Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
ایراد در اجرای بازی

من ین بازی رو تازه نصب کردم اما وقتی که روش کلیک میکنم همون بیام میکروسافت رو میده
و بعد از این که روی Dont send کلیک میکنم خود بازی هم error میده
خواهشا کمک کنید:((

من ین بازی رو تازه نصب کردم اما وقتی که روش کلیک میکنم همون بیام میکروسافت رو میده
و بعد از این که روی Dont send کلیک میکنم خود بازی هم error میده
خواهشا کمک کنید:((

تو بخش PC مشکلتونو مطرح کنید
زودتر به نتیجه میرسید

مرسی:smile:

یکذره کم لطفی دوستان به این بازی میکنن
درسته بازی تکراریه ولی یه سری نکته هایی هم اضافه شده
مثلا خشونت بازی رفته بالا (کجای نسخه 4 وقتی با بازوکا یا RPG میزدی یارو تکه تکه میشد؟ یا وقتی کشته میشدن ازشون خون میومد ؟)
آهنگهاشم نسبتا خوبه :biggrin1:

فقط همین:biggrin1:؟!!!

اسلحه های جدید و متنوع و زیاد...
MAP های جدید و زیبا و بسیار وسیع....
اصلاح سیستم لایو این بازی...
گرافیک بالاتر و CO OP و... که به این بازی اضافه شده...

این قدر هم کم نیستند:biggrin1:
شرمنده امیر جان.
تازه از سر کار اومدم حسش نبود همشو بنویسم:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

آخرین ویرایش:
یکذره کم لطفی دوستان به این بازی میکنن
درسته بازی تکراریه ولی یه سری نکته هایی هم اضافه شده
مثلا خشونت بازی رفته بالا (کجای نسخه 4 وقتی با بازوکا یا RPG میزدی یارو تکه تکه میشد؟ یا وقتی کشته میشدن ازشون خون میومد ؟)
آهنگهاشم نسبتا خوبه :biggrin1:
فقط همین:biggrin1:؟!!!

اسلحه های جدید و متنوع و زیاد...
MAP های جدید و زیبا و بسیار وسیع....
اصلاح سیستم لایو این بازی...
گرافیک بالاتر و CO OP و... که به این بازی اضافه شده...

این قدر هم کم نیستند:biggrin1:

اه اه این مرحله حمله به قلعه شوری چقدرمزخرفه:sick:سه نفری بغل هم میجنگیم یارو ژاپنیه میاد بانزایی:eek:میکنه من بدبخت رو این بغلیه عین ماست موسیر نگاه میکنه:eek:جالبتراینجاست که یارو ژاپنیه فقط من رومیزنه ودرمیره به دونفر دیگه اصلاکاری نداره:mad:واقعا این بازی هیچ نواوری نداره البته اگه به اضافه شدن 4تااسلحه نگیم نواوری بنظرمیرسه اکتیویژن فقط تو یه برحه زمانی خاص خودشو موظف میدونه یه کال بده بیرون حالا چی هست اهمیتی نداره یه عده شاید فقط بامولتیپلیرش سرگرم میشن ولی کمپین بازی واقعا چیزجدیدی ارائه نمیکنه بشخصه معتقدم اگه بازم تواین سری برن سراغ این جنگ جهانی باسرمیخوره زمین سری کال اف دیوتی
پ.ن:یکی بگه چجوری این مرحله مذکور روباید رد کنم:confused:

اه اه این مرحله حمله به قلعه شوری چقدرمزخرفه:sick:سه نفری بغل هم میجنگیم یارو ژاپنیه میاد بانزایی:eek:میکنه من بدبخت رو این بغلیه عین ماست موسیر نگاه میکنه:eek:جالبتراینجاست که یارو ژاپنیه فقط من رومیزنه ودرمیره به دونفر دیگه اصلاکاری نداره:mad:واقعا این بازی هیچ نواوری نداره البته اگه به اضافه شدن 4تااسلحه نگیم نواوری بنظرمیرسه اکتیویژن فقط تو یه برحه زمانی خاص خودشو موظف میدونه یه کال بده بیرون حالا چی هست اهمیتی نداره یه عده شاید فقط بامولتیپلیرش سرگرم میشن ولی کمپین بازی واقعا چیزجدیدی ارائه نمیکنه بشخصه معتقدم اگه بازم تواین سری برن سراغ این جنگ جهانی باسرمیخوره زمین سری کال اف دیوتی
پ.ن:یکی بگه چجوری این مرحله مذکور روباید رد کنم:confused:
آقا جان اين نطر شخصي شماست كه مي گي چرت،مزخرفه.....ولي در كل اين بازي WWII رو باز براي طرفتارهاي اون سبك بازي زنده كرد:-"

چرا نمی شود پای خودم را ببینم البته تو بازی می گم ها انگار روح هستیم جسمی وجود ندارد
واقعا که مسغره هست بازیش
حالا مگه توی چند تا بازی توی تاریخ پای طرف معلوم بوده که این یکی این طوری باشه ؟!! من کلآ 3,4 تا بازی این طوری دیدم که همه به جز Mirror`s Edge اگه این طوری نبودن سنگین تر بودن !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or