Multi Platform Call OF Duty MWlll

1716314915021.jpeg

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان
من هنوز گیم را نخریدم :D این آپدیت حجیم که روی mw2 داده را اگر دانلود کنیم ورژن ۱.۰۳۲ بعدش گیم را بخریم چقدر دیگه دانلود داره؟ فقط مولتی البته کمپین نه 🤔

Thonkeyes

کاربر سایت
Jul 11, 2020
4,395
دوستان برای انلاک کردن گانها و مابقی موارد واقعا باید اینکاری که جی گاد داخل ویدیوش میگه انجام داد؟
اینکه خیلی بدتر از مدرن 2 هست :|
دیگه همش میشه دیلی چلنج
گویا از تو مد زامبی دو سوته همش آنلاک می شه :D

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,980
نام
رضا
فقط باید خریدش.با استوری تموم کردن باز نمیشه
اخه من داشتم توضیحات باندل معوملی میخوندم زده بود اوپراتور گوست هم بهت میده که ولی توی Vault Edition زده بود اسکین زامبی گوست هم علاوه بر اسکین خود گوست بهت میده رو این حساب پرسیدم

• Like
Reactions: Milad.Samavati

barney stinson

کاربر سایت
Aug 8, 2012
3,091
نام
شایان
دوستان
من هنوز گیم را نخریدم :D این آپدیت حجیم که روی mw2 داده را اگر دانلود کنیم ورژن ۱.۰۳۲ بعدش گیم را بخریم چقدر دیگه دانلود داره؟ فقط مولتی البته کمپین نه 🤔
ببین من چند روز پیش فقط میخواستم مولتی mw3 بازی کنم کلا 120 گیگ دانلود کردم
نزدیک 100 گیگ حجم cod HQ بود 20 گیگ اینطورا مولتی بود دوباره 20 گیگ اینطورا هم کمپین
من قبلش وارزون رو داشتم دیدم 130 گیگ اپدیت داده بود یعنی پاک کردم از اول دانلود کردم با مولتی mw3 به صرفه تر شد تا اپدیت میکردم منطقی نیست ولی همینه دیگه :))
حالا اگر شما همه چیز رو اپدیت بکنی کلا برای مولتی 19 گیگ دانلود داری

photo_2023-11-11_01-28-27.jpg
photo_2023-11-11_01-23-01.jpg

• Like
Reactions: live is life

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
ببین من چند روز پیش فقط میخواستم مولتی mw3 بازی کنم کلا 120 گیگ دانلود کردم
نزدیک 100 گیگ حجم cod HQ بود 20 گیگ اینطورا مولتی بود دوباره 20 گیگ اینطورا هم کمپین
من قبلش وارزون رو داشتم دیدم 130 گیگ اپدیت داده بود یعنی پاک کردم از اول دانلود کردم با مولتی mw3 به صرفه تر شد تا اپدیت میکردم منطقی نیست ولی همینه دیگه :))
حالا اگر شما همه چیز رو اپدیت بکنی کلا برای مولتی 19 گیگ دانلود داری

View attachment 318639
View attachment 318638
احسنت :D دقیقا درسته این آپدیت ها رو هم رو هم بعضاً حجم بیشتری میده برا دانلود تا پاک کنی از صفر :))

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
دوستان یه سوال کموهای گانهارو باز کنیم برای مولتی و وارزون میمونن همیشه برامون یا مثلا وارزون 3 بیاد یا آپدیت جدیدی فصل جدیدی هر چی میمونن یا میپرن کموهای اسکینهای چلنجی که باز کنیم؟

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
617
این armory unlock چه زهرماریه اخه. همه چی رو دارن درست انجام میدن این وسط یه همچین سیستمی ازار دهنده است.
SBMM داره دوباره میره رو اعصاب و...

تقریبا اکثرا فکر میکردیم انتقال سلاح های مدرن ۲ نکته خوبیه ولی اشتباه شد. کلا هر چی مربوط به مدرن ۲ هست جز dmz باید نیست و نابود بشه.
IMG_20231114_132929_648.jpg

اسکین گروت رو نمیدونم تو بتل پس بازش کردید یا نه ولی....نکنید برندارید این سم رو 😁
اینم یه اسیب دیگه از مدرن ۲

پ.ن:روی #GhostSoap تو شبکه های اجتماعی اصلا کلیک نکنید. میوتش کنید. بزاریدش تو بلک لیست.
20231005_005603.jpg

• Like
Reactions: ps34 and VEGETAR

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
این armory unlock چه زهرماریه اخه. همه چی رو دارن درست انجام میدن این وسط یه همچین سیستمی ازار دهنده است.
SBMM داره دوباره میره رو اعصاب و...

تقریبا اکثرا فکر میکردیم انتقال سلاح های مدرن ۲ نکته خوبیه ولی اشتباه شد. کلا هر چی مربوط به مدرن ۲ هست جز dmz باید نیست و نابود بشه.
View attachment 318759

اسکین گروت رو نمیدونم تو بتل پس بازش کردید یا نه ولی....نکنید برندارید این سم رو 😁
اینم یه اسیب دیگه از مدرن ۲

پ.ن:روی #GhostSoap تو شبکه های اجتماعی اصلا کلیک نکنید. میوتش کنید. بزاریدش تو بلک لیست.
View attachment 318760
چه مشکلی داره اسکین گروت؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر