Call of Duty: WWII

eb0b2b57-508c-4f4e-a483-2b152305102c.jpg

اکتیویژن رسما نسخه بعدی بازی Call of Duty بنام Call of Duty: WWII را معرفی کرد. توسعه دهنده بازی استودیو Sledgehammer هست و بازی به زمان جنگ جهانی دوم برگشته.

Reveal Trailer
Download 1080p | Download 720p | Download 360p

===========================================

E3 2017 Trailer
news_e3_call_of_duty_wwii_reveals_its_multiplayer-19254.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

Call of Duty WWII: Story Trailer

news_call_of_duty_wwii_story_trailer-19524.jpg

Download HD 720p 60fps

تریلر رسمی مود زامبی بازی

catc_83d52509-c49b-4113-90cf-e6fd4effc33a.jpg

Download HD 720p 60fps

:Screenshots

بازی در تاریخ 3 نوامبر (12 آبان) منتشر خواهد شد. همچنین بتای نسخه PS4 بازی در تاریخ 25 آگوست (3 شهریور) شروع میشه.

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
اخه من اون اپدیت 7 گیگی رو نگرفتم اصلا؟!! یعنی اون سر کاری بود

Sent from my iPhone using Tapatalk
اپدیت 1.2 که حجمش 10 گیگ بود رو نگرفتی یعنی؟ :D اون 7 گیگ فکر کنم پچ روز اول 1.1 رو میگی؟ اخه فقط 1.2 رو بگیری هم کافیه.شاید حواست نبوده کنسول در استندبای خودش دانلود کرده !

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mohamada

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
داداش اینترنت 4g رو برا همین موقع ها ساختن :D.دانلود شبانه همراه اول مفت هستش و هزینه ای نداره سرجمع 2 تومن :D

اپدیت 1.2 که حجمش 10 گیگ بود رو نگرفتی یعنی؟ :D اون 7 گیگ فکر کنم پچ روز اول 1.1 رو میگی؟ اخه فقط 1.2 رو بگیری هم کافیه.شاید حواست نبوده کنسول در استندبای خودش دانلود کرده !
والا من استپش کردم بعد دیدم دیروز اپدیت 1.4 داره دانلود میکنه با حجم 350 مگ

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
عزیزانی که بازی رو پیش خرید کردن صرفا جهت اطلاع افرادی که نمیدونن فردا صبح راس ساعت 7:30 بازی به صورت رسمی ریلیز میشه.ساعت هاتونو کوک کنید بیدار شید صبحانه رو بزنید توی رگ بعد با جفت پا برید سر وقت بازی :D
جهت یاد آوری هم بگم فراموش نکنید 4 ساعت قابلیت دوبل xp دارید که میتونید استفادش کنید به عنوان پاداش پیشخریدتون.همچنین یدونه از اسلحه های بازی رو هم میتونید مجانی بدون پرداخت هزینه و زحمت بخرید.
دیدار ما فردا تا ببینیم امسال اسلج و اکتیویژن چه گلی به سرمون زدن :D

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
عزیزانی که بازی رو پیش خرید کردن صرفا جهت اطلاع افرادی که نمیدونن فردا صبح راس ساعت 7:30 بازی به صورت رسمی ریلیز میشه.ساعت هاتونو کوک کنید بیدار شید صبحانه رو بزنید توی رگ بعد با جفت پا برید سر وقت بازی :D
جهت یاد آوری هم بگم فراموش نکنید 4 ساعت قابلیت دوبل xp دارید که میتونید استفادش کنید به عنوان پاداش پیشخریدتون.همچنین یدونه از اسلحه های بازی رو هم میتونید مجانی بدون پرداخت هزینه و زحمت بخرید.

خب من الان بدبختیم اینکه فردا ساعت هفت و نیم بازی برای عرضه اماده میشه ده گیگ اپدیت داره باید همونجا اپدیت کنم
نت ایرانسل هم ساعت هشت تمومه !

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
متوجه منظورت نشدم؟:-? آپدیت 10 گیگی که از سه شنبه یا چهارشنبه ی پیش منتشر شده یعنی تا الان آپدیتش نکردی؟؟؟ دیگه فردا صبح هیچ آپدیتی قرار نیست برای بازی بیاد !

من روی وان پیش خرید کردم بازی رو
دیتای اصلی رو که گرفتم 45 گیگ، بعد آپدیت دی وان بازی از قبل نمیشه دانلود کنی باید بازی رو اجرا کنی که پیغام آپدیت بیاد و بزنی آپدیت...

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
من روی وان پیش خرید کردم بازی رو
دیتای اصلی رو که گرفتم 45 گیگ، بعد آپدیت دی وان بازی از قبل نمیشه دانلود کنی باید بازی رو اجرا کنی که پیغام آپدیت بیاد و بزنی آپدیت...
آهان روی ps4 اینجوری نیست.اپدیت 10 گیگی سه شنبه پیش اومدش و بازی راس 7:30 استارت میخوره.حالا شما هم خودتو ناراحت نکن.نهایت شنبه بازی رو شروع میکنی ,با یه روز دیرتر اتفاق خاصی نمیوفته که:D

amir-soccer

کاربر سایت
Dec 20, 2010
142
ما سمت نیاوران هستیم و متاسفانه ایرانسل اینجا 2 تا لاین آنتن میده و سرعت دانلودش به شدت افتضاحه. فقط همراه اول سرعتش خوبه که اونم بسته هاش خیلی گرونه. اینترنت خونه هم که دو روز طول میکشه تا اینو دانلود کنه. مجبورم کنسول رو با بازی ببرم شرکت اپدیتش کنم بیارم.
همراه اول 3 تا 9 صبح بسته نامحدود رایگان گذاشته تا آخر پاییز

Sent from my D6603 using Tapatalk

• Like
Reactions: " MaMaSaN "

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد

برای ریجن 2 تا 5 ساعت دیگه یعنی ساعت 3:30 نصف شب میاد من نمیخوابم تا بازی کنم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
چرا بازی رو ناقص میفروشن؟! این اپدیت های کلفت روز اول و وسط و اخر چه کوفتیه یقه این نسلو گرفته؟! 60 دلار بازی میخریم 60 دلارم باید حجم بخریم این دیتاها هم البته جیب یه عده از این یانکی هارو پر میکنه دیگه .... هر بازی گرفتیم 20 گیگ اپدیت ول داد!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
چرا بازی رو ناقص میفروشن؟! این اپدیت های کلفت روز اول و وسط و اخر چه کوفتیه یقه این نسلو گرفته؟! 60 دلار بازی میخریم 60 دلارم باید حجم بخریم این دیتاها هم البته جیب یه عده از این یانکی هارو پر میکنه دیگه .... هر بازی گرفتیم 20 گیگ اپدیت ول داد!
واقعا ۵۰ گیگ بلوری کمه دیگه چاره ندارن مجبورن واسه باگ و کرش و کوفت و زهر مار که درست بلد نیستن کار کنن اپدیت این مدلی بدن البته این بازی هایی که انلاین دارن طبیعیه حجم زیاد باشه و اگه برای انلاین باشه خوبه وگرنه بازی مثل هورایزون کلا ۲۵۰ مگ اپدیت اولش بود بهینه تر از این نداریم

• Like
Reactions: Lord Stark

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,346
نام
مهدی
سلام دوستان استارت زده شد

سلام صبح بخیر.
بله بازی ریلیز شد ولی سرورهاش که خاموشن هنوز.الان توی اینستای بازی هستم کل آمریکایی ها ریختن واسه اعتراض برا سرورها.
یکی نیست بهشون بگه از پس ملت برنمیاید چرا یه ساعت مشخص رو واسه یه دنیا مشخص میکنید خب هر ایالت رو یه ساعت میدادید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر