Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
بازی جاییش تنظیماتی نداره که بشه این زمان خوابیدن روی زمین رو سریعترش کرد؟
داخل یوتیوب که نیگا میکنم جوری سریع روی زمین میخوابن که اصلا متوجه زدن دکمه دایره اولشون نمیشم
و بنظرتون تا کی از این بازی پشتیبانی میکنن؟
نسخه جدید بیاد این ول میشه؟

آخرین ویرایش:

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
داخل یوتیوب که نیگا میکنم جوری سریع روی زمین میخوابن که اصلا متوجه زدن دکمه دایره اولشون نمیشم

سوال اولتو نمیدونم... اما برای پشتیبانی بازی ول نمیکنن اگر هم بخوان بیخیال بشن Black Ops 4 رو میزارن کنار چون قدیمی تره

Efikiller

کاربر سایت
Nov 20, 2016
561
نام
Erfan
اونا سریع می خوابن چون جای دکمه دایره و R3 رو عوض کردن
شما برو تو ستینگ‌ خود بازی و قسمت کنترلر و گزینه اول رو بزار روی تاکتیکال

• Like
Reactions: db07

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
اينو كسي تونسته بگيره؟ رو مود پلاندر به دو تا تلفن ميرسم سومي تايم كم مياد
اره من با هزار بدبختی گرفتمش
صبر میخواد این قضیه ولی چالش فانی هست
اسلحه چیز خاصی نیست و در کمال تعجب داخل مولتی دوربینش روش نیست:|
برا اینکه تایم کم نیاری از هلیکوپتر استفاده کن
سعی کن اول بری منطقه ی هواپیماهای اسقاطی اول تلفن اونجا رو چک کن اگر جواب نداد تلفنی که سمت جنوبش تقریبا هست و اگر اونم جواب نداد برو منطقه port
از نظر لوکیشن به هم نزدیک هستن بعد که شماره رو گرفتی باید به ترتیب شمارت بری سراغ اون تلفنهایی که باید اکتیو کنی تلفن اول و دوم ی صدایی مثل حالت کد مورس میده و تلفن شماره سوم اگر ترتیب تلفنها رو درست رفته باشی ی صحبتی با روسی میکنه و در اخر باید بری بانکر 11 فقط از هلیکوپتر استفاده کن البته احتمالا چند باری میزننت:D
خودم بار اول که رفتم همین که در رو باز کردم با ار پی جی زدنم :Dوقتی خواستی در رو باز کنی حواست باشه که کمین نکرده باشن,بالای سر بانکر و داخل فایر استیشن روبروش نامردا کمین میکنن و میخوان لاشخوری کنن
مخصوصا اگه تک نفری داری میری بانکر 11 برا mp7 چونکه اکثرا تیمی میان
اول چک کن کسی نباشه بعد در رو که بازی کردی بسرعت برو اسلحه رو بردار از روی میز و از سوراخی که دیوار روبرو داره برو اونطرف دیوار هر کسی هم اومد اینطرف به فناش بده

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

kasra2011

کاربر سایت
Jun 15, 2012
861
نام
kasra
سعی کن اول بری منطقه ی هواپیماهای اسقاطی اول تلفن اونجا رو چک کن اگر جواب نداد تلفنی که سمت جنوبش تقریبا هست و اگر اونم جواب نداد برو منطقه port
از نظر لوکیشن به هم نزدیک هستن بعد که شماره رو گرفتی باید به ترتیب شمارت بری سراغ اون تلفنهایی که باید اکتیو کنی تلفن اول و دوم ی صدایی مثل حالت کد مورس میده و تلفن شماره سوم اگر ترتیب تلفنها رو درست رفته باشی ی صحبتی با روسی میکنه و در اخر باید بری بانکر 11 فقط از هلیکوپتر استفاده کن البته احتمالا چند باری میزننت:D
خودم بار اول که رفتم همین که در رو باز کردم با ار پی جی زدنم :Dوقتی خواستی در رو باز کنی حواست باشه که کمین نکرده باشن,بالای سر بانکر و داخل فایر استیشن روبروش نامردا کمین میکنن و میخوان لاشخوری کنن
اول چک کن کسی نباشه بعد در رو که بازی کردی بسرعت برو اسلحه رو بردار از روی میز و از سوراخی که دیوار روبرو داره برو اونطرف دیوار هر کسی هم اومد اینطرف به فناش بده

از دست اين لاشخورا :D
من چند بار رفتم از سمت پورت ك هليكوپتر باشه نامرد خيلي پخش و پلا شماره هارو داد اخرين بار داشتم ميرسيدم به تلفن سوم كه هليكوپترمو يه از خدا بي خبر با موشك زد :D

دوستان اگر بازي ريجن ٢ باشه راهي نداره با اكانت اصليم كه امريكاس پوينت بتونم بخرم؟ :(

• Like
Reactions: CAP\MortezA63

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان بنظرتون بهترین تنظیم برای این قسمتهایی که با مستطیل قرمز مشخص کردم چیه؟
تنظیمات خودم:
1- 5 هست
2- 1 هست
3-استاندارد

Attachments

• cod-modern-warfare-options-menu.jpg
    cod-modern-warfare-options-menu.jpg
    213.8 KB · مشاهده: 14

zerio

کاربر سایت
Jul 6, 2017
612
واقعا میشه این بازی رو اینجوری بازی کرد تو ایران =)) کاهش پینگ و چند مدل نتو و ... همش پینگ 200 هست . طرف به رگبار می بندم زندست هنوز و یه گلوله میزنه من مردم :-s هر دو هفته هم که داره اپدیت 40 گیگ 40 گیگ میده . از حالت کراس پلی در میاری دیگه حریف پیدا نمی کنه . با کراس پلی طرف موس و کیبورد داره یه قدم جلوتره . موس و کیبورد وصل می کنی لگت بیشتر میشه . تنها دلیلی که هنوز حذفش نکردم بخش مولتی پلیر بازیه .
راستی هارتبیت سنسور گذاشتم تو کاستوم لوداوت بعد تو وارزون، لود اوت هم گرفتم ولی باز ندارمش چرا ؟کلا وارزون یه چیز مسخره ای هست :-&

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
واقعا میشه این بازی رو اینجوری بازی کرد تو ایران =)) کاهش پینگ و چند مدل نتو و ... همش پینگ 200 هست . طرف به رگبار می بندم زندست هنوز و یه گلوله میزنه من مردم :-s هر دو هفته هم که داره اپدیت 40 گیگ 40 گیگ میده . از حالت کراس پلی در میاری دیگه حریف پیدا نمی کنه . با کراس پلی طرف موس و کیبورد داره یه قدم جلوتره . موس و کیبورد وصل می کنی لگت بیشتر میشه . تنها دلیلی که هنوز حذفش نکردم بخش مولتی پلیر بازیه .
راستی هارتبیت سنسور گذاشتم تو کاستوم لوداوت بعد تو وارزون، لود اوت هم گرفتم ولی باز ندارمش چرا ؟کلا وارزون یه چیز مسخره ای هست :-&
والا من شاتل 8 مگ دارم شیرازم هستم
مولتی پینگم 130 تا 140 متغییر هست و وارزون هم 130 تا 170 180 ولی راحت بازی میکنم البته هر از گاهی پیش اومده که پینگم بالا بره که نشه بازی کرد ولی خیلی کم
پکت لاس هم اوایل دلشتم اما الان 3 ماهی هست که تقریبا صفر هست
از وقتی هم که نت تاپیم رو کردم 2 هم این بازی و هم PES20 سریعتر مچ پیدا میکنه,PES20 که اصلا حریف پیدا نمیکرد ولی الان خیلی خیلی بهتر شده
در مورد هارتبیت هم نباید اینجوری باشه,عجیبه:-?

• Like
Reactions: zerio

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
آپدیت سری قبل مجبور شدم days gone رو پاک کنم . الان فقط یه fifa 20 برام مونده ?
یواش یواش باید خوده سیستم عامل هم پاک کنی اگر بازی به سیزن ۶ یا ۷ برسه :D:D:D:D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر