Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
وای پسر واقعا متفاوت ساختنش کلی خوشم آمد. مخصوصا اون آواز های همراه با آهنگش منو ديوانه کرده تو اون مرحله Sniper که ديگه شاهکاره. واقعا يکی از قشنگ ترين مراحل بود

درود
اون زمانیکه اون پست رو زدم تقریبا 5 دقیقه بازی کرده بود. الان که نشستم پا دیگه مطمئن شدم.
از انیمیشن ها گرفته تا نوشته های بعد از مرگ و .... دقیقا کپی کاری CoD 4 ـه.
اگر خود IW ساخته بود اشکالی نداشت ولی اینا شورش رو در اوردن!.
فقط گرافیکش یکم بهتر شده که میخوام 100 سال نمیشد :دی.

درود
اون زمانیکه اون پست رو زدم تقریبا 5 دقیقه بازی کرده بود. الان که نشستم پا دیگه مطمئن شدم.
فری جان یکم دیگه توی این تاپیک باشی یا نقدهای خوشگل بدی:biggrin1: دیدی یکدفعه اومدم سراغت...:biggrin1:
آخه این هم نتیجه هست که تو گرفتی.جوابت در پست های قبلی بود.;)

بااینکه خیلی قشنگ ازکاردراومده نسبتا حالابا تقلید(یاالگوبرداری از4):biggrin1:نمیدونم چرا باهاش حال نمیکنم؟:confused:
خوشم نیومد با اینکه کیلومترهااز BIAفاصله داره وبهتره ولی من جذبش نشدم شایدم ازبس جنگ جهانی بازی کردم سر شدم نمیدونم والا.....ولی درکل خوب دراومده ازاب:smile:

آخه این هم نتیجه هست که تو گرفتی.جوابت در پست های قبلی بود.;)

1. بلی.
  2. نظرم رو دادم.
  3. منتظر جواب کسی هم نیستم.
درضمن چیزی که گفتم ربطی به کیفیت بازی نداره که شما رگ گردنت باد کرده.
چیزی که پُر واضحه اینکه ترای آرک بوسیله کاربن، پرینتر، دستگاه کپی، کاغذ روغنی ویا هرچیزی که به ذهنتون میره ( البته از نوع مرغوبش ) از روی Call of Duty 4 ـه Infinity Ward کپی کرده!.
حتی Level Design. مرحله Vendetta شما رو یاد چیزی نمیدازه؟.
درسته کلا Call of Duty Series هستن ولی اینقدر شباهت بین دوتا بازی که دوتا سازنده جدآ داره واقعا مسخره و خنده داره.
جو بسیار خوبی داره، گیم پلی عالی داره ولی حتی یک بازی نیمه اوجینال هم نیست

1. بلی.
  2. نظرم رو دادم.
  3. منتظر جواب کسی هم نیستم.
درضمن چیزی که گفتم ربطی به کیفیت بازی نداره که شما رگ گردنت باد کرده.
چیزی که پُر واضحه اینکه ترای آرک بوسیله کاربن، پرینتر، دستگاه کپی، کاغذ روغنی ویا هرچیزی که به ذهنتون میره ( البته از نوع مرغوبش ) از روی Call of Duty 4 ـه Infinity Ward کپی کرده!.
حتی Level Design. مرحله Vendetta شما رو یاد چیزی نمیدازه؟.
درسته کلا Call of Duty Series هستن ولی اینقدر شباهت بین دوتا بازی که دوتا سازنده جدآ داره واقعا مسخره و خنده داره.
جو بسیار خوبی داره، گیم پلی عالی داره ولی حتی یک بازی نیمه اوجینال هم نیست
آره قبول دارم وقتی شرکت سازنده عوض بشه باید تغییرات زیاد باشه ولی بچه ها به همین سبک راضی هستند و اون ها هم بی خیال تغییر کلی شدند.
فعلا بازی می کنیم تا ببینیم نسخه 6 چه می شود؟:biggrin1:البته بازی خوبی هست و مطمئنا تا در لایو گلدکراس نشم ول نمی کنم.

آره قبول دارم وقتی شرکت سازنده عوض بشه باید تغییرات زیاد باشه ولی بچه ها به همین سبک راضی هستند و اون ها هم بی خیال تغییر کلی شدند.
فعلا بازی می کنیم تا ببینیم نسخه 6 چه می شود؟:biggrin1:البته بازی خوبی هست و مطمئنا تا در لایو گلدکراس نشم ول نمی کنم.
نسخه ي 6 بازم دسته Infinity Ward هست كه باز احتمالا رديفه و قكر كنم رفته به آينده Future War...

اين بازی انصافاً عالی کار شده بود..ولی خدايی بايد قبول کرد جزئيات کار تو cod4 بيشتر از cod5 بود..منظورم جزئيات گرافيکی نيست..جزئيات تکنيکی بازی هست.

درود
حالا چه فرقی داره کپی یا پکی
میخوای حالش و ببری که میبری دیگه
بکش . تیکه تیکه کن .... ژاپنی هایه مادر مرده رو:biggrin1:

این بازی اتفاقا یک نکته منفی فوق افتضاح داره اونم هوش مصنوعی اگه می خواید متوجه بشید بازی رو وتران تموم کنید من که اعصابم خورد شد تا تمومش کردم :evil: کلا فوق العادس;)

حالا همرو بيخيل اينو بچسبيد:رابرت بولينگ كهCommunity Manager استديوي Infinity Ward هست از صحبت هاي آقاي نوا هلر تهيه كننده ي COD WAW هست در استديوي Treyarch است ناراحت شده.بولينگ در وبلاگ خودش هلر و كوبيده و.....آخرم گفته بهتره كه در مورد بازي "ما"حرف نزنند

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or