Multi Platform Call OF Duty MWlll

• Thread starter Thread starter ps34
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
IMG_5289.jpeg
IMG_5288.jpeg
Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:
همونطور که میدونید بازی طبق اخبار غیررسمی این ماه به گیم پس اضافه میشه احتمالا همزمان با فصل ۵ که ۱۱-۱۰ روز دیگه میاد.
برای فصل ۵ هم یه collab با wwe داریم و اگه اسکین جان سینا رو اضافه نکنند اصلا راه نداره 😁

یه مورد حاشیه ای بگم.
بتل پس ایپکس برای فصل جدید تغییرات داشته و دیگه از واحد پول بازی نمیشه خریدش و باید از پول واقعی استفاده کرد.
قبلا اینطوری بود که مثل همین CoD، کافی بود که یه بار بتل پس رو میخریدی و با تمام کردنش کل پول بتل پس برمیگشت ولی الان اینطوری نیست و کاربرها مجبورن هر فصل پول بتل پس بدن تازه یه بتل پس پریمیوم دیگه هم اضافه شده.
راستش میترسم این اتفاق برای CoD هم بیوفته. احتمالا بلک اپس ۶ بازی خوبی میشه و اکتیویژن میخواد بدوشه. همین الانش که بتل پس پریمیوم داریم که همون بلک سل هست‌ و ۳۰ دلار باید بابتش پرداخت کرد اگه بخوان بتل پس عادی بازی رو هم ۱۰-۱۵ دلار قیمت بزارن دیگه خیلی بی انصافیه. درسته که میشه نخرید ولی برای بازیهای انلاین این شکلی یه قسمتی از اون چالش ها انجام دادن بتل پس و گرفتن ایتم ها هست.

امروز برای من موقع مچ پیدا کردن این ارور رو میده

Lobby not found” error code 2901

با سه تا نت مخابرات و ایرانسل و رایتل تست کردم هیچ کدوم جواب نداد.

با فیلتر شکن و دی ان اس هم جواب نداد. حدودا یک ماه پیش با همین مخابرات بدون مشکل وارزون میزدم همچی اوکی بود.

سلام.
سعی دارم حساب ایکس باکسم رو به برنامه بتل نت وصل کنم تا نیاز به ساختن حساب جدیدی نباشه و هر دفعه هم اینکار رو انجام میدم. ولی هیچ اتفاقی نمی افته و بتل نت بازم میگه رمز و نام کاربری رو وارد کن. توی بازی مدرن 3 هم که میرم میگه رمز و نام کاربری رو وارد کن. دلیلش چیه؟Screenshot (159).pngScreenshot (160).png

امروز برای من موقع مچ پیدا کردن این ارور رو میده

Lobby not found” error code 2901

با سه تا نت مخابرات و ایرانسل و رایتل تست کردم هیچ کدوم جواب نداد.

با فیلتر شکن و دی ان اس هم جواب نداد. حدودا یک ماه پیش با همین مخابرات بدون مشکل وارزون میزدم همچی اوکی بود.
منم همین مشکل رو دارم اگه کسی راه حلی داره ممنون میشم

سلام.
سعی دارم حساب ایکس باکسم رو به برنامه بتل نت وصل کنم تا نیاز به ساختن حساب جدیدی نباشه و هر دفعه هم اینکار رو انجام میدم. ولی هیچ اتفاقی نمی افته و بتل نت بازم میگه رمز و نام کاربری رو وارد کن. توی بازی مدرن 3 هم که میرم میگه رمز و نام کاربری رو وارد کن. دلیلش چیه؟View attachment 344974View attachment 344975
بازی اکانت سایت اکتیویژن میخواد نه بتل نت، اگر قبلا COD های جدید رو بازی نکردی مجبوری بسازی. اگر قبلا رو بتل نت COD بازی میکردی باید بری تو سایت اکتیویژن با اکانت بتل نت لاگین کنی و اکانت ایکس باکس رو به همون اکانت اکتیویژنی که قبلا باهاش بازی میکردی لینک کنی.

به نظر میرسه اکانت ظرفیتی گیم پس روی پی سی قابل استفاده نیست و این ارور رو میده

شما حتما باید با اکانتی که گیم پس روش فعال هست وارد بازی بشید وگرنه این ارور رو میده و حتما هم باید اکانت کالاف روی همون اکانت لینک شده باشه

• Like
Reactions: hp3in_pro
بازی اکانت سایت اکتیویژن میخواد نه بتل نت، اگر قبلا COD های جدید رو بازی نکردی مجبوری بسازی. اگر قبلا رو بتل نت COD بازی میکردی باید بری تو سایت اکتیویژن با اکانت بتل نت لاگین کنی و اکانت ایکس باکس رو به همون اکانت اکتیویژنی که قبلا باهاش بازی میکردی لینک کنی.

به نظر میرسه اکانت ظرفیتی گیم پس روی پی سی قابل استفاده نیست و این ارور رو میده
سلام. برای ساخت حساب اکتیویژن باید از کدوم سایت اقدام کنم؟ بعدش مشخصات حساب ساخته شده رو فقط توی بازی وارد کنم؟ یا باید توی بتل نت هم واردش کنم؟

سلام. برای ساخت حساب اکتیویژن باید از کدوم سایت اقدام کنم؟ بعدش مشخصات حساب ساخته شده رو فقط توی بازی وارد کنم؟ یا باید توی بتل نت هم واردش کنم؟
فقط داخل بازی. اصلا نیاز به بتل نت نیست.

از اینجا ثبت نام کن

Account Registration - CALL OF DUTY®

• Like
Reactions: DM.JAGUAR
امروز که دانلود بازی تموم رفتم بازی کنم که با ارور مربوط به دانلود آپدیت مواجه شدم. :(
یه چرخی تو نت زدم و دیدم براش راه حل هست، پیشنهاد اول واسه این مشکل ریستارت کردن کنسول بود و اگه جواب نداد پاک کردن کش کنسول که برای من با همون اولی اوکی شد.
یه چند دست مولتی مدرن بازی کردم و انصافاً خیلی بهم حال داد، خیلی زود مچ پیدا می‌کرد و پینگ هم اوکی بود. (۱۱۵-۹۴ که واسه نت ایران عالیه به نظرم)

امروز که دانلود بازی تموم رفتم بازی کنم که با ارور مربوط به دانلود آپدیت مواجه شدم. :(
یه چرخی تو نت زدم و دیدم براش راه حل هست، پیشنهاد اول واسه این مشکل ریستارت کردن کنسول بود و اگه جواب نداد پاک کردن کش کنسول که برای من با همون اولی اوکی شد.
یه چند دست مولتی مدرن بازی کردم و انصافاً خیلی بهم حال داد، خیلی زود مچ پیدا می‌کرد و پینگ هم اوکی بود. (۱۱۵-۹۴ که واسه نت ایران عالیه به نظرم)
اگر چند تا سیم کارت یا نت مختلف داری با اونا امتحان کن، در بهترین شرایط تا ۷۰-۸۰ هم پایین میاد :دی خیلی رویاییه واسه ماهایی که همش تو رنج ۱۲۰-۱۵۰ هستیم :دی

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman
اگر چند تا سیم کارت یا نت مختلف داری با اونا امتحان کن، در بهترین شرایط تا ۷۰-۸۰ هم پایین میاد :دی خیلی رویاییه واسه ماهایی که همش تو رنج ۱۲۰-۱۵۰ هستیم :دی
من واسه وصل شدن به لایو کلا از نت همراه اول استفاده می‌کنم، خیلی وقته نت خونه با هیچ دی ان اسی وصل نمی‌شه.
در مورد پینگ هم حقیقتا که فر خوردم دیدم داره روون اجرا میشه، همش می ترسیدم اینم مثل مورتال کمبت به سرورهاش وصل نشه و الکی الکی ۱۵۰ گیگ دانلود کرده باشم.

• Like
Reactions: Big Band
من واسه وصل شدن به لایو کلا از نت همراه اول استفاده می‌کنم، خیلی وقته نت خونه با هیچ دی ان اسی وصل نمی‌شه.
در مورد پینگ هم حقیقتا که فر خوردم دیدم داره روون اجرا میشه، همش می ترسیدم اینم مثل مورتال کمبت به سرورهاش وصل نشه و الکی الکی ۱۵۰ گیگ دانلود کرده باشم.
راستش همچین بی نقص هم نیست، ارور Diver زیاد هست که راه حلش ریست کردن مودم یا عوض کردن DNS ه ولی وقتی از لودینگ اول رد بشی همه چی عالی و روونه.

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or