Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
این دو تا گان فری بازی رو اخر سیزن خودش میده اگر بازی نکنیم؟ یا حتما باید بازش کرد؟
مشخص نیست ولی تو فرض رو بزار نمیده.اگر اسلحه ی دومی یعنی RAM 7 رو باز نکنی یعنی بزرگترین اشتباه رو کردی چون به قدری قدرتمنده که حد نداره مخصوصا اگر تا لول 54 آپگریدش کنی و barrel سومی روش ببندی دیگه رنج به قدری میره بالا و لگدش به قدری میاد پایین که در فواصل دور مثل اسنایپ میشه دمیج اسلحش.فایر ریترشم خیلی بالاست به خاطر این حتما باید خشابشم کنی 45 تایی که بتونی مانور بدی باهاش.من توی این چند روز به معنی واقعی کلمه با این اسلحه همه رو درو کردم .

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
دوستان بازی ارزش 50 دلار داره؟
هم داستان بازی خیلی خوبه اما به قبلی نمیرسه هم مولتی بازی شدید سرگرم کنندست مدهای که داره زیاده از همه مهمتر گان پلی بازی اعتیاد اور صد درصد بگیر

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
بهترین رکوردم‌ ۸ کیل تو یه مرحله‌ای چون هیچوقت با دسته بازی نکردم بازی های شوتر رو برام خیلی سخته عادت کردن به این قضیه

ولی نمی‌دونم دلیلش پینگ هست یا نه اونا خیلی راحت تر نشونه رو‌ من قفل میکنن

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,593
مزخرف ترین مولتی که تا الان انجام دادم همین بازی بود
تمامه پلیرها کمپر بعد قابلیتی مثه perk و ابلیتیاش تو بازی نابود کرده بخش مولتیو طرف میره میکمپه 3 تا کیل میگیره بعد میره enemy UAV میزنه بعد دوباره میکمپه بعد جای ما تو نقشه مشخصه ما رو میزنه (بیشتر شبیه بوستر عمل میکنه واسه تیم) بعدکیل بیشتری از طریق UAV میگیره ایتمای بعدیش وا میشه هلیکوپتر و هواپیما و تانک میاد
انبالانس ترین مولتی بود که تو عمرم بازی کردم

• Smile
Reactions: Kiami

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
مزخرف ترین مولتی که تا الان انجام دادم همین بازی بود
تمامه پلیرها کمپر بعد قابلیتی مثه perk و ابلیتیاش تو بازی نابود کرده بخش مولتیو طرف میره میکمپه 3 تا کیل میگیره بعد میره enemy UAV میزنه بعد دوباره میکمپه بعد جای ما تو نقشه مشخصه ما رو میزنه (بیشتر شبیه بوستر عمل میکنه واسه تیم) بعدکیل بیشتری از طریق UAV میگیره ایتمای بعدیش وا میشه هلیکوپتر و هواپیما و تانک میاد
انبالانس ترین مولتی بود که تو عمرم بازی کردم

فقط domination پلی بده

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
اخرین call of duty که بازی کردم بلک اپس 2 بود...! الان بهترین نسخه های جدیدی که اومدند و بخش داستانی خوبی داشته باشند کدوم ها هستند؟! خیلی دلم برای این سری تنگ شده!

• Like
Reactions: VEGETAR

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر