Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
والا همه از ghost استفاده میکنن کسی اصلا تو نقشه دیده نمیشه. :D
والا من دیگه از بخ مولتی این بازی زده شدم با کمپراش
یه صحنه تو مپ نمیدونم زمین تمرین بود چی بود تیم حریف کاری کرد 3 هلیکوپتر بالا سرمون بود تا ریسپان میشدیم میمردیم اصلا منطق این بازی نابودم کرد مپ بازی 2 برابر R6 بعد تو جت و هلیکوپترو .... میاد واقعا چیزی که من دیدم جز اعصاب خوردی نبود با GHOST هم حل نمیشه
تنها بخش خوبش گانپلی بازی با صدا گذاریشه

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,465
نام
Nimo
والا من دیگه از بخ مولتی این بازی زده شدم با کمپراش
یه صحنه تو مپ نمیدونم زمین تمرین بود چی بود تیم حریف کاری کرد 3 هلیکوپتر بالا سرمون بود تا ریسپان میشدیم میمردیم اصلا منطق این بازی نابودم کرد مپ بازی 2 برابر R6 بعد تو جت و هلیکوپترو .... میاد واقعا چیزی که من دیدم جز اعصاب خوردی نبود با GHOST هم حل نمیشه
تنها بخش خوبش گانپلی بازی با صدا گذاریشه
والا 3 تا هلیکوپتر که نمیتوه اصلا با هم بیان توی کیل استریک های هوایی کلا 1 دونه میتونه باشه چه دشمن چه خودی تا یکی نره اون یکی نمیاد کلا هم پرک ghost هم انقدر op هست که کلا uav خیلی جواب نمیده به به صورت کلی برای همین میشه گفت اکثرا جای uav میان counter-uav میزارن فایدش بیشتره برای کیل استریک ها هم cold-blooded عمل میکنه نه ghost .در کل هم همیشه همه از یک بازی خوششون که نمیاد ممکنه یک سری ها حال نکنن اما شما هنوز با بازی اشنایی کامل معلوم هست پیدا نکردین اگرچه بازی یک سری مشکلات خودش رو داره.

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,599
والا 3 تا هلیکوپتر که نمیتوه اصلا با هم بیان توی کیل استریک های هوایی کلا 1 دونه میتونه باشه چه دشمن چه خودی تا یکی نره اون یکی نمیاد کلا هم پرک ghost هم انقدر op هست که کلا uav خیلی جواب نمیده به به صورت کلی برای همین میشه گفت اکثرا جای uav میان counter-uav میزارن فایدش بیشتره برای کیل استریک ها هم cold-blooded عمل میکنه نه ghost .در کل هم همیشه همه از یک بازی خوششون که نمیاد ممکنه یک سری ها حال نکنن اما شما هنوز با بازی اشنایی کامل معلوم هست پیدا نکردین اگرچه بازی یک سری مشکلات خودش رو داره.
والا چیزی که ما دیدیم فقط 2-3 تا هلیکوپتر و هواپیما تو نقشه بود تا ریسپان میشدیم از اسمون تیربارون میشدیم بعد تا رومونو میکردیم به اسمون از زمین میزدن فکر کنم تو دست من کلا 4 کیل گرفتم 30 خوردی بار مردم عملا فکر کنم فیلمم رفت تو یوتیوب
من نمیگم بازی بدیه مثلا همین ابلیتیا تو bo3 بود خیلیم راضی بودیم ولی اینجا با این مپا و سرعت عمل کارکترا شده دردسر حداقل یه مد میداد این چیزا توش نباشه

• Like
Reactions: VEGETAR

aso.leo

کاربر سایت
May 18, 2014
76
نام
Saadi
دوستان یه سوال برام پیش اومده من هر وقت کشته شدن خودم رو نگاه میکنم میبینم بازیکنای دیگه خیلی راحت رو‌من قفل میکنن و اسلحه‌شون هم لگد نمیزنه من m4 دارم و تقریبا اکثر آیتمها رو آزاد کردم اما بازم مال اونا قویتر هست یه سری هم اسلحه های یوزی مانند استفاده میکنن که قدرتشون بیشتر از m4 هست
تنظیمات نشونه گیری برای کنسول رو چه حالتی باشه راحت تره برای کسی که با دسته بازی نکرده

amf

کاربر سایت
Mar 8, 2017
232
دوستان یه سوال برام پیش اومده من هر وقت کشته شدن خودم رو نگاه میکنم میبینم بازیکنای دیگه خیلی راحت رو‌من قفل میکنن و اسلحه‌شون هم لگد نمیزنه من m4 دارم و تقریبا اکثر آیتمها رو آزاد کردم اما بازم مال اونا قویتر هست یه سری هم اسلحه های یوزی مانند استفاده میکنن که قدرتشون بیشتر از m4 هست
تنظیمات نشونه گیری برای کنسول رو چه حالتی باشه راحت تره برای کسی که با دسته بازی نکرده
منم همین مشکل رو دارم و بدبختی اینکه اگه دقت کنی همیشه اونا 2 ثانیه زودتر تو رو میبینن و موقعی که تو تازه میخوای بزنی اون هدف گرفته و 3 تا تیر هم بهت زده....من پینگم هم بد نیست و تقریبا رو 100 هست

• Like
Reactions: AM!R

ⓘceғℓoฬer

کاربر سایت
Dec 10, 2011
1,187
نام
Mahdi D.K
منم همین مشکل رو دارم و بدبختی اینکه اگه دقت کنی همیشه اونا 2 ثانیه زودتر تو رو میبینن و موقعی که تو تازه میخوای بزنی اون هدف گرفته و 3 تا تیر هم بهت زده....من پینگم هم بد نیست و تقریبا رو 100 هست
پینگ اونا زیر 40 هستش یعنی سه برابر کمتر تقریبا
70 پینگ خیلی فرق ایجاد میکنه ها
کانتر بازها میدونن چی میگم

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
منم بازی رو الان گرفتم فضا برای نصبش ندارم 1 سوال چند تا گزینه برای نصب داره مثلا پک داستانی و مولتی پلیر میشه من پک داستانی1 رو نصب کنم فقط اول بازی کنم یا باید همش با هم نصب بشه؟

Arsalan_xe

کاربر سایت
Apr 11, 2019
600
منم بازی رو الان گرفتم فضا برای نصبش ندارم 1 سوال چند تا گزینه برای نصب داره مثلا پک داستانی و مولتی پلیر میشه من پک داستانی1 رو نصب کنم فقط اول بازی کنم یا باید همش با هم نصب بشه؟
بذار نصب بشه كامل جدا جدا دانلود كني فايده نداره

Evil

||| ǝʌıןɐ ןןıʇs ɯ,ı |||
کاربر سایت
Oct 2, 2005
940
نام
هادی
دیسک بازی 580 گیرم اومده ارزش خرید داره ؟ تو این تاپیک چند نفر گفتن مولتیش بخاطر پلیرهای کمپر و ... زیاد جالب نیست. یه جورایی دودل شدم از خریدش

• Like
Reactions: VEGETAR

blak

کاربر سایت
Dec 31, 2010
1,318
دیسک بازی 580 گیرم اومده ارزش خرید داره ؟ تو این تاپیک چند نفر گفتن مولتیش بخاطر پلیرهای کمپر و ... زیاد جالب نیست. یه جورایی دودل شدم از خریدش
گرونه برو سراغ کار کرده ارزش نداره پلم بخری
منم همین سوال برام پیش اومده
بعد اینای که با موس کیبورد بازی میکنن با کنترل میندازه تو یه مپ؟

• Like
Reactions: Evil and VEGETAR

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
دوستان بازه ی زمانی داستان بازی برمیگرده به قبل از mw1?
اخر بازی که مینویسه ادامه بازی در special ops رو از کدوم قسمت میشه بازیش کرد؟
در special ops داستان بازی مربوط به الاسد میشه؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
نه آقا هر کی گفته مولتی ش خوب نیست حرف درستی نزده، اگه کیفیت کانکشن خوب و نمایشگر با اینپوت لگ پایین داری حتما بازی ش کن، خیلی لذت داره.

• Like
Reactions: M@SOUD64 and Evil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر