Multi Platform Call OF Duty MWlll

1711474301139.png

Developer: Sledgehammer (multiplayer) & Infinity Ward (only story) & Treyrach (Zombies)
Publisher: Activision
Genre: First Person Shooter
Release Date: November 10, 2023
Platforms: Xbox Series X/S , Xbox One , Playstation 5 , Playstation 4, Microsoft Windows

آخرین ویرایش:

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
581
IMG_20240205_170141_139.jpg
هر چی من از این مراحل اوپن کامبت بدم میاد اینا ول کن نیستند تازه اومدن بزرگترش کردن. کلی به این بازی امید داشتیم.
بعدم میگن یه جورایی شبیه Far Cry که اتفاقا از FC هم بدم میاد.
من واقعا نمیدونم وقتی یه فرمولی داشتید که بی رقیب بودید، برای چی همونو نمیتونید ارتقا بدید. CoD کمپین یعنی یه بازی تمام سینمایی. اوپن کامبت و اوپن ورلد و اینا چه زهرماری هست اخه.
EXCLUSIVE - Call of Duty to Embrace Open World Campaigns in Black Ops Gulf War and Beyond - Insider Gaming

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
View attachment 327188
هر چی من از این مراحل اوپن کامبت بدم میاد اینا ول کن نیستند تازه اومدن بزرگترش کردن. کلی به این بازی امید داشتیم.
بعدم میگن یه جورایی شبیه Far Cry که اتفاقا از FC هم بدم میاد.
من واقعا نمیدونم وقتی یه فرمولی داشتید که بی رقیب بودید، برای چی همونو نمیتونید ارتقا بدید. CoD کمپین یعنی یه بازی تمام سینمایی. اوپن کامبت و اوپن ورلد و اینا چه زهرماری هست اخه.
EXCLUSIVE - Call of Duty to Embrace Open World Campaigns in Black Ops Gulf War and Beyond - Insider Gaming
فکر کنم این هم مثل اسسینز کرید به زودی قراره فقط یه اسم قدیمی ازش بمونه !

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
581
فکر کنم این هم مثل اسسینز کرید به زودی قراره فقط یه اسم قدیمی ازش بمونه !
یعنی از ۲۰۲۲ همگی امیدمون به بلک اپس امسال هست. من خیلی بعید میدونم این مراحل جذاب از آب دربیاد. اگه کار خوبی دربیاد که دمشون گرم چالش خیلی سختی هست ولی اخه چه کاریه.

بعدا تو تاپیک سایبرپانک فرصت کنم بیشتر میگم ولی بزارید اینجا اشاره کنم، فانتوم لیبرتی تونسته تو همون محیط باز dogtown مراحل "خطی" خیلی خوبی رو پیاده کنه.
همون ۱ ساعت و خورده ای اول فانتوم لیبرتی شدیدا منو یاد سری بلک اپس و مدرن وارفر کلاسیک انداخت. دقیقا همونطوری، یه کم مخفی کاری، تعقیب و گریز، درگیری نفس گیر و سینمایی و رسیدن به نقطه پایان.
حتی مدل ماموریت و داستان فانتوم لیبرتی با بلک اپس خیلی جور هست و اگه یه استودیویی قرار باشه که رو دست CoD تو بخش کمپین بزنه همین CDPR هست(با چیزی که ازشون تو فانتوم لیبرتی دیدم)

فصل دوم هم واقعا از لحاظ محتوا خوبه، ایونت های منظم خوبی داریم، جایزه های خوبی هم داره. فقط خنده دار این بود که فصل دوم تم زامبی داره ولی بدون محتوای زامبی اومد 😁 حالا تو نیم فصل محتوای داستانی زامبی هم اضافه میشه.

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
یعنی از ۲۰۲۲ همگی امیدمون به بلک اپس امسال هست. من خیلی بعید میدونم این مراحل جذاب از آب دربیاد. اگه کار خوبی دربیاد که دمشون گرم چالش خیلی سختی هست ولی اخه چه کاریه.

بعدا تو تاپیک سایبرپانک فرصت کنم بیشتر میگم ولی بزارید اینجا اشاره کنم، فانتوم لیبرتی تونسته تو همون محیط باز dogtown مراحل "خطی" خیلی خوبی رو پیاده کنه.
همون ۱ ساعت و خورده ای اول فانتوم لیبرتی شدیدا منو یاد سری بلک اپس و مدرن وارفر کلاسیک انداخت. دقیقا همونطوری، یه کم مخفی کاری، تعقیب و گریز، درگیری نفس گیر و سینمایی و رسیدن به نقطه پایان.
حتی مدل ماموریت و داستان فانتوم لیبرتی با بلک اپس خیلی جور هست و اگه یه استودیویی قرار باشه که رو دست CoD تو بخش کمپین بزنه همین CDPR هست(با چیزی که ازشون تو فانتوم لیبرتی دیدم)

فصل دوم هم واقعا از لحاظ محتوا خوبه، ایونت های منظم خوبی داریم، جایزه های خوبی هم داره. فقط خنده دار این بود که فصل دوم تم زامبی داره ولی بدون محتوای زامبی اومد 😁 حالا تو نیم فصل محتوای داستانی زامبی هم اضافه میشه.
معلومه که جذاب درنمیاد ، روح این بازی تو مراحل تماما خطی و سینماتیکش هست ، هر وقت origins , odyssey , valhalla تونستن کاری که brotherhood کرد انجام بدن کالاف هم با تغییر مسیر میتونه

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
بازی رو دیلیت کردم مولتی افتضاح استوری هم که اصلا شروع نکردم ،میخوام چند تا بازی داستانی درست حسابی بگیرم بازی کنم حداقل اعصاب خوردی نداره

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
581
دوستان یه سوالی من داشتم بنظرتون ارزش داره بلک سل خریداری کنم یا نه؟
اگه اهل اسکین و این چیزها هستی اره. چون واقعا اسکین های باحالی داره و بیشتر به سلیقه خودت برمیگرده.

IMG_20240223_190700_208.jpg
واقعا این کراس پلی بلای جون بازی شده. یه کراس پلی زهرماری اخه چی هست که نمیتونیم خاموشش کنیم. یه زمانی که csgo بازی میکردم چیت دیگه شده بود جز dlc بازی و تو اینترنت چیت های کانتر راحت تر از چیت برای gta گیر میومد. الانم CoD یه همچین مشکلی داره و درسته که چیت تو بازیهای مولتی وجود داره ولی همینکه من با پلیر پی سی بازی نکنم احتمال چیت به حداقل رسیده. تعداد پلیرها هم اونقدر بالاست که نباید با خاموش کردن کراس پلی اتفاقی بیوفته.

سرورها ترکیدن
1000052200.jpg

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
تو مود وارزون تا دلت بخواد بچه های ایرانی :D هستن ولی از اونور تو مولتی من خیلی کم دیدم حالا تیم خودی یا مقابل ایرانی باشن

• Like
Reactions: ps34

prop

کاربر سایت
Jan 10, 2021
581
یکی از قابلیت های خوب وارزون موبایل Cross progression هست. اینکه با سینک کردن اکانت، میشه لول اپ کردن سلاح ها و بتل پس رو با گوشی انجام داد و این خیلی خوبه.

• Like
Reactions: ps34

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,484
نام
Nightwing
بعد تجربه مولتی mw2 به مدت ۳۵۰ ساعت تصمیم گرفتم سری کالاف و ماچ کنم بزارم کنار ٬ تو بی بازی ای فان بود و اعتیاد آور ولی متاسفانه دیگه چیز جدیدی برای عرضه نداره و شده یجورایی مثل فوتبال EA

гадюка

کاربر سایت
Jul 21, 2008
3,979
نام
رضا
بعد تجربه مولتی mw2 به مدت ۳۵۰ ساعت تصمیم گرفتم سری کالاف و ماچ کنم بزارم کنار ٬ تو بی بازی ای فان بود و اعتیاد آور ولی متاسفانه دیگه چیز جدیدی برای عرضه نداره و شده یجورایی مثل فوتبال EA
هرکسی خوب نظر و سلیقه ای داره ولی خود من بشخصه ۱۰۰۰ ساعت هم بازی کنم خسته نمیشم جوری شده که اگر روی ۲-۳ ساعت بازی نکنم نیکوتین خونم میاد پایین :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر