Call of Duty | PSN

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
کدوم کال آف دیوتی رو میزنی؟
امير الان يكي از مشتريام داره بازي ميكنه {MW3} فكر كنم يكي دوساعتي ديگه باشه بازيشم خيلي خوبه بعدشم خودم ايشالا هستم خاستي اد كن
دوستان ديگه هم همينطور
ضمنا امير من MW2-BO1 رو هم دارم اگه سرورها روبراه بودن و كسي خاست بازي ميكنم

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
امير الان يكي از مشتريام داره بازي ميكنه {MW3} فكر كنم يكي دوساعتي ديگه باشه بازيشم خيلي خوبه بعدشم خودم ايشالا هستم خاستي اد كن
دوستان ديگه هم همينطور
ضمنا امير من MW2-BO1 رو هم دارم اگه سرورها روبراه بودن و كسي خاست بازي ميكنم
چشم داداش حله تو چارت مینویسم.

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
فقط mp7
منم هستم هر وقت گفتید تا بیام

سلام . لطفا قبل از پست گذاشتن به پست اول مراجه بکنید: PSN ID + کال آف دیتوی ای که روزانه بازی میکنید!
این ها رو بگید تا تو چارت بگذارم تا همه همدیگرو راحت تر پیدا کنیم.
من و 2 3 تا از بچه ها همیشه شب ها هستیم اگه خواستید شب ها بیاید بازی کنیم از10:00PM تا 1:00AM بازی میکنم بنده

sjsm367

کاربر سایت
Feb 3, 2013
18
سلام am3booter
داداش شما که codbo2 میزنی یه سوال داشتم ؟
من زمانی که میخوام مولتی بازی کنم با bo2 داداش وارد لابی میشم ولی داخل هیچ گیمی نمیرم و همش سرچ می کنه از نظر اینرنت کانکشن و psn هیچ مشکلی ندارم حتی killzone 3 رو هم مولتی میزنم ولی تو bo2 نمیدونم چرا داخل مپ نمیرم تو لیست لابی هم که پلیرها رو میاره همش سرچ میکنه هیچی دگه نمییاره اگه کمکم کنی دمت گرم منم باهاتون cod بزنم

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
سلام am3booter
داداش شما که codbo2 میزنی یه سوال داشتم ؟
من زمانی که میخوام مولتی بازی کنم با bo2 داداش وارد لابی میشم ولی داخل هیچ گیمی نمیرم و همش سرچ می کنه از نظر اینرنت کانکشن و psn هیچ مشکلی ندارم حتی killzone 3 رو هم مولتی میزنم ولی تو bo2 نمیدونم چرا داخل مپ نمیرم تو لیست لابی هم که پلیرها رو میاره همش سرچ میکنه هیچی دگه نمییاره اگه کمکم کنی دمت گرم منم باهاتون cod بزنم
سلام تنها یک راه وجود دارد : وقتی دارید مدل بازیتونو که میخواید سرچ کنید رو انتخاب میکنید باید مربع (یا همون Search Performance ) رو میزنید و تنظیمات لابی یابی را به صورت ANY قرار میدهید .
(NORMAL یعنی هاست های بدون لگ اما با any میتوانید مانند بازی های دیگر بدون در نظر گرفتن لگ به لابی جوین شوید)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر