Call of Juarez: Bound in Blood

این دوئل کردن اینا منو کشت هم تو نسخه یک و هم دو نسخه دو

الکی اکلی چند تا رو رد کردم ولی تو اون مرحله که تو خونه ها رو میگردن آخر سر هم باید با یه نظامی دوئل کرد نمیتونم

اصلا لم این دوئل کردن اینا چطوریه

این دوئل کردن اینا منو کشت هم تو نسخه یک و هم دو نسخه دو

الکی اکلی چند تا رو رد کردم ولی تو اون مرحله که تو خونه ها رو میگردن آخر سر هم باید با یه نظامی دوئل کرد نمیتونم

اصلا لم این دوئل کردن اینا چطوریه
اول یه کم با آنالوگ چپ اینور اونر برو(مطابق حریف!)همزمان با آنالوگ راست دستتو نزدیک تفنگت ببر!وقتی صدای ناقوس اومد سریع با آنالوگ راست تفنگ را بردار,RT را نگه دار و آنالوگ راست را بچرخون!
آقا کسی داستان بازی را نداره؟(کامل کامل!)

بنده بجز ایچومنت Old West Legend تمام اچیومنت های آفلاین بازی رو گرفتم و همون طور که میدونی (:دی) وقت نمیکنم جان شما گایدش رو بنویسم. هر کدوم رو که ایراد داشتید بگید ( عکس اچویمنت رو بزارید ) براتون توضیح میدم.

بنده بجز ایچومنت Old West Legend تمام اچیومنت های آفلاین بازی رو گرفتم و همون طور که میدونی (:دی) وقت نمیکنم جان شما گایدش رو بنویسم. هر کدوم رو که ایراد داشتید بگید ( عکس اچویمنت رو بزارید ) براتون توضیح میدم.

سلام خسته نباشيد به اين همه پشتكار اقا من هم همه آفلاين هارو گرفتم غير از2 آچيومنت GoldRush و On Right Track البته اسمها رو يادم نيست اگه درست تايپ كرده باشم گير كردم ((و بازم البته هنوز درگير آچيومنت Very Hard هم هستم)) هر چه پول خرج ميكنم بازم به اون مبلغ نميرسه ديگه حوصلم نكشيد:( ديدم شما نوشتي همه گرفتم خواستم ببينم راه مستقيم يا ميونبر هم داره يعني كلكي داره يا نه.

آخرین ویرایش:
گرافیک تکنیکی و نورپردازی بازی جزو بهترینهای این نسله
گیم پلی بازی عالیه و متنوع هست
بخش انلاین بازی هم واقعا جالب در اومده
در کل همونجور که فکر میکردم بازی راضی کننده هست و با پیشرفت بازیهای روز یه سر و گردن از بقیه بازیها بالاتر هست

سلام

من این بازی رو امروز خریدم

همون اول بازی که چند نفر رو میکشم و بعدش بهم میگه که
go Mccall..You've got some hell waiting for ya
و بعدش هم بعد چند ثانیه پیغام میاد که Fail شدی و میگه
You've Failed to defend the Trenches

البته اولش اون در سمت راست بسته اس و بعدش باز میشه که توش یه جعبه هست و یه سری مهمات هست! تا اون رو هم میخوام بگیرم، دوباره اون پیغام Fail شدن میاد

باید چه کنم؟

//
مثکه به من بازی کردن نیمده!!
1sa6h6er9ide03we81a8.gif

سلام

من این بازی رو امروز خریدم

همون اول بازی که چند نفر رو میکشم و بعدش بهم میگه که
go Mccall..You've got some hell waiting for ya
و بعدش هم بعد چند ثانیه پیغام میاد که Fail شدی و میگه
You've Failed to defend the Trenches

البته اولش اون در سمت راست بسته اس و بعدش باز میشه که توش یه جعبه هست و یه سری مهمات هست! تا اون رو هم میخوام بگیرم، دوباره اون پیغام Fail شدن میاد

باید چه کنم؟

//
مثکه به من بازی کردن نیمده!!
1sa6h6er9ide03we81a8.gif
ببین بازی راهت را با یه ستاره نشون می ده!اونجا فکر کنم ستاره بالای سره یه سربازه هست که باید بری دنبالش!کاری نداره اگر یکی دقت کنی!

بابا چه فرقي ميكنه شوهرش باشه يا دوست پسرش
خب پس حالا كه شما بيشتر ميدوني من هم بقيه داستان رو تعريف نميكنم ديگه
چكاريه؟
ناز نکن دیگه!من که گفتم هنوز بازی را تموم نکردم و تا آخر داستان را نمی دونم!فقط تا اونجا می دونم که بین توماس و ماریسا یه صحنه اتفاق میفته!(...)

Last edited by a moderator:
من هم بازی را در یک روز تمام کردم:cheesygri
تا جایی هم که توانستم با ری رفتم و از توماس خیلی خوشم نمی آمد:biggrin1:
بازی از همه نظر خوب بود و در زمینه داستان عالی بود. من داستان بازی را بطور کامل متوجه شدم فقط نفهمیدم :
ویلیام را واقعا ری کشت؟؟؟؟؟؟؟:confused:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or