Multi Platform Call OF Duty MWlll

1711474301139.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
photo-2023-11-07-09-22-46.jpg
photo-2023-11-07-09-22-58.jpg

💢 تاریخ پیش دانلود و انتشار عنوان Modern Warfare III مشخص شد.

📆⏰ پیش دانلود در تاریخ ۱۷ آبان ساعت ۹:۳۰ شب

💢 انتشار بازی؛

🕹 کنسول : ۱۸-۱۹ آبان بین ساعت ۱۴:۳۰ تا ۹:۳۰ (با توجه به ریجن)

💻 پی سی : ۱۹ آبان ساعت ۸:۳۰ صبح

امیدوارم این مسخره بازی بستن گیم شیرینگ روی عرضه رسمی بازی نباشه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بازی الان 100 گیگ اپدیت ضروری بیس HQ داد.
نسخه ps5 دیگه پک مولتی و زامبی نخواهد داشت و همین ۱۰۰ گیگ کافیه.
اما نسخه ps4 پک مولتی براشون ۱۹ گیگه که باید دانلود کنن اما زامبیشون پک نداره

View attachment 317995
کاش میشد اپدیت رو با پی سی دانلود کرد و انتقال داد به کنسول با psx
دانلود کردنش با کنسول پدر کنسول رو درمیاره

Avada

کاربر سایت
Nov 9, 2022
173
کاش میشد اپدیت رو با پی سی دانلود کرد و انتقال داد به کنسول با psx
دانلود کردنش با کنسول پدر کنسول رو درمیاره
من که با adsl میزنم قشنگ 20 ساعت میکشه:D
قشنگ تا الان ۱ ترا یا بیشتر کاد دانلود کردیم با اپدیتاش

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا

View attachment 317995
۱۰۰ گیگ ~X( چرا ؟!! یه مولتی زامبی ۱۰۰ گیگه اصن این HQ چیاس توش یعنی وارزون چند گیگه ؟ اونوقت ماهی چقدر اپدیت میاد حالا ؟ واسه وارزون چقدر ؟ مولتی رامبیم اپدیت میگیرن ؟! با این من بای وب پارس افلاین چجوری بریزیم نت شبانه همراه اولم که ۱ ماه به ۱ ماه فقط ۱۰۰ گیگه خسیس چه کنیم حالا چه حجمی داره 🫤

آخرین ویرایش:
  • Cool
Reactions: Destro

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی

View attachment 317995
آپدیت COD HQ برای XBOX با حجم 202GB قابل دانلود هست الان. یعنی 2 برابر نسخه ps5 .
و من الله توفیق

Avada

کاربر سایت
Nov 9, 2022
173
آپدیت COD HQ برای XBOX با حجم 202GB قابل دانلود هست الان. یعنی 2 برابر نسخه ps5
اکتی میگه حالا که مایکرو مارو خریده بزار ملاتشو برای XBOX زیاد کنم دو نون زده براشون :D
واقعا نبود رقیب خیلی اینارو پرو کرده از همه نظر
با 202 گیگ شما لست 2 و ردد 2 و یه بازیم بندازی تنگش بزور 202 گیگ میشه
نه بهینه میکنن نه کانتنت جدید میدن نه نو آوری خاصی دارن ما هم مجبوریم اینو بریم شده مثل فیفا
واقعا حیف BF1 تخریب ساختموناش جنگ هواییش شوتینگش کاشکی BF به خودش بیاد یه حرکتی بزنه کاد هم مجبور شه به خودش بیاد هی ریمستر نکنه مپ هارو یه اسلاید کنسل بزاره روش 70 دلار بده بهمون اونم از وضعیت استوری MW3
THE FINALS همینطوری که شروع کرد پیش بره رقیب کلفتی میتونه بشه خصوصا با توجه به رایگان بودنش

آخرین ویرایش:

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
اکتی میگه حالا که مایکرو مارو خریده بزار ملاتشو برای XBOX زیاد کنم دو نون زده براشون :D
واقعا نبود رقیب خیلی اینارو پرو کرده از همه نظر
با 202 گیگ شما لست 2 و ردد 2 و یه بازیم بندازی تنگش بزور 202 گیگ میشه
نه بهینه میکنن نه کانتنت جدید میدن نه نو آوری خاصی دارن ما هم مجبوریم اینو بریم شده مثل فیفا
واقعا حیف BF1 تخریب ساختموناش جنگ هواییش شوتینگش کاشکی BF به خودش بیاد یه حرکتی بزنه کاد هم مجبور شه به خودش بیاد هی ریمستر نکنه مپ هارو یه اسلاید کنسل بزاره روش 70 دلار بده بهمون اونم از وضعیت استوری MW3
THE FINALS همینطوری که شروع کرد پیش بره رقیب کلفتی میتونه بشه خصوصا با توجه به رایگان بودنش
محتوای غنی غنی داره ساپورت عالی . داستانی زامبی مولتی پر از نقشه اسلحه کاراکتر و .... وارزون .... گرافیک خیلی بالا اینا حجم داره دیگه منطقی باشیم بله اونا نت خیلی خوب دارن 1 ساعتع نیم ساعت دانلود میکنن نامحدود مثه نت ما هندلی نیست که ADSL ماله 50 سال پیش خودم تو دوروز کامل بتونم دانلود کنم اون همراه اول میگه ماهی 100 گیگ فقط اینم نت بیخود پارس آفلاین و بای وب همش قطعو پینگ نابودو سرعتو کم میکنه اخه 7 مگابیت سرعته همینم نمیتونن هندل کنن فیبر نوریم که مگر نسلهای بعدی ببینن تهران که من فیبری ندیدم 4 ساله زنگ میزنم پشتیبانی نمیشه فقط استانهای دیگرو میدن اونم معلوم نی چجوریه ...... مشکلات یکی دو تا نیست که ... بهترین مولتیو داره خداییش سطح گان پلیو ببین فقط کاملا مهندسی فکو میندازه عالیترین بتل رویال داره پا به پای ایپکس تازه واقعیه گیم پلی نرم عالی داستانیم بری با این گان پلی بازم جذابه درسته کمه ولی قابل پوششه با این همه خوبیای کال اف رو موبایلم بهترینه چه استدیو هایی داره همه همکاری میکنن باهم ریون عالی اینفینیتی وارد عالی تری ارک زامبی ساز من تازه میگم چرا دیر اومدم سراغش ولی به موقع بود سطح کیفی بشدت بالایی داره کال آف از همه لحاظ شما بزار کنار فورتنایت خخخخخخخ ~X( :)):)) متنفرم از فورت کارتنی خونه سازی خخخخخ یا پابجی که تو دیواره رقیبش فقط ایپکس لجندزه رو گوشیم فقط کال موبایل تمامممم من که خیلی خوشحالم مدرن 3 رو گرفتم بسیار ارزشمنده کالاف سالها قدمت داره صاحب سبکه و هزاران چیز دیگه ... لطفا هرکی سمت شرق تهرانه زنگ بزنین ۲۰۲۰ ثبت نام کنین فیبر نوری تعدادمون بره بالا زدتر بگیریم سایت شاتلم برین مثکه ثبت نام داره ایرانسلم یه چیزایی دیدم ببینیم اخر میدن به مام فیبر نوری یا نسلهای بعد اگر ببینن ۵ جی هم که خبری نی همین فیبرو بدن تا ۵ جی هعی .......

آخرین ویرایش:

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
دوستان رو ps5 برای بازی کردن فقط بخش کمپین بازی باید کدوم پک ها رو دانلود کنم همون پک یک و دو کمپین کافیه یا باید ‌پک های کمپین مدرن ۲ هم نصب کنم؟

KingHamid_Iran

کاربر سایت
Jan 14, 2023
41
نام
حمید رضا
آپدیت 1.02
دوستان رو ps5 برای بازی کردن فقط بخش کمپین بازی باید کدوم پک ها رو دانلود کنم همون پک یک و دو کمپین کافیه یا باید ‌پک های کمپین مدرن ۲ هم نصب کنم؟

والا الان دیدم ایکس نوشتن که آپدیت داده برای کمپین خدایااااا درسته اینم دوستان ؟؟؟؟!!! ففففففففف چقدر آپدیت دیگه چوووخ رفتیم

Persian Creed

همه تنها میمیرند
کاربر سایت
Jul 21, 2009
811
86 گیگ هفته پیش دانلود کردیم بابت دیتا اولیه
بعدش دو تا کمپین با هم نزدیک ۵۰
امروزم که نزدیک ۱۲۰ گیگ آپدیت HQ و کمپین داده خدا بخیر کنه 🎃😵💫😂

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر