Call Of Duty: MW2 | XBL

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان من رسما پیر شدم این قدر اینو بازی کردم!شما چطور؟الان یه هفته است بازی نکردم!
کی این بتلفیلد میاد اخه!

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوستان من رسما پیر شدم این قدر اینو بازی کردم!شما چطور؟الان یه هفته است بازی نکردم!
کی این بتلفیلد میاد اخه!

دقیقا من هم الان 2 هفته بیشتره بازی نکردم. خیلی رو اعصابه.

رامین ببین ما 2 سال MW 1 بازی کردیم عین 2سالش خسته نشودیم

خداییی.... اصلا اون یه چیز دیگه بود دیگه تکرار نمیشه. البته اینBF بیاد فکر کنم تجربه بالاتر از اون هم باشه :D

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دوستان مپ های بازی چطوره من 1 ساله کلا COD انلان نزده بودم:D الان بعد از 1 سال به میادین برگشتم!چند وقته حرفه ای میشیم باز؟:blushing::biggrin1:(الان پایم دقیقا صفره:D)

MR.CR

کاربر سایت
Mar 20, 2009
382
نام
وحید
سلام دوستان من میخواستم ببنیم تو ایکس باکس لایو وقتی (مثلا)میزنی یه گیم (مثلا)تیم دث مچ یا سرچ اند دیستروی یا ... خلاصه چقدر طول میکشه پیدا کنه
اخه تو پی اس ان با سرعت 512حدود 2تا3دقیق طول میکشه پیدا کنه:(

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
با عرض سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم در رابطه با اینکه من اگر مثلا mw2 را قبل از تاریخ release بازی، که بر روی net میاد گرفته باشم و بازی کرده باشم و save های بازی داخل هارد باشه ، وقتی می خوام live بازی کنم، با وجود اینکه دیسک هم full stealth باشه، من بن می شم یا خیر؟ مثلا چون mc میفهمه که من save هام تاریخش قبل از ریلیز بازی هست، من را بن میکنه ؟
ببخشید اگه جای این سوال اینجا نبود !

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
با عرض سلام خدمت دوستان
یه سوال داشتم در رابطه با اینکه من اگر مثلا mw2 را قبل از تاریخ release بازی، که بر روی net میاد گرفته باشم و بازی کرده باشم و save های بازی داخل هارد باشه ، وقتی می خوام live بازی کنم، با وجود اینکه دیسک هم full stealth باشه، من بن می شم یا خیر؟ مثلا چون mc میفهمه که من save هام تاریخش قبل از ریلیز بازی هست، من را بن میکنه ؟
ببخشید اگه جای این سوال اینجا نبود !
ربطی نداره!گذشته رو ولش کن!دیسکی که بازی میکنی باید علاوه بر فول ستیلت بودن-درایوی که باهاش ایمیج بازی رو گرفتن درایو 360 باشه! و اینکه ixtreme اون دراوی که ایمیج رو باهاش گرفتن !.1.6 روش نصب باشه-!با برنامهی abgx چک کن(موقع چک به نت وصل باش و تنظیمات رو از سر بگر option روی high ّیزار!

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
دوستان مپ های بازی چطوره من 1 ساله کلا COD انلان نزده بودم:D الان بعد از 1 سال به میادین برگشتم!چند وقته حرفه ای میشیم باز؟:blushing::biggrin1:(الان پایم دقیقا صفره:D)
مپهاش خوبه ولی توی بعضی از مپهاش خیلی خف میکنن!:biggrin1:
البته واسه من عادی شده... .
Add کن با بر و بچ بازی کنیم!:biggrin1:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
2تا دیسک گرفتم- مورده- شنبه 1 شنبه یکاریش میکنیم!اول یک دست بازی رو رو وترن برم- عصبی بشم بعد برای لایو میام
-حالا میایم با هم بازی میکنیم 2 دست میبازیم یاد میگیریم:D

-دیشب بعد از یکسال -رفتیم Hord زدیم جای همتون خالی- 20 تا لول رفتیم بعدش -ر....یم اومدیم بیرون:D
ولی توی 3 تا لول یک تنه خار و مادر هرچی LOCOST بود رو رسما خس و خاشاک کردم:D
-همه بهم add دادن:D (خدایش عالی بود -کلی لذت بردم)

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
2تا دیسک گرفتم- مورده- شنبه 1 شنبه یکاریش میکنیم!اول یک دست بازی رو رو وترن برم- عصبی بشم بعد برای لایو میام
-حالا میایم با هم بازی میکنیم 2 دست میبازیم یاد میگیریم:D

-دیشب بعد از یکسال -رفتیم Hord زدیم جای همتون خالی- 20 تا لول رفتیم بعدش -ر....یم اومدیم بیرون:D
ولی توی 3 تا لول یک تنه خار و مادر هرچی LOCOST بود رو رسما خس و خاشاک کردم:D
-همه بهم add دادن:D (خدایش عالی بود -کلی لذت بردم)

سلام.میگم شما دستگا هتون کپی خور هست؟دیسکی که استفاده میکنی stealth کامل هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر