Multi Platform Call of Duty Modern Warfare

سازنده
Infinity Ward
ناشر
Activision
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
اقایون بعد اخرین اپدیت بازی گاهی اوقات بازی یه لگ خیلی شدیدی پیدا میکنه طوری که انگار بازی میخواد کرش کنه البته بعد اینکه فیزیک بازی رو روی کارت گرافیک ست کردم خیلی کم شده نمیدونم برای شما هم این مشکل پیش میاد یا نه!! قبلا که خیلی روون بود بدون هیچ مشکلی بازی میکردم.

raminr63

کاربر سایت
Jan 1, 2007
124
نام
رامین
دقیقا چیه ribbon ها و blueprint ها مهمه ؟ اولا که ribbon ها اصلا هیچ چیز مهمی ندارن فقط چلنج دارن و ترک میشن که برای سیزن بعدی که ریست میشن برای emblem و calling card های جدید که قبلی ها سر جاشون هست در مورد blueprint هم وقتی که خود سلاح ها لول اپ شدن چه ارزشی دارن وقتی میش بهترش رو چیدمان کرد ؟والا تو 1 بازی 1 نفر دیده نمیشه که با چیدمان blueprint بازی کنه جز کسانی که زیر لول 20 هستن برای شروع که اونا باز هستن.
ای بابا داداش بکش از ما بیرون تو راست میگی تو قشنگی من هرچی توضیح میدم تو میایی نظر شخصیت رو میگی اره تو راست میگی

• Like
Reactions: TeTration

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,301
نام
مهدی
اخه تا کی ؟!
این همه زحمت بکشی تا همه چیز رو انلاک کنی بعد با هر سیزن پس بیان اونا رو unusable کنن دوباره از نو اینطوری خسته کننده میشه.
بقول شما لول بندی بشه همه چیز رو بدست بیاری وقتی میخوای از چیزی که بهش رسیدی لذت ببری یهو بیان ازت بگیرن چه حالی میشی؟
کاری به لول اصلی ندارم ، میخوان لول اسلحه ها رو هم ریست کنن ؟؟؟

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
یه ویدئو کوتاه گرفتم از بازی با پینگ 420-430 که بگم با این پینگم میشه بازی کرد راحت D:
View attachment 123472
پ.ن: صداشو کم کنید حواسم به streo mix نبود
درسته مهارت مهمه ولی با این پینگ توی رو در رو ها واقعا کاری از پیش نمیره مگر اینکه طرف واقعا نوب باشه ، توی این ویدئو هم اینایی که میزنی با تو درگیر نیستن به جز دو مورد که یکیش هم دشمن پیروز میشه.
یه مورد دیگه که هست پینگ بالا از یه جایی به بعد نکته مثبت حساب میشه! به طوری که اگه شما در حال حرکت باشی و یه نفر با کانکشن خوب بهتون تیر بزنه تیرهاش بهتون نمیخوره چون هیت باکس شما با چیزی که اون طرف میبینه یکی نیس، البته این قضیه بیشتر مربوط به پکت لاست هستش ولی پینگ هم بی تاثیر نیست.
در کل بخوام بگم کیفیت کانکشن خیلی مهمه.
من که کلا با این وضع از رایفل کشیدم بیرون رفتم سمت SMG اونا بهترن.

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
دقیقا چیه ribbon ها و blueprint ها مهمه ؟ اولا که ribbon ها اصلا هیچ چیز مهمی ندارن فقط چلنج دارن و ترک میشن که برای سیزن بعدی که ریست میشن برای emblem و calling card های جدید که قبلی ها سر جاشون هست در مورد blueprint هم وقتی که خود سلاح ها لول اپ شدن چه ارزشی دارن وقتی میش بهترش رو چیدمان کرد ؟والا تو 1 بازی 1 نفر دیده نمیشه که با چیدمان blueprint بازی کنه جز کسانی که زیر لول 20 هستن برای شروع که اونا باز هستن.
البته یه LMG هست 6 تا اتچمنت فابریک روش داره و تنها گان بازیه که 6 تا داره اگه اشتباه نکنم. که با اون چالش ها باز میشه بقیه فکر نمیکنم از راه معمولش بری فرقی داشته باشن.

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,466
نام
Nimo
کاری به لول اصلی ندارم ، میخوان لول اسلحه ها رو هم ریست کنن ؟؟؟
نه کاری به سلاح ها ندارن
البته یه LMG هست 6 تا اتچمنت فابریک روش داره و تنها گان بازیه که 6 تا داره اگه اشتباه نکنم. که با اون چالش ها باز میشه بقیه فکر نمیکنم از راه معمولش بری فرقی داشته باشن.
اگه درست بگم sa78 هست که سلاح بدی هم نیست اما اکثر مواقع رو در رو کاری رو پیش نمیبره. البته بدون شک blueprint های جدید داره میاد اما در کل بدترین چیدمان ها به نظرم مال همین blueprint ها هست خود من به شخصه قبل باز شدن هر blueprint سلاحم مکس شده بود زیاد استفاده ای نداشت:D کل blueprint که دیدم استفاده میشه و منم کردم برای m4 اول بازی بود که اونم رو پیش خرید بازی دادن اگرنه چلنج ها emblem و calling card هاش بیشتر مهم هستن تا خود blueprint :Dکلا این blueprint ها مکانیز سرکاری و شکست خورده بازی هستن به نظرم.

• Like
Reactions: ps34

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,196
درسته مهارت مهمه ولی با این پینگ توی رو در رو ها واقعا کاری از پیش نمیره مگر اینکه طرف واقعا نوب باشه ، توی این ویدئو هم اینایی که میزنی با تو درگیر نیستن به جز دو مورد که یکیش هم دشمن پیروز میشه.
یه مورد دیگه که هست پینگ بالا از یه جایی به بعد نکته مثبت حساب میشه! به طوری که اگه شما در حال حرکت باشی و یه نفر با کانکشن خوب بهتون تیر بزنه تیرهاش بهتون نمیخوره چون هیت باکس شما با چیزی که اون طرف میبینه یکی نیس، البته این قضیه بیشتر مربوط به پکت لاست هستش ولی پینگ هم بی تاثیر نیست.
در کل بخوام بگم کیفیت کانکشن خیلی مهمه.
من که کلا با این وضع از رایفل کشیدم بیرون رفتم سمت SMG اونا بهترن.
من تو بتل پینگم از 110 میره 120 بازیم کلا خراب میشه مخصوصا با مد scoutاونوقت شما چه جوری با پینگ 400 بازی میکنین.!!!:|

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
من تو بتل پینگم از 110 میره 120 بازیم کلا خراب میشه مخصوصا با مد scoutاونوقت شما چه جوری با پینگ 400 بازی میکنین.!!!:|
والا من با 400 نه میتونم بازی کنم نه میکنم!
اون دوستمون بود.
البته با نظرت در مورد بتل مخالفم چون اونجا به جرات میگم با 160 170 هم میشه خوب بازی کرد ، دیدم که میگم.
اگه درست بگم sa78 هست که سلاح بدی هم نیست اما اکثر مواقع رو در رو کاری رو پیش نمیبره. البته بدون شک blueprint های جدید داره میاد اما در کل بدترین چیدمان ها به نظرم مال همین blueprint ها هست خود من به شخصه قبل باز شدن هر blueprint سلاحم مکس شده بود زیاد استفاده ای نداشت:D کل blueprint که دیدم استفاده میشه و منم کردم برای m4 اول بازی بود که اونم رو پیش خرید بازی دادن اگرنه چلنج ها emblem و calling card هاش بیشتر مهم هستن تا خود blueprint :Dکلا این blueprint ها مکانیز سرکاری و شکست خورده بازی هستن به نظرم.
منم با گان هاش کاری ندارم بیشتر Weapon Charm ها و استیکر هاش واسم مهمه :D

mohsen2019

کاربر سایت
Jun 14, 2019
2,196
والا من با 400 نه میتونم بازی کنم نه میکنم!
اون دوستمون بود.
البته با نظرت در مورد بتل مخالفم چون اونجا به جرات میگم با 160 170 هم میشه خوب بازی کرد ، دیدم که میگم.

منم با گان هاش کاری ندارم بیشتر Weapon Charm ها و استیکر هاش واسم مهمه :D
منوجه خستم.میدونم با 170 هم میشه بازی کرد ولی میگم مثلا اگر با رایفل با پینک 110 چند دست بازی کنی بعد پینگت بشه 120 کلا بازیت و کلا زمان بندیت بهم میریزه.

MAXXX

کاربر سایت
Jul 19, 2006
265
سلام
تو مد 64 نفره مشکل لگ حل شده یا هنوز مثل بتا لگ داره ؟
من بازی رو نخریدم فقط به این امید که حل بشه این مشکل لگ و فقط برای بتا بوده باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر