Call of Duty | PSN

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
با سلام لیست کسانی که ID هاشونو گذاشتند:

BLACK OPS II
BLACK OPS
MODERN WARFARE 2
MODERN WARFARE 3
PSN ID
YES
NO
NOYES
AM3BOOTER
NO
NO
YES
YES
Armor2011
YESYESNOYESHITMAN_7575
NO
YES YES YES
HOUSH-MASNOI
NO
NO
NO
YES
SAYRON_14
NO
NO
NO
YES
SHAYAN-MJ
NONONOYESYass-3p
YESNONONOalchemi333
YESNONONOsjsm367

میدونم یه تاپیک هم قبلا برای MW3 ایجاد شده اما در حالت کلی برای CALL OF DUTY باز ها این تاپیک رو ایجاد کردم که تا هر کسی CALL OF DUTY رو که بازی میکنن بیان تو و ID خودشونو بده و با هم تو COD بترکونیم;);)
(من که به شخصه بازی کردن با هموطنهام رو خیلی دوست دارم):x
MY PSN ID : AM3BOOTER:">
COD's Playing : MW3 , BLACK OPS II;;)
شما هم لطف کنید بازی های رو که بازی میکنید و بگید(منظور COD ها)
ممنون از همه. به درود

آخرین ویرایش:

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad
ID = armor2011

Call of Duty MW3 & MW2

دوستان لطف کنید حالا که صاحب تاپیک زحمت کشیده این تاپیک ایجاد کرده درباره شخصی سازی کلاس ها و اینکه بیشتر از چه کلاسی ( Assault & Sniper & Heavy ... ) استفاده می کنید هم یک اشاره ای کنید کلا بحث پیرامون آنلاین سری COD باز کنیم تا هر کی از راه نرسه یک تیکه به بخش آنلاین این بازی بندازه !

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
ID = armor2011

Call of Duty MW3 & MW2

دوستان لطف کنید حالا که صاحب تاپیک زحمت کشیده این تاپیک ایجاد کرده درباره شخصی سازی کلاس ها و اینکه بیشتر از چه کلاسی ( Assault & Sniper & Heavy ... ) استفاده می کنید هم یک اشاره ای کنید کلا بحث پیرامون آنلاین سری COD باز کنیم تا هر کی از راه نرسه یک تیکه به بخش آنلاین این بازی بندازه !

به نظر بنده کلاس های هر شخص مختص خودش هست.
اما اون جور که من تجربه کردم :
برای بازی کردن با sub machine guns اکثرا از MP7 با Silencer و Kick و perk های marathon + assassin + stalker
برای بازی با assoult rifles اکثرا با ACR 6.8 باز با Silencer وdamage و perk های marathon + assassin + marksman
و برای بازی با Sniper با L118 و یا MSR باextended mags و با stability و perk های slights of hand + assassin + (یا steady aim )marksman .
البته بازم میگم کلس چینی برای هر شخص یک موضوع خاص میباشد.
مثلا بنده با mp7 + rapid fire + marathon+ assassin + dead silence بازی میکنم بیشتر.

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
منم هستم
Hitman_7575
black ops , mw3 , bo2 soon!
من بیشتر m16 برمیدارم کمتر کسی برمیداره همین نکته مثبتشه!
M16 تو BLACK OPS 1 یکی از بهترین اسلحه هاست اما تو MW3 واقعا هیچکس برش نمیداره! واقعا چرا؟

---------- نوشته در 12:35 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:32 AM ارسال شده بود ----------

invinible 7

داداش شما PSN ID خودتون باید اینجا بگذارید .

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
M16 تو BLACK OPS 1 یکی از بهترین اسلحه هاست اما تو MW3 واقعا هیچکس برش نمیداره! واقعا چرا؟
دلیلش اینه که تو mw3 کسی بلد نیست باهاش شلیک کنه درواقع فک می کنند که ضعیفه اما من خودم به شخصه میگم قوی ترین اسحله mw3 هست

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
دمت گرم داداش

حالا بیشتر چه وقتایی بازی میکنید؟من اونقد سرچ میکنه تا اخرش میاد بیرون

psnid:sayron_14
ممنون . ما (منظور ایرانی ها ) همه بیشتر شب ها بازی مینکینم .
من خودم از 9 یا 10 شب تا 1 یا 2 شب بکوب بازی میکنم.

---------- نوشته در 09:56 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:55 PM ارسال شده بود ----------

شما کدوم cod رو بزای میکنید؟

sayron_14

کاربر سایت
Sep 19, 2011
303
نام
ایوب
mw3 بازی میکنم

یه سوالم داشتم البته میدونم اینجا جاش نیست ولی نمیدونم کجا بپرسم؟

من یه هدست بلوتوث دار دارم که مال گوشیمه حالا میخواستم به کنسول وصلش کنم که خیلی راحت کانکت شد و مشکلی نیست ولی هیچ تاثیری نداره!!!

یعنی تو لایو عمل نمیکنه اصلا نمیدونم چرا وصل شده!!

xAM3BOOTERx

کاربر سایت
Dec 21, 2012
49
نام
امیر
mw3 بازی میکنم

یه سوالم داشتم البته میدونم اینجا جاش نیست ولی نمیدونم کجا بپرسم؟

من یه هدست بلوتوث دار دارم که مال گوشیمه حالا میخواستم به کنسول وصلش کنم که خیلی راحت کانکت شد و مشکلی نیست ولی هیچ تاثیری نداره!!!

یعنی تو لایو عمل نمیکنه اصلا نمیدونم چرا وصل شده!!
شما باید بعد از اتصال هد ست , به قسمت Accessories/Audio device settings رفته و تنضیمات In put و Out put رو بر روی هد ست مورد نظر تنظیم کنید . بعد به راحتی میتوانید از هد ستتون استفداه بکنید(فقط اولین بار لازم است این تنظیمات را انجام دهید بعد از اولین بار , هد ست با روشن شدن به صورت خودکار قابل استفاده میباشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر