Multi Platform Call OF Duty MWlll

• Thread starter Thread starter ps34
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
1716314915021.jpeg

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:
سلام روی pc کسی روی گیم پس بازی رو دانلود کرده؟ سرعت دانلود از اپ اکس باکس چطوره!؟

سلام من دانلود و بازی کردم سرعت دانلود اولش کند بود بعد خیلی زیاد شد یکم باید صبور باشی درست میشه توی یه شب کلش دانلود شد و پینگ توی بازیم بین 50 تا 60 هست

• Like
Reactions: aliiiiiii
اکانت گیم پس التیمت گرفتم برای pc وارد اپ اکس باکس میشم گزینه install نیست برای کالاف
ولی برای گرز ۵ و بقیه بازی های گیم پس اوکیه دلیلش چیه؟
کنارش زدهpurchase option not availbale

من MW3 مولتی رو پاکیدم شد 67 گیگ...

الان تو این فایلای BO6 هم هست؟ اگر نباشه که چارتا فحش بدم به اکتی... حداقل دیگه سر اون مارو سرویس نکنه.
فکر کنم باید فحش ها رو اماده کنیم
1000072519.jpg

از ۲۸ اگوست میشه بتا رو دانلود کرد. برای بعضی ها هم اتوماتیک مولتی و وارزون پاک شده و دوباره باید نصب کنند.

این دیگه چه مسخره بازیه درآوردن برای چی مولتی بازی رو پاک کردن !!!
گفتن برای بهبود حجم بازی در پلتفرم های مختلف، فایلای وارزون رو از بازی اصلی جدا کردن

که بدتر ر@#ن توش...

واقعا حس دانلود 70 گیگ رو ندارم! بجا اون بشینم شبیه ساز بُز بازی کنم بهتره

گفتن برای بهبود حجم بازی در پلتفرم های مختلف، فایلای وارزون رو از بازی اصلی جدا کردن

که بدتر ر@#ن توش...

واقعا حس دانلود 70 گیگ رو ندارم! بجا اون بشینم شبیه ساز بُز بازی کنم بهتره
الان یادشون افتاده ؟؟!!
دو ماه دیگه نسخه بعدی میاد دیگه کسی به این نگاهم نمیکنه حالا تازه یادشون افتاده حجم بازی رو کم کنن !!!

اینکه cod ها را mix به هم کردن و برای بازی کردن گیمی که خریدیم مجبوری یک گیم دیگه که نداری را اجباراً فایلش را دانلود کنید خیلی زور داره 🙄 تازه این که ظاهراً فقط آپدیت نیم فصله اینقدر حجیم :D

• Like
Reactions: DM.JAGUAR
این تکسچر استریمینگ زهرماری که قرار بود به زور اضافه کنن چطوریه؟ بدبخت شدیم یا نه هنوز میشه بازی کرد؟
هنوز اپدیت بازی برام تموم نشده ولی:
1000072549.jpg
این تکسچر استریمینگ رو قبلا میتونستیم خاموش کنیم ولی تو اپدیت زهرماری جدید دیگه امکانش نیست. واقعا اکتیویژن تو بدترین موقع بدجور مرضش میگیره.

مپ جدید وارزون، معرفی کامل تو ایونت کاد نکست
1000072550.jpg

هنوز اپدیت بازی برام تموم نشده ولی:
View attachment 347304
این تکسچر استریمینگ رو قبلا میتونستیم خاموش کنیم ولی تو اپدیت زهرماری جدید دیگه امکانش نیست. واقعا اکتیویژن تو بدترین موقع بدجور مرضش میگیره.

مپ جدید وارزون، معرفی کامل تو ایونت کاد نکست
View attachment 347305
بله میدونستم این اتفاق افتاده، منظورم این بود که اگر کسی با نت ایران بازی کرده از تجربه شخصیش بگه

• Like
Reactions: prop

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or