Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
کلا کدوم بازی رو توی استیم نقدش منفی نیست؟؟؟ استیم رو نمیدونم ولی متای یوزر اسکور psn طرف بازی نکرده هم میتونه نمره بده.بعد یه مشت عقده ای که دستشون به بازی نمیرسه یا اینکه اصلا قصد ندارن بازی امتحان کنن یا اینکه فکر میکنن cod خیلی وقته مرده میان امتیار منفی میدن.یه سری ها هم کلا همه چیز براشون منفی انگار باید بازی از آسمون نازل شه و ادعای پیامبری کل بازی ها رو کنه.دیگه کلا بازی ها همینن ادم بخواد به حرف یوزرها گوش بده قطعا باید بشینه توی خونه دستش رو بزاره زیر چونش به دیوار نگاه کنه چون از نظر اون ها کل بازی های عالم چرتن !
کلیت حرفت درسته. کلا نق زدن زیاده و خیلی وقتا غیر منطقی.ولی خب سیستم نقد نوشتن استیم کلا فرق می کنه با بقیه پلت فرما. مال سونی که هیچی اصلا شوته کامل. توی استیم ولی کسی بازی رو نخریده باشه یا توی library ش نداشته باشه کلا استیم اجازه هیچ گونه نقد نوشتن و امتیاز دادن به اون بازی رو بهش نمی ده برای اینکه نتونه الکی بیاد ریت رو بالا پایین کنه. حتی کسی اون بازی رو داشته باشه اما مجانی دریافت کرده باشدش بالای نقدش می نویسه product received for free که ملت بدونن این بنده خدا پولی بابت بازی نداده و ممکنه به اندازه اونی که پول داده با دقت تمام اجزای کالایی رو که واسش پول داده رو بررسی دقیق نکرده باشه. خیلی بازیا هستن که نقداشون اونجا کاملا مثبته. در کل نقدای استیم به نسبت منصفانه هست در مقایسه با بقیه جاها و به خود من خیلی کمک کرده در انتخاب زمانی که بودجه رو باید مدیریت می کردم. نمی گم همیشه ولی معمولا اعتمادی که کردم یا نکردم به کلیت نقدای اونجا باعث شده سود کنم و یا زیان در انتخابم.

البته خیلی وقتا قصه نسخه استیم و کنسولی جداست کلا. ممکنه پورت استیم ضعیف باشه یا مشکلات دیگه. در کل اون روزای اوج کال از mw2 به قبل باعث شده خیلی از طرفدارای قدیمی دیگه نتونن ارتباط خاصی با نسخه های جدید برقرار کنن و دیگه هم نمی شه به اون روزها برگشت.ولی نمیشه اینو انکار کرد که WW2 حداقل نسبت به نسخه های این نسل COD بیشتر می تونه عموم رو راضی بکنه. اون قبلیا رو که من نتونستم تحمل کنم و فقط برای بخش زامبی بلک اپس 3 رو دنبالش بودم که اونم سر پینگ نشد بگیرم. اما اینو حداقل توی تخفیفا می گیرم با توجه به اینکه خود شما زحمت کشیدی تاییدیه بخش زامبیشو دادی.

• Like
Reactions: ps34

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
مشکل کد 5 از دیروز صبح تا عصری ساعت 16 برای همه هم psn هم ایکس باکس live بود ولی بعدش دیگه کلا رفع شد.عجیبه هنوز شما مشکل دارید !

یدونه تم رایگان فکر کنم باشه توی استور.البته افرادی هم که بازی رو قبل از ریلیز پیش خرید کردن یه تم جایزه بهشون داده.

مبارکه انشالله به شادی<:-P
امكان نداره چون خودم ديدم تو فروم كا آف همين الان هم كسي اين مشكل رو داشته اونم از آمريكا

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,329
نام
مهدی
کلیت حرفت درسته. کلا نق زدن زیاده و خیلی وقتا غیر منطقی.ولی خب سیستم نقد نوشتن استیم کلا فرق می کنه با بقیه پلت فرما. مال سونی که هیچی اصلا شوته کامل. توی استیم ولی کسی بازی رو نخریده باشه یا توی library ش نداشته باشه کلا استیم اجازه هیچ گونه نقد نوشتن و امتیاز دادن به اون بازی رو بهش نمی ده برای اینکه نتونه الکی بیاد ریت رو بالا پایین کنه. حتی کسی اون بازی رو داشته باشه اما مجانی دریافت کرده باشدش بالای نقدش می نویسه product received for free که ملت بدونن این بنده خدا پولی بابت بازی نداده و ممکنه به اندازه اونی که پول داده با دقت تمام اجزای کالایی رو که واسش پول داده رو بررسی دقیق نکرده باشه. خیلی بازیا هستن که نقداشون اونجا کاملا مثبته. در کل نقدای استیم به نسبت منصفانه هست در مقایسه با بقیه جاها و به خود من خیلی کمک کرده در انتخاب زمانی که بودجه رو باید مدیریت می کردم. نمی گم همیشه ولی معمولا اعتمادی که کردم یا نکردم به کلیت نقدای اونجا باعث شده سود کنم و یا زیان در انتخابم.

البته خیلی وقتا قصه نسخه استیم و کنسولی جداست کلا. ممکنه پورت استیم ضعیف باشه یا مشکلات دیگه. در کل اون روزای اوج کال از mw2 به قبل باعث شده خیلی از طرفدارای قدیمی دیگه نتونن ارتباط خاصی با نسخه های جدید برقرار کنن و دیگه هم نمی شه به اون روزها برگشت.ولی نمیشه اینو انکار کرد که WW2 حداقل نسبت به نسخه های این نسل COD بیشتر می تونه عموم رو راضی بکنه. اون قبلیا رو که من نتونستم تحمل کنم و فقط برای بخش زامبی بلک اپس 3 رو دنبالش بودم که اونم سر پینگ نشد بگیرم. اما اینو حداقل توی تخفیفا می گیرم با توجه به اینکه خود شما زحمت کشیدی تاییدیه بخش زامبیشو دادی.
قربانت.
من تاییدیه بخش زامبی رو میدم و واقعا هم قشنگه همچنین مولتی بازی عالیه ولی بدون من هنوز که هنوزه بلک اوپس3 رو چه در مولتی چه در زامبی بهترین نسخه در کل سری میدونم چون فقط تری ارک هست که بلده cod رو به صورت استاندارد بسازه.ولی اگر بحثت بیشتر در زمینه ی پیدا کردن پلیر در زامبی هست آره من هر دستی که بازی کردم راحت پیدا میکردم البته من پینگم به هیچ عنوان بالاتر از 93 نمیره.سیستم سرچ منطقه ای از نوع خوب هست اگر ایرانی پیدا نکنه سریع خودش سویچ میکنه خارجی و امیدوارم نزنن با آپدیت های بعدی بترکوننش فقط بشه منطقه داخلی چون اونجوری دخل بازی هم در مولتی هم در زامبی بدجوری میاد !

امكان نداره چون خودم ديدم تو فروم كا آف همين الان هم كسي اين مشكل رو داشته اونم از آمريكا
امکان نداره چیه برادر من الان لولم 25 هستش و از دیروز عصری ساعت 4 هیچ مشکلی ندارم که هیچ چند نفر فرند لیستمم میبینم دارن راحت بازی میکنن ولی اینکه بعضی ها هنوز مشکل دارن رو مطمنم همینجوره چون برای همه درست نشده

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
قربانت.
من تاییدیه بخش زامبی رو میدم و واقعا هم قشنگه همچنین مولتی بازی عالیه ولی بدون من هنوز که هنوزه بلک اوپس3 رو چه در مولتی چه در زامبی بهترین نسخه در کل سری میدونم چون فقط تری ارک هست که بلده cod رو به صورت استاندارد بسازه.ولی اگر بحثت بیشتر در زمینه ی پیدا کردن پلیر در زامبی هست آره من هر دستی که بازی کردم راحت پیدا میکردم البته من پینگم به هیچ عنوان بالاتر از 93 نمیره.سیستم سرچ منطقه ای از نوع خوب هست اگر ایرانی پیدا نکنه سریع خودش سویچ میکنه خارجی و امیدوارم نزنن با آپدیت های بعدی بترکوننش فقط بشه منطقه داخلی چون اونجوری دخل بازی هم در مولتی هم در زامبی بدجوری میاد !
منم امیدوارم با اپدیتا ورندارن محدودیت پینگ بزارن. حسرت به دل من موند سر این بخش زامبی !!! الانم یه قسمت از نگرانیم سر اپدیتای اینده هست. یه مدت صبر کنم ببینم یهو ورندارن کامل سرچ منطقه ایش کنن یا وردارن بگن هر کی پینگش رفت بالای 100 کلا هیچ حقی نداره و این مسائل. این همه که صبر کردم. چند ماهم روش.

• Like

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,329
نام
مهدی
بازی یه کلی یونیفورم و هدگیر های مختلف و خفن داره ولی انگار فقط از طریق جعبه هایی که از آسمون پرت میشن پایین میده.منم که شانس ندارم حتی یه یونیفورم قشنگم برام نفرستاده هنوز.
این سینگل بازی ها هم واقعا فوق العادست و هر مرحله جداگانه که هیچ هر قسمت از یک مرحله هم گیم پلیش متفاوت میشه و این نکتست که بازی رو خیلی قشنگ کرده.دلم نمیاد تمومش کنم حیفه واقعا خخخ

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
منم امیدوارم با اپدیتا ورندارن محدودیت پینگ بزارن. حسرت به دل من موند سر این بخش زامبی !!! الانم یه قسمت از نگرانیم سر اپدیتای اینده هست. یه مدت صبر کنم ببینم یهو ورندارن کامل سرچ منطقه ایش کنن یا وردارن بگن هر کی پینگش رفت بالای 100 کلا هیچ حقی نداره و این مسائل. این همه که صبر کردم. چند ماهم روش.
این همه که صبر کردم. چند ماهم روش.

سلام دوست عزیز این عنوان رو من تقریباً 180 روز قبل پیش خرید کردم و باید عرض کنم فوق العاده هست.چه در بخش داستانی و چه در مورد مولتی خیلی خوب کار شده، شک نکنید از خریدش پشمون نمیشید.

آخرین ویرایش:

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
چپتر اول واقعا جذاب بود البته یکم با سیستم سلاح های جنگ جهانی دوم کار کردند بعد از کار با این همه سلاح اتوماتیک خیلی سخت شده ولی کم کم راه میافته ادم

• Like

miladthug

کاربر سایت
Sep 8, 2012
137
نام
میلاد
قربانت.

امکان نداره چیه برادر من الان لولم 25 هستش و از دیروز عصری ساعت 4 هیچ مشکلی ندارم که هیچ چند نفر فرند لیستمم میبینم دارن راحت بازی میکنن ولی اینکه بعضی ها هنوز مشکل دارن رو مطمنم همینجوره چون برای همه درست نشده
برادر من منظورم ارور 5 و ٢ كه حتي تو امريكا هم داشتن ! شما بدون هيچ كار خاصي وصل شدين ؟

انجمن 1000

Sam Fisher
کاربر سایت
Jun 5, 2008
737
نام
Sam Fisher
سلام.شما یونیفورم و هدگیر گیرتون اومده از این جعبه ها که از آسمون میوفتن؟؟؟ من هرچی جعبه باز میکنم چیزی گیرم نمیاد اخه توی بازی خیلی از افراد رو میبینم هدگیر و یونیفورم های مختلف دارن ولی نمیدونم چرا برا من هیچی در نمیاد ! یا بدشناسم یا اون ها از یه طریق دیگه جز جعبه ها گیر میارن و من بلد نیستم چجور
سلام من هنوز تمرکز کاملی رو مولتی نداشتم. فعلا بخش داستانی که فوق العاده هست رو دارم میرم.
اگر روشی هم بود به ماهم بگید.راستی یه اسلحه رایگان میدن کدوم رو بگیرم؟ 4 ساعت دابل ایکس پی هم هست اون رو چطور بزنیم؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,329
نام
مهدی
سلام من هنوز تمرکز کاملی رو مولتی نداشتم. فعلا بخش داستانی که فوق العاده هست رو دارم میرم.
اگر روشی هم بود به ماهم بگید.راستی یه اسلحه رایگان میدن کدوم رو بگیرم؟ 4 ساعت دابل ایکس پی هم هست اون رو چطور بزنیم؟
وقتی برای اولین وارد بخش مولتی بشید بازی شما در پایگاه قرار میده.اونجا برید قسمت نامه.قسمت نامه رو که باز کنید دوبل xp و اسکین اسلحه برای زامبی و 4تا یونیفورم برای دیویژن ها و یه اسکیل برای باز کردن اسلحه بهتون میده.والا اینکه کدوم اسلحه بهتره من چی بگم چون هرکس یه سلیقه ای داره خخخ

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
واقعا چرا اینقدر گان پلی این بازی اینقدر خوبه ؟ یعنی یک مسلسل گیر بیارم ملت رو ول نمیکنم :D
و دوم فکر نمیکردم اینقدر بخوان روی شخصیت ها مانور بدهند :think:

• Like
Reactions: amirv2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر