Multi Platform Call OF Duty MWlll

1711474301139.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
رفقا سلام ، من دیسک بازی (ریجن۲( رو واسه ps5 گرفتم ، آپدیتای کوفتیشم کلا دانلود کردم ، الان روی اکانت خودم که ریجن ۱ عه توی منو بازی قسمت campaign اینستال فایلهاش ۵۰٪ رفته و همونجا مونده !
ولی رو اکانت ریجن ۲ م نصب شده و campaign ش اوکیه

مشکل چیههههه ؟؟؟
واقعا خسته‌م کرده
من همین مشکل توی مدرن وارفر ۱ داشتم رجین بازیت با رجین اکانتت باید یکی باشه تا بتونی بازی کنی

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
کلاس اسنایپر یه تنه گند زده به مولتی بازی ، راحت میتونم بگم نصف پلیرهای بازی اسنایپرن ، من نمیدونم این سازنده های کال اف چه اصراری دارن این وان شات رو بزارن تو بازی وقتی اینجوری میر.ی.نه به بالانس بازی !!!
حالا اسنایپ به کنار چرا این گند respawnرا درست نمیکنن که پشت سرت یک دفعه دشمن ظاهر میشه یا بین دشمن میندازه :-w واقعا اسم DLC هم زیاده برا این MW3 :))

• Like
Reactions: RaminZero21

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
حالا اسنایپ به کنار چرا این گند respawnرا درست نمیکنن که پشت سرت یک دفعه دشمن ظاهر میشه یا بین دشمن میندازه :-w واقعا اسم DLC هم زیاده برا این MW3 :))
صادقانه بگم فقط دلی بازی رو خریدم به خاطر تجربه خوبی که از mw و mw2 داشتم ، اما در کل از چیزی که فکر میکردم خیلی بدتره ، ذهنیتم این بود که شاید بزرگترین عیبش صرفا بدون هیچ تغییری بودنش باشه ، همون mw2 با چهارتا تغییر خیلی کوچک ظاهری ، ولی اینجوری نیست مولتی بازی پسرفت کرده عیب و ایراد هم زیاد داره و شدیدا آن بالانس 🙁

• Like
Reactions: live is life

paybrig23

کاربر سایت
Jul 1, 2009
179
دوستان از کجا باید کلنی چیزی پیدا کنیم و اینکه چطوری جوین کلن بشیم
کلن میخوای چیکار ؟؟ همه ماموریتای‌بازی‌رو‌میتونی سولو کیو کنی‌بعد‌دوست‌پیدا‌کردی‌با‌اونا بازی کن ..البته ۹۰ًدرصد تو‌روم‌عربا‌ میوفتی که معمولا‌‌ زبان انگلیسیشون‌ضعیفه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بدترین اپدیتی هست که دادن بیرون
داخل لابی که اصلا نمیشه روی تب لود اوت رفت
داخل بازی هم لود اوت رو نمیشه برداشت و بازی هم حدود 30 ثانیه ای هنگ میکنه

آخرین ویرایش:

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
198
داخل بازی هم وقتی لود اوت رو نمیشه برداشت و بازی هم حدود 30 ثانیه ای هنگ میکنه
هیچ کدوم از این مشکلات که گفتی برا من نیست.احتمالا ایراد از اینترنتت هست

Milad.Samavati

کاربر سایت
Jul 23, 2023
198
حتما استریمرهای معروف امریکایی هم مشکل نت دارن!
همون طور که نوشتم گفتم "من" مشکلی ندارم
نمی دونم شما هم مثل اون استریمر ها تو آمریکا هستید یا نه ولی من تو ایرانم و الان اون مشکلاتی رو که گفتی تست کردم و برا "من" وجود نداشت👇
و معمولا تو اینجا این مشکلات بخاطر نته

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
563
نام
S O |-| E I L
داخل بازی هم لود اوت رو نمیشه برداشت و بازی هم حدود 30 ثانیه ای هنگ میکنه
شما رو پی سی بازی می کنی؟ اکثرا مشکلات میگن واسه پلتفرم پی سی بیشتره و گویا بتل نت هم بزودی قراره بره تعمیرات

من خودم نصفش رو آپدیت کردم باقیش موند امشب بزنم... دی ان اس الکترو/شکن قاعدتا باید جواب بده، اگر دیدی با نت ثابت رد نکرد با ایرانسل هم یه تست بزن

مشکل پلی لیست رو البته گفتن حل کردن، اما هنوز بعضی کاربرا مشکل دارن تو بازی و سراسری هم هست

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
شما رو پی سی بازی می کنی؟ اکثرا مشکلات میگن واسه پلتفرم پی سی بیشتره و گویا بتل نت هم بزودی قراره بره تعمیرات

من خودم نصفش رو آپدیت کردم باقیش موند امشب بزنم... دی ان اس الکترو/شکن قاعدتا باید جواب بده، اگر دیدی با نت ثابت رد نکرد با ایرانسل هم یه تست بزن
روی ps5
مشکل اپدیت حل شد با شکن
اون باگ هم برای من دیشب توی 2 ساعتی که بازی کردم بود ولی برای دو تا دوستم که با پی سی بودن وجود نداشت
ولی برای خیلیا پیش اومده
داخل توییتر پر هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر