Castlevania: Lords Of Shadow 2 | PC

lordsofshadow-junio-4__large.jpg

Developer : Mercury Steam
Publisher : Konami
Genre : Action - Adventure
Platform : PC / Xbox 360 / PS3
Release Date : 28 February 2014
(9 اسفند 92)

نسخه PC بازی امروز رسما توسط کونامی تایید شد.

بازی ادامه ای بر نسخه پیشین خود خواهد بود. در عنوان نخست ریشه های دراکولا و ارتباط افسانه ای آن با خاندان بلمونت گفته شد. حال در این قسمت بار دیگر داستان دراکولا بازگو خواهد شد. جایی که او به دنبال احیای قدرت های خود و همچنین قلعه مشهور خود می باشد. اما در همین راستا جدال او با دیگر شخصیت معروف این سری یعنی Alucard را شاهد خواهیم بود.

آپدیت 1:

Lords of Shadow 2 پایانی بر داستان سری خواهد بود.
- مبارزه های اجباری در این نسخه کمتر خواهد بود.
- می توانید پر رنگ شدن نقاط حساس [ احتمالا نقاط ضعف دشمنان در مبارزه ها یا نقاط حساس در معما ها] را فعال یا غیر فعال کنید، در درجه سختی بالاتر نیز این نقاط پر رنگ نمی شوند.
- محیط های بازی این بار بزرگتر و بدون حد و مرز هستند.
- teleporter های کسلوانیا های کلاسیک، جایگزین Mission summary های بازی قبل شدند.
- تنوع باس فایت ها بیشتر شده است.
- هنوز مشخص نیست که در میانه باس فایت ها چک پوینت وجود دارد یا خیر.
- در بازی می توانید دوربین را آزادانه کنترل کنید.
- اگر دوربین را کنترل نکنید، دوربین خود به خود همانند بازی اول کار می کند.
- Blood Whip (شلاق خون) جایگزین صلیب بازی اول شده است. این دو از نظر کارایی بسیار شبیه به هم هستند.
- بازی هنوز دارای ضربات عظیم و بزرگ است.
- همانند بازی اول کمبو ها به دو دسته Direct و Wide تقسیم می شوند.
- خون جایگزین جادو در بازی اول شده است.
- خون خود به خود پر نمی شود.
- نوار تمرکز (Focus gauge) هنوز در بازی وجود دارد و با جاخالی دادن، دفاع کردن و یا صد حمله پر خواهد شد. با پر شدن این نوار، قدرت ضربات بیشتر می شود. (اگه ضربه بخورید، این نوار خالی می شود)
- قابلیت تبدیل خون به Void و Chaos.
- قابلیت Void امکان استفاده از یک شمشیر را می دهد که با هر ضربه نوار سلامتی را پر می کند.
- Chaos قابلیت استفاده از سلاحی را می دهد که با هر ضربه سپر دشمنان را می شکند.
- قابلیت های خاص دراکولا مانند کنترل اجساد و ایجاد مه برای دیده نشدن و رسیدن به مکان ها مخفی نیز در بازی وجود دارد.
- بازی دارای اندکی حس طنز است.

Castlevania: Lords of Shadow 2 E3 2012 Trailer

game8indo-news-video1.jpg

Hi-Res H.264 MP4 65.4MB Download
Lo-Res IPOD / PSP 16.5MB Download

=================================================
با تشکر از مرتضی (Nevan)

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
اسکرول موس رو بچرخون..خیلی بده بازی باید وقتی تشخیص میده از کیبورد استفاده میشه کنترل های کیبورد رو نشون بده

بچه ها من یکی از مراحل هست توی اون باغ پر از برگ قرمزه این یارو Agreus میخوادانتقام برادرشو بگیره..باید اروم از دستش فرار کنیم..کسی سیوش رو داره..اعصاب رد کردنش برام نموده

به وسیله ی Mist کردن به راحتی میتونی اون یه تیکه رو رد کنی

اول از همه به وسیله ی اون تیرهای خونی که میزنه اون زنگی که سمت چپ اون آخر قرار داره رو بصدا در بیار بعد صبر کن تا که اومد رفت سمت چپ سریع به سمت راست حرکت کن

بعدش به اون جایی که اول بودی نگاه کن یه زنگ میبینی دوباره با تیر اون رو بزن تا حواسش اونجا پرت بشه

بعد دوباره با Mist برو جلو و سریع به نقطه ی مورد نظر برو و در رو باز کن

کلا نکته ی این یه تیکه بصدا در اوردن زنگ ها و استفاده از قدرت Mist هست و با این دو تا کار راحت میشه ردش کرد اون یه تیکه رو

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
منتظر DLC دوم باشین رفقا شاید فرجی شد
ماهایی که اینقد تو تایپک شماره 2 میایم و میریم هممون میدونیم که نسخه 2 خوب بود اما عالی نبود ولی بازم دمش گرم

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
منتظر DLC دوم باشین رفقا شاید فرجی شد
ماهایی که اینقد تو تایپک شماره 2 میایم و میریم هممون میدونیم که نسخه 2 خوب بود اما عالی نبود ولی بازم دمش گرم

آره منم موافقم

فقط یه سوال ، مگه DLC دومی هم در کاره ؟

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
آره منم موافقم

فقط یه سوال ، مگه DLC دومی هم در کاره ؟
والا حرف و حدیثایی هست که dlc شماره 2 هم قراره بیاد با حضور خود گابریل (دراکول،دراکولا،علی دایی....)
البته من منبع موثقی ندیدم تا حالا اما از گوشه کنار و تو فروم های خارجی خوندم شایدم دروغ اول آپریل بوده
خلاصه باید منتظر بود

آخرین ویرایش:

BatmanGame

Only DC
کاربر سایت
Jun 7, 2011
1,600
نام
Omid
والا حرف و حدیثایی هست که dlc شماره 2 هم قراره بیاد با حضور خود گابریل (دراکول،دراکولا،علی دایی....)

خدا کنه همینطور باشه چون Revelations که اصلا اصلا بهم نچسبید

انصافا خود دراکولا خیلی باحالتره تا پسرش

لااقل کاش یکم روش وقت بذارن و یه سناریوی خوب براش بنویسن شاید بتونه پایان بی مزه ی بازی رو یکم جبران کنه

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
خدا کنه همینطور باشه چون Revelations که اصلا اصلا بهم نچسبید

انصافا خود دراکولا خیلی باحالتره تا پسرش

لااقل کاش یکم روش وقت بذارن و یه سناریوی خوب براش بنویسن شاید بتونه پایان بی مزه ی بازی رو یکم جبران کنه

ولی انصافا پایان بازی بی مزه و پوچ نبود فقط خیلی سریع و بدون توضیح بود وگرنه هم معنا گرا بود یه جورایی!!
و هم به صورت خیلی زیرپوستی نوید ادامه دار بودن ماجرا رو میداد

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من نزدیک ابتدای بازی باز گیر کردم باید چی کار کنم با موشه سیم رو گاز گرفتم بد یکی اومد اما الان هیچ کاری نمی شه کرد با این ادمه هم که واردش می شم یه دستگاهی هست می زنم اما هیچی نمی شه فکر می کنم بازم لعنتی باگ گرفته عکسش رو گذاشتم:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
من نزدیک ابتدای بازی باز گیر کردم باید چی کار کنم با موشه سیم رو گاز گرفتم بد یکی اومد اما الان هیچ کاری نمی شه کرد با این ادمه هم که واردش می شم یه دستگاهی هست می زنم اما هیچی نمی شه فکر می کنم بازم لعنتی باگ گرفته عکسش رو گذاشتم:

باید یه خفاش بفرستین طرف Guardian بعد برین تو اونی که داره رو دستگاه کار می‌کنه،بعد برین طرف راست دستگاه با استفاده از چشمی در رو باز کنین،اگه نمی‌شه باگ هست فکر کنم :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
باید یه خفاش بفرستین طرف Guardian بعد برین تو اونی که داره رو دستگاه کار می‌کنه،بعد برین طرف راست دستگاه با استفاده از چشمی در رو باز کنین،اگه نمی‌شه باگ هست فکر کنم :D

اخه خفاش هاش که نمی رن سمتش من یکم بیام اینطرف مسلسل باز می زنتم لهم می کنه حالا الان یه تست می زنم قبلا الکی خفاش می پروندم:d

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
از پشت همین جعبه‌ای که ایستادی بزنی‌ می‌رن که :D

دمت گرم همین که گفتی زدم رفتم اون زن خوشگله هم گشتم:d اینقدر قسمت های فکریش چرته از چرتیش نتونستم بفهمم:d
البته یه علتشم این بود که دفعه ی قبلی باگ گرفت در باز نشد فکر کردم باز باگه

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
کسی از دوستان این نسخه DLC رو بازی کرده؟
من یه جای گیر کردم همون که با اون روباته میجنگم
کامل خونش تموم میشه بعد شمشیرش رو میزنه به زمین بعد خودش میپر رو رو یه چیزی مثل ترازو مانند هر کاری میکنم نمیتونم برم رو اون قسمتی که هست تا بزنمش

Anti karizma

کاربر سایت
Oct 25, 2013
635
نام
بهرام
کسی از دوستان این نسخه DLC رو بازی کرده؟
من یه جای گیر کردم همون که با اون روباته میجنگم
کامل خونش تموم میشه بعد شمشیرش رو میزنه به زمین بعد خودش میپر رو رو یه چیزی مثل ترازو مانند هر کاری میکنم نمیتونم برم رو اون قسمتی که هست تا بزنمش

اونجا بکمک همون گیره هایی که رو 4 تا ستون محیط اطرافه برید بالا و لپرید رو یکی از آویزها بعد تبدیل به حالت گرگ شید و بپرید سمتش تا صحنه نشون بده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر