Call of Duty: World at War

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اره تا 4 نفر در یک map میشه(در قسمت MP) و حالت story رو میشه 2 نفره رفت
به صورت split screen
البته co op با یک دستگاه به صورت آفلاین اصلا حال نمی ده و صفحه 4 قسمت می شه:دی که اصلا هیچی معلوم نیست ولی شما در لایو می تونید از این امکان زیبا و جذاب استفاده کنید و می تونید به صورت system link هم co op برید...که شامل ارتیاط دو دستگاه( کنسول ) به هم و بازی کردن به صورت ( LAN ) می باشد.

بدبختی اینه که save هم نداره ؛ دقیقا باید یه کله اول تا آخر بازی را بری چون دفعه بعدی از اول شروع میشه
اصلا در منو هم Quit and Save وجود نداره و خودش هم Save نمیکنه
امکان نداره...
من کنسول دستم برسه برای شما چک می کنم.

من بازی کردم...تقریبا زمین تا آسمان تغییر کرده و فقط گیم پلی ثابت مانده ولی بقیه چیزها عوض شده و map ها و اسلحه ها و داستان جدیدی پیدا کرده ولی می شه گفت از تجربه های موفق COD4 درونش استفاده شده است...

به نظره من همه چيزش مثل cod4 بود اگه map ها و اسلحه و داستان تغيير نميكرد كه نميشد wwII
گيم پلي كه همون cod4 هست مراحلش هم كه شبيه cod4 لودينگ هاش كه يه تقليد واضح هستش
اين يارو Sgt reznov هم كه شده capitan price
ولي دركل خيلي حال داد

آخرین ویرایش:
کسی حرف گیرز2 نزد :دی.
منظورم اینکه Call of Duty 4: WaW ـه :biggrin1:.
بجز گرافیک اونم یکم بیشتر تغییر خاصی دیدی ما را نیزدر جریان بگذار :دی.
فری جان:biggrin1:
این بازی کجاش شبیه نسخه 4 بود؟!!!
من بازی را تمام کردم و کمی هم لایو زده بودم:biggrin1: اصلا شبیه نیست.
به نظره من همه چيزش مثل cod4 بود اگه map ها و اسلحه و داستان تغيير نميكرد كه نميشد wwII
گيم پلي كه همون cod4 هست مراحلش هم كه شبيه cod4 لودينگ هاش كه يه تقليد واضح هستش
اين يارو Sgt reznov هم كه شده capitan price
می دونید مشکل ما چیه...ما فکر می کنیم اگر می خواهیم کال5 بازی کنیم باید یک بازی جدید از اول ساخته بشه!!!
این اشتباهه...هر نسخه باید کامل تر و بهتر از نسخه قبلی بشه و سعی کنه از تجربیات نسخه قبلی استفاده کنه...

من فقط یه خرفی میزنم
تا حالا حدود 7-8 نسخه Call of duty منتشر شده و به جز یک شمارش همه در باره جنگ جهانی دوم بوده و همه اونها مثل هم بودن
حالا نمیدونم چرا بعد 8 شماره تکراری شده؟

اسلحه جدید نداره؟ داره
شخصیت جدید نداره؟ داره
موسیقی جدید نداره؟ داره
محیط جدید نداره؟ داره
مولتی پلیر جدید نداره؟ داره

حالا اگه میشه یکی بیاد علت تکراری بودن را بگه
ممنون

کسی حرف گیرز2 نزد :دی.
منظورم اینکه Call of Duty 4: WaW ـه :biggrin1:.
بجز گرافیک اونم یکم بیشتر تغییر خاصی دیدی ما را نیزدر جریان بگذار :دی.
بشدت نظرفریدون الدوله:biggrin1:رو تایید میکنم
همون کال4ِِهست منتها داستان بازی متفاوته حتی نوع تیرخوردن دشمن وزمین افتادن اونها هم مثل کال4میمونه:smile:

بشدت نظرفریدون الدوله:biggrin1:رو تایید میکنم
همون کال4ِِهست منتها داستان بازی متفاوته حتی نوع تیرخوردن دشمن وزمین افتادن اونها هم مثل کال4میمونه:smile:
همگی بیایید تایید کنید تا 4 vs 1 vs درگیر :دی

به قول نوید:
اسلحه جدید نداره؟ داره
شخصیت جدید نداره؟ داره
موسیقی جدید نداره؟ داره
محیط جدید نداره؟ داره
در ضمن بازهم:ban:می گم این نسخه برای تکمیل کردن نسخه های قبلی و تنوع در بازی است وگرنه اون وقت COD4 را مسخره و شوم می دانستید:biggrin1:( فلسفی )

این اشتباهه...هر نسخه باید کامل تر و بهتر از نسخه قبلی بشه و سعی کنه از تجربیات نسخه قبلی استفاده کنه...

cod waw خيلي عالي هست co op و nazi zombie هم عالي ترش كرده چيزي هم از چهارش كم نداره كه به دليل تقليد ميباشد
دركل فكر نمي كنم خود infinity ward هم بتونه چيزه بالاتري از cod4 بسازه تا اينجاش هم كه treyarch تونسته كيفيت بازي رو نگهداره و از چهار پايين نياورده جاي شكر داره

cod waw خيلي عالي هست co op و nazi zombie هم عالي ترش كرده چيزي هم از چهارش كم نداره كه به دليل تقليد ميباشد
دركل فكر نمي كنم خود infinity ward هم بتونه چيزه بالاتري از cod4 بسازه تا اينجاش هم كه treyarch تونسته كيفيت بازي رو نگهداره و از چهار پايين نياورده جاي شكر داره
100% ولی دلیل نمی شه دیگه نسخه های بعدی را بیخیال بشه:smile:
من خودم گلد کراس:love:( امضا:biggrin1: ) در COD4 هستم و شاید حتی از این به بعد هم بازی کنم ولی دلیل نمی شه یک سبک جالب و جدید دیگه مثل WAW را بازی نکنم...;)

البته co op با یک دستگاه به صورت آفلاین اصلا حال نمی ده و صفحه 4 قسمت می شه:دی که اصلا هیچی معلوم نیست ولی شما در لایو می تونید از این امکان زیبا و جذاب استفاده کنید و می تونید به صورت system link هم co op برید...که شامل ارتیاط دو دستگاه( کنسول ) به هم و بازی کردن به صورت ( LAN ) می باشد.

امکان نداره...
من کنسول دستم برسه برای شما چک می کنم.

عجب..!:eek:

اگر LCD TV بزرگ هم داشته باشی بازهم جالب در نمیاد ..؟ (البته دونفره)

من فقط یه خرفی میزنم
تا حالا حدود 7-8 نسخه Call of duty منتشر شده و به جز یک شمارش همه در باره جنگ جهانی دوم بوده و همه اونها مثل هم بودن
حالا نمیدونم چرا بعد 8 شماره تکراری شده؟

اسلحه جدید نداره؟ داره
شخصیت جدید نداره؟ داره
موسیقی جدید نداره؟ داره
محیط جدید نداره؟ داره

حالا اگه میشه یکی بیاد علت تکراری بودن را بگه
ممنون

شدیدا تایید میکنم:smile:
مخصوصا مولتی پلیر 4 اصلا حرفی برای گفتن نداره در مقابل 5:love:

مرسی:love:

دوستان World At War هم مثل COD4 , مکان محور (!!!) هست ؟ منظورم اینه که مثل اون اگه 7,8 ساعت یه جا وایسی و به یه نقطه مشخص نرسی , تا چند روز دشمن میریزه سرت ؟

دوستان World At War هم مثل COD4 , مکان محور (!!!) هست ؟ منظورم اینه که مثل اون اگه 7,8 ساعت یه جا وایسی و به یه نقطه مشخص نرسی , تا چند روز دشمن میریزه سرت ؟

نه خوشبختانه اینطوری نیست . حتی روی Veteran هم که من دارم بازی میکنم وقتی یه عده سرباز معین از نظر تعداد میمیرن دیگه دوباره یه عده دیگه نمیان سر وقت ادم :دی .

فقط من نمیدونم این حالت Veteran بازی چه قدر سخت شده نسبت به شماره 4 . یعنی طوریه که بعضی از جاهاش اینقدر سخت میشه که دوست داری سرت رو بکوبونی به دیوار :دی .
در کل بازیش فوق العاده زیباست . انلاینش هم همانطور که کیا جان گفت به نظر من نسبت به 4 نه خیلی زیاد اما به هر حال پیشرفت کرده !

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or