Call Of Duty: MW2 | XBL

hamham hami

کاربر سایت
May 5, 2009
7
خداییش از وقتی که بن شدم و رفتم یه کنسول دیگه خریدم یه دست درست حسابی کال نزدم یه برنامه بریزین بزنیم چون اکثر دوستای منم بن شدن خیلی تنها شدم با این اجنبی ها هم بازی حال نمیده
:laughing:

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
با سلام به همه دوستان
راسیتش منم با نظر مازیار و نیکنام موافقم. اصلا MW2 نتونست انتظارتمو برآورده کنه و بنظرم واقعا mw1 یک چیز دیگه بود.
1-MAP ها متاسفانه طوری طراحی شده که مثل COD:WAW میشه همون اول با Noob tube و سایر Launcher ها تیم مقابل رو بفرستی هوا دقیقا بعضی از بچه ها نصف Kill هاشونو همینطوری میگیرند.
2- واقعا اوج هنر خف بازی و Camper رو میشه تو این بازی دید ! یعنی سیستم بازی همه رو به camp روی آورده ( همه ماشاءالله روی Aria Ghahremani رو سفید کردند:biggrin1:) و واقعا کسایی که میخوان راش بکنند همیشه مورد لطف camper ها قرار میگیرند.
3-Sniper اون ابهت و کارایی شو بنظرم دیگه نداره
واقعا تک تک Map های شماره یک واسه خودش شاهکاری بود و از هر لحاظ کامل بود.

King Mahdi

کاربر سایت
Dec 7, 2007
504
نام
M3hdi
با سلام به همه دوستان
راسیتش منم با نظر مازیار و نیکنام موافقم. اصلا MW2 نتونست انتظارتمو برآورده کنه و بنظرم واقعا mw1 یک چیز دیگه بود.
1-MAP ها متاسفانه طوری طراحی شده که مثل COD:WAW میشه همون اول با Noob tube و سایر Launcher ها تیم مقابل رو بفرستی هوا دقیقا بعضی از بچه ها نصف Kill هاشونو همینطوری میگیرند.
2- واقعا اوج هنر خف بازی و Camper رو میشه تو این بازی دید ! یعنی سیستم بازی همه رو به camp روی آورده ( همه ماشاءالله روی Aria Ghahremani رو سفید کردند:biggrin1:) و واقعا کسایی که میخوان راش بکنند همیشه مورد لطف camper ها قرار میگیرند.
سلام یره :biggrin1:
منم باهات موافقم اصلا شماره یک این بازی یک چیزدیگه بود من که 1 سال و نیم بازی کردمش ولی بازم دوست دارم بازی کنم.
mw2 فقط گرافیکش بهتر شده و یک سری تفنگ و پرک بهش اضافه شده ولی از لحاظ مپ ها و اسلحه های سری قبلش اصلا قابل مقایسه نیست.

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
سلام یره :biggrin1:
منم باهات موافقم اصلا شماره یک این بازی یک چیزدیگه بود من که 1 سال و نیم بازی کردمش ولی بازم دوست دارم بازی کنم.
mw2 فقط گرافیکش بهتر شده و یک سری تفنگ و پرک بهش اضافه شده ولی از لحاظ مپ ها و اسلحه های سری قبلش اصلا قابل مقایسه نیست.
قابل مقایسه نیست چون زیاد بازی کردیم.
ببینید من کی گفتم بعد ازمدتی این هم عادی میشه.
سعید توی COD4 که خیلی ها این جوری 10 پرستیج شدن!
در کل الان وقت قضاوت نیست.باید یک سالی بگذره بعد مقایسه بشه.

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
منم با رامین هم نظرم. وقتی یک بازی رو دو سال بازی کنی به ایرادات و ... مپ عادت می کنید. این هم بعد از 1 سال میشه همون بازی ولی این فرق رو داره که اسلحه ها به نظر من از 1 پیشرفت داشته اند. ولی من یکی دوتا از مپ های 1 رو هنوز به این مپ ها ترجیع میدم.

Saeed.x360

کاربر سایت
Oct 14, 2006
984
نام
سعيد
قابل مقایسه نیست چون زیاد بازی کردیم.
ببینید من کی گفتم بعد ازمدتی این هم عادی میشه.

سعید توی COD4 که خیلی ها این جوری 10 پرستیج شدن!
در کل الان وقت قضاوت نیست.باید یک سالی بگذره بعد مقایسه بشه.

این ایراد تو شماره یک فقط تو 1 یا 2 تا مپ بود نه تو اکثر MAP ها ! ما MW1 رو نزدیک به 2 سال بازی کردیم و بنظرم ایراداتش نسبت به MW2 که در همین مدت کوتاه این ایرادات رو ازش درآوردیم کمتره اصلا ربطه به مدت زمان بازی نداره ! MW2 بنظرم یک بازی Noob پسند هست تا MW1 که واقعا یک بازی Hardcore پسند بود.

Dragon

کاربر سایت
Jan 5, 2006
1,749
نام
آریا
با سلام به همه دوستان

خب خدا رو شکر که دیگه فعلا من نیستم که بگید فلانی کمپ میکنه ...خف میکنه.....فلانه بهمانه....... :sick: :sick: :biggrin1:
ماشالله بچه ها اب جلو دستشون نبود والا شناگرهای ماهری هستند...... ;) ;)

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
سلام :biggrin1:
داشتم رد میشدم از اینجا گفتم بیام در رابطه با این موضوعی که پیش اومده مهر تایید رو بزنم و خیال همتون رو راحت کنم ! :D
ببینید واقعا باید قبول کنید که از لحاظ انلاین , MW1 چیزه دیگری بود . من هر چی میخوام به خودم بقبولونم که MW2 بهتره انلاینش , نمیشه ! دلیل هم زیاده که اکثرا خودتون میدونید .
اما چیزی که واقعا منو نا امید کرد این Camp هایی هست که تو بازی میشه . یعنی عملا نمیشه بازی کرد ! لعنتیها تو PC هم دست وردار نیستن چه برسه به کنسول ‍!
جدی کجای MW1 ملت اینقدر کمپ میکردن ؟! حتی من یادمه همون اوایلی که MW1 اومد کمپ هایی که ملت میکردن در حد کمپهایی که الان توی MW2 دیده میشه نبود ! یعنی اصلا قابل مقایسه نیست واقعا .
در صورتی که باید این قضیه برعکس میبود الان . چون به هر حال اکثر کسانی که MW2 رو خریداری کردن MW1 رو بازی کرده بودن و به بازیش هم اشنایی داشتن اما میبنیم که اینطور نیست و ما هنوز شاهد اون مسخره بازیها ( به مقدار خیلی خیلی بیشتر ) در MW2 هستیم .
البته این بیشتر بر میگرده به خود IW که اومده Map های MW2 رو طوری طراحی کرده که ادم راحت میتونه با یک کمپ کردن ساده خیلی راحت Kill بگیره و Rank شو ببره بالا . پس دیگه چه کاریه که به خودش زحمت بده . حالا اون قضیه Cheat هایی که زده میشه تو بازی بماند ( اگه کسی خواست ببینه که چطوری ملت بسیار راحت Cheat میزنن بدون اینکه کسی کاری به کارشون داشته باشه ویدیو هاش توی Youtube موجوده )
خلاصه که انلاین MW2 مثل خیلی های دیگه انتظارات منو براورده نکرد ( مخصوصا که ضعف های انلاینش توی نسخه PC بسیار بسیار بیشتر از نسخه کنسولیش هست ! ) . امیدوارم BFBC2 بیاد و یک تجربه انلاین جدید رو به ارمغان بیاره به دور از این مسخره بازی ها که البته اینطور که پیداست واقعا پتانسیل همچین کاری رو داره !

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,550
نام
امیر
سلام :biggrin1:
داشتم رد میشدم از اینجا گفتم بیام در رابطه با این موضوعی که پیش اومده مهر تایید رو بزنم و خیال همتون رو راحت کنم ! :D
ببینید واقعا باید قبول کنید که از لحاظ انلاین , MW1 چیزه دیگری بود . من هر چی میخوام به خودم بقبولونم که MW2 بهتره انلاینش , نمیشه ! دلیل هم زیاده که اکثرا خودتون میدونید .
اما چیزی که واقعا منو نا امید کرد این Camp هایی هست که تو بازی میشه . یعنی عملا نمیشه بازی کرد ! لعنتیها تو PC هم دست وردار نیستن چه برسه به کنسول ‍!
جدی کجای MW1 ملت اینقدر کمپ میکردن ؟! حتی من یادمه همون اوایلی که MW1 اومد کمپ هایی که ملت میکردن در حد کمپهایی که الان توی MW2 دیده میشه نبود ! یعنی اصلا قابل مقایسه نیست واقعا .
در صورتی که باید این قضیه برعکس میبود الان . چون به هر حال اکثر کسانی که MW2 رو خریداری کردن MW1 رو بازی کرده بودن و به بازیش هم اشنایی داشتن اما میبنیم که اینطور نیست و ما هنوز شاهد اون مسخره بازیها ( به مقدار خیلی خیلی بیشتر ) در MW2 هستیم .
البته این بیشتر بر میگرده به خود IW که اومده Map های MW2 رو طوری طراحی کرده که ادم راحت میتونه با یک کمپ کردن ساده خیلی راحت Kill بگیره و Rank شو ببره بالا . پس دیگه چه کاریه که به خودش زحمت بده . حالا اون قضیه Cheat هایی که زده میشه تو بازی بماند ( اگه کسی خواست ببینه که چطوری ملت بسیار راحت Cheat میزنن بدون اینکه کسی کاری به کارشون داشته باشه ویدیو هاش توی Youtube موجوده )
خلاصه که انلاین MW2 مثل خیلی های دیگه انتظارات منو براورده نکرد ( مخصوصا که ضعف های انلاینش توی نسخه PC بسیار بسیار بیشتر از نسخه کنسولیش هست ! ) . امیدوارم BF2 بیاد و یک تجربه انلاین جدید رو به ارمغان بیاره به دور از این مسخره بازی ها که البته اینطور که پیداست واقعا پتانسیل همچین کاری رو داره !

به به داش مهدی :D

مهدی جان شما خودت بیا XboxLive من کل Camper ها رو از دنیا جمع می کنم :D

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
آقا من حرفی رو که تو صفحات قبل زدم رو پس میگیرن :(( ریدم به این MW2 با این مپ های *خـم*ش .... بابا کمپر هادارن سر به فلک میکشن. اول که شروع کردیم team deathmatch بازی کنیم گفتیم کمپ نمیشه دیدیم اینجا هم کمپ کردن.
بعدش رفتیم تو خط Headquarters گفتیم دیگه اینجا مجبورن تو جنب و جوش باشن، دیدم اینجا هم کم کم شروع شد اداهاشون.
جدیدا هم رفته بودیم Demolotion گفتیم اینجا دیگه نمیشه. تا 1 هفته خوب بود و خبری از کمپ نبود اما از دیروز نکات جالبی دیده شده. یارو بمب گذاری یا بمب خنصی کردن رو ول میکنه میشینه فقط kill بگیره.
مثل سگ پشیمونم که چرا اینهمه هم سر این لامصب پول خرج کردم.

به قول مهدی باید منتظر BC2 باشیم. شماره 1 ـکش که تو آنلاین خدایی خیلی حرف برای گفتن داشت. دیگه 2ـش بیاد من شخصا فکر کنم دور این Moder Camper رو خط بکشم.

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
ارو بمب گذاری یا بمب خنصی کردن رو ول میکنه میشینه فقط kill بگیره
آره خداییش دیشب چقدر سر این حرص میخوردم.
بمب رو گذاشته بود طرف اومده بود تو بیس ما که کیل بگیره:laughing:
باز نزدیک بمب کمپ کنن منطقیه اما دیگه اینجوریش به قول خودت کار بچه های 10-12 سالس.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر