Call of Juarez: Bound in Blood

چجوری میشه بازی رو دونفره آفلاین بازی کرد :biggrin1:
وقتی میرم تو بازی مثل RE5رو دسته 2 STARTمیزنم ولی چیزی نمیشه لطفا توضیح بدین چه جور میشه :(

آقا من داستان کلی رو فهمیدم. ولی جزییات رو نهمیدم :((. اگه می شه یه توضیحی بدین اگر هم می خوایین خز نشه برام پ.خ کنید.
1-ویل(اون پسر کشیک)با این 2 برادر چه نسبتی داره ؟
2- ماریاس با خوآرز چه نسبتی داره ؟
3-خوارز با اون مرد مو بلنده چه نصبتی داره ؟
4-خوآرز و برادران مکال و مرد مو بلنده همه دنبال اون گنجه هستن(مداین)؟
5-برادران مکال برای چی با سرخ پوستا دوستی می کنن؟
6-خوارز برای چی ویل رو کشت ؟:confused::confused:
خواهشا جواب بدین.
خیلی خیلی ممنون.;):love:

داستان بازی که انصافا خداست. گیم پلیش هم خیلی خوبه مخصوصا دوئل کردنهاش :دی. Side Mission ها جالب، کلا طراحی مراحل اینقدر زیباست که اصلا احساس خستگی درش وجود نداره ( درحد CoD4Ever: MW ).
بلانس بین توماس و ری وحشتناکه!. تیکه کلام ها و حرفهایم که به هم میزنن باحاله :دی.

آقا من داستان کلی رو فهمیدم. ولی جزییات رو نهمیدم :((. اگه می شه یه توضیحی بدین اگر هم می خوایین خز نشه برام پ.خ کنید.
1-ویل(اون پسر کشیک)با این 2 برادر چه نسبتی داره ؟
2- ماریاس با خوآرز چه نسبتی داره ؟
3-خوارز با اون مرد مو بلنده چه نصبتی داره ؟
4-خوآرز و برادران مکال و مرد مو بلنده همه دنبال اون گنجه هستن(مداین)؟
5-برادران مکال برای چی با سرخ پوستا دوستی می کنن؟
6-خوارز برای چی ویل رو کشت ؟:confused::confused:
خواهشا جواب بدین.
خیلی خیلی ممنون.;):love:
جواب:
اون پسره كشيشه اسمش ويليام و برادر اين 2 برادر است يعني سه تايي برادرن ماريسا دوست دختر اون رييس دزدهاس كه اسمش خوارز اگه درست گفته باشم اون مرد مو بلنده قبلا توي جنگ فرمانده توماس ري بود كه چون ري و توماس از فرمانش سرپيچي كردن و عقب نشيني نكردن و به خونشو براي خوانوادشون برگشتن باهاشون دشمن شد همه دنبال مدال كه به وسيله مدال گنج پيدا كنن در آخر به نظر اومد بارزبي همون مرد مو بلنده ويليام كشت يا خود ري اينو نفهميدم توي تمام داستان ويليام سعي ميكرد خانوادشو يعني اين دو برادر حفظ كنه و جلوگيري كنه از اينكه با هم دشمن بشن و در آخر ري دست از كارش كشيد و به خدا ايمان آورد و كشيش شد اينجور كه بنظر ميومد شما نكات اصلي داستانو نفهميدي كه اميدوارم از نوشته هاي نصفه نيمه من فهميده باشي ميبخشيد كه خلاصه و نصفه نيمس معمولا اصلا حوصله تايپ كردن ندارم تا اينجا هم كه تايپ كردم متعجبم چيزهاي ديگه اي هم بود كه ديگه داستانو كامل تر توضيح ميداد كه اميدوارم اگه بازم مشكلي تو داستان داري يكي از دوستان بياد و داستان كامل واست تايپ كنه يا خودم شايد بعدن اميدوارم كمكي كرده باشم بهت.

سامان جان واقعا لطف کردی.خیلی خیلی ممنون.
من با این وجود که اکثر مکالمات رو از زیر نویسش می فهمیدم ولی نمی دونم چرا از داستان چیزی نفهمیدم!!!:cheesygri
اگر کسی جای داستان کامل رو دیده ،لطف کنه لینکشو بزاره. ممنون میشم.
خیلی ممنون
یا حق

سامان جان واقعا لطف کردی.خیلی خیلی ممنون.
من با این وجود که اکثر مکالمات رو از زیر نویسش می فهمیدم ولی نمی دونم چرا از داستان چیزی نفهمیدم!!!:cheesygri
اگر کسی جای داستان کامل رو دیده ،لطف کنه لینکشو بزاره. ممنون میشم.
خیلی ممنون
یا حق
دوست عزیز ببین کمکی میکنه:
http://sims47.mihanblog.com/post/1105

آقا من یه جای این بازی گیر کردم.می زارم توی اسپویلر,هر کی می دونه جواب بده:

فکر کنم توی مرحله ی اول,بعد از این که توماس را نجات می دیم,یه ذره می ریم جلوتر می رسیم به یکی از این دستگاه ها که توپ شلیک می کنه.که می گه قایق هایی که سرباز ها توش هستند را قبل از این که به سساحل برسند بزن.من هر چی روی قایق ها هدف می گیرم بهشون نمی خوره!چه جوری هدف بگیرم؟یعنی باید جلوتر یا عقب ترشون را بگیرم؟قلق خواصی داره؟

آخرین ویرایش:
فکر کنم توی مرحله ی اول,بعد از این که توماس را نجات می دیم,یه ذره می ریم جلوتر می رسیم به یکی از این دستگاه ها که توپ شلیک می کنه.که می گه قایق هایی که سرباز ها توش هستند را قبل از این که به سساحل برسند بزن.من هر چی روی قایق ها هدف می گیرم بهشون نمی خوره!چه جوری هدف بگیرم؟یعنی باید جلوتر یا عقب ترشون را بگیرم؟قلق خواصی داره؟

آره قلق داره;)
باید نشون رو بالای قایق تنظیم کنی .کمی یا زیادیش رو خودت باید یاد بگیری:biggrin1:

همينطور كه دوستمون گفتن شما يكخورده بالاتر هدف بگير دو سه بار بري قلقش دستت مياد وقت گير مشكل ساز نيست البته فكر كنم تا الان رفته باشي.

سلا م من بازی 1 روزه تمام کردم یک کمی کوتاه بود ولی خوب بود شخصیت توماس به نظره من بهتر از ری بود هوش مصنوعی یارت هم بد نبود و در کل بازی خوبی بود.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or