Call Of Duty: MW2 | XBL

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
سلام.میگم شما دستگا هتون کپی خور هست؟دیسکی که استفاده میکنی stealth کامل هست؟
من دیسکم رو رفیقم برام OK میکنه-هم فول استیلث گفتم باشه -هم SSv2 -هم درایوی که دیسک باهاش ایمیج گرفته شده از روی اورجینال مال 360 باشه هم ورژن ixtreme اون درایو 1.6-0800باشه!

-الان فیفا 10 و GeOw2 من این حالت رو دارند-MW2 زد برام درایوش OK نبود-گفتم یک ایمیج دیگه برام OK کنه رایت کنه!

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
آقا اين هكر ها چي كار كه نميكنن!! حالا شما تا حالا ديديد يا جديد هست يا اصلا هست يه همچين چيزي باپيك درست حسابي گير نيووردم ! اينجا بهترين جا بود.
Check out a couple of OpticVS3’s videos on YouTube and see how much damage a person can cause with these hacks. While the problem is only on the Xb0x 360 version, it doesn’t seem like it’ll take much longer to hit PS3 seeing as how all three versions share the same architecture. Here are some of the hacks that people have pulled off online so far:
God Mode (invincibility)
Wall Hack (see players through geography)
Jump Height (higher jumps)
Gold Desert Eagle (CoD4’s Gold Desert Eagle)
No Recoil
Unlimited Ammo
Instant AC-130 (players spawn with an AC-130 killstreak)
Every Perk (have all perks in use at once)
Opposition has NO Perks
Opposition cannot jump
As you can see, it’s not exactly tame. Seeing how long it took Infinity Ward to patch up something like the care package glitch, it makes me wonder how long these hacks will be around before either the ban hammer drops or the game is patched up.
:confused:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
اینا واسه ما که نسخه قبل رو زیاد بازی کردیم تازگی نداره تو MW1 که 3 ماه مونده بود به اومدن MW2 اکثر روم ها یکی بود که ضد ضربه بود و GOD MODE گلیچ زده بود.(که راهش این بود که سیوهای بازی رو باید دست کاری میکردی و بعد هر گلیچی که دلت می خواست می تونستی بزنی)ولی یک ماه طول نکشید یه آپدیت دادن و برطرف شد این گلیچ ها معمولا بعد یه مدتی توسط infinity ward شناسایی میشن و بعد نابود میشن.
گلیچ جدیدی که تو این ورژن دیدم 10 پرستیج تو یک روز هست .دستگاه رو هک میکنن و بعد یک هفته هم دستگاه یارو بن میشه و اگه خیلی بد شانس باشه تگش هم بن میشه.

کلا سمت گلیچ اینا نرید خطرناکه!!!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستانی که میان اونجا واسه خودشون بازی میکنن :D

جالبه ها می بینی مثلا 10 نفر آنلاین دارم تو لیستم بعد هر کودوم دارن واسه خودشون بازی می کنن بابا جمع شین دیگه. اینوایت هم میدیم نمیان بعضی ها. (جدا از رامین و حسین و مجید (انگلستان) و ....)

دیشب با حسین و بابا بهمن و سامان و من بودیم (چند نفر رفتن) قرار شد هر شب ساعت 1 جمع بشیم بترکونیم.... هر کس خواست بیاد.

دیشب از ساعت 10 بازی کردیم تا 5:30 صبح (من این ساعت رفتم حسین اینا موندن) بدجور هم کف کردیم با پینگ زرد و قرمز دهن این اجنبی ها صاف شد. (البته HQ )

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستانی که میان اونجا واسه خودشون بازی میکنن :D

جالبه ها می بینی مثلا 10 نفر آنلاین دارم تو لیستم بعد هر کودوم دارن واسه خودشون بازی می کنن بابا جمع شین دیگه. اینوایت هم میدیم نمیان بعضی ها. (جدا از رامین و حسین و مجید (انگلستان) و ....)

دیشب با حسین و بابا بهمن و سامان و من بودیم (چند نفر رفتن) قرار شد هر شب ساعت 1 جمع بشیم بترکونیم.... هر کس خواست بیاد.

دیشب از ساعت 10 بازی کردیم تا 5:30 صبح (من این ساعت رفتم حسین اینا موندن) بدجور هم کف کردیم با پینگ زرد و قرمز دهن این اجنبی ها صاف شد. (البته HQ )
ما که در حد صفریم- خدایش میترسیم بیام فحش خورمون کنی فردین:biggrin1:
-
دیسک رو OK میکنم!منم میام!:love:;):biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر