Call of Duty | PSN

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
tezar6872 همه کالافا هستم در ضمن تو کالاف نمیتونی بگی چه گانی خوبه چه گانی بده شخصا دوستی دارم با همه گانا غیر لانچر ها M.O.A.B زده هرکس باید ببینه با چه گانی راحت تره میتونه Kill بیشتر بگیره نباید به هوای کسی بره یه گانی برداره اونوقت نتونه کسیو بکشه بعد فکر کنه ضعیفه شروع کنه به نوب بازی:censored:

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
tezar6872 همه کالافا هستم در ضمن تو کالاف نمیتونی بگی چه گانی خوبه چه گانی بده شخصا دوستی دارم با همه گانا غیر لانچر ها M.O.A.B زده هرکس باید ببینه با چه گانی راحت تره میتونه Kill بیشتر بگیره نباید به هوای کسی بره یه گانی برداره اونوقت نتونه کسیو بکشه بعد فکر کنه ضعیفه شروع کنه به نوب بازی:censored:

مدرن وارفار3 اگه میزنی
اد کن که هماهنگ کنیم رسیدیم یه چند دستی بزنیم
اگه صبح ها 9-12 هم باشه عالیه

tezar6872

کاربر سایت
May 25, 2012
77
نام
پوریا
Akatsuki1370
MW3
Clan : nervy nation
tezar6872 شما همونی هستی که تو کلن EOD بود؟!
GUN :ACR & Mp7​

بله همون هستم
مدرن وارفار3 اگه میزنی
اد کن که هماهنگ کنیم رسیدیم یه چند دستی بزنیم
اگه صبح ها 9-12 هم باشه عالیه
فعلا که میدونی امتحان دارمو هزارتا مشکل دیگه امتحانا تموم شه ادت میکنم

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
سلام به دوستان عزیز بابا من رو هم تد کنید لطفا حال نمیده یا خارجی ها بازی کردن هیچی مثه بازی کردن بدر کناره یه هموطن لذت بخش نیست allunfinished

Amir:D

کاربر سایت
May 21, 2013
51
آقایون و خانوما:D من همون AM3BOOTER هستم .بن کامل شدم فکر کنم. دوستان عزیز واقعا شرمنده که نتونستم بقیه ی اسم ها رو رو چارت بنویسم.
من PSN ID ام همونی هست که نوشتم یعنی AM3BOOTER خواستین اددم کنید . من BLACK OPS II و MW3 میزنم.البته لازم به ذکر هست که (AMIR-STRIKER , AM3BOOTER , TURK_3BOOTER) آِی دی های متفاوت من هستند. اما با AM3BOOTER بازی می کنم. عشق هست ایرانی ها!!!!!!!!!!!!

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
آقایون و خانوما:D من همون AM3BOOTER هستم .بن کامل شدم فکر کنم. دوستان عزیز واقعا شرمنده که نتونستم بقیه ی اسم ها رو رو چارت بنویسم.
من PSN ID ام همونی هست که نوشتم یعنی AM3BOOTER خواستین اددم کنید . من BLACK OPS II و MW3 میزنم.البته لازم به ذکر هست که (AMIR-STRIKER , AM3BOOTER , TURK_3BOOTER) آِی دی های متفاوت من هستند. اما با AM3BOOTER بازی می کنم. عشق هست ایرانی ها!!!!!!!!!!!!
شما که 4 ماه انلاین نشدی با این ایدیت:d

Amir:D

کاربر سایت
May 21, 2013
51
امیر بن دائم شده محمد جان واسه همین نیومده
نمیدونم چیکار میکنه اینقدر بن میشه

سلام داش مهدی گل :D
آقا از دو روز دیگه تو psn آن میشم انشالله این زمون و تو xbl بودم.
بابا یکی به زور میگفت ایکس باکستو بفروش به من من هم می گفتم باشه اما قبلش پولو واریز کن بعد می گفت نه اول شما بفرست بعد اگه دستگاه سالم بود من پولشو واریز کنم منم گفتم پس نمی فروشم. بعد این آقا بهم گفت که کلاه برداری منم گفتم ...... ... (یه فحش کوچولو دادم) بعد رفت به یکی از مدیر ها گفت مدیر هم در جا بنم کرد :D . تنها ایراد بنده این هست که زیر حرف زور نمیرم :D.
بیخیال داداش مهدی چه خبر بازی میکنین باز تو psn؟ من و که پاک نکردین نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر