ ها ایستادن و باید با مخفی کاری وارد در شد و هر دو طرف هم دریچه هایی وجود داره که به وسیله ی Mist میشه رفت و آمد کرد و پایین که میریم هم وقتی موش میشیم و به طرف دیگه میریم یه Place هست که نیاز به کلید داره تا باز بشه

سوالم اینه که اینجا رو چجوری باید رد کنم و وقتی که یکی از محافظ ها رو میکشم بلافاصله یکی دیگه میاد جاش رو میگیره

دقیقا بعد از اینکه ویکتور کشته میشه و باید با مخفی کاری جلو بریم

ویرایش : ردش کردم !!

آخرین ویرایش:

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
آقا چرا بازی اینقدر بد شده؟ :(
5-6 ساعتی بازی کردم اصلاً خوشم نیومد. بازی اصلاً و ابداً اون Charmـه نسخه قبل رو نداره. بسیار بسیار بسیار کسل‌کننده هست. طراحی محیط‌ها به شدت اعصاب خورد کن هست.
قسمت‌های مخفی‌کاری هم واقعاً بی‌خود هستن. هی فرت و فرت کوچیک بشی، از زیر پاشون رد شی، دوباره بزرگ شی و همین کار مسخره رو پشت سر هم انجام بدی.
موسیقی بازی به شدت افت کرده، و اصلاً اون حالت حماسی قبلی رو نداره.
روایت داستان به هیچ عنوان اون شکوه نسخه قبل رو نداره.
گیم‌پلی بازی هم که عملاً همون نسخه قبله، فقط یکی دو تا المان بهش اضافه کردن.
پلتفرمینگ بازی فوق‌العاده بد و روی اعصاب هست و اصلاً و ابداً به خوبی نسخه قبل نیست (با این که بخش پلتفرمینگ نسخه قبل هم پیچیدگی خاصی نداشت، ولی به موقع و به اندازه بود).
کلی ایده جالب توی نسخه قبل بازی به کار برده بودن که این جا خبری ازشون نیست، استفاده از دشمنان برای حل معماها و ... .
تا این جایی که بازی کردم رسماً خبری از هیچ پازلی نبوده، نسخه قبل کلی پازل جالب و خوب داشت.
تنها نکته بازی که بهتر شده گرافیکش هست.
در کل از نظر من بازی بیشتر از 5 ارزش نداره! بسیار بسیار بسیار بد هست و شدیداً توی ذوقم خورد. اینم بدونید که من اصلاً کاری به نمرات بازی‌ها ندارم و بارها و بارها شده با بازی‌ای حال کردم که منتقدا اصلاً تحویلش هم نگرفتن. این بازی واقعاً بد هست (وقتی با نسخه قبل مقایسه می‌شه).

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
پایان بازی :

چند تا سوال برام پیش اومده بعد از دیدن پایان
1_کارمیلا که مرده بود چجوری دوباره زنده شد ؟ ماری هم همینطور !
2_این سیطن برا چی اینقدر راحت مرد ؟ این که اینقدر کری خوند واسمون ! اونوقت بعد از مردن چرا جسدش باقی موند ؟ مگه شیطان جسد داره اصلا ؟!!!
3_الان دقیقا هدف از همچین پایانی چی بود آخه ؟
4_زوبک چرا دوباره خیانت کرد بهمون ؟ مگه قصدش نابودی سیطن نبود ؟ پس چی شد ؟!
5_اونجایی که باید از بین دو تا ماری ها یکی رو انتخاب کنیم من ماری واقعی رو پیدا کردم ، اگه اشتباهی بریم سمت کارمیلا اتفاق خاصی میوفته ؟

در ضمن بعد از تموم کردن بازی چجوری میشه به Challenge ها و Dungeon Key دسترسی پیدا کرد ؟

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
آقا چرا بازی اینقدر بد شده؟ :(
5-6 ساعتی بازی کردم اصلاً خوشم نیومد. بازی اصلاً و ابداً اون Charmـه نسخه قبل رو نداره. بسیار بسیار بسیار کسل‌کننده هست. طراحی محیط‌ها به شدت اعصاب خورد کن هست.
قسمت‌های مخفی‌کاری هم واقعاً بی‌خود هستن. هی فرت و فرت کوچیک بشی، از زیر پاشون رد شی، دوباره بزرگ شی و همین کار مسخره رو پشت سر هم انجام بدی.
موسیقی بازی به شدت افت کرده، و اصلاً اون حالت حماسی قبلی رو نداره.
روایت داستان به هیچ عنوان اون شکوه نسخه قبل رو نداره.
گیم‌پلی بازی هم که عملاً همون نسخه قبله، فقط یکی دو تا المان بهش اضافه کردن.
پلتفرمینگ بازی فوق‌العاده بد و روی اعصاب هست و اصلاً و ابداً به خوبی نسخه قبل نیست (با این که بخش پلتفرمینگ نسخه قبل هم پیچیدگی خاصی نداشت، ولی به موقع و به اندازه بود).
کلی ایده جالب توی نسخه قبل بازی به کار برده بودن که این جا خبری ازشون نیست، استفاده از دشمنان برای حل معماها و ... .
تا این جایی که بازی کردم رسماً خبری از هیچ پازلی نبوده، نسخه قبل کلی پازل جالب و خوب داشت.
تنها نکته بازی که بهتر شده گرافیکش هست.
در کل از نظر من بازی بیشتر از 5 ارزش نداره! بسیار بسیار بسیار بد هست و شدیداً توی ذوقم خورد. اینم بدونید که من اصلاً کاری به نمرات بازی‌ها ندارم و بارها و بارها شده با بازی‌ای حال کردم که منتقدا اصلاً تحویلش هم نگرفتن. این بازی واقعاً بد هست (وقتی با نسخه قبل مقایسه می‌شه).

اتفاقا بازی خیلیم خوب شده.من نسخه یکش رو نتونستم زیاد تحمل کنم و برام جذاب نبود ولی این یکی بهتر شده.{بجز داستان}
من خودم از هر بازیی خوشم نمیاد و حوصله بازی زیاد ندارم ولی این یکی من رو پای سیستم نگه داشت.

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
اتفاقا بازی خیلیم خوب شده.من نسخه یکش رو نتونستم زیاد تحمل کنم و برام جذاب نبود ولی این یکی بهتر شده.{بجز داستان}
من خودم از هر بازیی خوشم نمیاد و حوصله بازی زیاد ندارم ولی این یکی من رو پای سیستم نگه داشت.

باور کن من خیلی زور زدم که با بازی حال کنم. ولی نشد که نشد. فقط و فقط هم واسه این که ببینم آخــر داستان چی می‌شه دارم بازی رو ادامه می‌دم.

الان چپتر آخر هستم و بعد از مبارزه با زوبک. هنوز نیم ساعتی مونده تا تموم شه.

فضای بازی با تمِ حماسی و داستانِ اساطیری بازی همخونی نداره. به هیچ عنوان. برق و ترن و مسلسل و آر پی جی و ... اصلاً حس خوبی به آدم انتقال نمی‌ده. بزرگترین مشکل بازی همینه.
داستان بازی به هیچ عنوان به خوبی نسخه قبل نیست. روایتش از خودِ داستان بدتر! هر چقدر نسخه قبل روایت داستانی عالی داشت، این یکی کاملاً در این زمینه داغونه و کارگردانی بسیار ضعیفه.
موسیقی بازی اصلاً در حد نسخه قبل نیست. یه سری جاها خوبه، یه سری جاها داغون داغون.
همون طور که قبلاً هم گفتم، بازی به جز دو سه تا تکه آینه رو به هم چسبوندن هیچ پازلی نداره.
پلتفرمینگ بازی نقایص بی‌شماری داره.
یه مورد دیگه هم هست، من نمی‌دونم چرا بعضی سازنده‌ها فکر می‌کنن اگه بازیشون از حالت خطی در بیاد، حتماً اتفاق خوبی هست. یه سری بازی‌ها باید خطی باشن و هیچ ایرادی هم بر بازی وارد نیست. این اصراری که سازنده‌ها داشتن که محیط بازی مثلاً گسترده‌تر شه عملاً هیچ لطفی در حق بازی نمی‌کنه.
باس‌فایت‌های بازی اصلاً در حد نسخه قبل نیستن. اولین باسِ اصلی نسخه قبل (مبارزه با تایتان) به کلِ هیکل این نسخه میارزه. یا مثلاً مبارزه با The Forgotten One که توی DLCـه نسخه قبل بود بسیار بسیار بهتر از تمام باس‌های این نسخه هست.
خلاصه به جز گرافیک، بازی عملاً هیچ پیشرفتی نداشته. هر جایی هم که خواستن خیر سرشون یه تحولی ایجاد کنن (مثلاً سیستم مخفی‌کاری) بدتر گند زدن به بازی.

AchyTunic

I'll be watching over you
کاربر سایت
Sep 15, 2009
3,164
نام
Ehsan
خلاصه به جز گرافیک، بازی عملاً هیچ پیشرفتی نداشته

من رو 360 بازی رو تموم کردم به نظرم از لحاظ گرافیکی هم افت داشته متاسفانه ولی از لحاظ فریم بر عکس نسخه قبل تقریبا ثابت هست .

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
من رو 360 بازی رو تموم کردم به نظرم از لحاظ گرافیکی هم افت داشته متاسفانه ولی از لحاظ فریم بر عکس نسخه قبل تقریبا ثابت هست .

من نسخه 360 رو بازی نکردم. روی PC که واقعاً بهتر شده.
ولی روی 360 طبیعی هست که افت داشته باشه، نسخه اول فراتر از توان 360 بود، واسه همین هم فریم ریتِ بازی وضعیت بسیار بدی داشت.

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
من نسخه 360 رو بازی نکردم. روی PC که واقعاً بهتر شده.
ولی روی 360 طبیعی هست که افت داشته باشه، نسخه اول فراتر از توان 360 بود، واسه همین هم فریم ریتِ بازی وضعیت بسیار بدی داشت.

روی ps3 هم همون مشکلات رو داشت نسخه اول و هم نسخه دوم .نسخه اول روی هر دو کنسول شدیدا مشکل فریم پایین داشتم. اخرشم مجبور شدم روی PC برم تا نسخه اول درست فریم بده.
نسخه دوم فریم روی هر دو کنسول خوب هست اما بازی sub HD اجرا می شه روی هر دوشون که کارو خراب کرده.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خلاصه به جز گرافیک، بازی عملاً هیچ پیشرفتی نداشته.
نسخه قبلی رو خیلی وقت پیش بازی کردی یادت نمیاد ولی من که نسخه قبلی رو همین چند وقت پیش تازه نصب کردم پیشرفتا رو متوجه میشدم!
انیمیشنا خیلی خیلی پیشرفت کرده! توی فایتینگ نسخه قبلی بشدت احساس خشکی به آدم دست میداد و همینطور گیم پلی این خیلی روون تر شده!

ولی چه فایده؟ :|
با اینکه گیم پلی و گرافیک و انیمیشن پیشرفت داشته اما بشدت خسته کننده و کسالت بار شده :| نسخه قبلی رو با اینکه تازگی بازی کردم ولی اون مراحل و محیطش آدمو مجبور میکرد بازی کنی! گرچه با اون یکی هم خیلی خیلی حال نکردم اما بازم خسته کننده نمیشد واسم!
ولی این یکی الان چند روزه به یک جاییش رسیدم جلوتر نرفتم! کلا خسته کننده شده!

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,732
نام
رضا.آ
عزیزان تازه شروع کردم به بازی اصلا حال و حوصله گشت و گذار تو نت ندارم ببینم کجاش چطوری رد میشه
اول بازی بعد از تله پورت شدن به دنیای واقعی ی جا میگه b بزن موش میشه میره اونور ظاهر میشه اون قلچماق رو چطوری باید ترکوندش ؟
ی اسلحه بزرگ داره تا ببینت میزنه !!!!!

کسی هست جواب بده لطفا ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر