Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ArefTheGreat

کاربر سایت
Jul 7, 2009
1,179
نام
عارف واعظ قائمی
گرونه برو سراغ کار کرده ارزش نداره پلم بخری
منم همین سوال برام پیش اومده
بعد اینای که با موس کیبورد بازی میکنن با کنترل میندازه تو یه مپ؟
بازی به طور کلی کراس پلی داره (البته میشه خاموش کرد) و در حالتی که روشن باشه احتمالش هست که با افرادی که موس کیبرد دارند بازی کنید، ولی تقریبا برای کنسول ها هم یک Aim Bot (البته میگند Aim Assist) داره که شرایط رو تقریبا برابر میکنه.

• Like
Reactions: blak

SOAP MACTAVISH

کاربر سایت
May 7, 2010
2,181
نام
امیر
دوستان من دو روزی هست نمیتونم به سرورای بازی وصل شم سرعت نت رو کم کردن خیلی برای داستانای اخیر
شمام مشکل دارین یا نه اوکی وصل میشین؟

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
بازی به طور کلی کراس پلی داره (البته میشه خاموش کرد) و در حالتی که روشن باشه احتمالش هست که با افرادی که موس کیبرد دارند بازی کنید، ولی تقریبا برای کنسول ها هم یک Aim Bot (البته میگند Aim Assist) داره که شرایط رو تقریبا برابر میکنه.
چجوری میشه فقط با کنسولیا بازی کرد یا نشونه گیری رو راحتتر کرد تو کنسول

RaminZero21

کاربر سایت
Jan 29, 2014
726
نام
Ramin
دوستان من دو روزی هست نمیتونم به سرورای بازی وصل شم سرعت نت رو کم کردن خیلی برای داستانای اخیر
شمام مشکل دارین یا نه اوکی وصل میشین؟
من مشکل خاصی ندارم ، فقط بعضی وقتا اولش یکی دو دقیقه طول میکشه کانکت شه به سرور بازی

چجوری میشه فقط با کنسولیا بازی کرد یا نشونه گیری رو راحتتر کرد تو کنسول
برو تو option بعد برو account گزینه cross play رو غیر فعال کن ، راجع به هدف گیری هم برو تو option قسمت controler گزینه aim assist

Faithful

کاربر سایت
Oct 28, 2019
98
نام
ادریس
همه چی اوکیه ، بعد از ظهرها تا 12 شب این ارورو میده
خوب مشکل از بازی نیست چون من که بدون مشکل هر زمان بخوام بازی کار میکنه واسم مشکل از شرکتیه که بهت اینترنت ارایه میده بهشون بگو شاید مشکلتو حل کردن محض اطلاع دانلود من 1.7 و آپلودم 200

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,060
نام
AmiR
خوب مشکل از بازی نیست چون من که بدون مشکل هر زمان بخوام بازی کار میکنه واسم مشکل از شرکتیه که بهت اینترنت ارایه میده بهشون بگو شاید مشکلتو حل کردن محض اطلاع دانلود من 1.7 و آپلودم 200
با این کانکشن مشکل نداری تو بازی؟
پینگ ت معمولا چنده؟

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
اشغال ترین کیل استرایک بازی ساپورت هلی کوپتره خودت می کشی 11تا کیل می گیری اخرش بدون کشتن حتی 1 نفر توسط دشمن نابود میشه درعوض چاپر گانر زیادی قویه راحت باهاش میشه 10تا کیل گرفت حتی بنظرم از گانشیپ هم قویتره بنظرم جای این دوتا باید عوض بشه سنتری گانم که نگم چه اشغالیه کافیه دوتا تیر بهش بخوره از کار بیافته
تو اپدیتای بعدی باید کیل استرایک هارو قویتر کنن تا تیم حریف با دوتا تیر نتونه داغونشون کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر