Call Of Duty: MW2 | XBL

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستانی که بازی میکنن بازیشون iXtreme v1.6 0800 هست یا نه؟چرا کسی حاصر نیست جواب بده.یعنی اینقدر سخته؟;)

یا هست یا نیست. شما چیکار داری اخه؟ باشه که خوب هست. نباشه هم که خوب ریسک کرده و احتمال بنش بالا میره. در ضمن 90% کسانی که اینجا از روز اول اعلام به بازی کرده بودن نسخه اورجینال بازی رو دارند.

اینقدر هم سر iXtreme v1.6 0800 گیر ندین. چون جزئی ترین مسئله برای اطمینان از یک دیسک همینه.مسائل دیگر خیلی مهمتر از این موردی هست که هی دارین تکرار میکنید.

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
یعنی iXtreme v1.6 0800 بودن بازی هیچ ارزشی نداره؟پس چرا در تایپیک نکات امنیتی برای لایو به این مورد اهمیت زیاد داده.بازی من فقط همین مشکل رو داره

tatupsp

کاربر سایت
Feb 4, 2007
205
بالاخره 3 , 4 دست با اجنبی ها بازی کردم...

ping time ها بد شد LAG پیدا کرد اومدم بیرون...

بابا برو بکس بیان با هم بازی کنیم که مشکل LAG نداشته باشیم

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چند نفر از دوستان توی این تاپیک رو اد میکنی و بهشون ملحق میشی و بازی میکنی.
می شه یه راهنمایی بکنید؟وقتی آی دی را اد کردم چه جوری با اون بازی کنم؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
یعنی iXtreme v1.6 0800 بودن بازی هیچ ارزشی نداره؟پس چرا در تایپیک نکات امنیتی برای لایو به این مورد اهمیت زیاد داده.بازی من فقط همین مشکل رو داره
تو پست بالای من جایی میبینید نوشتم ارزش نداره؟؟ گفتم جزئی ترین مسئله هست. شما الان که نسخه تون مشکل داره. ازش ایمیج بگیرید. برید به آدرس زیر:

http://www.abgx360.net/verified.php

با مقایسه اعداد SS v2 و DMI و ... مربوط به نسخه ای که دارید رو دانلود کنید و توی ایمیج تزریق کنید. بعد از اینکار دیگه هیچ اهمیتی نداره دیسکتون با چی ایمیج گرفته شده. اونی که گفتن iXtreme v1.6 0800 باشه یعنی اینکه اگه از اول با این ازش ایمیج میگیرفتن هکر ها دیگه این کار ها لازم نبود. (بهتره بهتر متوجه مسائل باشید)

دیگه هم لطفا ادامه ندیداینجا چون تاپیک استلث پچ نیست.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
می شه یه راهنمایی بکنید؟وقتی آی دی را اد کردم چه جوری با اون بازی کنم؟
اگه مدرن بازی میکنه انتخابش کن بعد بزن join session in progress

leech2

کاربر سایت
Jan 1, 2009
1
یکی کمک کنه من توی Find Match که میرم یکی از اونا را انتخاب می کنم شروع میکنه به درصد پر کردن اما هیچ کسی نمیاد فقط یه بار شد ولی دیگه نه یکی کمک کنه خیلی زد حاله نمیتونم بازی کنم join نمیشه

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
یکی کمک کنه من توی Find Match که میرم یکی از اونا را انتخاب می کنم شروع میکنه به درصد پر کردن اما هیچ کسی نمیاد فقط یه بار شد ولی دیگه نه یکی کمک کنه خیلی زد حاله نمیتونم بازی کنم join نمیشه

ماله من هم همینجوره.دیروز فقط راحت پیدا کرد ولی بعدش دیگه نه.چرا؟حتی یکی از بچه ها هم که منون دعوت میکرد یا من اونو دعوت میکردم میگفت نمیتونی وصل بشی به هاست

shahnam

کاربر سایت
Mar 3, 2009
322
ماله من هم همینجوره.دیروز فقط راحت پیدا کرد ولی بعدش دیگه نه.چرا؟حتی یکی از بچه ها هم که منون دعوت میکرد یا من اونو دعوت میکردم میگفت نمیتونی وصل بشی به هاست
شما باید صبر کنید تا سرچ کنه و توی لابی که به افرادش به حداکثر نرسیدن شما رو جا بده. که این می تونه بار اول برای شما شانسی باشه که زود تو لابی قرار گرفتید.......صبر کنید صبر!
گاهی اوقات هم البته کم! ولی از سرور بازی دی سی میشه که فکر کنم به خاطر سرعت کم ما ها باشه.در کل اگه یه ریکانکت بکنید درست میشه..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر