Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
دوستان ببخشید این سوال رو اینجا میپرسم
Call of Duty:modern warfare remasterd
Call of Duty: WWII

ارزش ارشیو کردن دارن؟بصورت دیجیتالی
کلا کالاف به نظر من واسه همون سالش خوبه و نه آرشیو کردن .چون پلیرا هرسال میرن سراغ نسخه جدیدش . حالا میخوای آرشیو کنی خب فیزیکی بگیر

• Like
Reactions: db07

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,037
نام
سهند
فقط چیز هایی که بالاسرشون نوشته free برای شما باز میشه اگر هم میخواین زودتر tier up کنین spec ops بهتر انجام میده این کار رو.
کود پوینت رایگان کلا ۳۰۰تا میده ظاهرا !بقیشو باید از کجا آورد نخوای پول بدی ؟بتل پس بازی چقد درمیاد ؟ عین بقیه بازیها یه بار پول میدی ؟

آخرین ویرایش:

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
کود پوینت رایگان کلا ۳۰۰تا میده ظاهرا !بقیشو باید از کجا آورد نخوای پول بدی ؟بتل پس بازی چقد درمیاد ؟ عین بقیه بازیها یه بار پول میدی ؟
هیچ جا! کلا باید پول بدی، به نظرم هم ارزون هستش حالا چون ما به تومن پول در میاریم دلار خرج میکنیم گرون به نظر میاد.
واسه این ایونت هم ده دلاره.
من که از قبل کاد پوینت داشتم خریدم وگرنه عمرا نمیخریدم.

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
اقا یه سوال .....ریجن کشوری که تو اول بازی برای اکانت خودت تعیین میکنی تاثیر داره تو پینگ یا هر چیز دیگه ایی.........
ایا میشه تغییرش داد

آخرین ویرایش:

MHD.ir

کاربر سایت
Feb 11, 2017
654
نام
محمد
دوتا از operation هارو رفتم به معنای حقیقی کلمه ... شدم ولی ارزشش داره وتا از operator های باحال بازی رو باز کردم

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
هیچ جا! کلا باید پول بدی، به نظرم هم ارزون هستش حالا چون ما به تومن پول در میاریم دلار خرج میکنیم گرون به نظر میاد.
واسه این ایونت هم ده دلاره.
من که از قبل کاد پوینت داشتم خریدم وگرنه عمرا نمیخریدم.
اقا یه سوال .....ریجن کشوری که تو اول بازی برای اکانت خودت تعیین میکنی تاثیر داره تو پینگ یا هر چیز دیگه ایی.........
ایا میشه تغییرش داد

amirabedi666

کاربر سایت
Apr 29, 2011
155
نام
امیر
دوستان میشه راهنمایی کنید من هرچی برای بتل پس بازی می‌کنم اون پایین نوار پر میشه اما هیچی بهم نمیده هنوز قفله چجوری باید قفلشو باز کنم؟

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,172
دوستان میشه راهنمایی کنید من هرچی برای بتل پس بازی می‌کنم اون پایین نوار پر میشه اما هیچی بهم نمیده هنوز قفله چجوری باید قفلشو باز کنم؟
سلام باید بتل پس رو داشته باشی تا آیتم هایی که قفل هستن برات باز بشه یه سری هاش هم free هستن که میتونی ازشون استفاده کنی

• Like
Reactions: amirabedi666

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
بالاخره تمام ماموریت های اسپک اوپس رو تموم کردم و تروفیشم داد#:-S الان حس این رو دارم سری سولز رو پلات کردم از بس سخت بود.خودشونم میدونستن به قدری سخت طراحیش کردن که نصف کسایی که بازی رو تهیه میکنن اصلا حوصله وقت گذاشتن پاش رو ندارن به خاطر این اومدن تروفیش رو توی پگ جدا گذاشتن و از تروفی های اصلی بازی جداش کردن البته من هدفم تروفی نبود بلکه باز کردن تمام اپراتورهای بخش مولتی بود.تایمی که گرفتم دقیقا 18 ساعت طول کشید تمومش کنم.مراحلش از لحاظ تایمی هر کدوم نهایت بیست دقیقه هست اما چون میلیون ها دشمن میریزه سرت و یار درست و درمونی هم نیست کمک کنه طول میکشه.قطعا سخت ترین ماموریتش مرحله ۳ هست که باید یه دکتر رو نجات بدی چون آخرش به طور همزمان چهارتا سوپر سرباز ، دونفربر ضد گلوله ، یک بالگرد کبری ، هزارتا پیاده نظام و ده ها نیروهای هوابرد میریزن سرت.من برای مرحله سوم خیلی وقت گذاشتم البته قبل اینکه مرحله رو شروع کنید حتما باید هلیکوپتر و گان شیب از استور بازی خرید کنید که بتونید قسمت اخر مرحله سوم رو رد کنید وگرنه خدای بازی هم که باشید با اسلحه خالی از پس زره پوش ها بر نمیاید.
........
پ.ن: اسپک اوپس راحت ترین راه برای باز کردن بتل پس هست و خیلی سریع هم آیتم هاشو باز میکنه هم لول آپ میشید.
365E9DB1-191F-4ACD-B8B6-1A3822BDC9C2.png

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر